Jump to content

Xiaomi Mi 9T Pro


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια και αναφέρθηκε, το συγκεκριμένο Lg είναι στα 355€, σε γνωστό ηλεκτρονικό κατάστημα, στις Κυριακάτικες προσφορές.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-UltraM8/

 

 

καινούρια gcam από τον ultram8 7.3

θαρρω πως είναι καλύτερη από την burial

 

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

mevcetin-UltraCVM4-AIO.xml

 

άμα βρεις και αυτό στο telegram

 

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Είναι εξαιρετική μόνο για την κύρια κάμερα,selfie, ultrawide και telephoto είναι τραγική, οπότε πρέπει να γίνει συνδυασμός για κορυφαίες λήψεις onfire beta για selfie,ultracam για κύρια κάμερα και την καινούρια burial beta για ultrawide και telephoto, φυσικά όσοι αντέξουν να χρησιμοποιήσουν 3 διαφορετικές gcam θα εκπλαγούν

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

mevcetin μονο urnyx & burial βγάζει η αναζήτηση εκεί μέσα. :worry:
https://drive.google.com/drive/mobile/folders/13omhMaAcmeKXAJoc89vWXtdcAMuIWFIp/141ZAi_hMRvORPvQR5EnTRNq7nv3dllHt?sort=13&direction=a

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το βρήκα στο telegram τελικά

 

 

 

όντως δεν τρελάθηκα.

 

 

 

γύρισα στην all time classic burial.

Κοίτα στον κύριο σενσορα κάνει πλάκα στην burial

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@K20ProPhotography

https://t.me/K20ProPhotography

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Όταν φορτώνω τις παραπάνω ρυθμίσεις όταν πατάω το γρανάζι για να ρυθμίσω περισσότερα κρασαρει. Με τις κανονικές δεν κρασαρει.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα στον κύριο σενσορα κάνει πλάκα στην burial

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ε ναι για την κυρίο σενσορα ξέχασα να αναφέρω τα άλλα δεν με πολύ απασχολούν

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όταν φορτώνω τις παραπάνω ρυθμίσεις όταν πατάω το γρανάζι για να ρυθμίσω περισσότερα κρασαρει. Με τις κανονικές δεν κρασαρει.
έχεις και άλλη gcam μαζί?κάνε και ένα clear data εδώ δουλεύει κανονικά με του mev το xml

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει εννοείται. Εν τω μεταξύ αν βγάλεις φωτογραφία 16:9 βγάζει μαύρο. Τίποτα δηλαδή. Πολλά προβλήματα. Έφυγα burial.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει εννοείται. Εν τω μεταξύ αν βγάλεις φωτογραφία 16:9 βγάζει μαύρο. Τίποτα δηλαδή. Πολλά προβλήματα. Έφυγα burial.
ναι το ιδιο και δω

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να έχεις περασμένο το τελευταίο update του browser. Κάνε καμία επανεκκίνηση την συσκευή να δεις μήπως κόλλησε κάτι.

Μετά τσεκαρε μήπως στις εφαρμογές έχεις την επιλογή για εξοικονόμηση ενέργειας της εφαρμογής που δουλεύεις.

Επίσης θέλω να πιστεύω ότι δεν το βάζεις σε λειτουργία εξοικονόμησης και το δουλεύεις.

 

Σε ευχαριστω για την απαντηση! Δεν εχω το κινητο σε λειτουργια εξοικονομησης. Τον chrome τον ειχα με το τελευταιο update. Του εκανα επισης uninstall updates και clear data αλλα δεν αλλαξε κατι. Επισης στον chrome δεν βλεπω επιλογη εξοικονομησης ενεργιας αρα υποθετω οτι λειτουργει κανονικα. Σε ολες τις αλλες εφαρμογες δεν εχω ενεργοποιημενο το battery saver.

Τωρα που πατησα την επιλογη optimise στις ρυθμισεις της μπαταριας ειδα να τρεχουν 2 προγραμματα που δεν ξερω ακριβως τι ηταν. (εκανα βλακεια και δεν εκανα print screen για να ψαξω μετα) Τα σταματησα και τωρα δειχνει να εστρωσε.

Αν το ξαναεμφανισει θα επιστρεψω.

 

Και μια πληροφορια για το led ειδοποιησεων που ειναι σε περιεργη θεση και μπορει να αποθαρρυνει μερικους για την αγορα του κινητου, εμενα με βολεψε πολυ και δεν το περιμενα. Οταν το εχω διπλα μου απο συνηθεια καθε τοσο κανω double tap στην οθονη και δυσκολα θα χασω κατι. Οταν ειμαι ομως μακρια και κανω δουλειες πχ μου ειναι πιο ευκολο να το παρατηρησω στο σημειο που ειναι, ενω με το αλλο μου το κινητο επρεπε να παω αρκετα κοντα του. Προσωπικη αποψη παντα :O

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα , μήπως θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει λινκ για την καλύτερη gcam για το τηλέφωνο μας?

Εχω δοκιμάσει κάποιες εκδόσεις άλλα έκτος από το βράδυ δεν έχω δει κάποια μεγάλη διάφορα (άλλα δεν είμαι και ιδιαίτερα σχετικός με το θέμα αυτό) ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι. Βαλτην. Δοκιμάζεις και αν δεν σου αρέσει την βγάζεις. Μια εφαρμογή είναι.

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο έπεσα επάνω σε αυτήν UltraCVM_v4 την gcam και τα πρώτα δείγματα είναι πολύ καλά, δοκιμάστε την και πείτε μου γνώμες...

 

 

Κατεβάστε την από εδώ:

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-UltraM8/

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο έπεσα επάνω σε αυτήν UltraCVM_v4 την gcam και τα πρώτα δείγματα είναι πολύ καλά, δοκιμάστε την και πείτε μου γνώμες...

 

 

Κατεβάστε την από εδώ:

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-UltraM8/

Είναι η καλύτερη για την κύρια κάμερα

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Τώρα ξέρω θα με κραξετε αλλά βαστατε γιατί δεν έχω ξαναασχοληθει. Αυτή την burial που τη βρίσκουμε; Επίσης έχει κάπου οδηγίες εγκατάστασης και πως βάζουμε το αρχείο ρυθμίσεων; Λέω να ασχοληθώ λίγο και είναι η πρώτη φορά που δοκιμάζω gcam

Ευχαριστώ

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

OTI KAI NA KANEIΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ,

ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.

M.GANDHI

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...