Jump to content

Xiaomi Mi 9T


vagelis33
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ίδιο παρατήρησα και εγώ.
Υπάρχει σχετική ρύθμιση μέσα στις ρυθμίσεις

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Έχει βρει κανείς που ορίζω στις κάρτες sim όριο δεδομένων. Δεν το βρίσκω πουθενα

 

Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μήπως κάποιος έχει βρει την συγκεκριμένη επιλογή;

 

Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει βρει κανείς που ορίζω στις κάρτες sim όριο δεδομένων. Δεν το βρίσκω πουθενα

 

Μήπως κάποιος έχει βρει την συγκεκριμένη επιλογή;

 

Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ρυθμίσεις->Κάρτες SIM και κινητά δίκτυα->Ορισμός πλάνου δεδομένων, ή στη μπάρα αναζήτησης στις ρυθμίσεις, γράψε τη λέξη "ορισμός" και θα στο βγάλει.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς εμένα δεν μου έχει τέτοια επιλογή στην 12.0.2. Ο μόνος τρόπος που βρηκα είναι να γυρίσω την γραμμή κατάστασης στο παλιό κέντρο ελέγχου και να πατήσω επάνω στο πλάνο δεδομένων που είχα ορίσει πριν την αναβάθμιση. Το menu που μου εμφανίζει όμως δεν είναι προσβάσιμο από τις ρυθμίσεις. Τουλάχιστον σε εμένα..

 

Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει σχετική ρύθμιση μέσα στις ρυθμίσεις

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Που ακριβώς είναι?

Link to comment
Share on other sites

Με την 12.0.2.0 η κατανάλωση μπαταρίας είναι απογοητευτική. Ενω πριν κρατούσε 1.5 μέρα, τώρα με παρόμοια χρήση δεν βγάζει πάνω από 15 ώρες.

 

Ελπίζω να βελτιωθεί σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

Με την 12.0.2.0 η κατανάλωση μπαταρίας είναι απογοητευτική. Ενω πριν κρατούσε 1.5 μέρα, τώρα με παρόμοια χρήση δεν βγάζει πάνω από 15 ώρες.

 

Ελπίζω να βελτιωθεί σύντομα.

 

εκανες το update 880 mb η την περασες ολοκληρη απο την αρχη?αν εκανες το update εκανες μετα hard reset η απλα το δουλευεις οπως ηταν?

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Αναβαθμισα μεσω OTA. Δε θυμάμαι το μέγεθος αλλά σίγουρα ηταν πάνω από 1 γιγα.

 

Hard reset όχι. Γιατί να κάνω;... Για να το ξαναστήσω θέλω κάνα δυο ώρες μετά

Link to comment
Share on other sites

Αναβαθμισα μεσω OTA. Δε θυμάμαι το μέγεθος αλλά σίγουρα ηταν πάνω από 1 γιγα.

 

Hard reset όχι. Γιατί να κάνω;... Για να το ξαναστήσω θέλω κάνα δυο ώρες μετά

νταξει τοτε δεν ειναι αντικειμενικη η αποψη σου φιλε μου,οπως και να εχει αν περασει ολοκληρη μια ρομ απο την αρχη,η μετα απο ενα update αν κανεις hard reset ερχονται ολα στην θεση τους και εκει φαινεται τι θεματα εχει και αν υπαρχουν!Εμενα κολλητος την εβαλε εκανε hard reset και με ειπα Γιαννη αλλο πραγμα το τηλ,σε 9t pro βεβαια αλλα στην αρχη εκανε μονο το update και ειχε ιδια προβληματα με σενα τωρα με λεει οτι ειναι στα ιδια επιπεδα με πριν και του εδωσε λιγο ακομα καλυτερη αυτονομια!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Στις επαφές, η στήλη με τα γράμματα δεξιά, πριν είχε ελληνικά για γρήγορη αναζήτηση. Με την 12 έχει μόνο αγγλικά. Η μεγαλύτερη απογοήτευση μέχρι τώρα.
Link to comment
Share on other sites

Που ακριβώς είναι?

Ρυθμίσεις - προβολή - σκοτεινή λειτουργία - προσαρμογή ταπετσαρίας στη σκοτεινή λειτουργία

Link to comment
Share on other sites

Στις επαφές, η στήλη με τα γράμματα δεξιά, πριν είχε ελληνικά για γρήγορη αναζήτηση. Με την 12 έχει μόνο αγγλικά. Η μεγαλύτερη απογοήτευση μέχρι τώρα.

 

Με το MiUi 8 και εάν δεν κάνω λάθος και το 9 είχαμε αυτό το πρόβλημα, ξαναγυρίσαμε στα παλιά τώρα; μάλιστα. Δύο βήματα εμπρός και ένα πίσω. Δεν έχω παραλάβει τη 12 ακόμα στη συσκευή (RN9 Pro). Μόλις το κάνω θα ενημερώσω σχετικά.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις - προβολή - σκοτεινή λειτουργία - προσαρμογή ταπετσαρίας στη σκοτεινή λειτουργία

 

OK, Μια χαρά τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε την έκδοση QFJMIXM,πήρατε την 12αρα;

Παίζει κάποιο ρόλο ο πάροχος στην καθυστέρηση;

Nokia 5800,Nokia Lumia 930,Microsoft Lumia 535 DS,Vernee Apollo Lite,Nokia 6.1 , xiaomi mi 9T
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε την έκδοση QFJMIXM,πήρατε την 12αρα;

Παίζει κάποιο ρόλο ο πάροχος στην καθυστέρηση;

 

Version: V12.0.2.0.QFJMIXM

Size: 2.3G

Mi 9T Global

Έχει βγει στο mi.com, οπότε μπορείς να την περάσεις άφοβα χειροκίνητα. Εάν δε γνωρίζεις πώς, πες μου να σου πω τον τρόπο.

 

Όχι, δε παίζει ρόλο ο πάροχος. Random είναι ο τρόπος που επιλέγεται απο τη Xiaomi το ποια συσκευή θα αναβαθμιστεί πρώτη. Μπορεί η Xiaomi να έχει δική της σειρά για το που θα στείλει την αναβάθμιση, Π.χ με το ΙΜΕΙ (δική μου υπόθεση), πάντως σίγουρα δεν έχει να κάνει με τον πάροχο.

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

θα προσπαθήσω να κάνω ενα ρεζουμέ της αστείας κατ'εμε 12 για αυτους που σκέφτονται να την βάλουν ολα τα παρακάτω αποτελούν την προσωπική ταπεινή άποψη μου!!

σαν μειν ποιντ οποίος περιμένει κατι καινούριο να ερθει στο τηλ του με ουαου νεα πράγματα.....ας το ξεχάσει και εξηγούμε...

σοβαρες αλλαγές ειναι κατι ζωντανα wallpaper οπου ολοι εχετε δει να διαφημιζονται τα οποια μάλιστα πρέπει να πας να τα κατεβάσεις και δεν έρχονται μαζί με το update,η μπάρα με αυτο τον διαχωρισμό που κανει ανοίγεις απο αριστερά βλέπεις ενημερώσεις ανοίγεις από δεξια βλέπεις την μπάρα με τις επιλογές,κατι καινούρια εικονίδια με γραφήματα νερού,κατι εξτρα στο ηδη χαοτικό μενου αλλα οχι κατι σοβαρο,και κάποιες εχτρα επιλογές στην κάμερα,και αν θα έλεγα μια αλλαγή που μου άρεσε είναι η εναλλαγές στο μενού και σε ολες τις επιλογές του τηλ που γινονται με ποιο γραφικό τρόπο!

Στα αρνητικά άλλαξε το μεγεθος ολου του μενού σε ποιο μικρο αν πας και το βαλεις σε L φαίνεται ποιο μεγαλο αλλα συνηθίζεις,χρωματισμος εγινε λιγο ποιο σκουροεντονος σε ολο τηλ εμενα μου αρεζε η ζωντανια με την 11,στις επαφές αυτο το γνωστο με τις γλωσσες δεξια πιυ ειναι στα αγγλικα,και για έμενα η μπαρα στο κατραν που εχει τα νούμερα να παρεις τηλ πήγε ακόμα ποιο ψηλα σε μηκος που δεν μου άρεσε,μπαταρία δεν ξερω ακόμα εχθές βράδυ την εβαλα,και το γνωστο θεμα με το led που ηλπιζα να λυθει αλλα δεν και ξανα εβαλα την true edge lighting η οποία και αυτη ακόμα δεν εχει ενημερωθεί με την 12 και δεν λειτουργεί σωστά!!!Αυτα απο μένα ελπίζω να βοήθησα ειναι η γνωμη μου αν ηξερα τι θα δω το τελικο πόρισμα ειναι οτι δεν θα την εκανα,μπορεί αργότερα αν βαριόμουνα πλεον με την 11 και μονο απο περιέργεια να την εκανα!!!για κανένα αλλο λογο!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

θα προσπαθήσω να κάνω ενα ρεζουμέ της αστείας κατ'εμε 12 για αυτους που σκέφτονται να την βάλουν ολα τα παρακάτω αποτελούν την προσωπική ταπεινή άποψη μου!!

σαν μειν ποιντ οποίος περιμένει κατι καινούριο να ερθει στο τηλ του με ουαου νεα πράγματα.....ας το ξεχάσει και εξηγούμε...

σοβαρες αλλαγές ειναι κατι ζωντανα wallpaper οπου ολοι εχετε δει να διαφημιζονται τα οποια μάλιστα πρέπει να πας να τα κατεβάσεις και δεν έρχονται μαζί με το update,η μπάρα με αυτο τον διαχωρισμό που κανει ανοίγεις απο αριστερά βλέπεις ενημερώσεις ανοίγεις από δεξια βλέπεις την μπάρα με τις επιλογές,κατι καινούρια εικονίδια με γραφήματα νερού,κατι εξτρα στο ηδη χαοτικό μενου αλλα οχι κατι σοβαρο,και κάποιες εχτρα επιλογές στην κάμερα,και αν θα έλεγα μια αλλαγή που μου άρεσε είναι η εναλλαγές στο μενού και σε ολες τις επιλογές του τηλ που γινονται με ποιο γραφικό τρόπο!

Στα αρνητικά άλλαξε το μεγεθος ολου του μενού σε ποιο μικρο αν πας και το βαλεις σε L φαίνεται ποιο μεγαλο αλλα συνηθίζεις,χρωματισμος εγινε λιγο ποιο σκουροεντονος σε ολο τηλ εμενα μου αρεζε η ζωντανια με την 11,στις επαφές αυτο το γνωστο με τις γλωσσες δεξια πιυ ειναι στα αγγλικα,και για έμενα η μπαρα στο κατραν που εχει τα νούμερα να παρεις τηλ πήγε ακόμα ποιο ψηλα σε μηκος που δεν μου άρεσε,μπαταρία δεν ξερω ακόμα εχθές βράδυ την εβαλα,και το γνωστο θεμα με το led που ηλπιζα να λυθει αλλα δεν και ξανα εβαλα την true edge lighting η οποία και αυτη ακόμα δεν εχει ενημερωθεί με την 12 και δεν λειτουργεί σωστά!!!Αυτα απο μένα ελπίζω να βοήθησα ειναι η γνωμη μου αν ηξερα τι θα δω το τελικο πόρισμα ειναι οτι δεν θα την εκανα,μπορεί αργότερα αν βαριόμουνα πλεον με την 11 και μονο απο περιέργεια να την εκανα!!!για κανένα αλλο λογο!!

 

Ανάφερες κάποια προβλήματα που είχες στην 11, και περίμενες να μην υπάρχουν στην 12. Πέραν αυτού, τι άλλο περίμενες που δεν το είχες ως πρόβλημα στην 11, αλλά ήθελες να το δεις ως κάτι καινούριο; έχεις κάποιες προτάσεις/ιδέες;

Να γνωρίζεις, ότι δεν είναι και λίγο το ότι έχει βελτιωθεί το λογισμικό της κάμερας, επιπροσθέτως κάποια χαρακτηριστικά θα προστεθούν σε αναβαθμίσεις αργότερα, και τέλος δεν θα πάρουν όλα τα Xiaomi κινητά όλα τα features της 12. Κάποια χαρακτηριστικά θα πάνε στη σειρά Mi (Mi 9, Mi 10/Pro, χωρίς το "Τ"). Το τελευταίο βέβαια σαφώς και δε σε ενδιαφέρει γιατί εδώ δε μιλάμε για τη σειρά Mi, το αναφέρω για να είναι εις γνώση εγκυκλοπαιδικά όλα τα δεδομένα.

 

Έχει bugs η MiUi 12; σαφέστατα και έχει. Αλλά το περιμέναμε. Και θα διορθωθούν.

Edited by Vasileios26

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ανάφερες κάποια προβλήματα που είχες στην 11, και περίμενες να μην υπάρχουν στην 12. Πέραν αυτού, τι άλλο περίμενες που δεν το είχες ως πρόβλημα στην 11, αλλά ήθελες να το δεις ως κάτι καινούριο; έχεις κάποιες προτάσεις/ιδέες;

Να γνωρίζεις, ότι δεν είναι και λίγο το ότι έχει βελτιωθεί το λογισμικό της κάμερας, επιπροσθέτως κάποια χαρακτηριστικά θα προστεθούν σε αναβαθμίσεις αργότερα, και τέλος δεν θα πάρουν όλα τα Xiaomi κινητά όλα τα features της 12. Κάποια χαρακτηριστικά θα πάνε στη σειρά Mi (Mi 9, Mi 10, χωρίς το "Τ"). Το τελευταίο βέβαια σαφώς και δε σε ενδιαφέρει γιατί εδώ δε μιλάμε για τη σειρά Mi, το αναφέρω για να είναι εις γνώση εγκυκλοπαιδικά όλα τα δεδομένα.

 

θα σου ανταπαντήσω με ολο τον σεβασμό που σου εχω μιας και εισαι γνωστης υψηλού επιπέδου ενω εγω ποιο κατω απο αρχάριος και δεν το λεω ειρωνικα αλλα με απολυτη ειλικρινια,επειδη ειμαι ερχομενος απο lg g4 και ειχα ζησει εποχες android απο marsmellow ακομα,εκεινες οι αλλαγες οσον αφορα τις αναβαθμίσεις ηταν πραγματικά αλλαγές ουσιας εβλεπες δηλαδη καινουρια εικονιδια και περιβάλλον εβλεπες ντρανταχτες αλλαγές σε μπαταρίες με το γνωστο τοτε δεν θυμαμαι την ονομασία που πάγωνε τις εφαρμογές στο παρασκηνιο και αλλα τετοια ενα παράδειγμα λεω,ισως για αυτο που κακοφανηκε επειδη δεν ειδα καποια αλλαγη να πω ωρεεεε φιλε αλο πραγμα,συμφωνώ αυτο με την καμερα παρόλο που συνεχιζω να εχω την gcam και σε ολα τα υπολοιποα που προσθεσες με τις μελλοντικές αναβαθμίσεις,για μενα το ποιο σοβαρό ειναι αυτο που ειχουμε με to led ειναι μια καλη ευκαιρια να δωσουν μια τετοια αλλαγη να βγαλει το καπελο ο ντουνιάς οσον αφορα την επίλυση ενος θέματος σοβαρου κατεμε και να πει ο κοσμος μπραβο xiaomi,οχι οτι δεν το λεει απλα σαν δικαίωση,ενα ακομα θα ηταν να εχεις επιλογη να ριξεις την αναλυση οθονης για μεγαλυτερη αυτονομία μπαταρίας το ειχα δει στα samsung αν δεν κανω λαθος το οποιο ειπα ουαου τι εκαναν οι μαγκες,αυτα βεβαια που λεω να ειναι και στα ορια του εφικτου αλλα τα λεω μιας και τα ρωτησες!!

τεσπα εγω απλα επειδη καθομαι ειπα να κανω review για κάποιον που θα ηθελε μια γνωμη!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

θα σου ανταπαντήσω με ολο τον σεβασμό που σου εχω μιας και εισαι γνωστης υψηλού επιπέδου ενω εγω ποιο κατω απο αρχάριος και δεν το λεω ειρωνικα αλλα με απολυτη ειλικρινια,επειδη ειμαι ερχομενος απο lg g4 και ειχα ζησει εποχες android απο marsmellow ακομα,εκεινες οι αλλαγες οσον αφορα τις αναβαθμίσεις ηταν πραγματικά αλλαγές ουσιας εβλεπες δηλαδη καινουρια εικονιδια και περιβάλλον εβλεπες ντρανταχτες αλλαγές σε μπαταρίες με το γνωστο τοτε δεν θυμαμαι την ονομασία που πάγωνε τις εφαρμογές στο παρασκηνιο και αλλα τετοια ενα παράδειγμα λεω,ισως για αυτο που κακοφανηκε επειδη δεν ειδα καποια αλλαγη να πω ωρεεεε φιλε αλο πραγμα,συμφωνώ αυτο με την καμερα παρόλο που συνεχιζω να εχω την gcam και σε ολα τα υπολοιποα που προσθεσες με τις μελλοντικές αναβαθμίσεις,για μενα το ποιο σοβαρό ειναι αυτο που ειχουμε με to led ειναι μια καλη ευκαιρια να δωσουν μια τετοια αλλαγη να βγαλει το καπελο ο ντουνιάς οσον αφορα την επίλυση ενος θέματος σοβαρου κατεμε και να πει ο κοσμος μπραβο xiaomi,οχι οτι δεν το λεει απλα σαν δικαίωση,ενα ακομα θα ηταν να εχεις επιλογη να ριξεις την αναλυση οθονης για μεγαλυτερη αυτονομία μπαταρίας το ειχα δει στα samsung αν δεν κανω λαθος το οποιο ειπα ουαου τι εκαναν οι μαγκες,αυτα βεβαια που λεω να ειναι και στα ορια του εφικτου αλλα τα λεω μιας και τα ρωτησες!!

τεσπα εγω απλα επειδη καθομαι ειπα να κανω review για κάποιον που θα ηθελε μια γνωμη!

 

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, και εγώ μαθαίνω απο εσάς να είσαι σίγουρος για αυτό, πολύ περισσότερο απο ό,τι μάθετε εσείς απο εμένα.

 

Επίσης τοποθετήθηκα στο μήνυμά σου, για να ενισχύεται στο φόρουμ ο διάλογος και το ενδιαφέρον στην ανάγνωση των θεμάτων.

Γνωρίζω στο Mi 9T που βρίσκεται το led. Εγώ θέλω να μου πεις, τι θα ήθελες στο led να αλλάξει. Έχεις μήπως με τις ειδοποιήσεις σου πρόβλημα, για να δούμε λίγο μαζί στο MiUi τις άδειες; γιατί εάν έχεις άλλο πρόβλημα με το led, στη πολύ περίεργη θέση που βρίσκεται αυτό, μη περιμένεις κοσμογονικές αλλαγές. Τι θα ήθελες να δεις άλλο στο led λοιπόν;

Myphone.gr: Xiaomi Forum Moderator

Redmi Note 9 Pro 6-128 / 5020 mAh / 64mp / 30W Q.charge / 4G+

Guides Redmi Note 9 Pro & Xiaomi Guides

50121532128_76c8201c20_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, και εγώ μαθαίνω απο εσάς να είσαι σίγουρος για αυτό, πολύ περισσότερο απο ό,τι μάθετε εσείς απο εμένα.

 

Επίσης τοποθετήθηκα στο μήνυμά σου, για να ενισχύεται στο φόρουμ ο διάλογος και το ενδιαφέρον στην ανάγνωση των θεμάτων.

Γνωρίζω στο Mi 9T που βρίσκεται το led. Εγώ θέλω να μου πεις, τι θα ήθελες στο led να αλλάξει. Έχεις μήπως με τις ειδοποιήσεις σου πρόβλημα, για να δούμε λίγο μαζί στο MiUi τις άδειες; γιατί εάν έχεις άλλο πρόβλημα με το led, στη πολύ περίεργη θέση που βρίσκεται αυτό, μη περιμένεις κοσμογονικές αλλαγές. Τι θα ήθελες να δεις άλλο στο led λοιπόν;

 

θα σου πω,εχω την true edge η οποια εχει επιλογη οταν εχεις μηνυμα-ειδοποίηση απο το οτιδηποτε σου φωτιζει με την επιλογη παλμος τα ακρα στην οθονη και αναβοσβηνει με ρυθμο και σου εμφανιζει και το εικονιδιο της εκαστοτε εφαρμογης στο κεντρο δες την φωτο

Screenshot-2020-07-31-17-33-44-982-lockscreen.jpg

η οποια εχει επιλογη να μεινει αναμμενη η οθονη μεχρι να διαβασεις το μηνυμα,το ιδιο εχει και για χαμενες κλησεις,μαλιστα σου ερχονται με εικονίδια απο οτι εφαρμογή εχεις ειναι γραμμενη ωστε να κανει πληρης απόδοση του εικονιδιου ολων των εφαρμογών μεχρι και το γυραδικο που παραγγέλνω το βγάζει κανονικά,τον ιδιο τροπο εχει η συσκευη βεβαια χωρις το εικονίδιο αλλα δυστυχώς ανάβει μια φορα και τελος,θα μπορούσαν λοιπόν να εχουν μια επιλογη να σταματήσει να αναβοσβήνει σε ενα χρονικο μεγαλύτερο και ακόμα καλύτερα να εχεις επιλγοες εσυ αν θες μετά απο καποια λεπτα,να μην σβηνει αν δεν το διαβάσεις κατι τετοιο ας πουμε...ειναι ενα πολύ ασήμαντο Update ευκολο θεωρω και θα εχει λυθει το θέμα ωστε να βλέπεις ποτε εχεις μηνύματα...γιατι το led του MI 9T ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ειναι λες και δεν υπαρχει!!Αν δν ανοιξεις εσυ την οθονη δηλαδη να δεις αν εχεις κατι τοτε χανεις μηνυματα καποιες φορες και σοβαρα που τα περιμενεις για την δουλεια!Οπως ενα μειλ!Ας μην βαλουν κομφορ τρελα με συγκεκριμενους χρωματισμους για καθε εφαρμογη αυτο το απλο να μην σβηνει καθολου!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Version: V12.0.2.0.QFJMIXM

Size: 2.3G

Mi 9T Global

Έχει βγει στο mi.com, οπότε μπορείς να την περάσεις άφοβα χειροκίνητα. Εάν δε γνωρίζεις πώς, πες μου να σου πω τον τρόπο.

 

Όχι, δε παίζει ρόλο ο πάροχος. Random είναι ο τρόπος που επιλέγεται απο τη Xiaomi το ποια συσκευή θα αναβαθμιστεί πρώτη. Μπορεί η Xiaomi να έχει δική της σειρά για το που θα στείλει την αναβάθμιση, Π.χ με το ΙΜΕΙ (δική μου υπόθεση), πάντως σίγουρα δεν έχει να κάνει με τον πάροχο.

 

Θα ήθελα να μάθω τον τρόπο,ελπίζω μόνο να μην είναι δύσκολος.

Nokia 5800,Nokia Lumia 930,Microsoft Lumia 535 DS,Vernee Apollo Lite,Nokia 6.1 , xiaomi mi 9T
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...