Jump to content

Η κληση στο 1260 χρεωνεται;


stratus
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά δεν είπαν ότι από 17 Αυγούστου η κλήση στο 1260 θα είναι χρεωσημη με 0,12€/κλήση; Εγώ που πήρα χθες στο 1260 δεν με χρέωσε καθόλου. Γιατί;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 71
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά δεν είπαν ότι από 17 Αυγούστου η κλήση στο 1260 θα είναι χρεωσημη με 0,12€/κλήση; Εγώ που πήρα χθες στο 1260 δεν με χρέωσε καθόλου. Γιατί;

Σε μένα πάντως χρεώνει.

Να σημειώσω ότι στα συμβόλαια είναι 0.24 ευρώ ανά κλήση.

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα πάντως χρεώνει.

Να σημειώσω ότι στα συμβόλαια είναι 0.24 ευρώ ανά κλήση.

Όταν πατάς το 8 αρχίζει η χρέωση εγώ μόνο τις ηχογραφημένές οδηγίες άκουγα.

Link to comment
Share on other sites

σημερα καλεσα το 1260 απο καρτοκινητο f2g και η κοπελα που μιλησα μαζι της -μετα απο σχετικη μου ερωτηση για το αν χρεωθηκα τη κληση- μου ειπε οτι ακομη δεν εχουν ξεκινησει οι χρεωσεις για την υπηρεσια αυτη.
Link to comment
Share on other sites

σημερα καλεσα το 1260 απο καρτοκινητο f2g και η κοπελα που μιλησα μαζι της -μετα απο σχετικη μου ερωτηση για το αν χρεωθηκα τη κληση- μου ειπε οτι ακομη δεν εχουν ξεκινησει οι χρεωσεις για την υπηρεσια αυτη.

Καλά και μένα από το 1231 μου είπαν ότι δεν το χρεώνουν γενικώς... Σώθηκες...

Η χρέωση ξεκινάει από την ώρα που θα απαντήσουν από το cs. Τα ηχογραφημένα είναι δωρεάν...

Link to comment
Share on other sites

Καλά και μένα από το 1231 μου είπαν ότι δεν το χρεώνουν γενικώς... Σώθηκες...

Η χρέωση ξεκινάει από την ώρα που θα απαντήσουν από το cs. Τα ηχογραφημένα είναι δωρεάν...

 

και για τι ταξης χρεωση μιλαμε στα καρτοκινητα?:blink:

Link to comment
Share on other sites

και για τι ταξης χρεωση μιλαμε στα καρτοκινητα?:blink:

0,12 ευρώ για τα καρτοκινητά και 0,24 ευρώ για τους πελάτες με συμβόλαιο.

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα με το CC της ΤΙΜ και μου ειπαν οτι δεν υπαρχει καμια χρεωση προς το 1260 ακομη και ενημερωση προς αυτους επισης!
Link to comment
Share on other sites

καρτοκιντα: 0,12/κληση

συμβολαια: 0,24/κληση

 

η χρεωση "πεφτει" οταν απαντησει υπαλληλος, ΟΧΙ στα ηχογραφημενα.

 

το 1231 και 1215 (για τους λογ/σμους συμβολαιων) ειναι δωρεαν.

Link to comment
Share on other sites

καρτοκιντα: 0,12/κληση

συμβολαια: 0,24/κληση

 

η χρεωση "πεφτει" οταν απαντησει υπαλληλος, ΟΧΙ στα ηχογραφημενα

 

Δεν υπαρχει χρεωση για το 1260 απο καρτοκινητο !

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει χρεωση για το 1260 απο καρτοκινητο !

 

http://www.tim.gr/Listing.fds?langid=1&pagecode=&pageID=410&tablePageID=195&rec=126

 

ή θα σου αφαιρεθει αργοτερα ή υπαρχει bug

Link to comment
Share on other sites

http://www.tim.gr/Listing.fds?langid=1&pagecode=&pageID=410&tablePageID=195&rec=126

 

ή θα σου αφαιρεθει αργοτερα ή υπαρχει bug

Α την ανακοίνωση στο site τους δεν την είχα προσέξει... Άρα υπάρχει (άλλο ένα, θετικό) πρόβλημα στο σύστημά τους...

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα καλά; Διπλάσια χρέωση σε συνδρομητές με συμβόλαιο σε σχέση με καρτοκινητά; Γιατί η διάκριση; Νομίζουν ότι οι συνδρομητές συμβολαίου είναι δεσμευμένοι άρα να τους γδύσουμε λίγο παραπάνω; Θα έπρεπε να είναι ακριβώς ίδια η χρέωση!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα καλά; Διπλάσια χρέωση σε συνδρομητές με συμβόλαιο σε σχέση με καρτοκινητά; Γιατί η διάκριση; Νομίζουν ότι οι συνδρομητές συμβολαίου είναι δεσμευμένοι άρα να τους γδύσουμε λίγο παραπάνω; Θα έπρεπε να είναι ακριβώς ίδια η χρέωση!

 

συμφωνω απολυτα.

Link to comment
Share on other sites

http://www.tim.gr/Listing.fds?langid=1&pagecode=&pageID=410&tablePageID=195&rec=126

 

ή θα σου αφαιρεθει αργοτερα ή υπαρχει bug

 

Ρωτησα τον υπαλληλο που με εξυπηρετησε και μου ειπε οτι δεν υπαρχει καμια χρεωση στα καρτοκινητα τουλαχιστον σιγουρα!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/1.2.2960/1316; en; U; ssr))

 

Διάβασα καλά; Διπλάσια χρέωση σε συνδρομητές με συμβόλαιο σε σχέση με καρτοκινητά; Γιατί η διάκριση; Νομίζουν ότι οι συνδρομητές συμβολαίου είναι δεσμευμένοι άρα να τους γδύσουμε λίγο παραπάνω; Θα έπρεπε να είναι ακριβώς ίδια η χρέωση!

 

Vasika, de 8a eprepe na yparxei xrewsi, allα... :-(

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται ρε παιδιά; Τελικά χρεώνει ναι ή ου (όπως λέει και ο Φιλιππίδης :p) Και την ανακοίνωση γιατί την έβγαλαν; Έτσι επειδή είχαν καιρό να βγάλουν μια νέα ανακοίνωση;
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μην δουλεύει ακόμα το σύστημα χρέωσης που έχουν για το 1260. Αλλά αφού το ανακοίνωσαν θα το κάνουν! Θεωρώ καθαρή ληστεία τη διπλάσια χρέωση στα συμβόλαια! Τελικά η εν λόγω εταιρεία δεν μπορεί να ξεφύγει από τη λογική του παρελθόντος... Με αυτό τον τρόπο θα προσελκύσει νέα συμβόλαια για να αυξήσει τα εξαιρετικά χαμηλά στατιστικά της σε σχέση με τις υπόλοιπες εταιρείες; Να το κάνουν και οι 3 χλωμό, αν ήταν έτσι θα ξεκίναγε από τη vodafone!

Όσο μπορείτε ΜΗΝ χρησιμοποιείτε την εξυπηρέτηση πελατών από συμβόλαια, μήπως και βαλουν μυαλό (λέμε τώρα) !!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Εχουν βαλει διπλασια χρεωση για τους εξης λογους:

α. τα συμβολαια δεν βλεπουν αμεσα την χρεωση των κλησεων που κανουν παρα οταν ερθει ο λογαριασμος μετα απο κανα μηνα δηλαδη. Αρα ας τους σκισουμε!

β. τα συμβολαια ειναι κοροιδα που εχουν φραγκα να τα σπαταλησουν στην κινητη αρα ας τους χρεωσουμε παραπανω.

Ο ιδιος λογος που οταν εχεις καρτοκινητο εχεις φθηνοτερο μηνυμα εδω και 5 χρονια... ;)

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

λοιπον,

η χρεωση στα συμβολαια ξεκιναει απο σημερα 31/08/06 με κοστος 0,24/κληση

και στα καρτοκινητα απο 2/10/06 με χρεωση 0,12/κληση

ανεξαρτητα απο την διαρκεια κλησης.

επισης οι συνδρομητες που εχουν φραγή λογω ανεξοφλητων τιμολογιων μπορουν να καλουν δωρεαν στο 1260

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

επισης οι συνδρομητες που εχουν φραγή λογω ανεξοφλητων τιμολογιων μπορουν να καλουν δωρεαν στο 1260

 

Παλι αυτοι ειναι οι κερδισμενοι ! :mad:

Link to comment
Share on other sites

Παλι αυτοι ειναι οι κερδισμενοι ! :mad:

ενω τοοοοοοσα χρονια που ηταν δωρεαν...δεν ηταν κερδισμενοι ε?

τελος παντων...λεπτομερια ειναι αυτο για μενα.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...