Jump to content

Ποιo είναι το μεγαλύτερο ψέμα που έχετε πει ποτέ;


Vana
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αχμ.. καλυτερα να μην γραψω εδω μεσα τι ψεματα εχω πει γιατι εκτος απο το οτι θελω 5-6 σελιδες μας βλεπουν και αδιακριτα ματια..

πλακα πλακα ρε παιδια τα ψεματα που εχετε γραψει ως τωρα οι περισσοτεροι ειναι τοσο αθωα σαν αυτα που ελεγα στο γυμνασιο..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 52
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αχμ.. καλυτερα να μην γραψω εδω μεσα τι ψεματα εχω πει γιατι εκτος απο το οτι θελω 5-6 σελιδες μας βλεπουν και αδιακριτα ματια..

πλακα πλακα ρε παιδια τα ψεματα που εχετε γραψει ως τωρα οι περισσοτεροι ειναι τοσο αθωα σαν αυτα που ελεγα στο γυμνασιο..

Μήπως και τώρα μας λες ψέμματα; :rolleyes: :w00t: :shifty: :p :lol: :lol:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

αχμ.. καλυτερα να μην γραψω εδω μεσα τι ψεματα εχω πει γιατι εκτος απο το οτι θελω 5-6 σελιδες μας βλεπουν και αδιακριτα ματια..

πλακα πλακα ρε παιδια τα ψεματα που εχετε γραψει ως τωρα οι περισσοτεροι ειναι τοσο αθωα σαν αυτα που ελεγα στο γυμνασιο..

e pes mas more ena apo ta xeirotera sou :p pantos ego etsi kana megalo psema den mporo na thimitho genika pantos leo merikes fores kana psemataki gia na isoropisei i katastash :p

Link to comment
Share on other sites

μα φυσικά και δεν είσαι άσχημη... κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός δεν μπορούμε όλες να είμαστε μοντέλα!
There is only one way... My way... The kounelis way... :shifty: :cool:
Link to comment
Share on other sites

"Όχι αγάπη μου, μην περάσεις από το σπίτι να με δεις πριν φύγεις... Είμαι ένα πτώμα από την κούραση... Να, κλείνουν τα μάτια μου (χασμουρητό)... Ε, σιγά, δεν πας και στην Αυστραλία, στα Γιαννιτσά πας!"

 

Ε, δε φταίω εγώ που η "άλλη" έφτασε πιο νωρίς στην Κοζάνη. :D

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

"Ναι, μωρό μου, σίγουρα. Θα σε αγαπάω και μετά! Έλα τώρα, γύρισε..."

 

;)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

"Ναι, μωρό μου, σίγουρα. Θα σε αγαπάω και μετά! Έλα τώρα, γύρισε..."

 

;)

 

 

8eosssssss!!!!!!!!! :ninja: :up: ...ta sebh mu!

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

εγω λεω διαφορα ψιλοψεματακια αλλα το χειροτερο μου το εχει πει

τυπος για με ριξει "ο πατερας μου εχει καραβια και εγω δουλευω στην επιχειρηση ασχολουμε με ναυτιλιακες επιχειρησεις"

ο πατερας του δεν ζουσε και καμια σχεση με τα ναυτιλιακα δεν ειχε!

λες και εγραφε στο κουτελο μου οτι σε θελω επιχειρηματια!

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Το μεγαλύτερο μου ψέμα ...είναι ότι δεν έχω πεί ποτέ κανένα ψέμα

Αυτό το συγκεκριμένο το χρησιμοποιούν πολύ οι γυναίκες. Και μάλιστα παίρνουν όρκο.

Link to comment
Share on other sites

"Ναι, μωρό μου, σίγουρα. Θα σε αγαπάω και μετά! Έλα τώρα, γύρισε..."

;)

 

Εγραψες!! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Λέω τόσα πολλά που έχω χάσει που έχω ξεχάσει ποιο ήταν το μεγαλύτερο/καλύτερο ψέμα.

 

Από πολύ ασήμαντα μέχρι ψέμματα μεγάλης σημασίας

Link to comment
Share on other sites

Ο Ολυμπιακος εχει καλυτερη ομαδα απο τον Παναθηναικο (για να ριξω μια κοπελα που ηταν Ολυμπιακος)
Η συζήτηση έχει υπερεκτιμηθεί ως μέσο επίλυσης διαφορών
Link to comment
Share on other sites

Ο Ολυμπιακος εχει καλυτερη ομαδα απο τον Παναθηναικο (για να ριξω μια κοπελα που ηταν Ολυμπιακος)
Και τολμας να το ομολογησεις δημοσιως? :blink: :X

:whistle:....Εγω παντως δεν εχω πει ποτε ψεμματα <-- οops ....μολις το ειπα :O

I'm worst at what i do best and for this gift i feel blessed...i found it hard.... :vava: ... it was hard to find... :rolleyes: oh well... whatever ...NEVERMIND :whistle: (Kurt Cobain)

Χαμογελάτε ....http://www.dpgr.gr/usergalleries/albums/userpics/16019/thumb_red%20leeps.jpg ...κάνει τους άλλους να ανησυχούν ...... :innocent:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κοριτσια μετα το πραγματικα ελεινο :blink: :fool: :tease: (που λεει και η eserichia) του φιλου gkandir νομιζω οτι πρεπει να περασουμε στην αντεπιθεση ...

 

''Αληθεια δε τρεχει τιποτα... :rolleyes: '' ...''ε καλα δεν ηταν τοσο χαλια ...-απ'το τιποτα :wacko: '' ... ''μα φυσικα και δε μετραει το μεγεθος...το παν ειναι η τεχνικη... :happy: ...ναι ουτε ο χρονος εχει ιδιαιτερη σημασια :blink: ''... ''δε πειραζει μου αρκει που εισαι εσυ ευχαριστημενος... :fool: εγω το μονο που θελω ειναι να ειμαι στην αγκαλια σου :innocent: '' Και αλλα τετοια ''αθωα'' ψεμματακια...αλλα ας σταματησω εδω μην εχουμε δραματα... :p

I'm worst at what i do best and for this gift i feel blessed...i found it hard.... :vava: ... it was hard to find... :rolleyes: oh well... whatever ...NEVERMIND :whistle: (Kurt Cobain)

Χαμογελάτε ....http://www.dpgr.gr/usergalleries/albums/userpics/16019/thumb_red%20leeps.jpg ...κάνει τους άλλους να ανησυχούν ...... :innocent:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κοριτσια μετα το πραγματικα ελεινο :blink: :fool: :tease: (που λεει και η eserichia) του φιλου gkandir νομιζω οτι πρεπει να περασουμε στην αντεπιθεση ...

 

''Αληθεια δε τρεχει τιποτα... '' ...''ε καλα δεν ηταν τοσο χαλια ...-απ'το τιποτα '' ... ''μα φυσικα και δε μετραει το μεγεθος...το παν ειναι η τεχνικη... :happy: ...ναι ουτε ο χρονος εχει ιδιαιτερη σημασια :blink: ''... ''δε πειραζει μου αρκει που εισαι εσυ ευχαριστημενος... :fool: εγω το μονο που θελω ειναι να ειμαι στην αγκαλια σου '' Και αλλα τετοια ''αθωα'' ψεμματακια...αλλα ας σταματησω εδω μην εχουμε δραματα... :p

 

καλα ακομη δεν τον χωρισες?:grin::tease:

Link to comment
Share on other sites

καλα ακομη δεν τον χωρισες?

:whistle: Και ποιος σου ειπε οτι αναφερομαι σε εναν συγκεκριμενο? :blink: :what:

.....:this: προκειται για μια πλουσια συλλογη απο αττακες πολλων χρονων :wacko: :secret::O ..... :hunter:............................................. :innocent:

I'm worst at what i do best and for this gift i feel blessed...i found it hard.... :vava: ... it was hard to find... :rolleyes: oh well... whatever ...NEVERMIND :whistle: (Kurt Cobain)

Χαμογελάτε ....http://www.dpgr.gr/usergalleries/albums/userpics/16019/thumb_red%20leeps.jpg ...κάνει τους άλλους να ανησυχούν ...... :innocent:

Link to comment
Share on other sites

:whistle: Και ποιος σου ειπε οτι αναφερομαι σε εναν συγκεκριμενο?

.....:this: προκειται για μια πλουσια συλλογη απο αττακες πολλων χρονων :wacko: :secret::O ..... :hunter:............................................. :innocent:

 

ολα οσα αναφερεις, εχουν μια αιτια;)..αλλα ας μην το βγαλουμε off topic το θεμα...και γυναικες που λενε τα παραπανω, μαλλον δεν θελουν να τον χασουν, οποτε δεν θεωρουνται ψεματα...απλα,ειναι τακτικη σας.:grin:

Link to comment
Share on other sites

ολα οσα αναφερεις, εχουν μια αιτια;)..αλλα ας μην το βγαλουμε off topic το θεμα...και γυναικες που λενε τα παραπανω, μαλλον δεν θελουν να τον χασουν, οποτε δεν θεωρουνται ψεματα...απλα,ειναι τακτικη σας.:grin:

Xαχα ναι μην χασουν το κελεπουρι :wacko: ...βασικα να μην τον πληγωσουν θελουν αλλα που να το εκτιμησοθν μερικοι μερικοι? :grin:

Απο αιτιες αλλο τιποτα :rolleyes: αλλα πραγματι ας μη βγουμε :offtopic: δε λεει ;)

I'm worst at what i do best and for this gift i feel blessed...i found it hard.... :vava: ... it was hard to find... :rolleyes: oh well... whatever ...NEVERMIND :whistle: (Kurt Cobain)

Χαμογελάτε ....http://www.dpgr.gr/usergalleries/albums/userpics/16019/thumb_red%20leeps.jpg ...κάνει τους άλλους να ανησυχούν ...... :innocent:

Link to comment
Share on other sites

ολα οσα αναφερεις, εχουν μια αιτια;)..αλλα ας μην το βγαλουμε off topic το θεμα...και γυναικες που λενε τα παραπανω, μαλλον δεν θελουν να τον χασουν, οποτε δεν θεωρουνται ψεματα...απλα,ειναι τακτικη σας.:grin:

 

Και τα ψέματα είναι μια τακτική για μερικούς...

Hell_N κοπέλα μου μια χαρά τα ψεματάκια σου,να μην πληγώσεις το παληκάρι, αλλά τέτοια ψέματα πιο πολύ εσένα βλάπτουν (εκτός αν την άλλη μέρα τον έστειλες :lol: :lol: )

Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις ...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...