Jump to content

Απο το iPhone 6s που παμε τωρα;


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα κάτοχος του iPhone 6s θελω να παρω καινουργιο κινητο , δεν εχω θεμα να φυγω και απο iPhone , εχω δει μερικα hauwei, honor Samsung! Έχετε να μου προτείνεται κατι; Χρήση κατα κύριο λογο φωτογραφιες κ ιντερνετ !
Link to comment
Share on other sites

παρε Samsung s10 plus να το ευχαριστηθεις.οθοναρα,τελειες φωτος,και οτι αλλο συνεπαγεται με αντροιντ απ τη κλεισουρα του ιος.
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

πολλα χρονια κατοχος iphone... 3 -4 -4S - 5S -7 ... δεν ηθελα να δωσω παλι παρα πολλα χρηματα για ios και αγορασα ενα samsung s9 plus me 600euro και για την συζηγο Α90 και αλλαξαν πολλα... ολα καλυτερα... με android ενω ημουν φανατικος ios...

 

υπαρχουν πολλα καλα μοντελα για να επενδυσεις τα χρηματα σου...

Link to comment
Share on other sites

Σε Android αν πας p30 pro s10 plus αυτή την στηγμη είναι must

Αν πας σε iPhone xs max και ξερό ψωμί απλά τεράστια προσοχή στα χτυπήματα η οθόνη σπάει εύκολα λόγο amoled και τρόπου που είναι βγαλμένη (η εσοτερικη το έξω κρύσταλλο είναι πολύ δυνατό)

Εγώ έχω το max και το Mate 20 pro μηδέν παράπονα και από τα δύο (αν και είχα φάει μια ξενέρα με της πρώτες οθόνες του pro)

Link to comment
Share on other sites

Πρώτον δεν ανέφερες το μπατζετ που διαθέτεις και όλοι άρχισαν να παζαρεύουν ναυαρχιδες....

Δεύτερον για χρήση φωτογραφίες και Ίντερνετ δεν υπάρχει λόγος να σκάσεις ένα σωρό λεφτά

Τρίτον κάτι Max και + μοντέλα μπορεί να σου φανούν παντόφλες σε σχέση με το 6s όποτε και στο μέγεθος πρέπει να αποφασίσεις τι θέλεις

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ολους για το ενδιαφέρον , ειναι αληθεια οτι ακομη ακρη δεν έβγαλα! Ειμαι αρχικά σε δίλλημα iOS vs android , όσο για τα χρήματα θα το παρω χωρις ΦΠΑ Οποτε μπορω να δωσω 500-600€ Edited by koufalia
Link to comment
Share on other sites

Και χωρίς ΦΠΑ κάτι xs και Max τα ξεχνάς θέλεις παραπάνω... Όποτε σου μένει το xr από iphone (αν βρεις Skroutz) η αν πας σε προηγούμενη γενιά.. Επειδή δεν έχεις θέμα με λογισμικό και εταιρεία πας καρφί για s10 (για μένα) που είναι πιο ολοκληρωμένη και ισορροπημένη συσκευή. Δες και το plus αν σου κάνει, βέβαια αν πας σε γνωστές αλυσίδες η τιμή πάλι είναι κάτι παραπάνω (άνευ ΦΠΑ) από το μπατζετ..p30 pro ισχύουν τα παραπάνω προσωπικά αν εξαιρέσεις αποκλειστικά νυχτερινές φωτο δεν θα το προτιμούσα.

Αν ήθελα πάντως ένα vfm κινητό αξιοπρεπέστατο στη χρήση αυτή και σε καλή τιμή θα χτύπαγα s9+

Πάντως δες γενικά από κοντά plus μοντέλα πως σου κάθονται στο χέρι

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ολους για το ενδιαφέρον , ειναι αληθεια οτι ακομη ακρη δεν έβγαλα! Ειμαι αρχικά σε δίλλημα iOS vs android , όσο για τα χρήματα θα το παρω χωρις ΦΠΑ Οποτε μπορω να δωσω 500-600€

 

αν ειναι 500 600 σε καλό iphone δεν πας στα λεφτά που θες με τιμολόγιο έχει mate 20 pro (500 eyro)

Link to comment
Share on other sites

Αν θες να μείνεις σε iphone πας για 8 πλας αφου τα xs max κτλ ξεφεύγουν πολύ οικονομικά...αν θες κάτι άλλο το πιο all around είναι το s10 plus και υπάρχουν και τα αδερφάκια s10 πολύ καλό αλλά και το s10e...αν θες βραδινές τρομερές πας p30 pro και αν θες ταχύτητα πας oneplus 7 pro...διαλέγεις και παίρνεις τι θες πιο πολύ...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...