Jump to content

Apple Macintosh / MacOS


nikosxeng3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ανάλογα την τιμή, πάντα..

αν υπάρξει μια καλή προσφορα..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχεις δει ποτέ να πέφτει η τιμή των μακ? Εγώ όχι, τουλάχιστον στην Ελλάδα.
http://briefcases.pathfinder.gr/download/597036If you are not paying for it, you're not the customer; you're the product being sold.
Link to comment
Share on other sites

έλεγα αν γινόμασταν, αμέρικα.. :)

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Περιμένετε λίγο, εκτός αν το θέλετε άμεσα. Γύρω στο Σεπτέβριο θα ανακοινωθούν νέα macbooks. Είναι κρίμα να πάρετε κάτι που σε λίγο θα αντικατασταθεί... (ψυχολογικά πάντα). Ρίξτε μια ματιά

Και είναι σίγουρο ότι θα κυκλοφορήσει; Η Apple ανάφερε τίποτε;

Επίσης, πόσο καιρό θα χρειαστεί για να φτάσει την τιμή του κανονικού τώρα(δηλαδή 1040 ευρώ);

 

Για να ξέρω αν είναι να περιμένω..:O

Link to comment
Share on other sites

Και είναι σίγουρο ότι θα κυκλοφορήσει; Η Apple ανάφερε τίποτε;Επίσης, πόσο καιρό θα χρειαστεί για να φτάσει την τιμή του κανονικού τώρα(δηλαδή 1040 ευρώ);

Για να ξέρω αν είναι να περιμένω..:O

Τα macbook έχουν φτάσει στο τέλος του κύκλου τους (ρίξε μια ματιά στο λινκ που έβαλα παραπάνω) και σύντομα θα ανακοινώσει updated προϊόντα. Συνήθως η τιμή μένει σταθερή και απλά βάζουν καλύτερα χαρακτηριστικά στα καινούρια μακ. Τώρα, υπάρχουν φήμες (μόνο) ότι ετοιμάζει σημαντική αλλάγή και στο σχεδιαστικό μέρος αλλά και στο hardware. Επίσης λέγετε ότι θέλει να μπει και στο κομμάτι των 800€ με laptops (μακάρι).

 

Κι όμως, γίνεται ;)

Λίγο πιο σαφής να γινόσουν;;;;;

Ω Θεέ μου, ο Jobs είσαι και παρακολουθεί το myphone, τιμή μας Steve :lol:

 

 

edit: Ξέρετε κανένα μαγαζί - εταιρεία στην Αθήνα, που να χαράζει με laser μακάκια???

http://briefcases.pathfinder.gr/download/597036If you are not paying for it, you're not the customer; you're the product being sold.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω πρόβλημα με τον Safari.Ξαφνικά εκεί που ήταν όλα καλά δεν ανοίγει..Δηλαδή δεν ανταποκρίνεται καν.Ακόμα και force quit να κάνω και να ξαναπροσπαθήσω να το ανοίξω πάλι τίποτα.Και με επανεκκίνηση nothing.

 

Edit:Λύθηκε με τα πολλά

Link to comment
Share on other sites

Xpησιμοποιω το mobileMe!

δεν συγχρονιζει απο iphone το iCal toυ imac ενω στο Address Book το κανει.

any idea?

 

ps

Moνο στο iCall(imac) εχω το προβλημα, στο ''συννεφακι'' συγχρονιζουν ολα

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έχω κάτι cd με τραγούδια περασμένα στον μακ που είναι μια συλλογή σε mp3.Αποτελείται απο 4 cd και μόλις τα κάνω import στο itunes μου αποθηκεύει το 3ο και το 4ο και τα άλλα 2 όχι.Ξέρετε τι μπορεί να γίνεται?
Link to comment
Share on other sites

τελικά το adBlock μπλόκαρε το άνοιγμα της σελίδας:

http://www.olympiacos.org/

στον safari, το έβαλα να το αφήνει..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

[offtopic]Καλά κάνει και το μπλόκαρε, είναι σπαμ για το Champions League!!

Είδα το μηλαράκι στη διαφήμιση του iphone και δάκρυσα, αχ τι καλά θα ήταν να μας έδινε η μαμα εταιρεία λίγο προσοχή...[/offtopic]

 

Κυκλοφόρησε χθες νέο seed 10.5.5 με λίγες αλλαγές 4 μέρες μετά το προηγούμενο, οπότε αυτή ή την άλλη βδομάδα, χωρίς κάποιο απρόοπτο ετοιμαστείτε για updates

http://briefcases.pathfinder.gr/download/597036If you are not paying for it, you're not the customer; you're the product being sold.
Link to comment
Share on other sites

παιδια,για να δημιουργησω

λογαριασμο mac.com πρεπει να πληρωσω??

ειχα κανει μολις ειχα παρει το mac που μου ζητουσε

στην αρχη αλλα δεν το δεχεται με αποτελεσμα να μην

δουλευει και το ichat.καμια ιδεα??:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δίνει ένα δίμηνο δωρεάν. Μετά ή θα πρέπει να πληρώσεις, ή να πάψεις να το χρησιμοποιείς.
Link to comment
Share on other sites

Δίνει ένα δίμηνο δωρεάν. Μετά ή θα πρέπει να πληρώσεις, ή να πάψεις να το χρησιμοποιείς.

 

ευχριστω!!

καλα ειχα δει οτι ελεγε κατι για 60μερες.

παντως μια φιλη μου που πηρε και αυτη mac

πριν απο μενα και εκανε login ακομα τις λειτουργει

χωρις να πληρωσει.υπηρχε περιπτωση να το ειχε δωρο

το macbook της??:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να είμαι σίγουρος, θυμάμαι ότι πριν το MobileMe, όταν έληγε ένας λογαριασμός, εξακολουθούσες να μπορείς να το χρησιμοποιήσεις μόνο για iChat. Πλέον φαίνεται ότι αυτό καταργήθηκε... ίσως αυτός να είναι ο λόγος.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά χίλια συγνώμη, αν και το καλοκαίρι φευγεί..

 

δουλεύοντας τo powerbook ποιάνει μεγάλες θερμοκρασίες..

οπότε αν το έχει κάποιος πάνω στα γυμνά πόδια του...

το επίπεδο θερμοκρασίας που αρχίζει η ενόχληση είναι:

 

55 βαθμούς σχεδόν αμελητέο..

60 βαθμούς λίγο..

65 βαθμούς "πότε να το κλείσω"

70 βαθμούς "ξέχνα το"..

 

σκέφτηκα ίσως κάποιο υλικό ενδιάμεσα να έδινε μία βελτίωση,

σκέφτεσται ή χρησιμοποιείται κάτι;;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Όπως πατάνε οι καρποί μου αριστερά-δεξιά του touch καθώς πληκτρολογώ στο MacBook μου, δημιουργούνται κιτρινωπές κυλίδες. Νοιώθω σαν να είμαι βρώμικος με τόσο εύκολα να δημιουργούνται κηλίδες. Πως καθαρίζονται; Υπάρχει κάτι ειδικό γι'αυτό; Ευχαριστώ.

BRAZILEIROS - Hellas

 

Video-Sakis :respect:

Link to comment
Share on other sites

Αν και σίγουρα υπάρχουν και άλλα προϊόντα, εγώ είμαι πιστός στη Radtech

http://www.radtech.us/

Τα ειδικά πανάκια της και το καθαριστικό υγρό είναι απλά θαυματουργά.

Link to comment
Share on other sites

Αν και σίγουρα υπάρχουν και άλλα προϊόντα, εγώ είμαι πιστός στη Radtech

http://www.radtech.us/

Τα ειδικά πανάκια της και το καθαριστικό υγρό είναι απλά θαυματουργά.

 

ayto me endiaferei k mena, mias ki exw mia "eyaisthisia" sta xeria.. k idrwnoun grigora k poly.. k se leyka pliktrologia afinw polles kilides.. akoma ki an ta xeria mou einai molis plymmena kai me antisiptiko, ktl.

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Και που τα βρίσκουμε; Σε κανα ΠΛΑΙΣΙΟ;

 

την ίδια ερώτηση ετοιμαζόμουν κι εγώ να κάνω στον φίλο μας..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

την ίδια ερώτηση ετοιμαζόμουν κι εγώ να κάνω στον φίλο μας..

Είμαστε λοιπόν όλο αυτιά. Η μάλλον όλο μάτια.:p

BRAZILEIROS - Hellas

 

Video-Sakis :respect:

Link to comment
Share on other sites

παιδιά χίλια συγνώμη, αν και το καλοκαίρι φευγεί..

 

δουλεύοντας τo powerbook ποιάνει μεγάλες θερμοκρασίες..

οπότε αν το έχει κάποιος πάνω στα γυμνά πόδια του...

το επίπεδο θερμοκρασίας που αρχίζει η ενόχληση είναι:

 

55 βαθμούς σχεδόν αμελητέο..

60 βαθμούς λίγο..

65 βαθμούς "πότε να το κλείσω"

70 βαθμούς "ξέχνα το"..

 

σκέφτηκα ίσως κάποιο υλικό ενδιάμεσα να έδινε μία βελτίωση,

σκέφτεσται ή χρησιμοποιείται κάτι;;

 

Εγώ χρησιμοποιώ αυτό:

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.805798

 

Πολύ καλό και οικονομικό,αλλά δεν είναι για να το κουβαλάς συνέχεια μαζί σου βέβαια..

:mobile:
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...