Jump to content

[Note 10 series] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 377
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γειά σας γνωρίζει κάποιος που μπορώ να βρω μεμβράνη για την οθόνη του Note 10+ που να λειτουργεί σωστά με το δακτυλικο αποτύπωμα;

Καλημέρα! Προσωπικά η καλύτερη ήταν και είναι η εργοστασιακή! Γισ αλλαγή διότι η φυσικά φθορά θα επέλθει, είτε από την επίσημη αντιπροσωπεία με 10 ευρώ.... Είναι μια χαρά! Είτε η spigen που έχει 2 μέσα. Προσωπικά η εγκατάσταση έγινε μια χαρά και το αποτύπωμα δουλεύει όπως με την αρχική. Σε γυαλί δεν έχω γνώση, κάποιος θα απαντήσει σίγουρα!

Και πάλι καλημέρα

Link to comment
Share on other sites

Smartec στο Χαιδαρι βάζει την γνήσια.Αν θυμάμαι καλά περίπου 10 ευρω

 

Καλημέρα! Προσωπικά η καλύτερη ήταν και είναι η εργοστασιακή! Γισ αλλαγή διότι η φυσικά φθορά θα επέλθει, είτε από την επίσημη αντιπροσωπεία με 10 ευρώ.... Είναι μια χαρά! Είτε η spigen που έχει 2 μέσα. Προσωπικά η εγκατάσταση έγινε μια χαρά και το αποτύπωμα δουλεύει όπως με την αρχική. Σε γυαλί δεν έχω γνώση, κάποιος θα απαντήσει σίγουρα!

Και πάλι καλημέρα

 

Σας ευχαριστώ παιδιά, πήγα σήμερα και μου πέρασαν καινούργια ζελατίνη στην smarttech.

Το φοβερό είναι οτι μίλησα με 2-3 άλλα samsung service καταστήματα και μου είπαν οτι για την σειρά S και Note δεν έχουν ζελατίνες λόγω του σχήματος της οθόνης :whistle:

Μάλιστα μου έδωσαν το τηλέφωνο στα κεντρικά της samsung και μίλησα με εκπρόσωπο και με διαβεβαίωσε οτι δεν φέρνουν στην ελλάδα την συγκεκριμένη προστασία οθόνης!

 

Πάντως στην smarttech την έχουν, απο την αντιπροσωπεία οπως με ενημέρωσαν, και είναι εξίσου καλή με αυτήν που είχε το τηλέφωνο απο το εργοστάσιο σαν πρώτη εντύπωση.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 10 series] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...