Jump to content

Η Πεθερόπληκτη!


penyV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

η καλύτερη λύση είναι η απόσταση....όσο πιο μακρυά τόσο πιο καλά...ειδάλλως τα προβλήματα δεν σταματούν! :!:

τωρα το διαπιστωσα αυτο ειναι η μοναδικη λυση....

οτι αλλο και αν επιχειρησεις να κανεις δεν υπαρχει περιπτωση να πιασει....

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 495
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τωρα το διαπιστωσα αυτο ειναι η μοναδικη λυση....

οτι αλλο και αν επιχειρησεις να κανεις δεν υπαρχει περιπτωση να πιασει....

Μετα το επεισόδειο που έγινε έχω να μιλήσω μαζίτης από την προηγούμενη Παρασκευή Πέμπτη? ούτε που θυμάμαι και είμαι πολύ καλύτερα. Επίσης σκέφτομαι ότι θα κάνουμε πολύυυυ καιρό ακόμα να μιλήσουμε και αισθάνομαι ακόμα καλύτερα. Πεθερόπληκτοι και πεθερόπληκτες ένα είναι ο τρόπος να ξεφύγουμε...ΑΠΟΣΤΑΣΗ

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

και πολυ κακα κανεις η επιχειρηση σκουπα ειναι το καλυτερο,η αποσταση ειναι οτι καλυτερο μπορεις να κανεις αστην τωρα να τρωγεται μονη της.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι με τις πεθερές

Αν η γυναίκα σου είναι καλή και άξια Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ είναι αυτή που την μεγάλωσε και την δημιούργησε και διαπαιδαγώγησε.Η πεθερά σου είναι αυτή που τις έμαθε συμπεριφορές και τρόπους.

Και επιτέλους ....... ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ οι πεθερές να είναι στρίγγλες και πάντα οι δικοί μας γονείς να είναι οι καλοί ;;;;;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι με τις πεθερές

Αν η γυναίκα σου είναι καλή και άξια Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ είναι αυτή που την μεγάλωσε και την δημιούργησε και διαπαιδαγώγησε.Η πεθερά σου είναι αυτή που τις έμαθε συμπεριφορές και τρόπους.

Και επιτέλους ....... ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ οι πεθερές να είναι στρίγγλες και πάντα οι δικοί μας γονείς να είναι οι καλοί ;;;;;;;;;;;;;;

 

Mα δεν είπε κανείς πως πάντα οι γονείς τους είναι καλοί ή οι πεθεροί τους κακοί....Τυχαίνει....

Μην κλάψεις αν τα όνειρα σου γκρεμιστούν.Κλάψε αν δεν έχεις τη δύναμη να χτίσεις άλλα......
Link to comment
Share on other sites

προσωπικα παντως ΕΓΩ θελω και τους γονεις μου και τα πεθερικα μου (αν και δεν εχω ακομα) σε αποσταση ασφαλειας απο μενα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι με τις πεθερές

Αν η γυναίκα σου είναι καλή και άξια Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ είναι αυτή που την μεγάλωσε και την δημιούργησε και διαπαιδαγώγησε.Η πεθερά σου είναι αυτή που τις έμαθε συμπεριφορές και τρόπους.

Και επιτέλους ....... ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ οι πεθερές να είναι στρίγγλες και πάντα οι δικοί μας γονείς να είναι οι καλοί ;;;;;;;;;;;;;;

κανεις λαθος φιλε μου εμενα προσωπικα οι γονεις μου το μονο που εκαναν ηταν να μου πουν τη γνωμη τους και απο κει και περα δεχτηκαν τις αποφασεις μου ηθελαν δεν ηθελαν ουτε ανακατευτηκαν στα ποδια μας ποτε ουτε τον προσβαλαν. ειναι θεμα χαρακτηρα... η δικια μου πεθερα δεν ηταν ενας αγιος ανθρωπος που μολις εγινε πεθερα σεληνιαστηκε ξαφνικα παντα ηταν στριγγλα και με τα παιδια της και με τους γυρω της απλα σε μας βγαζει ολη την εχθρα της και τη κακια της γιατι μας βλεπει σαν εισβολεις που μπηκαμε στην οικογενεια τους να τους διαχωρισουμε και να σπειρουμε τη διχονοια αυτο το καταφερνει ομως ΜΟΝΟ αυτη τελικα και κανεις αλλος ολοι οι αλλοι εχουμε αψογες σχεσεις μεταξυ μας και τελικα εμεινε στην απεξω αυτη και θα μεινει ακομη περισσοτερο.............

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

αν θελεις παρε εμενα θα εχεις καλη πεθερα! θα ταιριαξετε ειμαι σιγουρος! ;)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα παντως ΕΓΩ θελω και τους γονεις μου και τα πεθερικα μου (αν και δεν εχω ακομα) σε αποσταση ασφαλειας απο μενα.

 

ΚΑΛΥΦΘΗΚΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ... ;)

I see stupid people...
Link to comment
Share on other sites

τωρα μπορω να μιλησω με αποδειξεις :

οποιος εχει προβλημα με την πεθερα του να την κανει περα να μη της μιλησει για αρκετο καιρο (εγω σε λιγο θα κλεισω τις δυο εβδομαδες) και θα δει αποτελεσμα!

με ψαχνει η χρυση (μπλιαχ) μου αλλα εγω βραχος!!!!!!!!!!!!

Βρηκα τη λυση επιτελους να μη με ενοχλει και να νιωθει και τυψεις γιατι τις κανει μουτρα ο γιος της για τα καμωματα της!!!!!!!!

Που εισαι peniv να μου πεις νεα??????????

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Που εισαι peniv να μου πεις νεα??????????

Δε μπαίνει να γράψει για να μην την εντοπίσει η πεθερά της (η οποία σε αντίθεση με τη δικιά σου είναι εξελιγμένη και μπαίνει και στο myphone). :lol: :lol: :lol:

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δε μπαίνει να γράψει για να μην την εντοπίσει η πεθερά της (η οποία σε αντίθεση με τη δικιά σου είναι εξελιγμένη και μπαίνει και στο myphone). :lol: :lol: :lol:

 

Λες??? Φαντάζεσαι να της κρατάει μουτρα μετά και να μην ξέρει το λογο η PeniV? :lol: :lol:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/21960wood.jpg
Link to comment
Share on other sites

Λες??? Φαντάζεσαι να της κρατάει μουτρα μετά και να μην ξέρει το λογο η PeniV? :lol: :lol:

αν συμβαινει κατι τετοιο παει το κοριτσακι μας το εξολοθρευσε η κακουργα η πεθερα της!!!!!PeniV δωσε σημεια ζωης please!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω πρόβλημα με το γιο της πεθεράς! :mad: Την πεθερά δεν την έχω γνωρίσει ακόμα και δεν θέλω διότι αν τη γνωρίσω μάλλον θα της σπάσω τα μούτρα! :w00t: :angry: :rocket:

Ο γιος που λέτε φοβάται συνέχεια τι θα πει η μαμά...

Ότι δώρο και να του έχω πάρει δεν το πάει σπίτι, το αφήνει στο αυτοκίνητο διότι αν το πάει σπίτι θα ρωτήσει η μαμά από ποιον είναι.

Κάθε φορά που πάμε διακοπές τη μέρα που θα ετοιμαζόμαστε να φύγουμε θα ξεδιπλώσει/τσαλακώσει τις πυζαμούλες του για να μην καταλάβει η μαμά ότι κοιμήθηκε γυμνούλης!!!

Εννοείται ότι έχει και δεύτερη μνήμη στην ψηφιακή. Μία για να βγάλουμε φωτογραφίες μαζί και μία μόνος του ώστε όταν γυρίσει να δείξει στη μαμά ότι δεν είχε πάει με κοπέλα διακοπές αλλά με τους φίλους του!

Μέχρι και το πορτοφόλι του ψάχνει! Γι αυτό και εγώ έβαλα μία γωτογραφία μου μέσα στο πορτοφόλι του αλλά ακόμα δεν πρέπει να την έχει δει γιατί δεν μου είπε τίποτα!

Και πολλά ακόμα που αν τα γράψω χρειάζομαι σελίδες!

Και δεν είναι κανένα μικρό παιδάκι... 30 χρονών γάιδαρος είναι, με τη δουλίτσα του, τα λεφτά του αλλά.....

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμ.. έπεσες σε περίπτωση. Και δεν μου λές, το... παιδί της μαμας μένει μονάχο ή με τη μαμάκα; :p

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμ.. έπεσες σε περίπτωση. Και δεν μου λές, το... παιδί της μαμας μένει μονάχο ή με τη μαμάκα; :p

 

Με τη μανούλα φυσικά!

Έχω σκεφτεί άπειρες φορές να πάρω τηλέφωνο σπίτι και να πω "Τα έχω με το γιο σας" και αν το κλείσω.... Εμ! δεν αντέχεται!

Link to comment
Share on other sites

exeis skeftei oti apla den thelei na anamignietai h mana toyu sta proswpika tou k giayto fylasetai?
΄

 

Όταν του λέω ότι είναι μαμόθρεφτο και ότι δεν τον αντέχω άλλο αυτό μου απαντάει.

Και να σου πω και κάτι? Δεν με ενδιαφέρει αν θα το πει ή όχι. Ας μην το πει. Αλλά όταν βλέπω να τσαλακώνει τις πυζάμες του και πολλά άλλα που κάνει ε δεν αντέχω!!! Ούτε τα 16χρονα δεν συμπεριφέρονται έτσι. Λες και αν το μάθει η μαμά θα τον δείρει.

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μου σε λυπαμαι προκαταβολικα........

φαντασου για να ειναι ετσι ο καλος σου ενω ακομη δεν εχετε τιποτα σοβαρο φαντασου τον εαυτο σου μετα απο καποιο διαστημα στο ιδιο τραπεζι με τη μανουλα του.....

Ιερα εξεταση θα σε περασει.....

Δηλαδη ειναι 30αρης και φοβατε να πει στη μαμα του οτι εχει σχεση και κοιμαται με κοπελα φαντασου τη επιρροη εχει πανω του η μανα του!!!!!!!

πωπω φρικαρα τωρα υπαρχουν τετοια ατομα το 2005?????

εντελως φιλικα φυγε οσο ειναι νωρις θα μαρτυρησεις!!!!!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

΄

 

Όταν του λέω ότι είναι μαμόθρεφτο και ότι δεν τον αντέχω άλλο αυτό μου απαντάει.

Και να σου πω και κάτι? Δεν με ενδιαφέρει αν θα το πει ή όχι. Ας μην το πει. Αλλά όταν βλέπω να τσαλακώνει τις πυζάμες του και πολλά άλλα που κάνει ε δεν αντέχω!!! Ούτε τα 16χρονα δεν συμπεριφέρονται έτσι. Λες και αν το μάθει η μαμά θα τον δείρει.

H λύση είναι απλή.

Βάλε έναν φίλο σου να την πάρει τηλέφωνο και να της πει ότι τα έχει με το γιό της.

Μετά θα σε παρακαλάει να πας να σας συστήσει. ;)

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

H λύση είναι απλή.

Βάλε έναν φίλο σου να την πάρει τηλέφωνο και να της πει ότι τα έχει με το γιό της.

Μετά θα σε παρακαλάει να πας να σας συστήσει. ;)

 

Το καλύτερο είναι αυτό. Και θα έχω και αποδείξεις. Όταν είναι να βρεθούμε το σαβ/κο διότι μας χωρίζουν κάποια χλμ θα πει ότι θα πάω στον Παναγιώτη ας πούμε. Θα του κάνω εγώ 2-3 ρουφιξιές στο λαιμό και θα γυρίσει σπίτι. Και τη Δευτέρα θα βάλω έναν φίλο μου να την πάρει τηλ. Καλά θα φρικάρει η μαμά! :lol: :w00t: :shock:

Link to comment
Share on other sites

γιατί μου φαίνεται ότι κάτι τέτοιο θα χειροτερέψει την κατάσταση;

οι ρουφιξιές νομίζω ίσως και να μην πειράξουν ( για τον γιο μιλάω) αλλά το τηλεφώνημα μήπως φέρει κάποια ρήξη ανάμεσά σας;

 

ή έχει τόσο άσχημες εμπειρίες από την μάνα του ή ειδάλλως το βρίσκω υπερβολικό να κινείται έτσι , εντάξει να μην θέλει να το πει στην "μαμά" , αλλά και να κάνει τόσα για να μην πάρει χαμπάρι; τι ειναι πια; βρε μπας και έχει άλλη και λέει και καλά για μαμά; :X :w00t:

Link to comment
Share on other sites

γιατί μου φαίνεται ότι κάτι τέτοιο θα χειροτερέψει την κατάσταση;

οι ρουφιξιές νομίζω ίσως και να μην πειράξουν ( για τον γιο μιλάω) αλλά το τηλεφώνημα μήπως φέρει κάποια ρήξη ανάμεσά σας;

 

ή έχει τόσο άσχημες εμπειρίες από την μάνα του ή ειδάλλως το βρίσκω υπερβολικό να κινείται έτσι , εντάξει να μην θέλει να το πει στην "μαμά" , αλλά και να κάνει τόσα για να μην πάρει χαμπάρι; τι ειναι πια; βρε μπας και έχει άλλη και λέει και καλά για μαμά; :X :w00t:

 

Ναι ναι κάνει πάααααααρα πολλά για να μην το πάρει χαμπάρι η μαμά. Άσε που μπλέκεται και η αδερφή καμιά φορά.

Μπα,σιγά μην έχει άλλη. Ποια θα καθόταν να υποστεί όλα αυτά? Εδω δεν τα βγάζει πέρα μαζί μου.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι κάνει πάααααααρα πολλά για να μην το πάρει χαμπάρι η μαμά. Άσε που μπλέκεται και η αδερφή καμιά φορά.

Μπα,σιγά μην έχει άλλη. Ποια θα καθόταν να υποστεί όλα αυτά? Εδω δεν τα βγάζει πέρα μαζί μου.

και η αδελφή; :X :lol: :lol: ωραία !!!

 

και συ γιατι τα ανέχεσαι; :p διότι από ότι φαίνεται η κατάσταση δεν πρόκειται να αλλάξει :whistle: δεν θέλω να γίνω και τειρεσίας , αλλά μήπως πάει προς διάλυση το πράγμα;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...