Jump to content

Xiaomi Mi Note 10


kakos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Περα απο αυτα θελει κ εκει που λεει συγχρονισμος να δεις αν εχεις τσεκαρει τα μαιλ σου. Εμενα ερχονται κανονικά οι ειδοποιησεις.

 

Accounts & synch ------Goggle -ολα τικαρισμενα .

Link to comment
Share on other sites

Πολλές φορές κολλάει η εφαρμογή της φωτογραφ.μηχανής!

 

Λέτε να είναι θέμα hardware?

Edited by rapsodos1979_
Link to comment
Share on other sites

Λέτε να είναι θέμα hardware?
Αυτό με το κόλλημα της εφαρμογής της κάμερας είναι bug, περιμένουμε να διορθωθεί με update όσοι το έχουμε όπως εγώ και εσυ, και το κλίκ που λες ακουγεται ειδικά όταν αλλάζεις φακους από τον 108αρη, δεν είναι hardware μην αγχώνεσαι.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Giwrgos_Gk
Link to comment
Share on other sites

για τον συγχρονισμο στο gmail, θασας ελεγα παρατηστε το και βαλτε το outlook να βρειτε την υγεια σας. ανωτερη εφαρμογη σε ολα
Link to comment
Share on other sites

για τον συγχρονισμο στο gmail, θασας ελεγα παρατηστε το και βαλτε το outlook να βρειτε την υγεια σας. ανωτερη εφαρμογη σε ολα
Είχα πολλά θέματα παλιότερα με το outlook ειδικά με τον συγχρονισμό των επαφών.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το κόλλημα της εφαρμογής της κάμερας είναι bug, περιμένουμε να διορθωθεί με update όσοι το έχουμε όπως εγώ και εσυ, και το κλίκ που λες ακουγεται ειδικά όταν αλλάζεις φακους από τον 108αρη, δεν είναι hardware μην αγχώνεσαι.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Είχα πολλά θέματα παλιότερα με το outlook ειδικά με τον συγχρονισμό των επαφών.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

τι εννοεις. οι επαφες τι σχεση εχουν με το αουτλουκ? γιατι να συγχρονιζουν? εχεις τις επαφες την εφαρμογηεπαφες. τι σχεση εχουν με το αουτλουκ? δυο ξεχωριστα πραγματα...
Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις. οι επαφες τι σχεση εχουν με το αουτλουκ? γιατι να συγχρονιζουν? εχεις τις επαφες την εφαρμογηεπαφες. τι σχεση εχουν με το αουτλουκ? δυο ξεχωριστα πραγματα...
Γιατί είχα windows Phone παλιότερα και είχα εκεί τις επαφές μου και υπήρχε θέμα.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

θηκη ακομα περιμενω μια μαγνητικη μπρος πισω που υπαρχει. μας εφαγε ο κορωνοιος...

 

Και εμένα μου ήρθε η μαγνητική με εμπρός και πίσω τζάμι και την έβγαλα την ίδια μέρα. Μεγάλη απώλεια στο σήμα της κινητής και στο Wi-Fi, και επιπλέον δεν δούλευε η αναγνώριση δακτυλικού καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου ήρθε η μαγνητική με εμπρός και πίσω τζάμι και την έβγαλα την ίδια μέρα. Μεγάλη απώλεια στο σήμα της κινητής και στο Wi-Fi, και επιπλέον δεν δούλευε η αναγνώριση δακτυλικού καθόλου.
ωχ ωχ. εγω ακομα περιμενω την μαγνητικη. αν εχει αυτα τα προβληματα, δεν θα την βαλω ουτε εγω. μετα τι επιλογες? το μοκολο (πως λεγεται τελοσπαντων) υπαρχει μονο? καποια αλλη θηκη που να εχει και τζαμακι πανω για να μην βαζεις κολλες?

εναλλακτικα υπαρχει καποιος που να το βαζει σωστα? εγγυημενος? γιατι αμα ειναι να το βαλει καινα εχει φουσκαλες και κενα....

εγινε η καρδια μου περιβολι. το να μην δουλευει το δαχτυλικο ειναι μεγαλο θεμα

ps. αυτην εχω παραγγειλει https://www.banggood.com/Bakeey-360-Curved-Screen-FrontBack-Double-sided-Full-Body-9H-Tempered-Glass-Metal-Magnetic-Adsorption-Flip-Protective-Case-Xiaomi-Mi-Note-10-Xiaomi-Mi-Note-10-Pro-Xiaomi-Mi-CC9-Pro-p-1607301.html?rmmds=myorder

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γιατί είχα windows Phone παλιότερα και είχα εκεί τις επαφές μου και υπήρχε θέμα.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

και εγω με windows phone ημουν. δοκιμασε το στο αντροιντ μια χαραδουλευει. προφανως, παλια ειχα τις επαφες σε χοτμειλ ακαουντ, τις μετεφερα μετα σε Gmail αφου πλεον ειμαι σε αντροιντ

Link to comment
Share on other sites

Ειδα το βιντεο εγκαταστασης καταρχας δεν ειναι τεμπερντ. Κατα δευτερον, τα σχολια με αποθαρυναν Edited by BURNIN_AMBITION
Link to comment
Share on other sites

θηκη

 

μαζι με αυτο το τζαμακι.

 

Είναι εύκολο στην τοποθέτηση?Η στο βάζουν στο μαγαζί?

Το οτι έχει κολα δεν είναι επίφοβο για την οθονη σε περίπτωση που θες να βγαλεις το τζαμάκι?

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώ ότι στη κατανάλωση μπαταρίας, η κάμερα είναι στο τοπ (38%),χωρις να την λιώνω..Απλή χρήση! Μετά η οθόνη, που μου βγάζει 10ωρες sot(15%)!Τοποθετησα κι ένα tempered glass στην τριπλή κάμερα.. Λέτε να επηρεάζει την απόδοση;; Edited by rapsodos1979_
Link to comment
Share on other sites

@jkidd13

 

εμενα το τζαμακι μου το περασε ο "γατος" απο το uniqueshop αψογα...

περιμενεις λιγακι εαν εχει κοσμο και το πολυ σε 15-20 λεπτακια εισαι ετοιμος..

η κολλες αυτες ειναι ετσι φτιαγμενες ωστε εαν χρειαστει να το ξεκολλησεις δεν αφηνει υπολειματα και την βγαζεις ευκολα.

Link to comment
Share on other sites

@jkidd13

 

εμενα το τζαμακι μου το περασε ο "γατος" απο το uniqueshop αψογα...

περιμενεις λιγακι εαν εχει κοσμο και το πολυ σε 15-20 λεπτακια εισαι ετοιμος..

η κολλες αυτες ειναι ετσι φτιαγμενες ωστε εαν χρειαστει να το ξεκολλησεις δεν αφηνει υπολειματα και την βγαζεις ευκολα.

Άρα, πιστεύω ότι η πιο ιδανική λύση είναι το συγκεκριμένο κατάστημα! Κόστος 15€?

Edited by rapsodos1979_
Link to comment
Share on other sites

Άρα, πιστεύω ότι η πιο ιδανική λύση είναι το συγκεκριμένο κατάστημα! Κόστος 15€?

 

για εμενα ναι...

καπου εκει εισαι σε τιμη..:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

για εμενα ναι...

καπου εκει εισαι σε τιμη..:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

https://www.skroutz.gr/s/21476827/Mocolo-UV-Tempered-Glass-Mi-Note-10.html?o=xiaomi+mi+note+10+tempered+glass

Το ίδιο δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

πολυ πιθανο.

δεν ξερω τι εκαναν τα παιδια που εχουν γραψει τις 2 κριτικες,αλλα εγω δεν εχω κανενα προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρώ ότι στη κατανάλωση μπαταρίας, η κάμερα είναι στο τοπ (38%),χωρις να την λιώνω..Απλή χρήση! Μετά η οθόνη, που μου βγάζει 10ωρες sot(15%)!Τοποθετησα κι ένα tempered glass στην τριπλή κάμερα.. Λέτε να επηρεάζει την απόδοση;;
Εννοείται ότι επηρεάζει την απόδοση, ειδικά όταν θα θες να βγάλεις κόντρα ήλιο, βράδυ με τεχνητό φώς κλπ θα βλέπεις flares και τέτοια,και γενικά επηρεάζει αρνητικά.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι επηρεάζει την απόδοση, ειδικά όταν θα θες να βγάλεις κόντρα ήλιο, βράδυ με τεχνητό φώς κλπ θα βλέπεις flares και τέτοια,και γενικά επηρεάζει αρνητικά.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Είναι ,όμως, πολύ εκτεθειμένοι οι φακοί! Η ringke κάνει δουλίτσα, αλλά και παλι.. Γενικά, μαζι με το edge , έχω ένα επιπλέον άγχος!Για την κατανάλωση, τί λες;Είναι φυσιολογικό το επίπεδο;

Link to comment
Share on other sites

Είναι ,όμως, πολύ εκτεθειμένοι οι φακοί! Η ringke κάνει δουλίτσα, αλλά και παλι.. Γενικά, μαζι με το edge , έχω ένα επιπλέον άγχος!Για την κατανάλωση, τί λες;Είναι φυσιολογικό το επίπεδο;
Δεν είναι τίποτα αυτό με τα στατιστικά,άμα μου λες και 10 ωρες sot είσαι σούπερ,που και που κάνε και καμία επανεκκίνηση χρειάζεται.Κοιτα μια υπερυψωμένη θήκη είναι κομπλέ δεν έχεις θέμα,2 μήνες το έχω το κινητό ούτε τριχιά δεν έχει η κάμερα,με μια απλή θήκη των 5€ μια χαρά γίνεται η δουλειά.dd5f4b2e2e4a8230e63436944c03a90a.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τίποτα αυτό με τα στατιστικά,άμα μου λες και 10 ωρες sot είσαι σούπερ,που και που κάνε και καμία επανεκκίνηση χρειάζεται.Κοιτα μια υπερυψωμένη θήκη είναι κομπλέ δεν έχεις θέμα,2 μήνες το έχω το κινητό ούτε τριχιά δεν έχει η κάμερα,με μια απλή θήκη των 5€ μια χαρά γίνεται η δουλειά.dd5f4b2e2e4a8230e63436944c03a90a.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi Note 10 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

θηκη

 

μαζι με αυτο το τζαμακι.

ηθελα να ρωτησω αν η μαμα θηκη δουλευει καλα με το μοκολο. δεν το ενοχλει δηλαδη το τεμπερντ με το να το σπρωχνει στις ακρες, και ετσι σιγα σιγα να ξεκολαει. ή πρεπει αναγκαστικα να συνδυσαστει με την σπιγκεν θηκη?

ξερουμε καποιο καταστημα στα βπ (απο χολαργο και πανω) να βαζει μοκολο? ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...