Jump to content

Ποια είναι η πιο περίεργη χυλόπιτα που έχετε φάει;


xipol_stagathia
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

emena den mou tin dini mono sta nebra ala mou erxete na tis plakoso.... :mad:

 

Τις γυναίκες δεν πρέπει να τις χτυπάμε ούτε με τριαντάφυλλο...

 

Τι μας έφταιξε το καημένο το τριαντάφυλλο... :p

Ό,τι δεν μας σκοτώνει, απλά μας κάνει δυνατότερους!

 

ήμουν άθεος.. μέχρι που συνειδητοποίησα ότι εγώ είμαι θεός

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 109
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Τις γυναίκες δεν πρέπει να τις χτυπάμε ούτε με τριαντάφυλλο...

 

Τι μας έφταιξε το καημένο το τριαντάφυλλο... :p

nase kala me ekanes kai gelasa :lol: :lol:

katse den 8a girisi apo tis diakopes kai molis bgoume 8a fai ena kraksimo pou 8a ine olo diko tis

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Μολις διαβασα κ τις 4 σελιδες του τοπικ.....Κατ αρχας δυο ηταν οι ατακες που μου αρεσαν...1) Ειναι "βαπτισμενη πουτ@ν@" :rotfl: κ 2) Κοιταω στον αλλον πρωτα το χαρακτηρα κ μετα την εμφανιση!!!!! :lol: :lol: :lol:

Οσο για μενα εχω φαει αρκετες χυλοpies απο κατι ψηλοπεριεργες τυπισσες ενω εχω ρηξει χαλαρα μοντελα (στην κυριολεξια κ οχι μεταφορικως!!!) :X Ολες ηταν με κλασικες πανω κατω δικαιολογιες αλλα μια μου εχει μεινει και θα τη θυμαμαι μαλλον αιωνια!!! "Δε μπορει να εισαι τοσο καλος εσυ,κατι κρυβεις!!!!" :w00t: :w00t: :w00t: Δεν ηταν ακριβως χυλοπιτα αλλα μετα απο μια τετοια φραση ξενερωσα αφανταστα με την κοπελα κ της λεω εχεις δικιο οποτε καλυτερα να πηγαινουμε πριν μου βγει ο κακος μου εαυτος!!!!Κ τη σηκωνω κ φευγουμε :lol:

Μαλλον ηταν δικη μου χυλοπιτα αλλα για δικη της δικαιολογια

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Μολις διαβασα κ τις 4 σελιδες του τοπικ.....Κατ αρχας δυο ηταν οι ατακες που μου αρεσαν...1) Ειναι "βαπτισμενη πουτ@ν@" :rotfl: κ 2) Κοιταω στον αλλον πρωτα το χαρακτηρα κ μετα την εμφανιση!!!!! :lol: :lol: :lol:

 

Πιστεύω κατάλαβες τον ορισμό της βαπτισμένης :p Βέβαια οφείλω να δώσω τα credits στον Lucifer που το είχε πει πρώτος, ένα ωραίο βράδυ στο IRC πριν από χρόοοοοονννιιιααα! [Έτσι να λέμε ποιος μας έμαθε τις κορυφαίες ατάκες ;) ]

 

Εμένα ..με έβλεπαν φιλικά...:p

Ότι αρχίζει, πάντα πρέπει να τελειώνει. Είναι φυσικός νόμος...:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
:scared:

Μιλάμε για πολύ φρικ κατάσταση... :cry:

parousa!!!aa..allh freak eleges??

eipa ki ego...sto dhmotiko ego erixna xylopitoules (liges bebaia) monh mou...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Μία πρόσφατη χυλόπιτα που έφαγα...να μου την έχει πέσει κανονικά η γκόμενα

καλως το κουκλί και έτσι και διάφορα άλλα...

 

Να την παίρνω να την πάω στο λιμανάκι σε κάτι βραχάκια που χτυπάει η θάλασσα πολύ ρομαντική κατάσταση (στο εξωχικό μου) να της τα ζητάω και να μου λέει...είσαι πολύ ωραίο παιδί και δεν με αφήνεις αδιάφορη αλλά έχω σχέση και δεν ξέρω πόσο και αν κρατήσει θέλω να τα λέμε συχνά...

 

Αφού μωρή έχεις σχέση τι μας ανάβεις;;;;;

 

Anyway έτσι και τα χαλάσει με τον άλλον θα ορμήσω γιατί αξίζει θεά η γκόμενα!

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Μία πρόσφατη χυλόπιτα που έφαγα...να μου την έχει πέσει κανονικά η γκόμενα

καλως το κουκλί και έτσι και διάφορα άλλα...

 

Να την παίρνω να την πάω στο λιμανάκι σε κάτι βραχάκια που χτυπάει η θάλασσα πολύ ρομαντική κατάσταση (στο εξωχικό μου) να της τα ζητάω και να μου λέει...είσαι πολύ ωραίο παιδί και δεν με αφήνεις αδιάφορη αλλά έχω σχέση και δεν ξέρω πόσο και αν κρατήσει θέλω να τα λέμε συχνά...

 

Αφού μωρή έχεις σχέση τι μας ανάβεις;;;;;

 

Anyway έτσι και τα χαλάσει με τον άλλον θα ορμήσω γιατί αξίζει θεά η γκόμενα!

:)

 

Mα..πόσο πιο ξεκάθαρα να στο πει; Να σε πιάσει να σε..ρίξει στα βράχια και να σου πει "ναι μανάρι μου. Εχω γκόμενο - αλλά σε γουστάρω και πρέπει να το παίξω τώρα ταύρος κι εσύ ταυρομάχος"...Απλά περίμενε από εσένα την πρώτη κίνηση..

 

Αλλά έτσι σε θέλω! Κ ύ ρ ι ο ς ! Αν και κανονικά έπρεπε να την πας subit-η στο δικό της για τιμωρία!!

Link to comment
Share on other sites

Μία πρόσφατη χυλόπιτα που έφαγα...να μου την έχει πέσει κανονικά η γκόμενα

καλως το κουκλί και έτσι και διάφορα άλλα...

 

Να την παίρνω να την πάω στο λιμανάκι σε κάτι βραχάκια που χτυπάει η θάλασσα πολύ ρομαντική κατάσταση (στο εξωχικό μου) να της τα ζητάω και να μου λέει...είσαι πολύ ωραίο παιδί και δεν με αφήνεις αδιάφορη αλλά έχω σχέση και δεν ξέρω πόσο και αν κρατήσει θέλω να τα λέμε συχνά...

 

Αφού μωρή έχεις σχέση τι μας ανάβεις;;;;;

 

Anyway έτσι και τα χαλάσει με τον άλλον θα ορμήσω γιατί αξίζει θεά η γκόμενα!

:)

Δεν θα σχολιάσω τι σου είπε η κοπέλα αλλά για 100άρης καλά κρατιέσαι... :w00t: :D :lol: :lol: :lol: :rotfl: :p

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

της τα ζητάω και να μου λέει...είσαι πολύ ωραίο παιδί και δεν με αφήνεις αδιάφορη αλλά έχω σχέση και δεν ξέρω πόσο και αν κρατήσει θέλω να τα λέμε συχνά...:)

 

Μιλάμε για πολλή ανωμαλία στο μυαλό η τύπισσα... :wacko: :blink:

 

Θέλει και τον μόνιμο (γκόμενο), θέλει να έχει και έτοιμη την καβάντζα... :mad:

Entexnos Fm

Το νέο μουσικό ραδιόφωνο!

Link to comment
Share on other sites

Να την παίρνω να την πάω στο λιμανάκι σε κάτι βραχάκια που χτυπάει η θάλασσα πολύ ρομαντική κατάσταση (στο εξωχικό μου) να της τα ζητάω και να μου λέει...είσαι πολύ ωραίο παιδί και δεν με αφήνεις αδιάφορη αλλά έχω σχέση και δεν ξέρω πόσο και αν κρατήσει θέλω να τα λέμε συχνά...

 

Πολύ της μόδας είναι τελικά αυτό το μοτίβο. Ή εγώ πολύ γκαντέμης. το γεύτηκα 2 φορές αυτό το καλοκαίρι.

Εγκαταλείψτε την ελπίδα για ένα καλύτερο παρελθόν!
Link to comment
Share on other sites

και ειναι παρα πολλες αυτες που εχουν κατι μονιμο κα ιψαχνουν η εχουν ηδη μια καβατζα.........
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Ως επι το πλειστον οι γυναικες κρατανε καβαντζες!!!(Καλα κ εμεις δεν παμε πισω αλλα μεταξυ μας αυτο!!! :secret: ) Εγω οποτε μου λεει καποια κατι τετοιο της λεω οκ παρε το τηλ. μου κ αν καποια στιγμη βαριεσαι κ ο φιλος σου δε μπορει να βγει μαζι σου στειλε μου να παμε για ενα καφεδακι!!! :lol: κ ως δια μαγειας μετα απο κανενα μηνα πχ μολις το εχει διαλυσει (προφανως!!!) στελνει κανα μηνυμα κλπ!!!!Μονο που τοτε εχει φυγει το τρενο απο το σταθμο κ εχουν χασει το ταξιδι!!! :devil:
:tease:
Link to comment
Share on other sites

Ως επι το πλειστον οι γυναικες κρατανε καβαντζες!!!(Καλα κ εμεις δεν παμε πισω αλλα μεταξυ μας αυτο!!! :secret: ) Εγω οποτε μου λεει καποια κατι τετοιο της λεω οκ παρε το τηλ. μου κ αν καποια στιγμη βαριεσαι κ ο φιλος σου δε μπορει να βγει μαζι σου στειλε μου να παμε για ενα καφεδακι!!! :lol: κ ως δια μαγειας μετα απο κανενα μηνα πχ μολις το εχει διαλυσει (προφανως!!!) στελνει κανα μηνυμα κλπ!!!!Μονο που τοτε εχει φυγει το τρενο απο το σταθμο κ εχουν χασει το ταξιδι!!! :devil:

 

Θα μπορούσες ωστόσο να το παίξεις πρόθυμος να κάνεις τη δουλίτσα σου από 1 εως χ φορές και μετά αριβεντέρτσι ρόμα. Δεν είμαι εκδικητικός αλλά στην π@@@νιά απαντάς με π@@@νιά. That's life

Link to comment
Share on other sites

στην κατασκήνωση καλύβας...μια σούρντα έλεγε ότι θέλει να κάνει φάση μαζί μου,την λέω έλα το απογευματάκι,είχε πολύ κόσμο γύρω και μέσα στα σπιτάκια και της λέω..δεν το αφήνουμε καλύτερα για το βραδυ??μου λέει ναι,εντάξει..έρχεται το βραδυ και στέλνει μια φίλη της να μου πει ότι δεν θέλει και δεν ήθελε ούτε το απόγευμα να γίνει κάτι..sboing !!!
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσες ωστόσο να το παίξεις πρόθυμος να κάνεις τη δουλίτσα σου από 1 εως χ φορές και μετά αριβεντέρτσι ρόμα. Δεν είμαι εκδικητικός αλλά στην π@@@νιά απαντάς με π@@@νιά. That's life

Μπα δυο φορες που εχω αυτη τη στιγμη στα υποψην μου ημουν με αλλη οταν το θυμηθηκαν οποτε αν ηταν να κανω #$#^#^ οπως λες θα επρεπε να κανω διπλη %^&%^&%^* μιας και θα απατουσα και την εκαστοτε φιλη μου για να κανω #%^$% στην αλλη!!!Ε μην περιμενουμε ενω κανουμε μ@λ@@ιες να μας συμπεριφερονται μετα αυτες οπως "πρεπει"!!! :shifty:

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Μπα δυο φορες που εχω αυτη τη στιγμη στα υποψην μου ημουν με αλλη οταν το θυμηθηκαν οποτε αν ηταν να κανω #$#^#^ οπως λες θα επρεπε να κανω διπλη %^&%^&%^* μιας και θα απατουσα και την εκαστοτε φιλη μου για να κανω #%^$% στην αλλη!!!Ε μην περιμενουμε ενω κανουμε μ@λ@@ιες να μας συμπεριφερονται μετα αυτες οπως "πρεπει"!!! :shifty:

 

 

Προσυπογράφω τη χριστιανική ηθική του να μην κάνουμε ότι δεν θέλουμε να μας κάνουνε, αλλά άγνωστε φίλε μου μας έχουν προλάβει ήδη άλλα καλόπαιδα και τις έχουν κάνει μαινάδες! :X Είναι θέμα προσωπικής επιβίωσης πλέον! :p

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Εσείς τι λέτε ; Σας 'εχει τύχει κάτι παρόμοιο ; Τελικά τι σημαίνει το σε βλέπω σαν φίλο ;

Θα ήθελα και άπαντήσεις από γυναίκες.

--------------------

Edited by mcde
Link to comment
Share on other sites

Και όπως θα έχετε παρατηρήσει στις 30 αντρικές χυλόπιτες καμιά γυναικεία …. Γιατί άραγε??? :X :X

 

Θες γυναικεία χυλόπιτα φίλε μου; Άκου....

 

Είναι μια κοπέλα η οποία με κυνηγάει σαν τρελή. Τηλέφωνα, μηνύματα, αναπάντητες.

Ένα βράδυ λοιπόν μου στέλνει ένα μήνυμα γράφοντας: "Πες μου κάτι ροζ..."

 

Ροζ Πάνθηρας, της απαντώ. :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι σημαίνει το σε βλέπω σαν φίλο ;

Θα ήθελα και άπαντήσεις από γυναίκες.

--------------------

 

Logika simainei pws den thelei na kanei kati mazi sou...! An kai einai polu "kaki" ataka!!! Pws orizei i kopela tin filia omws??? EGw lew na vgeis gia kafe kai tha katalabeis! Mporei na to leei gia na prospathiseis ESy pio polu... ti na pw! AKYRI ATAKA!!!

Link to comment
Share on other sites

Ελα βρε zxr την καημενη την κοπελιτσα....:(

Ας της ελεγες Ροζ τριανταφυλλο...Ροζ ζακετα..:lol: :p

 

Stalitsa ειλικρινά δεν είχα πρόθεση να την πληγώσω. :O

 

Αν της έλεγα όμως για τριαντάφυλλα και ζακετούλες θα ήμουν παντρεμένος μαζί της τώρα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :p

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τελευταια ταξη γυμνασιου...

Λοιπον αποφασιζω να..."τα ζητησω"(δεν τα επαιρνα μονος μου καλλιτερα;:p ) απο μια κοπελα...

Εγω να εχω ενδοιασμους,παροτι αυτη μου εδειχνε "σημαδια"...αnyway ακομα και δυο αλλες κοπελες με παροτρυναν να το κανω...

Ε λοιπον το εκανα κι εγω...

Αυτη μου λεει οτι χαρηκε που της το ειπα...:blink: ...κατι τετοιο εν παση περιπτωση και οτι θελει να το σκεφτει.

Λες και της εδωσα θεμα για εκθεση και ηθελε να σκεφτει τι θα γραψει...

Αnyway,δεν απανταω...λεω ορμονικο θα ιναι το θεμα.:p

Περναει μια εβδομαδα...τιποτα....μπαινουμε στην δευτερη....το ιδιο!

Ε σε καποια φαση που με ειχε πριζωσει και ο διευθυντης για κατι κουλα που ειχαν γινει,παω και την πιανω (ηρεμα ομως ε!) και τις λεω οτι τι θα γινει;Ακομα το σκευτεσαι;(μαλλον θεμα επεξεργαστη ηταν...)

κι εκεινη μου απανταει το εκπληκτικο...

"Δεν θα ειχα προβλημα να τα φτιαξουμε, αλλα δεν μπορω τωρα γιατι τους τελευταιους δυο μηνες ΔΕΝ ξερω εαν τα εχω με τον πρωην μου ή οχι!":X :blink:

Εγω εμεινα!

Και της λεω...αυτος το ξερει;

"Μπαααα" μου απανταει..."κι αυτος ακομα δεν ξερει!Δυσκολευομαστε ν'αποφασισουμε βλεπεις"...:geek:

Νταξ' βρε κοπελα μου αν δυσκολευεστε τοσο πολυ και δεν ξερετε τι να κανετε,ας κανουμε μια συνελευση στο 15μελες να αποφασισουμε για εσας...:ooch:

Link to comment
Share on other sites

"Δεν θα ειχα προβλημα να τα φτιαξουμε, αλλα δεν μπορω τωρα γιατι τους τελευταιους δυο μηνες ΔΕΝ ξερω εαν τα εχω με τον πρωην μου ή οχι!":X :blink:

Εγω εμεινα!

Και της λεω...αυτος το ξερει;

"Μπαααα" μου απανταει..."κι αυτος ακομα δεν ξερει!Δυσκολευομαστε ν'αποφασισουμε βλεπεις"...:geek:

Νταξ' βρε κοπελα μου αν δυσκολευεστε τοσο πολυ και δεν ξερετε τι να κανετε,ας κανουμε μια συνελευση στο 15μελες να αποφασισουμε για εσας...:ooch:

 

Σπιρτο αναμενο η δικια σου...:lol:

χαχαχαχχαχαχα :lol: Την κανατε την συνελευση τελικα????:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...