Jump to content

Samsung Galaxy S20+


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μερικες θηκες εξεχουν λιγο παραπανω απο οτι πρεπει για να προστατευσουν την καμερα... 2 Spigen που εχω και 2 ESR προστατευουν οσο πρεπει ωστε να μην κουναει και σε τραπεζι.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παίδες αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα.

 

Κατεβάζω το Alpha Bank wallet. Στην αρχή είναι όλα καλά. Μετά από 3-4 μέρες όμως, ρουφάει την μπαταρία.

Βλέπω στα stats του κινητού να δουλεύει συνέχει με νούμερα 15% πχ.

 

Τι να κάνω; με βολεύει να πληρώνω ανέπαφα.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα.

 

Κατεβάζω το Alpha Bank wallet. Στην αρχή είναι όλα καλά. Μετά από 3-4 μέρες όμως, ρουφάει την μπαταρία.

Βλέπω στα stats του κινητού να δουλεύει συνέχει με νούμερα 15% πχ.

 

Τι να κάνω; με βολεύει να πληρώνω ανέπαφα.

 

Μετα την χρηση του app υπαρχει αυτο το θεμα εδω και πολυ καιρο. Θα πρεπει να κανεις "επιβολη διακοπης" μεσα απο τις εφαρμογες μετα απο καθε χρηση για να μην εχεις αυτο το προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Στη φροντιδα εχει μπει εξτρα λειτουργια για "πληρη"αδρανεια δηλαδη η εφαρμογη να μην τρεχει στο παρασκηνιο καθολου παρα μονο οταν την λειτουργεις.Για βαλτην εκει και κοιτα εαν λυθει το προβλημα. Εαν την εχεις στην αδρανεια "σκετο" βγαλτην και βαλτην στην πληρη.

 

106098198_2537566143174110_1400677489179970919_o.jpg?_nc_cat=102&_nc_sid=110474&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_eui2=AeEpMlaBVrwj38N6qkTWvG3CwfGUt3ZuMyrB8ZS3dm4zKsAy45z2yneL4oUOKXrXsuXxrOkCPIHiCDcOCwa2kPFx&_nc_ohc=0nmdrMN0J4gAX90bUrK&_nc_ht=z-p3-scontent.fath5-1.fna&_nc_tp=14&oh=3d4671aac43c056a52ac6be2428e343a&oe=5F1B2513

Link to comment
Share on other sites

Στη φροντιδα εχει μπει εξτρα λειτουργια για "πληρη"αδρανεια δηλαδη η εφαρμογη να μην τρεχει στο παρασκηνιο καθολου παρα μονο οταν την λειτουργεις.Για βαλτην εκει και κοιτα εαν λυθει το προβλημα. Εαν την εχεις στην αδρανεια "σκετο" βγαλτην και βαλτην στην πληρη.

 

106098198_2537566143174110_1400677489179970919_o.jpg?_nc_cat=102&_nc_sid=110474&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_eui2=AeEpMlaBVrwj38N6qkTWvG3CwfGUt3ZuMyrB8ZS3dm4zKsAy45z2yneL4oUOKXrXsuXxrOkCPIHiCDcOCwa2kPFx&_nc_ohc=0nmdrMN0J4gAX90bUrK&_nc_ht=z-p3-scontent.fath5-1.fna&_nc_tp=14&oh=3d4671aac43c056a52ac6be2428e343a&oe=5F1B2513

 

Κι εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα με την ίδια εφαρμογή...

Παρόλο που την είχα βάλει στην πλήρη αδράνεια μου ρουφούσε απίστευτη μπαταρία.

Με το LG V30 που είχα πριν το S20+ δεν είχαι ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα με την εφαρμογή...

Τελικά την ξήλωσα να ηρεμήσω...

 

 

ΥΓ. αααρε LG πόσο μου λείπεις

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Αποκλειεται να ειναι προβλημα της εφαρμογης και οχι του κινητου, ε;

Φιλε MIB χωρις παρεξηγηση γιατι δεν πουλας το Samsung αφου δεν σου κανει παρα μονο το σχολιαζεις αρνητικα;

Link to comment
Share on other sites

Αποκλειεται να ειναι προβλημα της εφαρμογης και οχι του κινητου, ε;

Φιλε MIB χωρις παρεξηγηση γιατι δεν πουλας το Samsung αφου δεν σου κανει παρα μονο το σχολιαζεις αρνητικα;

 

Η συγκεκριμενη εφαρμογη εχει προβλημα σε ολες τις συσκευες. Δεν ειναι θεμα samsung

Link to comment
Share on other sites

Με το LG V30 δεν είχε κανενα πρόβλημα η συγκεκριμένη εφαρμογή
So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Καποια ενημερωση προφανως δημιουργησε το προβλημα. Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Παίδες αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα.

 

Κατεβάζω το Alpha Bank wallet. Στην αρχή είναι όλα καλά. Μετά από 3-4 μέρες όμως, ρουφάει την μπαταρία.

Βλέπω στα stats του κινητού να δουλεύει συνέχει με νούμερα 15% πχ.

 

Τι να κάνω; με βολεύει να πληρώνω ανέπαφα.

 

Αδερφέ είναι πρόβλημα της εφαρμογής και εγω το εχω σε s10 plus, Note 10 plus οπως και διάφοροι φίλοι με xiaomi και Huawei.... Αν δεις τα σχόλια στην εφαρμογή θα δεις απλά ότι όλοι κράζουν.... Αλλα όλοι ανεξαρτήτως συσκευής.... Και μάλιστα από τότε που ξεκίνησαν να κράζουν η εφαρμογή έχει πάρει 3 αναβαθμίσεις αλλα τίποτα δεν κατάφεραν να την φτιάξουν.... Δεν είναι θεμα της συσκευής σου... Ξεκίνησε πριν λίγο καιρό μετά από μια αναβάθμιση.... Και φαντάσου τι πατάτα έχουν κάνει που η εφαρμογή δεν μπαίνει με τίποτα σε αδράνεια... Τραγικό

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καποια ενημερωση προφανως δημιουργησε το προβλημα.

 

Ελληνική εφαρμογή τράπεζας... και μετά ανοίγω την revolut , ΧΑΟΣ

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Ελληνική εφαρμογή τράπεζας... και μετά ανοίγω την revolut , ΧΑΟΣ

 

Μαζί σου αλλά σε ποιο "πορτοφόλι" θα την προσθέσω για να τη χρησιμοποιώ ανέπαφα;

 

Αδερφέ είναι πρόβλημα της εφαρμογής και εγω το εχω σε s10 plus, Note 10 plus οπως και διάφοροι φίλοι με xiaomi και Huawei.... Αν δεις τα σχόλια στην εφαρμογή θα δεις απλά ότι όλοι κράζουν.... Αλλα όλοι ανεξαρτήτως συσκευής.... Και μάλιστα από τότε που ξεκίνησαν να κράζουν η εφαρμογή έχει πάρει 3 αναβαθμίσεις αλλα τίποτα δεν κατάφεραν να την φτιάξουν.... Δεν είναι θεμα της συσκευής σου... Ξεκίνησε πριν λίγο καιρό μετά από μια αναβάθμιση.... Και φαντάσου τι πατάτα έχουν κάνει που η εφαρμογή δεν μπαίνει με τίποτα σε αδράνεια... Τραγικό

 

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε. Την έβαλα για άλλη μια φορά, να τη δοκιμάσω. 4η φορά. 2 μέρες τώρα, όλα καλά. Να δούμε 4η-5η μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Μαζί σου αλλά σε ποιο "πορτοφόλι" θα την προσθέσω για να τη χρησιμοποιώ ανέπαφα;

 

 

 

Δυστυχώς σε κανένα. Εγώ το έχω αποδεχθεί και το ξύλωσα αυτό το παρτάλι το alpha wallet . ΑΝ ΚΑΙ στο LG V30 δουλεύει τέλεια χωρις battery drain!

Εκτός και αν.... το samsung pay ερθει το Samsung Pay στην Ελλάδα μέσω της Curve! Λογικά σύντομα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 101 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αμα βαλετε καμια παλιοτερη ? ----->>>> https://www.apkmirror.com/apk/alpha-bank/

 

ΠΟΤΕ τραπεζικες εφαρμογες σε παλιά έκδοση! ΠΟΤΕ

 

Η μόνη λύση η οποία είναι και η αντίδρασή μας , είναι να την ξυλώσουμε όλοι να μην την χρησιμοποιεί κανεις μπας και ευαισθητοποιήθει κανεις εκεί στην alpha bank και καταλάβουν την βλακεία τους

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω το εξής θέμα.. Βάζω το κινητό μου να φορτίσει.. Εχω εκείνη την στιγμή 19%. Μου γράφει αρχικά εξαιρετικά γρήγορη φόρτιση με υπόλοιπο 1 ώρα και 1 λεπτο και Μετά από ένα λεπτό γράφει υπολείπεται 1 ώρα και 50 λεπτά. Γιατι;;
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω το εξής θέμα.. Βάζω το κινητό μου να φορτίσει.. Εχω εκείνη την στιγμή 19%. Μου γράφει αρχικά εξαιρετικά γρήγορη φόρτιση με υπόλοιπο 1 ώρα και 1 λεπτο και Μετά από ένα λεπτό γράφει υπολείπεται 1 ώρα και 50 λεπτά. Γιατι;;

 

μήπως ανεβάζει θερμοκρασία και ρίχνει αυτόματα την ταχύτητα φόρτισης

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Η θα φταιει ο φορτιστης η θυρα φορτισης...

Αρχικα βεβαιωσου οτι το καλωδιο στο φορτιστη εφαπτεται καλα. Επισης μπορει να εχει πιασει σκουπιδακια η θυρα φορτισης.....

Οσο αφορα για τη θερμοκρασια με την εφαρμογη phone info μπορεις να την δεις. Δες τι θερμοκρασια δινει οταν φορτιζεις. Εγω με την πιο γρηγορη φορτιση βλεπω μεχρι 38 βαθμους

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Αλλα βηματα που μπορεις να κανεις. Ειναι απενεργοποιησε την εξαιρετικα γρηγορη φορτιση και ενεργοποιησε τη και ενα restart. Αν δεν φτιαχνει παρε τηλεφωνο στη Σμαρτεκ για οδηγιες.
Link to comment
Share on other sites

Μαζί σου αλλά σε ποιο "πορτοφόλι" θα την προσθέσω για να τη χρησιμοποιώ ανέπαφα;

 

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε. Την έβαλα για άλλη μια φορά, να τη δοκιμάσω. 4η φορά. 2 μέρες τώρα, όλα καλά. Να δούμε 4η-5η μέρα.

 

Σήμερα άρχισε να εμφανίζεται στα στατιστικά της μπαταρίας. Και μετά από λίγες ώρες την ξήλωσα πάλι. Μια και καλή. Μέχρι να βγει κάποιο update. Αναφέρομαι στο Alpha Wallet.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S20+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...