Jump to content

Destinator PN


angel1979
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Α είναι γνωστό το eshop αυτό... :D .Αν υπάρχει στο cd το manual μικρό το κακό.(Δεν το κοίταξα ακόμα)

 

Edit: Τώρα το είδα.Σελίδες 117.Αλλά το βιβλιαράκι θα με εξυπηρετούσε περισσότερο.Μου βγήκαν τα μάτια να διαβάζω στην οθόνη.Μάλλον θα χρειαστεί να το εκτυπώσω.

 

Ara eisai ok pros to paron.

Opws sou eipa pantws o,ti xreiasteis pare thn NGI, einai poly exyphretikoi oi an8rwpoi ekei...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

exo ena problima. exo to destinator pn se ena loox 520 authentiko otan to pira tis onomasies ton dromon ta ebgaze sta ellinika tora den xero ti sto kalo exei ginei kai eno ola mesa sto menu ,odigies ktl enai sta ellinika opos kai prin tora tis onomasies stous dromous mou tous emfanizei sta greeklish.apo pou ftiaxnete auto re paidia?exo faei ton kosmo

 

Kane enallagh xartwn apo to menou tou PN kai dialexe ton GreeceU kai eisai etoimos(an gia kapoio logo ton exeis svhsei apo to PDA sou vale ton pali apo to Cd).

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα τελικά τον destinator PN.

Τον χάρτη (Greece)πού είναι προτιμότερο να τον βάλω?Στην κύρια μνήμη ή στην sd?Eχω qtec S200

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα τελικά τον destinator PN.

Τον χάρτη (Greece)πού είναι προτιμότερο να τον βάλω?Στην κύρια μνήμη ή στην sd?Eχω qtec S200

 

εννοείται στην κάρτα. είναι αρκετά σε μέγεθος, η μνήμη του ππσι είναι περιορισμένη.

 

εγώ βασικά όλο το έχω στην κάρτα.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

εννοείται στην κάρτα. είναι αρκετά σε μέγεθος, η μνήμη του ππσι είναι περιορισμένη.

 

εγώ βασικά όλο το έχω στην κάρτα.

Νόμιζα ότι αν ήταν στην συσκευή θα δούλευε πιο γρήγορα.

Οκ.Θα το βάλω στην κάρτα.

Ευχαριστώ elteo :)

Link to comment
Share on other sites

Στο cd έχει ένα Φάκελλο Greek_keyboard με 2 αρχεία μέσα.Αυτά πού τα βάζουμε?

Η φωνή στην πλοήγηση είναι μόνο αγγλικά ή αλλάζει σε άλλη γλώσσα?

Και το πρόγραμμα αν εξαιρέσουμε τους δρόμους στους χάρτες είναι μόνο στα αγγλικά?

Τελικά μου φαίνεται πρέπει να εκτυπώσω το manual.

Ζαλίστηκα στην οθόνη να το διαβάζω.:hypno:

 

Και ζάλισα και εσας...

Link to comment
Share on other sites

Στο cd έχει ένα Φάκελλο Greek_keyboard με 2 αρχεία μέσα.Αυτά πού τα βάζουμε?

Η φωνή στην πλοήγηση είναι μόνο αγγλικά ή αλλάζει σε άλλη γλώσσα?

Και το πρόγραμμα αν εξαιρέσουμε τους δρόμους στους χάρτες είναι μόνο στα αγγλικά?

Τελικά μου φαίνεται πρέπει να εκτυπώσω το manual.

Ζαλίστηκα στην οθόνη να το διαβάζω.:hypno:

 

Και ζάλισα και εσας...

μπορεις να εχεις τα παντα ελληνικα η αγγλικα.Πηγαινε στο menu του dest στα ελληνικα το λεει οψη και αισθηση και καντο greek ειναι τελευταιο τετραγωνακι.Επισεις πηγαινε στο φορουμ της ngi.gr θα βρεις τα παντα ,κανουν καταπληκτικη δουλεια τα παιδια εκει.:)

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να εχεις τα παντα ελληνικα η αγγλικα.Πηγαινε στο menu του dest στα ελληνικα το λεει οψη και αισθηση και καντο greek ειναι τελευταιο τετραγωνακι.Επισεις πηγαινε στο φορουμ της ngi.gr θα βρεις τα παντα ,κανουν καταπληκτικη δουλεια τα παιδια εκει.:)

Turbo 911 με απάλλαξες από πολύ ψάξιμο.Nάσαι καλά :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Το Destinator PN πώς γίνεται εγκατάσταση ? Θέλει κάτι το ιδαίτερο ?

 

Το κάνω εγκατάσταση αλλα μετά δεν βρίσκω πουθενά το executable να το τρέξω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, δέν έχω ιδέα, πώς το περνάω ? Install software πρώτα και μετά περνάω χάρτες καί φωνές ?

 

Δέν μου έχει executable πουθενά!

 

Θα το εκτιμούσα αν με βοηθούσε κάποιος?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ένα αρχείο στο cd το InstColl.EXE που σου εγκαθιστά την Destinator Console με ελληνικό μενού στο P.C.

Τα υπόλοιπα γίνονται πανεύκολα.

Link to comment
Share on other sites

Ναί, το ξέρω αυτό, το πρόγραμμα είναι ήδη εγκατεστημένο στον υπολογιστή μου.

 

Μετά διαλέγω μνήμη συσκευής καί όχι memory stick και πατάω Install software, αυτό περνάει διάφορα στο pda μου και μετά διαλέγω χάρτη, έλα όμως που δέν μου φτιάχνει εικονίδιο Destinator πουθενά ?

Link to comment
Share on other sites

Αν παω στο remove software λεει οτι εχει εγκατεστημενα τα εξης

 

DestinatorApps TMC

DestinatorApps Destinator English

 

Μα εικονιδιο δεν υπαρχει πουθενα, any clues ?

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινει με ενα file explorer( resco file explorer για παραδειγμα) και φτιαξε μια συντομευση στο μενου εναρξης( το προγραμμα εγκαθισταται στο φακελο DestinatorApps).
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας, μήπως πήρε το μάτι σας μιά νέα προσφορά του ΠΛΑΙΣΙΟΥ με ντεστινέιτορ ΠΝ και μπλουτουθ ρισίβερ της ΕΜΤΑΚ?είαι στα 250 €.καμιά γνώμη?θέχω το 2490 και θέλω bluetooth reciver και το ντεστινέιτορ.τι λέτε για το ρισίβερ?είναι καλή προσφορά ή πακέτο?

ευχαριστώ de profundis....

:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Gyus, πηρα ενα ipaq HP me 1 bluetooth HAMA bg7000. . Περαν του οτι δεν ξερω αν ειναι καλο το ΒΤ, εχει δυσκολια να βρει δορυφόρους. Μπορει να φταιει καποια ρυθμιση (κατι διαβασα για s/w που κανεις ρυθμισεις) ή απλα ειναι μαπα το GPS receiver.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει κανείς πληροφόρηση για το πότε βγαίνει καινούρια έκδοση χαρτών μετά την 2005.Q4.3732; Κάτι δεν λέγανε για μετά το Πάσχα;
Μέγιστο μέγεθος εικόνας 420Χ150
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει κανείς πληροφόρηση για το πότε βγαίνει καινούρια έκδοση χαρτών μετά την 2005.Q4.3732; Κάτι δεν λέγανε για μετά το Πάσχα;

 

 

Se 2 mhnes peripou 8a vgei h epomenh ekdosh symfwna me thn NGI.

Parepimptontws, to Destinator 6 pleon pwleitai sto http://www.handit.de me kanonikh dia8esimothta.

Mhpws 8a htan kalo na anoixtei kainourio thread?

Link to comment
Share on other sites

Se 2 mhnes peripou 8a vgei h epomenh ekdosh symfwna me thn NGI.

Parepimptontws, to Destinator 6 pleon pwleitai sto http://www.handit.de me kanonikh dia8esimothta.

Mhpws 8a htan kalo na anoixtei kainourio thread?

 

σωστος Βαγγελη !!:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Νεος στα pocket pc νεος και στο destinator προφανως

Το κανω εγκατασταση..και ιδου !! installation of DestinatorApps Destnator.CAB was unseccessful !!!

Αντε βγαλε ακρη

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Κρασάρει το PDA μου, μπορεί κανείς να μου στείλει το DESTINATOR.EXE του ? Υποψιάζομαι οτι φταίει το executable.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...