Jump to content

Ποια είναι η πιο περίεργη χυλόπιτα που έχετε φάει;


xipol_stagathia
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τρώω χυλοπίτες όποτε κάνει η μαμά μου στο σπίτι. Με κόκκινη σάλτσα κυρίως, όπως τα μακαρόνια. Τις πιο περίεργες χυλοπίτες τις έχω φάει στο χωριό μου. Ήταν πολύ σκληρές και μάλλον δεν είχαν βράσει καλά.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 109
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

ουδέποτε εδειξα ενδιαφέρον ,απλώς κάποιοι όταν τους λές όχι καταλαβαίνουν "προσπάθησε κι άλλο" . τι να πεις;

αυτο το πραγμα ποτε μου δεν το καταλαβα και γω..

ηταν ενας που επεμενε πολλουυυυς μηνες και το ειχα δειξει καθαρα με την σταση μου οτι δεν τον γουσταρω βρε παιδακι μου καθολου..

ο συγκεκριμενος μαλιστα εφαγε αρκετες χυλοπιτες και το αποκορυφωμα με περνει μια μερα τηλ και μου λεει "δεν μπορω να το κρυβω αλλο σε γουσταρω πολυ ειμαι σιγουρος οτι και συ το ιδιο"!!! :blink:

επεσα απο τα συννεφα! δηλαδη πρεπει να το πεταξεις στα μουτρα για να το καταλαβουν μερικοι γιατι δεν χαμπαριαζουν διαφορετικα..

Link to comment
Share on other sites

αυτο το πραγμα ποτε μου δεν το καταλαβα και γω..

ηταν ενας που επεμενε πολλουυυυς μηνες και το ειχα δειξει καθαρα με την σταση μου οτι δεν τον γουσταρω βρε παιδακι μου καθολου..

ο συγκεκριμενος μαλιστα εφαγε αρκετες χυλοπιτες και το αποκορυφωμα με περνει μια μερα τηλ και μου λεει "δεν μπορω να το κρυβω αλλο σε γουσταρω πολυ ειμαι σιγουρος οτι και συ το ιδιο"!!! :blink:

επεσα απο τα συννεφα! δηλαδη πρεπει να το πεταξεις στα μουτρα για να το καταλαβουν μερικοι γιατι δεν χαμπαριαζουν διαφορετικα..

Κολληματα ειναι αυτα :O Δεν τρωμε, δεν κοιμομαστε, δεν μπορουμε να σας βγαλουμε απο το μυαλο μας, οσο και να μας πληγωνετε μαγισσες γυναικες.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς δεν έφαγα καμιά γερή εγώ.

Η πρώτη (με σημαδεψε η ρουφιάνα :D ) ήταν δημοτικό και η απάντηση που πήρα ήταν μια μούτζα...πω τρομερή ήτα :)

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

MOY EIPE POS THA TA EFTIAXNE MAZI MOY ALLA DEN ITHELE NA ME PLIGOSEI AN XORIZAME :O

Ειδες βρε. Σε νοιαζεται η κοπελα. Σε αγαπαει και δεν θελει να σε πληγωσει... :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

NAI AYTO TO KATALABA KI'EGO GIATI APO TOTE KSEKOPSE!!!

KI OMOS,OXI NA TO PENEYTO ALLA EIMAI POLLY OMORFO PAIDI :lol: :lol: :lol:

Δεν παιζει ρολο, οι γυναικες δεν κοιτανε τα εξωτερικα χαρισματα.Εχουν την ικανοτητα με το που μας βλεπουν να ξερουν τον εσωτερικο μας κοσμο.Δηλαδη οπου φουσκωνει το παντελονι, μπροστα( :rolleyes: ),στις τσεπες(πορτοφολι)...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

NAI OMOS STIN ILIKIA POY EIMAI EGO(15) AYTOS DEN EINAI LOGOS GIA NA SE APORIPSI KAPOIA. PANTOS OPOS KAI NA'XEI DEN TIS TO KRATAO GIATI TO PROTIMO APO TO NA MOY POYLAEI PARAMITHIA H NA EBRISKE ENAN AKOMA PIO PARAKSENO TROPO NA MOY PROSFEREI XILOPITA!
Link to comment
Share on other sites

Και όπως θα έχετε παρατηρήσει στις 30 αντρικές χυλόπιτες καμιά γυναικεία …. Γιατί άραγε??? :X :X

Γιατί απλά δεν συνηθίζουν να την "πέφτουν" με τρόπο ο οποίος σηκώνει χυλόπιτα... καθώς και γιατί τα αγοράκια είμαστε καλοί άνθρωποι και δεν τη ρίχνουμε κατάμουτρα (συνήθως)

Ό,τι δεν μας σκοτώνει, απλά μας κάνει δυνατότερους!

 

ήμουν άθεος.. μέχρι που συνειδητοποίησα ότι εγώ είμαι θεός

Link to comment
Share on other sites

με πηγαίνει σπίτι με το αυτοκινητο του μπαμπά... και ενώ περιμένει φιλί ...όλο πάθος κι έτσι, τον φιλάω σταυρωτά και του λέω: άντε αγόρι μου, θα ανησυχούν οι γονεις σου στο σπίτι...

 

KAI XARIKES POLLY E :mad: ? DILADI SOY FANIKE ASTIO TO NA TON STILEIS TON ANTHROPO ETSI? :fool:

Link to comment
Share on other sites

Δεν παιζει ρολο, οι γυναικες δεν κοιτανε τα εξωτερικα χαρισματα.Εχουν την ικανοτητα με το που μας βλεπουν να ξερουν τον εσωτερικο μας κοσμο.Δηλαδη οπου φουσκωνει το παντελονι, μπροστα( :rolleyes: ),στις τσεπες(πορτοφολι)...

ελα υπερβολικε και συ τωρα!!

τα εξωτερικα χαρισματα ειναι δικο σας προνομιο οχι δικο μας!

εγω προσωπικα κοιταω πρωτα χαρακτηρα να ταιριαζουμε και μετα την εμφανιση :)

προσωπικα για τις φουσκωμενες τσεπες σεστηκα!!αν ειναι να κοιταμε απο κει τον ανθρωπο φεξε μου και γλυστρησα! :blink:

Link to comment
Share on other sites

KAI XARIKES POLLY E :mad: ? DILADI SOY FANIKE ASTIO TO NA TON STILEIS TON ANTHROPO ETSI? :fool:

Είσαι κι εσύ μέλος της Π.Ε.Σ.Α.Π.Ε.ΦΑ.Χ.; :confused:

Τι; Δεν ξέρετε τι είναι η ΠΕΣΑΠΕΦΑΧ; Να σας θυμίσω είναι: Πανελλήνια Ένωση Στήριξης Ανδρών Που Έχουν ΦΑει Χυλόπιττα. :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

ελα υπερβολικε και συ τωρα!!

τα εξωτερικα χαρισματα ειναι δικο σας προνομιο οχι δικο μας!

εγω προσωπικα κοιταω πρωτα χαρακτηρα να ταιριαζουμε και μετα την εμφανιση :)

προσωπικα για τις φουσκωμενες τσεπες σεστηκα!!αν ειναι να κοιταμε απο κει τον ανθρωπο φεξε μου και γλυστρησα! :blink:

Δεν ειμαι υπερβολικος. Εζησα 3.5 χρονια ως φοιτητης και η παρεα μου ηταν 6 κοπελες...Καθομασταν ολοι μαζι και ακουγα κουτσομπολια/σχολια( να σημειωσω οτι εμεις οι αντρες ειμαστε χειροτερες κατινες. Αλλος εχει τ'ονομα και αλλος τη χαρη :rolleyes: ). Το τι εχω εκουσει δεν λεγετε :w00t: Και δεν μπορω να πω οτι ηταν μονο αυτη η συγκεκριμενη παρεα ετσι, γιατι εγω συστησα την μια στην αλλη , και απο διαφορετικες παρεες. Αρα εβγαλα ενα συμπερασμα για τον τροπο που σκεφτονται , τουλαχιστον οι φοιτητριες, γυναικες. Οπως υπαρχει κατι κοινο στους αντρες στον τροπο σκεψης σε καποια θεματα, ετσι ειναι και σε ολες τις γυναικες.

 

Υ.Γ. Βασικα μια μερα που μεθυσα δεν αντεξα και τα φωναξα ολα στην πλατεια :X Εφαγα ξυλο(η μια εκανε σφαιροβολια...) την αλλη μερα...Αλλα δεν μπορουσα να τα κραταω αλλο ρε παιδια!

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

ena na paroume ekdikisi oi antres pou exoume riksei xylopites,

mia prosfati vgika me mia,varethika ti zwi mou,mou estenle kati minimata tin epomeni mera,den apantisa oute se ena,me vlepei se ena clubaki,mou leei kala e oute ena minima tipota?psilotsantismeni,ti skountaw ston omo opws kanoun oi filoi kai tis lew,ante epidi eisai esy tha kanw anapantiti ayrio kai feygw!

se mia alli tis eixa pei pos ta eixa me kapoia alli alla den ta eixa tote me kamia.

se mia alli meta to krevati tis lew,fantazomai pos katalaveneis pos den ginete na eimaste mazi...giati doulevame mazi,kai tis elega kai den einai swsto,kai tha epireasei ti douleia mas ayto...kai diafores alles ******es!

Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

το χειρότερο που έχω ακούσει: Δεν σε βλέπω σαν άντρα :confused: :blink: :blink: Ε μισό κοπέλα μου να βάλω τι φούστα να δούμε αν σου κάνω.... :blink: :lol: :lol: :lol:

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

ναι όντως αυτό το τελευταίο είναι κορυφαίο....

εχμμμ πειράζει που μάλλον θα χρειαστεί να πω το αντίστιχο σε μια κοπέλα; ότι δε τη βλέπω σα γυναίκα;

Link to comment
Share on other sites

Είσαι κι εσύ μέλος της Π.Ε.Σ.Α.Π.Ε.ΦΑ.Χ.; :confused:

Τι; Δεν ξέρετε τι είναι η ΠΕΣΑΠΕΦΑΧ; Να σας θυμίσω είναι: Πανελλήνια Ένωση Στήριξης Ανδρών Που Έχουν ΦΑει Χυλόπιττα. :p :lol:

 

 

ka8e sostos k arxidatos(sorry!) antras pu sebetai ton eauto tu 8a prpeie na exei bei esto k mia fora sthn zoh tu se authn thn lesxh(na exei faei esto k mia xylopita).....giati auto deixnei oti den masaei k thn peftei kanonika se mia gynaika ama tu aresei.....xilies fores etsi para na katantisume opos exei ginei tora teleutaia moda na eisai ''ligo-ap'ola'''......to 3o fyllo ktl :mad:

 

 

:cool:

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

KAI XARIKES POLLY E :mad: ? DILADI SOY FANIKE ASTIO TO NA TON STILEIS TON ANTHROPO ETSI? :fool:

 

 

ω, ναι... σου εχει τυχει ποτέ να συναντήσεις κάποιον που κερνάει το μαγαζί για να το παίξει και καλά πρώτη μούρη, που δεν ξέρει να μαζεψει τα χερια του που... απλώνονται όπου (σε όποια) βρει, που κυκλοφορεί με αλαζονικό ύφος και το να φορέσει ρούχο ανώνυμου σχεδιαστή το θεωρεί προσβολή; εγώ αυτούς θελω να τους αρχίσω στις γρηγορες και να τους πατήσω κάτω. :O

για την δική σου πληροφόρηση... το ευχαριστήθηκα πολύυυυυυυυ :cool:

όχι επειδή ήταν "αστείο". Επειδή είδα τη μούρη του να χάνει το μονίμως αλαζονικό χαμόγελο.

There is only one way... My way... The kounelis way... :shifty: :cool:
Link to comment
Share on other sites

Bρε σεις ξεκολήστε με την eserichia...

 

2 σελίδες πίσω εξήγησε το περιστατικό :

 

ουδέποτε εδειξα ενδιαφέρον ,απλώς κάποιοι όταν τους λές όχι καταλαβαίνουν "προσπάθησε κι άλλο" . τι να πεις;

 

δεν είχαμε βγει καν μαζί, στην ίδια παρέα είμασταν... επίσης η ατάκα που του πέταξα δεν ήταν για να τον μειώσω και να νιώσω καλά εγώ η γυναίκα αράχνη :blink: . Απλώς κάποιοι άντρες δεν καταλαβαίνουν ότι δεν έιναι cool να το παίζουν κάπως και δήθεν,αλλά κουραστικό.Τον συγκεκριμένο, πιστεψέ με, κάποιος έπρεπε να τον βάλει στη θέση του.
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Μερικές (σαν κι εσένα στην συγκεκριμένη υπόθεση) που στην αρχή δείχνουν ενδοιαφέρουν και μετά στα γυρνάνε, μου τη δίνουν στα νεύρα :mad:

file Ilia asta na pane exis apolito dikio se aftin ti fasi briskome ego tora.emena den mou tin dini mono sta nebra ala mou erxete na tis plakoso.... :mad:

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...