Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Tablets


AlexR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρωτα τους σε περιπτωση που τους το επιστρεψεις για να σου στειλουν αλλο καινουργιο (κανε το απολυτα σαφες αυτο) αν θα σου επιστρεψουν καποιο ποσο για το κοστος αποστολης στην κινα που θα εχεις.

Αν ειναι διατεθημενοι να το κανουν αυτο τοτε εισαι σε διλλημα αλλιως πας για refund απο το paypal και τελος.

Το κακό σε αυτή την περίπτωση είναι ότι θα χάσει την ασφάλεια του PayPal.

Από την άλλη, αν είναι όντως αξιόπιστοι και στην περίπτωση που ζητήσει αντικατάσταση με καινούργιο

του πληρώσουν ΚΑΙ όλα τα μεταφορικά είναι όντως δίλημμα... :confused:

Ειδικά αν τα μεταφορικά (λόγω μεγάλης ταμπλέτας) είναι σχετικά ακριβά όπως λες.

Peace... Love... Freedom...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια θελω την βοηθεια σας. κατεστρεψα την μπαταρια απο το ταμπλετ μου στη διαρκεια μια εγχειρησης. σχιστηκε σε ενα σημειο και εβγαλε ενα μικρο αεριο. λιγο. τι κανω σε αυτη την περιπτωση? σιγουρα ειναι επικινδυνο αλλα ποσο? μπορω να την ξηλωσω εντελως η θα παθω τιποτα κακο? ειναι τοσο γερα κολλιμενη που φοβαμαι οτι αν προσπαθησω να την ξεκολλησω απο το ταμπλετ θα βγαλει και αλλα αερια.

μια βοηθεια σας παρακαλω

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω την βοηθεια σας. κατεστρεψα την μπαταρια απο το ταμπλετ μου στη διαρκεια μια εγχειρησης. σχιστηκε σε ενα σημειο και εβγαλε ενα μικρο αεριο. λιγο. τι κανω σε αυτη την περιπτωση? σιγουρα ειναι επικινδυνο αλλα ποσο? μπορω να την ξηλωσω εντελως η θα παθω τιποτα κακο? ειναι τοσο γερα κολλιμενη που φοβαμαι οτι αν προσπαθησω να την ξεκολλησω απο το ταμπλετ θα βγαλει και αλλα αερια.

μια βοηθεια σας παρακαλω

 

Χαιρομαι που εισαι ζωντανος. Κρατα την μπαταρια μακρια απο υγρασια, και μακρια απο νερο παση θυσια. Εκτος τα στοιχεια της μπαταριας ειναι ιδιατερα ευφλεκτα, ειναι και ιδιατερα επικινδυνο να προσπαθησεις να κανεις οτιδηποτε παραπερα. Οι ατομικοι δεσμοι, εχουν ηδη καταστρεφει και η μπαταρια ειναι μια μικρη βομβα. Τα αερια ειναι προιον αλκαλικων δεσμων. Να μην την ακουμπησεις, εκτος και αν εχεις πλαστικα γαντια. Ειναι ιδιατερα τοξικη, και ειναι αρκετα επικινδυνο να κανεις οτιδηποτε αλλο.

Πες αντιο στην ταμπλετα σου. Στην θεση σου θα την εστελνα για ανακυκλωση, και θα κοιτουσα μια νεα ταμπλετα...

Αληθεια... γιατι το εκανες αυτο;;;;;

Edited by Barlost
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω την βοηθεια σας. κατεστρεψα την μπαταρια απο το ταμπλετ μου στη διαρκεια μια εγχειρησης. σχιστηκε σε ενα σημειο και εβγαλε ενα μικρο αεριο. λιγο. τι κανω σε αυτη την περιπτωση? σιγουρα ειναι επικινδυνο αλλα ποσο? μπορω να την ξηλωσω εντελως η θα παθω τιποτα κακο? ειναι τοσο γερα κολλιμενη που φοβαμαι οτι αν προσπαθησω να την ξεκολλησω απο το ταμπλετ θα βγαλει και αλλα αερια.

μια βοηθεια σας παρακαλω

πάρε μάσκα προσώπου ηλεκτροσυγκόλλησης, γάντια μηχανικού αυτοκίνητων, πήγαινε με το τάμπλετ σε καμιά αυλή ή ταράτσα χωρίς φυτά κοντά κι ανοιχτό χώρο, έχε πυροσβεστήρα δίπλα σου, κ με πλαστική σπάτουλα βγάλε σιγά σιγά τη μπαταρία. έκρηξη δεν θα κάνει, αλλά πάρα πολύ πιθανόν αυτοανάφλεξη

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω το tablet vido n90 fhdrk. Του έχω βάλει μια ρομ Dragon κάτι. Δε θυμάμαι ακριβώς το όνομα. Σήμερα πρόσεξα μια απότομη πτώση στην μπαταρία. Το χρησιμοποιούσα εκείνη την ώρα αλλά μόνο WiFi και ίντερνετ. Παιχνίδια δεν παίζω. Βάζω και φωτο από την πτώση

 

http://img.tapatalk.com/d/13/11/23/zegubu6e.jpg

Το μεγαλύτερο online football manager --> εδώ
Link to comment
Share on other sites

τελικά κατάφερα κ την ξεκολλησα απο το ταμπλετ. Εκανα κ μια αγορά μεγαλυτερης σε man αλλά δεν ξέρω αν ποτέ φτασει στα χέρια μου καθώς θα ξεκινήσει απο Κίνα. Τεσπα. Φιλέ που ρωτας γιατί το εκανα αυτό.

Η κεραία απο το WiFi ηταν ακριβως πίσω απο την μπαταρία κ παντα ασθενές κ το κάλω είναι οτι είχε περιθώριο η μπαταρία να μετακινηθεί. + κ κάποιες αλλες διορθώσεις που ήθελα να κάνω. Τώρα θα μείνω σε αναμονή μέχρι να φτασει η μπαταρία.

Edited by stylatos
Link to comment
Share on other sites

Γύρω στα μέσα Απριλίου είχα βάλει την παραγγελία για 2 CUBE U30GT2 στο geekbuying.

Μέσα Ιουνίου έπεσε παραγγελία για 3ο ταμπλετ το ίδιο.

Όλα πηγαίνανε καλά, πολύ καλά για να είναι αληθινό, (όπως λένε), ειδικά για Κινέζικο.

 

Το πρώτο παρουσίασε το εξής. Η μπαταρία έδειχνε να φορτίζει κανονικά, αλλά μόλις έβγαζες το καλώδιο του φορτιστή, μέσα σε 5 δευτερόλεπτα έπεφτε στο 0% και έσβηνε το ταμπλετ. Οσο ήταν στο ρεύμα, δούλευε κανονικότατα.

Φλάσαρα διάφορες ROM μήπως ήταν θέμα ROM αλλά τίποτα.

Ετσι μετά παό 3 e-mail με το Geekbuying μου δώσανε στοιχεία για να τους το στείλω. Αποστολή 9 Νοεμβρίου, και 15€ περίπου κόστος ως συστημένη αλληλογραφία (όχι πακέτο!!!!). Σε μια βδομάδα το λάβανε !!!!!. Επιβεβαίωση με e-mail, ότι το έχουν, το είδαν και το στείλανε για επισκευή. Σε 3-4 μέρες e-mail ότι είναι έτοιμο και μου το στέλνουν με tracking Number. Στις 22 Νοεμβρίου το πήρα στα χέρια. !!!!

Ηταν σε κουτί με κιτρινη ταινία καλημένο. Μεσα στο κουτί ήταν μέσα σε πλαστικό με αεροθαλάμους (όσοι έχουν πάρει από Geekbuying ξέρουν τι εννοώ), μέσα στους αεροθαλάμους ήταν τυλιγμένο σε πλαστικό με φούσκες, μέσα σε σακουλάκι της cube σαν και αυτό όταν είναι καινούργιο και είχε και στην πλάτη ξανά το αυτοκόλητο προστασίας που είχε καινούργιο. Και όμως ήταν το δικό μου. Με τα ίδια σημάδια χρήσης στην οθόνη και στο πίσω καπάκι.

(Αν αλλάξανε όλο το μέσα και μου βάλανε το ίδιο καπάκι και ίδια οθόνη.....δεν το ξέρω)

 

Ανάβω, το τάμπλετ και βλέπω την 4.2.2 που είχε βγει λίγες μέρες πριν στο τέλος Αυγούστου.

Βάζω ρεύμα, φορτίζει ελέγχω μπαταρία....φύγανε και κάτι ψηλο-τριξίματα. ΟΛΑ ΟΚ.

Σαν καινούργιο !!!!!

 

ΑΨΟΓΟΙ.

Cube U30GT 2 -GM@t- v.4.2.2/v.2.04 20130810 stock

MK802 IIIS

SONY Experia NEO V

Link to comment
Share on other sites

Γύρω στα μέσα Απριλίου είχα βάλει την παραγγελία για 2 CUBE U30GT2 στο geekbuying.

Μέσα Ιουνίου έπεσε παραγγελία για 3ο ταμπλετ το ίδιο.

Όλα πηγαίνανε καλά, πολύ καλά για να είναι αληθινό, (όπως λένε), ειδικά για Κινέζικο.

 

Το πρώτο παρουσίασε το εξής. Η μπαταρία έδειχνε να φορτίζει κανονικά, αλλά μόλις έβγαζες το καλώδιο του φορτιστή, μέσα σε 5 δευτερόλεπτα έπεφτε στο 0% και έσβηνε το ταμπλετ. Οσο ήταν στο ρεύμα, δούλευε κανονικότατα.

Φλάσαρα διάφορες ROM μήπως ήταν θέμα ROM αλλά τίποτα.

Ετσι μετά παό 3 e-mail με το Geekbuying μου δώσανε στοιχεία για να τους το στείλω. Αποστολή 9 Νοεμβρίου, και 15€ περίπου κόστος ως συστημένη αλληλογραφία (όχι πακέτο!!!!). Σε μια βδομάδα το λάβανε !!!!!. Επιβεβαίωση με e-mail, ότι το έχουν, το είδαν και το στείλανε για επισκευή. Σε 3-4 μέρες e-mail ότι είναι έτοιμο και μου το στέλνουν με tracking Number. Στις 22 Νοεμβρίου το πήρα στα χέρια. !!!!

Ηταν σε κουτί με κιτρινη ταινία καλημένο. Μεσα στο κουτί ήταν μέσα σε πλαστικό με αεροθαλάμους (όσοι έχουν πάρει από Geekbuying ξέρουν τι εννοώ), μέσα στους αεροθαλάμους ήταν τυλιγμένο σε πλαστικό με φούσκες, μέσα σε σακουλάκι της cube σαν και αυτό όταν είναι καινούργιο και είχε και στην πλάτη ξανά το αυτοκόλητο προστασίας που είχε καινούργιο. Και όμως ήταν το δικό μου. Με τα ίδια σημάδια χρήσης στην οθόνη και στο πίσω καπάκι.

(Αν αλλάξανε όλο το μέσα και μου βάλανε το ίδιο καπάκι και ίδια οθόνη.....δεν το ξέρω)

 

Ανάβω, το τάμπλετ και βλέπω την 4.2.2 που είχε βγει λίγες μέρες πριν στο τέλος Αυγούστου.

Βάζω ρεύμα, φορτίζει ελέγχω μπαταρία....φύγανε και κάτι ψηλο-τριξίματα. ΟΛΑ ΟΚ.

Σαν καινούργιο !!!!!

 

ΑΨΟΓΟΙ.

 

Όταν το έστειλες εσύ, πώς σου βγήκε μόνο 15€ έστειλες μόνο το ταμπλετ με λίγο προστατευτικό και το δέχτηκαν ως αλληλογραφία επιστολική ή έστειλες όλο το κουτί;

Link to comment
Share on other sites

Χτες σε ενα φιλο ελαχε Hard brick με ένα Vido Mini One .

 

Πήγε να βάλει αυτήν εδώ: http://www.arctablet.com/blog/forum/yuandao-vido-tablets/rom-vido-yuandao-mini-one-tablet-m1-bz-model-root-android-4-2-2-custom-firmware-release-20131015/

με το Rockchip Batch Tool αλλά δεν υπήρχαν οδηγίες για το πώς θα μπεί σε flash mode το συγκεκριμένο tablet (έπαιξε με το reset και το power) και την πάτησε.

 

Υπάρχει καμιά ιδεά για unbricking του συγκεκριμένου?

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Χτες σε ενα φιλο ελαχε Hard brick με ένα Vido Mini One .

 

Πήγε να βάλει αυτήν εδώ: http://www.arctablet.com/blog/forum/yuandao-vido-tablets/rom-vido-yuandao-mini-one-tablet-m1-bz-model-root-android-4-2-2-custom-firmware-release-20131015/

με το Rockchip Batch Tool αλλά δεν υπήρχαν οδηγίες για το πώς θα μπεί σε flash mode το συγκεκριμένο tablet (έπαιξε με το reset και το power) και την πάτησε.

 

Υπάρχει καμιά ιδεά για unbricking του συγκεκριμένου?

τίποτα δεν έπαθε το τάμπλετ. Ξαναπέρνα το εργοστασιακό firmware. Χρησιμοποίησε το τελευταίο Rockchip Batch Tool, 1.7 , και σε flash mode ως εξής: ενεργοποίησε το usb debug (εντοπισμός σφαλμάτων USB), τρέξε το Batch Tool, σύνδεσε το τάμπλετ και πάτα το switch. Μετά πάτα restore

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μου ηρθε αυτο το ταμπλετακι

http://www.chinagrabber.com/android-tablets/ippo-m8-tablet-pc-a20-cortex-a7-android-4-2-2-8-1024-768-8gb.html

Το οποιο ειναι σουπερ απο χαρακτηριστικα,αλλα μου κανει νερα το touchscreen...

Συγκεκριμενα,χωρις να παταω τιποτα,κανει διαφορα μονο του..Επειδη ειχα και στο LG

κινητο μου το ιδιο προβλημα,αλλα με αλλαγη ρομ εφτιαξε,ξερει κανεις πως μπορω να

βρω custom rom για αυτο το tablet;Φοραει 4.2.2. android.

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να αγορασες με paypal και να εισαι μεσα στο παραθυρο των 45 ημερων ,τετοιο προβλημα και να φτιαχνει με αλλαγη ROM δεν εχω ακουσει.
Link to comment
Share on other sites

τίποτα δεν έπαθε το τάμπλετ. Ξαναπέρνα το εργοστασιακό firmware. Χρησιμοποίησε το τελευταίο Rockchip Batch Tool, 1.7 , και σε flash mode ως εξής: ενεργοποίησε το usb debug (εντοπισμός σφαλμάτων USB), τρέξε το Batch Tool, σύνδεσε το τάμπλετ και πάτα το switch. Μετά πάτα restore

 

Του το ειπα.Περιμενω να μου απαντησει.

Εισαι ενας μικρος Θεουλης στα Κινεζικα παντως!!! http://www.greekvapers.gr/forum/public/style_emoticons/default/respect-064.gif

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Του το ειπα.Περιμενω να μου απαντησει.

Εισαι ενας μικρος Θεουλης στα Κινεζικα παντως!!! http://www.greekvapers.gr/forum/public/style_emoticons/default/respect-064.gif

ε καλά..επάγγελμα θα το χω σε λίγο:p
Link to comment
Share on other sites

Πηρα το ainol fire 7 αλλα μου παρουσιασε προβλημα μαυρη οθονη. Καμια προταση σε τπτ αλλη μαρκα μιας και θα παει πισω ?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και μια επισημανση και δωστε ιδιαιτερη προσοχη .

Το πακετο το επιστρεφουμε στη διευθυνση που θα μας δωσει το paypal οταν κανουμε dispute και claim για να μην την πατησετε οπως κι εγω με το dealsprime που μου εδωσαν αλλη διευθυνση αποστολης και μετα ισχυριζονταν οτι δεν το παρελαβαν ποτε. To paypal εκλεισε το claim εις βαρος μου , λεγοντας οτι δεν μπορεσαν να διαπιστωσουν delivery χωρις να δινει παραπανω λεπτομερειες παρ'ολες τις διαμαρτυριες μου. Ειχα στειλει ακομα και screenshot της επικοινωνιας με το dealsprime μεσω mail που ζητουσαν να επιστραφει στη συγκεκριμενη διευθυνση.

Τελικα η τραπεζα εδωσε γρηγορη λυση (μεσα σε 10 μερες) στελνοντας αιτημα chargeback στο paypal και πιστωνοντας πισω στην καρτα μου το ποσο της αγορας .

Link to comment
Share on other sites

Και μια επισημανση και δωστε ιδιαιτερη προσοχη .

Το πακετο το επιστρεφουμε στη διευθυνση που θα μας δωσει το paypal οταν κανουμε dispute και claim για να μην την πατησετε οπως κι εγω με το dealsprime που μου εδωσαν αλλη διευθυνση αποστολης και μετα ισχυριζονταν οτι δεν το παρελαβαν ποτε. To paypal εκλεισε το claim εις βαρος μου , λεγοντας οτι δεν μπορεσαν να διαπιστωσουν delivery χωρις να δινει παραπανω λεπτομερειες παρ'ολες τις διαμαρτυριες μου. Ειχα στειλει ακομα και screenshot της επικοινωνιας με το dealsprime μεσω mail που ζητουσαν να επιστραφει στη συγκεκριμενη διευθυνση.

Τελικα η τραπεζα εδωσε γρηγορη λυση (μεσα σε 10 μερες) στελνοντας αιτημα chargeback στο paypal και πιστωνοντας πισω στην καρτα μου το ποσο της αγορας .

Ποιά τράπεζα; Η κάρτα ήταν χρεωστική ή πιστωτική;

 

Εμένα σε περίπτωση διένεξης στο Aliexpress πρακτικά στην Εθνική αρνήθηκαν να υποβάλουν καν την υπόθεση στα κεντρικά...

...μου έδωσαν ένα λευκό χαρτί Α4 να τους δώσω στοιχεία, χωρίς να μου πουν τί χρειαζόταν ώστε να γίνει αποδεκτό το αίτημα, όση ώρα έγραφα ο υπάλληλος (κατέληξα στον πιο βαριεστημένο και αργόσχολο είχε το μαγαζί αφού πρώτα με έκαναν μπαλάκι για κανά 5 λεπτο) προσπαθούσε πρακτικά να με αποθαρρύνει να υποβάλλω σχετικό αίτημα στη Τράπεζα...

 

Έπειτα από 30 λεπτά με πήρε τηλέφωνο λέγοντας πως δεν μπορούν να κάνουν τίποτα, γιατί η συναλλαγή δεν έγινε στο δίκτυο της Εθνικής!! Λες κι αν κάνω αγορά στο διαδίκτυο όπως επιτρέπει η κάρτα με το Mastercard SecureCode, θα τη κάνω στα ΑΤΜ της Εθνικής!!

Η Κάρτα ήταν η χρεωστική Maestro ΕθνοCash Plus...

Είχα πάει κοντά στην ώρα που έκλεινε η τράπεζα και κανείς δεν είχε τη παραμικρή όρεξη να με ακούσει...

...πήγα εκεί μόνο αφότου κάλεσα στα κεντρικά και μου είπαν πως αυτό πρέπει να γίνει από κατάστημα...

 

Τελικά πήρα τα λεφτά μου πίσω με αρκετή καθυστέρηση, αλλά και την Εθνική την έχω ξεγράψει όσον αφορά την υποστήριξη πελατών...

Link to comment
Share on other sites

Ποιά τράπεζα; Η κάρτα ήταν χρεωστική ή πιστωτική;

 

Εμένα σε περίπτωση διένεξης στο Aliexpress πρακτικά στην Εθνική αρνήθηκαν να υποβάλουν καν την υπόθεση στα κεντρικά...

...μου έδωσαν ένα λευκό χαρτί Α4 να τους δώσω στοιχεία, χωρίς να μου πουν τί χρειαζόταν ώστε να γίνει αποδεκτό το αίτημα, όση ώρα έγραφα ο υπάλληλος (κατέληξα στον πιο βαριεστημένο και αργόσχολο είχε το μαγαζί αφού πρώτα με έκαναν μπαλάκι για κανά 5 λεπτο) προσπαθούσε πρακτικά να με αποθαρρύνει να υποβάλλω σχετικό αίτημα στη Τράπεζα...

 

Έπειτα από 30 λεπτά με πήρε τηλέφωνο λέγοντας πως δεν μπορούν να κάνουν τίποτα, γιατί η συναλλαγή δεν έγινε στο δίκτυο της Εθνικής!! Λες κι αν κάνω αγορά στο διαδίκτυο όπως επιτρέπει η κάρτα με το Mastercard SecureCode, θα τη κάνω στα ΑΤΜ της Εθνικής!!

Η Κάρτα ήταν η χρεωστική Maestro ΕθνοCash Plus...

Είχα πάει κοντά στην ώρα που έκλεινε η τράπεζα και κανείς δεν είχε τη παραμικρή όρεξη να με ακούσει...

...πήγα εκεί μόνο αφότου κάλεσα στα κεντρικά και μου είπαν πως αυτό πρέπει να γίνει από κατάστημα...

 

Τελικά πήρα τα λεφτά μου πίσω με αρκετή καθυστέρηση, αλλά και την Εθνική την έχω ξεγράψει όσον αφορά την υποστήριξη πελατών...

 

Η καρτα ηταν πιστωτικη visa της alpha και ολα εγιναν online οπως και η αποστολη σκαναρισμενων εγγραφων που χρειαστηκαν . Ολη η επικοινωνια εγινε μεσω email , εκτος απο το αρχικο τηλεφωνημα που τους εκανα για να μου δωσουν πληροφοριες και να μου στειλουν το εντυπο αμφισβητησης . Δεν εχουν δικαιωμα να μην δεχτουν οποιοδηποτε αιτημα τους κανεις . Μπορουν ομως να αρνηθουν να στο ικανοποιησουν αν δεν συμβαδιζει με νομους και κανονισμους

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να στείλω ενα ταμπλετ στο Ανω Ανατολή (στο buy in coins) , και κοιτάω λίγο τους τιμοκαταλόγους στα ελτα και μου βγαίνει σαν β' προτεραιότητα περίπου 27 Ευρώ.

 

http://i1325.photobucket.com/albums/u628/nebtios/telh_zps148681d2.png

 

Εσείς το ίδιο δεν είχατε επιλέξει ???

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κοιτας σε λαθος σημειο ,ψαχνεις για ΕΠΙΣΤΟΛΙΚΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ ασε τα δεματα.

http://www.elta.gr/Portals/0/pdf/%CE%A4%CE%99%CE%9C%CE%9F%CE%9A%CE%91%CE%A4%CE%91%CE%9B%CE%9F%CE%93%CE%9F%CE%A3%20%CE%95%CE%A0%CE%99%CE%A3%CE%A4%CE%9F%CE%9B%CE%99%CE%9A%CE%9F%CE%A5%2012.8.13.pdf

 

13.30 δηλαδη.

Τι ταμπλετ ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Κοιτας σε λαθος σημειο ,ψαχνεις για ΕΠΙΣΤΟΛΙΚΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ ασε τα δεματα.

http://www.elta.gr/Portals/0/pdf/%CE%A4%CE%99%CE%9C%CE%9F%CE%9A%CE%91%CE%A4%CE%91%CE%9B%CE%9F%CE%93%CE%9F%CE%A3%20%CE%95%CE%A0%CE%99%CE%A3%CE%A4%CE%9F%CE%9B%CE%99%CE%9A%CE%9F%CE%A5%2012.8.13.pdf

 

13.30 δηλαδη.

Τι ταμπλετ ειναι?

 

Ainol 7 fire.

Κοιτα τι μου κάνει ....

Έχεις καμία ιδέα ??

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!

Επειδή πρόκειται και εγώ να επιστρέψω στην Κίνα ( pandawill ) ένα χαλασμένο κινητό, το οποίο όμως συνοδευόταν από δυο μπαταρίες, λέτε να υπάρξει πρόβλημα, όταν το δέμα μπει στην Κίνα, λόγω των δυο μπαταριών;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Tablets
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...