Jump to content

Coronavirus COVID-19


ggazas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Link to comment
Share on other sites

Δεν περίμενα πως θα συνεχιζόταν αυτή η κοροϊδία, ειδικά στην Ιταλία που έχουν πεθάνει τόσα άτομα. Δηλαδή να πεθαίνουν γνωστοί σου και συγγενείς σου και εσύ να συνεχίζεις την ίδια ιστορία. Απίστευτο

Link to comment
Share on other sites

https://www.buzzfeednews.com/article/stephaniemlee/stanford-coronavirus-neeleman-ioannidis-whistleblower

ρε τον μαιντανο τον Ιωαννιδη και τα προβατα του

 

φίλε καταρχήν λέγοντας την λέξη πρόβατο με προσβάλλεις χωρίς να με γνωρίζεις δεύτερον εγώ επειδή πιστεύω ότι το νόμισμα έχει δυο όψεις δεν είπα ότι δεν υπάρχει ο κορονοιος ούτε ότι δεν σκοτώνει άπλα με κάνει μεγάλη εντύπωση πως ένας μεγιστάνας των υπολογιστών ξαφνικά πριν λίγο καιρό την βλέπει αλλιώς και το γυρνάει στην μελέτη και κατασκευή εμβολίων δεν λέω ούτε ότι δεν έχω κάνει εμβόλια στο παιδί μου ούτε κάτι τέτοιο, κατάλαβες φίλε μου και το ξανά γράφω ναι ο κορονοιος σκοτώνει

Edited by Korak42
Link to comment
Share on other sites

Για τον Τράγκα; Άσε βρε φίλε.

 

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk

 

δεν έλεγα για τον Τράγκα για τον Μπιλ λέω η είναι ψέματα ότι το γύρισε στα εμβόλια

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι εκπλαγήκαμε που δεν βρέθηκε κρουσμα σε Αμοργο, Σικινο η Τζουμέρκα.. Σιγά μην πάει ο ιός σε κάθε βουνοπλαγιά της Ελλάδος. Εδώ ολόκληρη Ιταλία και στην σικελια δεν πήραν χαμπάρι..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δεν έλεγα για τον Τράγκα για τον Μπιλ λέω η είναι ψέματα ότι το γύρισε στα εμβόλια

 

Aφου δεν ξέρεις την πορεία του Gates άστο και μείνε στον Τράγκα.

 

Αλλιώς https://www.gatesfoundation.org/

https://en.wikipedia.org/wiki/Bill_%26_Melinda_Gates_Foundation

Edited by bill33
Link to comment
Share on other sites

Aφου δεν ξέρεις την πορεία του Gates άστο και μείνε στον Τράγκα.

 

Αλλιώς https://www.gatesfoundation.org/

https://en.wikipedia.org/wiki/Bill_%26_Melinda_Gates_Foundation

 

Οκ εσύ βλέπεις έναν ανθρωπιστή εγώ βλέπω μπίζνα το δέχομαι, είπαμε το νόμισμα έχει δύο όψεις. Συνεχίστε για την καταγωγή των Ελλήνων και την καθαρότητα τις φυλής πάω πάσο

Link to comment
Share on other sites

φίλε καταρχήν λέγοντας την λέξη πρόβατο με προσβάλλεις χωρίς να με γνωρίζεις δεύτερον εγώ επειδή πιστεύω ότι το νόμισμα έχει δυο όψεις δεν είπα ότι δεν υπάρχει ο κορονοιος ούτε ότι δεν σκοτώνει άπλα με κάνει μεγάλη εντύπωση πως ένας μεγιστάνας των υπολογιστών ξαφνικά πριν λίγο καιρό την βλέπει αλλιώς και το γυρνάει στην μελέτη και κατασκευή εμβολίων δεν λέω ούτε ότι δεν έχω κάνει εμβόλια στο παιδί μου ούτε κάτι τέτοιο, κατάλαβες φίλε μου και το ξανά γράφω ναι ο κορονοιος σκοτώνει
Είναι λογικό να μη καταπίνουμε τα πάντα αμάσητα και να ακούμε και τις αντίθετες απόψεις. Είναι όμως εντελώς διαφορετικό το να είσαι επιφυλακτικός από το να υποστηρίζεις π.χ. ότι οι Έλληνες δε κολλάνε λόγω DNA και πως η θεία κοινωνία προστατεύει από τον ιό. Ο καθένας έχει δικαίωμα να πιστεύει ότι θέλει και να πράττει όπως νομίζει, δεν έχει όμως το δικαίωμα να διαδίδει αναλήθειες και πράγματα που δεν μπορεί να αποδείξει, και που μπορεί να οδηγήσουν διάφορους ευκολόπιστους σε πράξεις μη αναστρέψιμες.

Αν θέλει κάποιος να φάει το κεφάλι του είναι δικαίωμα του, μη πάρει και άλλους όμως στο λαιμό του.

:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

Οκ εσύ βλέπεις έναν ανθρωπιστή εγώ βλέπω μπίζνα το δέχομαι, είπαμε το νόμισμα έχει δύο όψεις. Συνεχίστε για την καταγωγή των Ελλήνων και την καθαρότητα τις φυλής πάω πάσο
Χρειάζεται και άλλα λεφτά ο Gates,ok . Για καθαριοτητες στον Ελτασο.

 

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χρειάζεται και άλλα λεφτά ο Gates,ok . Για καθαριοτητες στον Ελτασο.

 

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk

 

Όχι το κάνει για την ψυχή τις μάνας του

Link to comment
Share on other sites

Είναι λογικό να μη καταπίνουμε τα πάντα αμάσητα και να ακούμε και τις αντίθετες απόψεις. Είναι όμως εντελώς διαφορετικό το να είσαι επιφυλακτικός από το να υποστηρίζεις π.χ. ότι οι Έλληνες δε κολλάνε λόγω DNA και πως η θεία κοινωνία προστατεύει από τον ιό. Ο καθένας έχει δικαίωμα να πιστεύει ότι θέλει και να πράττει όπως νομίζει, δεν έχει όμως το δικαίωμα να διαδίδει αναλήθειες και πράγματα που δεν μπορεί να αποδείξει, και που μπορεί να οδηγήσουν διάφορους ευκολόπιστους σε πράξεις μη αναστρέψιμες.

Αν θέλει κάποιος να φάει το κεφάλι του είναι δικαίωμα του, μη πάρει και άλλους όμως στο λαιμό του.

 

Αν με αυτά που έγραψα μπορεί να έχω επηρεάσει κάποιον και θεωρείται ότι είναι επικίνδυνα για την δημόσια υγεία και ότι προτρέπω τους ανθρώπους να μην προσέχουν και να κάνουν ότι θέλουν παρακαλώ την διαχείριση να τα σβήσει εγώ έναν προβληματισμό ήθελα να βάλω

Link to comment
Share on other sites

Αν με αυτά που έγραψα μπορεί να έχω επηρεάσει κάποιον και θεωρείται ότι είναι επικίνδυνα για την δημόσια υγεία και ότι προτρέπω τους ανθρώπους να μην προσέχουν και να κάνουν ότι θέλουν παρακαλώ την διαχείριση να τα σβήσει εγώ έναν προβληματισμό ήθελα να βάλω
Φυσικά και δε μιλάω για σένα. Απλά εσύ μίλησες για νόμισμα με δύο όψεις. Οι όψεις (απόψεις) είναι πολλές. Μην νομιμοποιούμε όλες τις διαφορετικές απόψεις, βάζοντας τες στο ίδιο τσουβάλι. Υπάρχουν απόψεις που δηλώνουν προβληματισμό, και απόψεις επικίνδυνες. Οι πρώτες, σαν τη δική σου, είναι αποδεκτές και θέμα προς συζήτηση, οι δεύτερες είναι κατακριτέες.
:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα.

Τριτοκοσμικοί, μη καθαροί Έλληνες

Ποια ανακοίνωση;

 

....κατοπιν ειδικων ανθρωπολογικων μελετων ειχε αποφανθει οτι οι μονες καθαρες φυλες ειναι οι Ελληνες και οι Σκωτζεζοι, εκτος απο κατι ιθαγενεις σε αφρικη και αυστραλια.

 

Να τσεκαρεις και να συντονιστεις στη εκκλησια της ελλαδος ωστε να ενημερωνεσαι, υπαρχει εκει επιστημονικη τοποθετηση.

 

Ο Τσιοδρας παντως κοινωνησε στην εκκλησια που ψελνει καπο παιανια κορωπι οπου χοροστατει ο φιλος του εξαιρετος ιερεας, σπανια προσωπικοτητα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 20 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://www.buzzfeednews.com/article/stephaniemlee/stanford-coronavirus-neeleman-ioannidis-whistleblower

ρε τον μαιντανο τον Ιωαννιδη και τα προβατα του

 

Καποιος που εχει λογο και δυνατοτητες, χρηματοδοτει μια ερευνα...δεν ειναι λαθος.

Ετσι δουλευει το συστημα παγκοσμιως πλην ελλαδος, οι ιδιωτες χρηματοδοτουν τα πανεπιστημια να κανουν ερευνες και μελετες.Για αυτο η ελλαδα δεν εχει να επιδειξει τιποτα

Παρα μονο μιζερια και αθλιοτητα στα πανεπιστημια της, εξαιρω το ΠΑΠΕΙ.

 

Αλλωστε εδω και καιρο ο Ιωαννιδης τα ελεγε και πριν χρονια μιλαγε για τα σκοτεινα συμφεροντα...δειτε διαλεξεις του. Ειναι παγκοσμια κορυφη. Δεν ειναι χθεσινος σαν τον ....μαιντανο Τσιοδρα, κατα πως λες.

Link to comment
Share on other sites

....κατοπιν ειδικων ανθρωπολογικων μελετων ειχε αποφανθει οτι οι μονες καθαρες φυλες ειναι οι Ελληνες και οι Σκωτζεζοι, εκτος απο κατι ιθαγενεις σε αφρικη και αυστραλια.

 

Να τσεκαρεις και να συντονιστεις στη εκκλησια της ελλαδος ωστε να ενημερωνεσαι, υπαρχει εκει επιστημονικη τοποθετηση.

 

Ο Τσιοδρας παντως κοινωνησε στην εκκλησια που ψελνει καπο παιανια κορωπι οπου χοροστατει ο φιλος του εξαιρετος ιερεας, σπανια προσωπικοτητα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 20 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Καποιος που εχει λογο και δυνατοτητες, χρηματοδοτει μια ερευνα...δεν ειναι λαθος.

Ετσι δουλευει το συστημα παγκοσμιως πλην ελλαδος, οι ιδιωτες χρηματοδοτουν τα πανεπιστημια να κανουν ερευνες και μελετες.Για αυτο η ελλαδα δεν εχει να επιδειξει τιποτα

Παρα μονο μιζερια και αθλιοτητα στα πανεπιστημια της, εξαιρω το ΠΑΠΕΙ.

 

Αλλωστε εδω και καιρο ο Ιωαννιδης τα ελεγε και πριν χρονια μιλαγε για τα σκοτεινα συμφεροντα...δειτε διαλεξεις του. Ειναι παγκοσμια κορυφη. Δεν ειναι χθεσινος σαν τον ....μαιντανο Τσιοδρα, κατα πως λες.

 

Φίλε δυστυχώς όταν οι ιδιώτες βάζουν χρήμα κάπου σε οργανισμούς, ΜΚΟ , πανεπιστήμια, το κάνουν για να έχουν όφελος κάποια μέρα δεν είναι δανικά και αγύριστα και για το άλλο που γράφεις για την καθαρότητα των Ελλήνων προβληματίζομαι που βρήκαν Έλληνες μετά από 400 χρόνια σκλαβιάς δεν έχει αλλοιωθεί ο πληθυσμός.

Link to comment
Share on other sites

....κατοπιν ειδικων ανθρωπολογικων μελετων ειχε αποφανθει οτι οι μονες καθαρες φυλες ειναι οι Ελληνες .

 

ειδικών .... χαχαχα πολύ πλάκα έχεις τελικά

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

....κατοπιν ειδικων ανθρωπολογικων μελετων ειχε αποφανθει οτι οι μονες καθαρες φυλες ειναι οι Ελληνες και οι Σκωτζεζοι, εκτος απο κατι ιθαγενεις σε αφρικη και αυστραλια.

 

 

 

Να τσεκαρεις και να συντονιστεις στη εκκλησια της ελλαδος ωστε να ενημερωνεσαι, υπαρχει εκει επιστημονικη τοποθετηση.

 

 

 

Ο Τσιοδρας παντως κοινωνησε στην εκκλησια που ψελνει καπο παιανια κορωπι οπου χοροστατει ο φιλος του εξαιρετος ιερεας, σπανια προσωπικοτητα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 20 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Καποιος που εχει λογο και δυνατοτητες, χρηματοδοτει μια ερευνα...δεν ειναι λαθος.

 

Ετσι δουλευει το συστημα παγκοσμιως πλην ελλαδος, οι ιδιωτες χρηματοδοτουν τα πανεπιστημια να κανουν ερευνες και μελετες.Για αυτο η ελλαδα δεν εχει να επιδειξει τιποτα

 

Παρα μονο μιζερια και αθλιοτητα στα πανεπιστημια της, εξαιρω το ΠΑΠΕΙ.

 

 

 

Αλλωστε εδω και καιρο ο Ιωαννιδης τα ελεγε και πριν χρονια μιλαγε για τα σκοτεινα συμφεροντα...δειτε διαλεξεις του. Ειναι παγκοσμια κορυφη. Δεν ειναι χθεσινος σαν τον ....μαιντανο Τσιοδρα, κατα πως λες.

 

Εγώ πάλι δε βλέπω πουθενά Έλληνες. Βλέπω Ελλαδίτες, Ρωμιούς, έναν πληθυσμό που κατοικεί απλά σε αυτόν τον τόπο που λέγεται Ελλάδα και αποτελείται από μαυριδερούς που μοιάζουν με Ινδοί, σαπιοκοιλιάδες, τρελούς που παραμιλάνε στον δρόμο, κουνιστούς και παραπληγικούς, που δεν έχουν ούτε το ψυχικό σθένος να πάνε μέχρι το περίπτερο. Πόσο μάλλον να πολεμήσουν κιόλας εάν χρειαστεί. Που το παίζουν εθνικιστές και πατριώτες οπότε το θυμηθούν και ο πατριωτισμός τους περιορίζεται στο να τρώνε σουβλάκια και πίτσες όταν παίζει η εθνική Ελλάδος η όταν βλέπουν Eurovision. Βλέπω την νέα γενιά που αποτελείται από παιδάκια που είναι εντελώς χαζεμενα από το Instagram, που δεν μπορούν να δουλέψουν 40 ώρες την εβδομάδα, που το IQ τους πλησιάζει των ιθαγενών φύλων του Αμαζονίου και που ακούνε Μαμάααα.

 

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η νέα μόδα στα κυβερνητικά στέκια σε διαδίκτυο, κοινωνικά δίκτυα κλπ, είναι οι οργανωμένες και απέλπιδες προσπάθειες αποδόμησης του Ιωαννίδη. Την ίδια στιγμή που ο κόσμος τους γράφει στα μέζεά του.

Για τέτοιο πανικό μιλάμε. :lol:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Η μόδα είναι αν βγει ένας Ιωαννίδης, να τον πατήσουν κάτω, πριν πετάξει, γιατί θέλουν ελεγχόμενα πιόνια... Αυτός ξέφυγε, αφού τους τα ετριψε όλα στη μούρη και έγινε ότι έγινε ο άνθρωπος, να είναι καλά.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η μόδα είναι αν βγει ένας Ιωαννίδης, να τον πατήσουν κάτω, πριν πετάξει, γιατί θέλουν ελεγχόμενα πιόνια... Αυτός ξέφυγε, αφού τους τα ετριψε όλα στη μούρη και έγινε ότι έγινε ο άνθρωπος, να είναι καλά.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σύγκρινε τώρα αυτόν τον κορυφαίο επιστήμονα με τον "εθνικό" μας λοιμωξιολόγο που έχει κάνει την κωλοτούμπα και το ήξεις αφήξεις ολυμπιακό άθλημα. :D

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

....κατοπιν ειδικων ανθρωπολογικων μελετων ειχε αποφανθει οτι οι μονες καθαρες φυλες ειναι οι Ελληνες και οι Σκωτζεζοι, εκτος απο κατι ιθαγενεις σε αφρικη και αυστραλια.

Κανένα link των μελετών υπάρχει;

 

 

 

Να τσεκαρεις και να συντονιστεις στη εκκλησια της ελλαδος ωστε να ενημερωνεσαι, υπαρχει εκει επιστημονικη τοποθετηση.

 

Κανένα link με την επιστημονική τοποθέτηση της εκκλησίας υπάρχει;

 

 

Ο Τσιοδρας παντως κοινωνησε στην εκκλησια που ψελνει καπο παιανια κορωπι οπου χοροστατει ο φιλος του εξαιρετος ιερεας, σπανια προσωπικοτητα.

Άσχετο.

:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

Φίλε δυστυχώς όταν οι ιδιώτες βάζουν χρήμα κάπου σε οργανισμούς, ΜΚΟ , πανεπιστήμια, το κάνουν για να έχουν όφελος κάποια μέρα δεν είναι δανικά και αγύριστα και για το άλλο που γράφεις για την καθαρότητα των Ελλήνων προβληματίζομαι που βρήκαν Έλληνες μετά από 400 χρόνια σκλαβιάς δεν έχει αλλοιωθεί ο πληθυσμός.

 

Σωστα λες, το οφελος τους , των εταιρειων, ειναι η αποκτηση γνωσης αποκλειστικα για χρηση δικη τους, των χρηματοδοτων δηλαδη. Οι διαδικασιες ειναι διαφανεις, τα λεφτα τα παιρνει η σχολη και το πανεπιστημιο και μερος παει στους μεταπτυχιακους βοηθους φοιτητες και καθηγητες. Επισης χρηματοδοτουνται και σχολες που δεν ειναι εμπορικες...πχ ευαγγελικων σπουδων.

 

Προφανως και μια αεροπορικη εταιρεια ενδιαφερεται αμεσα διοτι βασει της μελετης θα φτιαξει το business plan, τιμολογηση, προορισμους, συχνοτητα, ανταποκρισεις, συνεργασιες με αλλες κλπ...

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ πάλι δε βλέπω πουθενά Έλληνες. Βλέπω Ελλαδίτες, Ρωμιούς, έναν πληθυσμό που κατοικεί απλά σε αυτόν τον τόπο που λέγεται Ελλάδα και αποτελείται από μαυριδερούς που μοιάζουν με Ινδοί, σαπιοκοιλιάδες, τρελούς που παραμιλάνε στον δρόμο, κουνιστούς και παραπληγικούς, που δεν έχουν ούτε το ψυχικό σθένος να πάνε μέχρι το περίπτερο. Πόσο μάλλον να πολεμήσουν κιόλας εάν χρειαστεί. Που το παίζουν εθνικιστές και πατριώτες οπότε το θυμηθούν και ο πατριωτισμός τους περιορίζεται στο να τρώνε σουβλάκια και πίτσες όταν παίζει η εθνική Ελλάδος η όταν βλέπουν Eurovision. Βλέπω την νέα γενιά που αποτελείται από παιδάκια που είναι εντελώς χαζεμενα από το Instagram, που δεν μπορούν να δουλέψουν 40 ώρες την εβδομάδα, που το IQ τους πλησιάζει των ιθαγενών φύλων του Αμαζονίου και που ακούνε Μαμάααα.

 

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk

 

Μην κρινεις απο τον εαυτο σου.....και αυτους που κανεις παρεα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κανένα link των μελετών υπάρχει;

 

Κανένα link με την επιστημονική τοποθέτηση της εκκλησίας υπάρχει;

 

Άσχετο.

 

Ψαξτε λιγο με google , αν σου βαλω τα λινκς θα αρχισουν τα χαζα στυλ...α αυτουνου ειναι?..α ασοβαρος ειναι, ψεκασμενος, ...κλπ. βρες τα μονος σου να πεισθεις.

 

Οσο για τις μελετες, αστο δεν το επιασες, λογω ελειψης ιστορικων γνωσεων, η απαντηση ειναι μεσα στο ποστ μου, οποιος καταλαβαινει καταλαβαινει. Το ιδιο και σε ολα τα ποστς μου.

 

Καλα ντε δεν ζητησαμε την εγκριση σας...αν και ενα γρηγορο μυαλο θα εκανε τον συνειρμο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η μόδα είναι αν βγει ένας Ιωαννίδης, να τον πατήσουν κάτω, πριν πετάξει, γιατί θέλουν ελεγχόμενα πιόνια... Αυτός ξέφυγε, αφού τους τα ετριψε όλα στη μούρη και έγινε ότι έγινε ο άνθρωπος, να είναι καλά.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σωστα ο ανθρωπος ειναι κορυφη....

 

1ος κολλεγιο αθηνων

1ο βραβειο μαθηματικου διαγωνισμου ελλαδος

1ος εισαγωγη ιατρικης αθηνων

1ος στην αποφοιτηση

Αμεση υποτροφια harvard

Αναμεσα στους 100 πιο influential επιστημονες εν ζωη με μεγιστη βιβλιογραφια

2 χρονια πηγε στα γιαννενα σαν επισκεπτης καθηγητης, και εφυγε. Ψαξτε την ομιλια του πως και γιατι , να φρικαρετε.

 

Και ερχεται τωρα ο καθε πικραμενος δημοσιος υπαλληλος να τον αμφισβητησει.

Link to comment
Share on other sites

[quote=ELTASSOS;8024063

 

 

 

Ψαξτε λιγο με google , αν σου βαλω τα λινκς θα αρχισουν τα χαζα στυλ...α αυτουνου ειναι?..α ασοβαρος ειναι, ψεκασμενος, ...κλπ. βρες τα μονος σου να πεισθεις.

 

 

 

Οσο για τις μελετες, αστο δεν το επιασες, λογω ελειψης ιστορικων γνωσεων, η απαντηση ειναι μεσα στο ποστ μου, οποιος καταλαβαινει καταλαβαινει. Το ιδιο και σε ολα τα ποστς μου.

 

 

 

Καλα ντε δεν ζητησαμε την εγκριση σας...αν και ενα γρηγορο μυαλο θα εκανε τον συνειρμο.

 

Μάλλον έχεις καταλάβει και ο ίδιος ότι οι πηγές σου δεν είναι αξιόπιστες και ντρέπεσαι ακόμη και να τις αναφέρεις.

Αφού εγώ έχω έλλειψη ιστορικών γνώσεων δίδαξε με εσύ που τα ξέρεις καλύτερα. Το όποιος καταλαβαίνει καταλαβαίνει δε μου εξηγεί γιατί γράφεις σε ένα δημόσιο τεχνολογικό φόρουμ αυτά που υποστηρίζεις. Τέλος δεν χρειάζεσαι καμία έγκριση για να πεις αυτά που θέλεις. Πρέπει όμως να δέχεσαι να συζητήσεις και την διαφορετική άποψη και όχι να πετάς την μπάλα στην εξέδρα.

Τέλος για τον Ιωαννίδη είναι αξιόλογος επιστήμονας που έχει κάποιες απόψεις που μπορεί κάποιες να είναι σωστές μπορεί όλες, μπορεί και καμία. Η νεκροψία θα δείξει. Κανείς δε γνωρίζει 100% την αλήθεια. Κάποτε θα μάθουμε. Έως τότε όμως δε μπορούμε να είμαστε απόλυτοι όπως είσαι εσύ.

:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...