Jump to content

Προτάσεις για βελτίωση


KATMAN
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ολες οι συσκευές έχουν βρει το μάστορα τους στο φόρουμ του μάι-φόνι περνάνε στην κυριολεξία από πυρός και σιδήρου ,εδω σταματάει το μάρκετινγκ των εταιρειών και παρουσιάζονται τα συν και πλην της κάθε συσκευής. Αυτος είναι ο λόγος που ειμαι φανατικός οπαδός του σάιτ σε θέματα κινητών. Πρέπει όμως η ολη διαδικασία να γίνει περισσότερο hardcore και προτείνω ορισμένα πράγματα για να συνεχιστεί η ανοδική πορεία.

 

1. να δημιουργηθεί ένα μέρος στο σάιτ οπου οι χρήστες να μπορούν να επιλέγουν από δύο εως πέντε συσκευές για σύγκριση με τα πλήρη χαρακτηριστικά τους

2. να δημιουργηθεί το γνωστό σύστημα αξιολόγησης editors choice με τα μικρά εικονίδια στην φωτογραφία της κάθε συσκευής που παρουσιάζετε. Επέκταση αυτου και στις υπηρεσίες των εταιρειών της κινητής τηλεφωνίας

3. να αυξηθούν τα review των συσκευών με πολλές φωτογραφίες

4. τρισδιάστατη σύγκριση των συσκευών

5. τρισδιάστατη προσομοίωση με χρήση flash του μενού των συσκευών

6. στην αρχική σελίδα του σάιτ στην στήλη των συζητήσεων να προστεθούν τα μικρά κουμπάκια με τα βέλη που σε μεταφέρουν στην τελευταία απάντηση για να γλιτώνουμε χρόνο

7. να μην υπάρχει δυνατότητα edit στα posts εφόσον εχει δοθεί απάντηση

8. στα links να μπουν οι διευθύνσεις των σάιτ των κατασκευαστών ή να αντικατασταθεί από κουμπί που να παραπέμπει στο χώρο της πρότασης #1

9. τακτικά polls στην αρχική σελίδα για την βελτίωση των υπηρεσιών του σάιτ

10. προσθήκη εμοσιονς με κουμπί popup-window στην γρήγορη απάντηση

11. δυνατότητα αξιολόγησης των χρηστών από άλλους χρήστες για αποφυγή άτακτης συμπεριφοράς στο φόρουμ-κάτι αντίστοιχο με την αξιολόγηση των threads

12. ενημέρωση των εταιρειών για την κοινότητα του myphone και εκδοση καρτών (όχι πιστωτικών) myphone club με ότι αποτελέσματα εχει αυτό από πλευράς υπηρεσιών και εκπτώσεων στα προϊόντα κινητής

 

φυσικά δεν απαιτώ απλα προτάσεις κάνω ,αυτά προς το παρον και εύχομαι να συνεχιστεί η ανοδική πορεία προς όφελος όλων μας.

Link to comment
Share on other sites

Wow...!! Entypwsiaka! File KATMAN se eyxaristoume... poly!

 

Pisteyw pws polla apo ayta, mporoun na ginoun me tin parodo tou kairou. Arketa idi einai sta skaria. Kai pali... WOW... Poly kales idees...:)

 

To No1, apotelei makropnoo projects tis Omadas twn Editors, kai elpizoume na to kataferoume na to etoimasoume kapoia stigmi syntoma. Einai idea edw kai arketous mines. We'll see :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

φροντίστε επίσης να είναι παραμετροποιήσιμη από τον χρηστή σύμφωνα με αυτά που ζητάει, κατι αντίστοιχο με την νεα υπηρεσία του γερμανου και φυσικά να υπάρχει επιλογή για εκτύπωση ή αποστολή μεσω email των αποτελεσμάτων
Link to comment
Share on other sites

Άσχετο αλλά μιας και αναφέρθηκε, ο Γερμανός γιατί λανσάρει αυτή την υπηρεσία σαν τόοοοσο πρωτοποριακή; Δε λέω, είναι αρκετά δύσκολο να γίνει κάτι τέτοιο, αλλά δε μου φαίνεται και τόσο πρωτοποριακό.. :worry:
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ συμφωνώ σε γενικές γραμμές είναι πολύ ενδιαφέρουσες οι προτάσεις. Αλλά μην ξεχνάμε ότι το σάϊτ υποστηρίζεται αποκλειστικά από τον ελεύθερο χρόνο των δημιουργών του (αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος αρμόδιος) οπότε δεν είμαστε σε θέση να έχουμε και πολλές απαιτήσεις! Εγώ πάντως είμαι αρκετά ικανοποιημένος: Διαβάζω πολλά ενδιαφέροντα νέα και θέματα που με ενδιαφέρουν και βρίσκω λύσεις στα προβλήματα και στις αναζητήσεις για το κινητό μου και όχι μόνο. Τα υπόλοιπα είναι λίγο πολύ λεπτομέρειες. Σίγουρα βέβαια πολλοί θα θέλαμε περισσότερα... Νομίζω πάντως ότι με τον καιρό θα γίνουν όλα...

-Do you have weather for a drink? -What? Are you serious?! -No, I am Greek!

 

Ας ελπίσουμε να κάνει καλό "καιρό" ;)

 

Αυτό που ήθελα να τονίσω και να επαυξήσω είναι η ενδέκατη πρόταση, δηλαδή για την αξιολόγηση των χρηστών. Νομίζω θα βοηθούσε σημαντικά στο να τίθενται στο περιθώριο κάποια άτομα που άλλη δουλειά δεν έχουν και μπαίνουν μέσα μόνο και μόνο για να κάνουν χαλάστρα στους υπόλοιπους... Το πρόσφατο κρούσμα με τους τρεις χρήστες που δεν ήταν και τόσο...τρεις τα λέει όλα νομίζω. :mad:

 

Χρησιμοποιώ εδώ και λίγο καιρό το fleamarket.gr και εκεί απλά δεν μπορείς να λειτουργήσεις χωρίς αξιολόγηση. Φυσικά δεν είναι το ίδιο πράγμα αλλά η σύγκριση με την "άναρχη κατάσταση" (συγκριτικά) που επικρατεί στο myphone.gr. Παρακαλώ ας μην παρεξηγηθούν τα λεγόμενά μου δεν έχω την πρόθεση να θίξω κανέναν! Ο ίδιος ο κύριος Μάνος είπε κάποια στιγμή ότι είναι πρακτικά αδύνατο οι moderators να είναι όλη την ώρα σκυμμένοι πάνω από αρκετές εκατοντάδες θέματα και αρκετούς χιλιάδες χρήστες και να επιβλέπουν και είπε επίσης ότι και οι οι ίδιοι οι χρήστες θα μπορούσαν να βοηθήσουν στο να διατηρήται η τάξη μέσα στα φόρα. Δεν θυμάμαι που, θα κοιτάξω να βρω το λινκ και θα το βάλω...

 

Το καταλαβαίνω απόλυτα και φυσικά συμφωνώ. Και εγώ έχω καταφέρει να λύσω κάποιες παρεξηγήσεις με άλλους χρήστες χωρίς να χρειαστεί να "πρήξω" κάποιον μοντ. Άλλες φορές πάλι όχι. Νομίζω λοιπόν ότι κάποιο είδος αξιολόγησης μεταξύ χρηστών είναι απαραίτητο καθώς θα βοηθούσε περεταίρω σ'αυτήν την κατεύθυνση. Η μάυρη λίστα από μόνη της δεν βοηθάει πολύ. Απλά δεν βλέπεις τα μηνύματα των "κακών" χρηστών. Δεν μπορείς και να τους αποφύγεις. Δεν μπορώ να προτείνω βέβαια κάποια συγκεκριμένη μορφή αξιολόγησης (δεν είμαι και ειδικός), άλλωστε εσείς τα ξέρετε καλύτερα... :cool:

 

Επίσης νομίζω ότι θα έπρεπε να μπει κάποιου είδους περιορισμός στις απαντήσεις, κάτι συμπληρωματικό του 7 δηλαδη: να μην μπορεί να απαντάει κάποιος σε κάποιο θέμα αν δεν έχει πραγματικά κάτι να πει... Καλή η πλάκα,και εγώ κάνω πλάκες αλλά κάποια στιγμή το πράγμα ξεφεύγει. Βλέπεις π.χ. ένα σωρό ποστ το ένα κάτω από το άλλο αποτελούμενα το καθένα από μία ή και μισή γραμμή (!) που δεν λένε τίποτα ουσιαστικό ή χρήσιμο...ο ένας λέι μια βλακείτσα στον άλλον! Πώς το λέει ο Troubleshooting Neohuman;... Πατατοthread;...ναι κάπως έτσι... :'( Και έτσι βλέπεις και χρήστες με καμια 800αριά μηνύματα που αν τα στριμώξεις σε σελίδες Α4 ζήτημα είναι αν θα μαζευτούν 3-4! Δεν με ενοχλεί όμως γιατί πλέον έχω συνηθήσει: όταν βλέπω νέο μήνυμα από τον τάδε ξέρω τι θα συναντήσω και δεν μπαίνω καν στον κόπο... Είπαμε καλή η πλάκα και μην ξεχνάμε ότι οπωσδήποτε δεν είμαστε όλοι το ίδιο. Αλλά...

 

Φαντάζομαι μάλλον έχω γίνει αρκετά αντιπαθητικός, βδελυρός, αντιαισθητικός, αποκρουστικός, εμετικός, ξενέρωτος, οκνηρός και αντικοινωνικός (ήδη αισθάνομαι αρκετά κεφάλια να γνέφουν καταφατικά) με αυτά που είπα :'( ... Αλλά αυτή ήταν η γνώμη μου για κάποια πράγματα που με ενοχλούν και την είπα όπως την ένιωθα. Το προτιμώ από το να κρατάω το κεφάλι μου χωμμένο στο χώμα και να γλύφω τους πάντες!

 

Επίσης επαναλαμβάνω ότι δεν έχω την πρόθεση να θίξω κανέναν! Την γνώμη μου λέω! Μην πέσετε να με φάτε! Και παρακαλώ μην γίνει ότι και στο φόρουμ για το κάπνισμα που έτρεχα και δεν έφτανα να βάζω πράγματα στην θέση τους!!!...

 

 

ΦΙΛΙΚΑΑΑ...

 

 

Υ.Γ. C U when Ρέντη ... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον KATMAN

 

ολες οι συσκευές έχουν βρει το μάστορα τους στο φόρουμ του μάι-φόνι περνάνε στην κυριολεξία από πυρός και σιδήρου ,εδω σταματάει το μάρκετινγκ των εταιρειών και παρουσιάζονται τα συν και πλην της κάθε συσκευής. Αυτος είναι ο λόγος που ειμαι φανατικός οπαδός του σάιτ σε

 

Έφθασε η στιγμή να απαντήσω με τη σειρά μου :) Ευχαριστώ για τις προτάσεις σου. Κάποιες από αυτές έχουν ληφθεί σοβαρά υπόψην, κάποιες βρίσκονται ήδη στο στάδιο της υλοποίησής τους και κάποιες θα τις συζητήσουμε όπως θα διαπιστώσεις. Το μόνο σίγουρο είναι ότι αυτήν τη περίοδο τρέχουμε και δεν φθάνουμε με μια ριζική αναβάθμιση του my library - έκπληξη - που θα ολοκληρωθεί το weekend, έτρεξαν 10 νέες συνοπτικές παρουσιάσεις αυτήν την εβδομάδα και ετοιμάζονται 2 αναλυτικές κινητών, που για πρώτη φορά παρουσιάζονται στο Internet... όποτε καταλαβαίνεις τους λόγους της αργοπορίας στην απάντησή μου.

 

Αρχικό Μήνυμα από τον KATMAN

1. να δημιουργηθεί ένα μέρος στο σάιτ οπου οι χρήστες να μπορούν να επιλέγουν από δύο εως πέντε συσκευές για σύγκριση με τα πλήρη χαρακτηριστικά τους

 

Αυτό απαιτεί ακόμη περισσότερη δουλειά στη DB. Αυτό που ήδη υλοποιείται ωστόσο είναι η δυνατότητα ενός section "βοηθήστε με να επιλέξω", όπου ο χρήστης επιλέγει τι θα ήθελε να έχει το κινητό του, πόσα χρήματα είναι διατεθιμένος να δώσει και τι μέγεθος θα ήθελε να έχει. Το πρώτο search engine στο my devices, προς το παρόν ( http://www.myphone.gr/devices/search.php ) κάνει μόνο το πρώτο στάδιο και αυτό για τις βασικές επιλογές. Για να τελειοποιηθεί θέλει λίγη δουλειά ακόμη που θα ξεκινήσει και θα είναι έτοιμη κάποια στιγμή τις επόμενες εβδομάδες.

 

Αρχικό Μήνυμα από τον KATMAN

2. να δημιουργηθεί το γνωστό σύστημα αξιολόγησης editors choice με τα μικρά εικονίδια στην φωτογραφία της κάθε συσκευής που παρουσιάζετε. Επέκταση αυτου και στις υπηρεσίες των εταιρειών της κινητής τηλεφωνίας

 

Αναφέρεσαι φαντάζομαι στις αναλυτικές παρουσιάσεις; Μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος; Θα ήθελες "editor's choice" σε κάποιες μελλοντικές ή ήδη υπάρχουσες συσκευές ; Εύκολο να γίνει και με μεγάλη μου χαρά πάντως.

 

Αρχικό Μήνυμα από τον KATMAN

3. να αυξηθούν τα review των συσκευών με πολλές φωτογραφίες

 

Νομίζω ότι θα εκπλαγείς την ερχόμενη εβδομάδα με τις αναλυτικές παρουσιάσεις aka reviews των Sony Ericsson P900 και Panasonic X70, G60, G50...

 

Αρχικό Μήνυμα από τον KATMAN

4. τρισδιάστατη σύγκριση των συσκευών

 

Δυστυχώς, αυτό είναι από δύσκολο έως αδύνατον, εκτός αν κάποιος έχει γνώσεις rendering και μεταφορά των objects σε Cult3D format για παρουσίασή τους στο web. Αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει σε αυτό το θέμα, ευπρόσδεκτος!

 

Αρχικό Μήνυμα από τον KATMAN

5. τρισδιάστατη προσομοίωση με χρήση flash του μενού των συσκευών

 

Ισχύουν τα προηγούμενα, μόνο που εδώ χρειάζεται για κάθε συσκευή... να στήνεται από την αρχή το menu. Όχι αδύνατον, πλην όμως πολύ χρονοβόρο.

 

Αρχικό Μήνυμα από τον KATMAN

6. στην αρχική σελίδα του σάιτ στην στήλη των συζητήσεων να προστεθούν τα μικρά κουμπάκια με τα βέλη που σε μεταφέρουν στην τελευταία απάντηση για να γλιτώνουμε χρόνο

 

Εύκολα υλοποιήσιμο. Θα γίνει άμεσα.

 

Αρχικό Μήνυμα από τον KATMAN

7. να μην υπάρχει δυνατότητα edit στα posts εφόσον εχει δοθεί απάντηση

 

Αρχικά, απαγορεύεται το edit των μηνυμάτων μετά από τη πάροδο 5 ημερών για τους ίδους φαντάζομαι λόγους που και εσύ πρότεινες αυτή τη λύση. Δυστυχώς απαντήσεις μπορούν να δοθούν σε δευτερόλεπτα και πολλοοί είναι αυτοί που θέλουν να διορθώσουν έστω και κάποιο ορθογραφικό τους λάθος... Εδώ μάλλον θα πάμε στο #11.

 

Αρχικό Μήνυμα από τον KATMAN

8. στα links να μπουν οι διευθύνσεις των σάιτ των κατασκευαστών ή να αντικατασταθεί από κουμπί που να παραπέμπει στο χώρο της πρότασης #1

 

Under Construction...

 

Αρχικό Μήνυμα από τον KATMAN

9. τακτικά polls στην αρχική σελίδα για την βελτίωση των υπηρεσιών του σάιτ

 

Under Construction επίσης...

 

Αρχικό Μήνυμα από τον KATMAN

10. προσθήκη εμοσιονς με κουμπί popup-window στην γρήγορη απάντηση

 

Το έχουμε συζητήσει στο παρελθόν. Ένα javascript σε κάθε thread θα αύξανε, το χρόνο loading της σελίδας κατά 20% ενώ πλέον το quick reply θα έχανε την έννοια του quick reply. Γι αυτό αντιπροτάθηκε πλήκτρο δίπλα στο γρήγορη απάντηση, που θα μεταφέρει το μήνυμα στον στη κανονική σελίδα απάντησης για περαιτέρω επεξεργασία.

 

Αρχικό Μήνυμα από τον KATMAN

11. δυνατότητα αξιολόγησης των χρηστών από άλλους χρήστες για αποφυγή άτακτης συμπεριφοράς στο φόρουμ-κάτι αντίστοιχο με την αξιολόγηση των threads

 

Under Construction. Θα αποφύγω τη χρήση έτοιμου hack σε κάτι πιο ειδικευμένο :) You will See.

 

Αρχικό Μήνυμα από τον KATMAN

12. ενημέρωση των εταιρειών για την κοινότητα του myphone και εκδοση καρτών (όχι πιστωτικών) myphone club με ότι αποτελέσματα εχει αυτό από πλευράς υπηρεσιών και εκπτώσεων στα προϊόντα κινητής

 

Ετοιμάζεται συνεργασία (ω, ναι) με γνωστή αλυσίδα καταστημάτων κινητής και θα ακολουθήσει συνέχεια. Νεότερα τη περίοδο των εορτών.

 

 

Αυτά για την ώρα! Σε ευχαριστώ για τις προτάσεις σου και πάλι και περισσότερα θα έχουμε την ευκαιρία να πούμε και να συζητήσουμε σύντομα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μάνο αν μη τι άλλo...μου άνοιξες την όρεξη με όλα αυτά που ετοιμάζονται...:)

κουράγιο και καλώς να μας έρθουν..;)

Link to comment
Share on other sites

Απο εμενα ενα ΜΕΓΑΛΟ μπραβο σε ΟΛΑ τα παιδια για την ΚΟΡΥΦΑΙΑ δουλεια που κανουνε , ειτε ειναι ADMIN , MODS , μεχρι και το καθε μελος του myphone που με την συνδρομη και τις γνωσεις βοηθαμε ΟΛΟΥΣ τουσ φιλους του myphone !!!
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

KALO MINA!ΛΟΙΠΟΝ 2 ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ

 

tha mporesoume sto mellon stin thesi ton avatars na mpenei i foto(fatsa mas?

 

se merika ipoforum(blepe kinita tilefona)pou einai 2 kai treis markes tilefonon mazi tora mporoume kai blepoume ti ora exei postaristei to teleyteo post alla den xeroume se poio akribos seimio(eteria)gia na min xanoume xrono nomizo tha itan kalitera na elege tin ora kai apo kato sto sxetiko forum pou postaristike ..px kinita til-->motorola23.40.

 

tha itan poli oraio kai gia tos episkeptes mas kai gia mas na ipirxe mia enotita me tin istoria tou my phone..pos xekinise i idea pos anaptixtike kai genika..

 

 

kai kati asxeto..exo kati gnostous..mporoume na diafimisoume to "magazi mas"me pollous tropous.pedia i diafimisi pernaei..

 

episeis me 100-200 eyro mporeis na noikiaseis ena smart na to ntiseis pantou my phone my phone my phone!kai na kikloforei stous dromous tis athinas!!kai ena kalo moto apo kato kai ayto itan..

 

mas xeroune poloi..o skopos mas einai na mas mathoune perissoteroi.. :) to my phone einai kai ena kommati apo ton kathena mas to ponao kai ego opos o manos kai ta alla paidia ..o skopos mas einai na einai to noumero 1 site pliroforisis..

 

 

kostas

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον kp86

 

KALO MINA!ΛΟΙΠΟΝ 2 ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ

 

mas xeroune poloi..o skopos mas einai na mas mathoune perissoteroi.. :) to my phone einai kai ena kommati apo ton kathena mas to ponao kai ego opos o manos kai ta alla paidia ..o skopos mas einai na einai to noumero 1 site pliroforisis..

 

 

kostas

 

 

Τέτοιες αντιδράσεις μας κάνουν να προσπαθούμε ακόμα περισσότερο παιδιά... :o

 

Υπομονή, είμαστε μόνο στους 3 μήνες λειτουργίας... φανταστείτε τι έρχεται... :D Υπομονή και σε λίγο καιρό όλα όσα ανέφερε ο MsK, ετοιμάζονται απο την ομάδα του Myphone...

 

Btw Reviews... έρχονται... :D

 

P.S. Τα άβαταρ είναι αρχή του site, να αφορούν μόνο Mobile Συσκευές... :happy:

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να συμφωνήσω στην αξιολόγηση των χρηστών (είμαι σίγουρος πως θα εκπλαγούμε με τα αποτελέσματα) και κάτι το οποίομου φαίνεται άβολο έιναι όταν ΄διαβάζουμε ένα thread που μας ξεκινάει απο την αρχή ενώ στο unwired πήγαινες κατευθείαν στην τελευταία σελίδα...Δεν είναι bug η κάτι ενοχλητικό απλά χάνεις χρόνο γιατι πρεπει να πατήσεις πιο πολλά κουμπιά :)
:X
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον MsK

 

Ετοιμάζεται συνεργασία (ω, ναι) με γνωστή αλυσίδα καταστημάτων κινητής και θα ακολουθήσει συνέχεια. Νεότερα τη περίοδο των εορτών.

 

 

Εγώ δηλαδή, που σκοπεύω με το νέο έτος να αντικαταστήσω το slακι μου, τι μπορώ να περιμένω....;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχέι τρόπος να βλέπω μόνο τα καινούργια θέματα απο την τελευταία φορά που έκανα log on και όχι τις νέες απαντήσεις ? :worry:

Bοηθήστε γιατί έχω ψηλοχαθεί ! Αν δεν υπάρχει βέβαια θα το σύστηνα για βελτίωση!

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω για αυτο που ειπε καποιος για περισσοτερες φωτο στα reviews των κινητων...

Ακομα, θα ηταν παρα πολυ ωραιο το να μπορουμε να συγκρινουμε τα μεγεθη ενος κινητου σε σχεση με ενα αλλο εστω σε χαμηλοτερη κλιμακα...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλές ιδέες πάντως. Μακάρι να τις δούμε σύντομα στην πράξη!
Link to comment
Share on other sites

Κάτι όχι σημαντικό αλλά υπήρχε και στο unwired. Όταν πήγενες στο profile κάποιου είχε και κουμπί για το πρωσοπικό album.

Επίσης όταν ήσουν σε ένα forum, σε ένα topick που είχε πολλές σελίδες σου έβγαζε κάποιες από την αρχή και τις 3 τελευτέες αν θημάμαι καλλά. Έτσι έμπενες κατευθίαν στην προτελευτέα αν ήθελς και δεν έμπενες στην τελευτέα και μετά πήγαινες μία πήσω. :) Ήταν ποιό βολικό.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον xraysr0x

 

Παιδιά υπάρχέι τρόπος να βλέπω μόνο τα καινούργια θέματα απο την τελευταία φορά που έκανα log on και όχι τις νέες απαντήσεις ? :worry:

Bοηθήστε γιατί έχω ψηλοχαθεί ! Αν δεν υπάρχει βέβαια θα το σύστηνα για βελτίωση!

 

 

Με εμένα τί θα γίνει ? :worry: :confused: :p

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον xraysr0x

 

Με εμένα τί θα γίνει ? :worry: :confused: :p

 

 

Θα πάρεις και μία σήγουρη απάντηση από τους ανώτερους αλλά αν κατάλαβα καλά τι ζτάς, αυτό δεν νομίζω να είναι εφικτό. Ενοείς δηλαδή να βλέπεις τα νέα topicks που έχουν δημηουργηθεί?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Spyros86

 

Θα πάρεις και μία σήγουρη απάντηση από τους ανώτερους αλλά αν κατάλαβα καλά τι ζτάς, αυτό δεν νομίζω να είναι εφικτό. Ενοείς δηλαδή να βλέπεις τα νέα topicks που έχουν δημηουργηθεί?

 

 

Ακριβώς! Δεν είναι λίγο ταλαιπωρία να κοιτάζεις τα φορουμ ένα-ένα ή να κάνεις σκρολλ μέσα στην λίστα με τα νέα μηνύματα ? :worry:

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον xraysr0x

 

Ακριβώς! Δεν είναι λίγο ταλαιπωρία να κοιτάζεις τα φορουμ ένα-ένα ή να κάνεις σκρολλ μέσα στην λίστα με τα νέα μηνύματα ? :worry:

 

 

Μα μπορείς να καταλάβεις ποια μυνήματα είναι νέα. Αυτά που είναι πορτοκαλί το <<σημαδάκι>>. Όσο αφορά το forum... νομίζω πως υπάρχει κάποια δυνατότητα να βλέπεις την τεπευταίας ημέρας ή εβδομάδας και τέτοια. Αυτό μπορεί να σε βολεύει, βάλε να βλέπεις της τελευταίας ημέρας. Αυτή η δυνατότητα είναι κάτω αριστερά μέσα σε κάθε forum. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Spyros86

 

Μα μπορείς να καταλάβεις ποια μυνήματα είναι νέα. Αυτά που είναι πορτοκαλί το <<σημαδάκι>>. Όσο αφορά το forum... νομίζω πως υπάρχει κάποια δυνατότητα να βλέπεις την τεπευταίας ημέρας ή εβδομάδας και τέτοια. Αυτό μπορεί να σε βολεύει, βάλε να βλέπεις της τελευταίας ημέρας. Αυτή η δυνατότητα είναι κάτω αριστερά μέσα σε κάθε forum. :)

 

 

Οκ ευχαριστώ!...θα το δοκιμάσω και έτσι τότε! :D

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Mια που διάβασα για πρόβλημα, εγω έχω το εξηs βρε παιδιά. Ενώ έχω γράψει ΟΧΙ σε ειδοποιήσειs μα email (τιs πρώτεs μέρρεs είχα γράψει, ΝΑΙ), αυτέs συνεχίζουν να έρχονται όποτε έχω απαντήσειs σε θέματα που συζητώ. Πώs θα απαλαχτώ;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον VIDEOMIX

 

Mια που διάβασα για πρόβλημα, εγω έχω το εξηs βρε παιδιά. Ενώ έχω γράψει ΟΧΙ σε ειδοποιήσειs μα email (τιs πρώτεs μέρρεs είχα γράψει, ΝΑΙ), αυτέs συνεχίζουν να έρχονται όποτε έχω απαντήσειs σε θέματα που συζητώ. Πώs θα απαλαχτώ;

 

 

Αν και δεν κολάει και τόσο σε αυτό το topick... :)

 

Πάτα ρυθμίσεις. Εκεί έχει και τα θέματα που είναι υπό παρακολούθηση. Σε όποιο δεν θέλεις να παίρνεις e-mail πάτα unsubscribe. Και δεν θα ξαναλάβεις για το σηγκεκριμένο topick. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...