Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τις λοιπές συσκευές LG


Ekotas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σημερα ηρθε αυτη http://www.ebay.com/itm/181293171474?var=480313873449&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 .πολυ ευχαριστημενος αν και ειμαι κατα αυτων των θηκων.δενει πολυ καλα το κινητο και ειναι η πιο λεπτη που εχω βαλει..

 

Απ έψαχνα μια τέτοια... Μου αρέσει που είναι τόσο λεπτή. Για ψιλό προστασία όχι σοβαρές καταστάσεις. Μπαινοβγαινει εύκολα ;

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Απ έψαχνα μια τέτοια... Μου αρέσει που είναι τόσο λεπτή. Για ψιλό προστασία όχι σοβαρές καταστάσεις. Μπαινοβγαινει εύκολα ;

 

οχι πολυ.πραγμα που μαλλον μου αρεσει,δηλαδη σε ενδεχομενη πτωση θα μεινει..μου αρεσει που ειναι διαφανη και δε το χοντραινει παρα ελαχιστα

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

οχι πολυ.πραγμα που μαλλον μου αρεσει,δηλαδη σε ενδεχομενη πτωση θα μεινει..μου αρεσει που ειναι διαφανη και δε το χοντραινει παρα ελαχιστα

 

Διαφανη οπως λες δηλαδη στις φωτο που βλεπω το nexus που αναγραφεται ειναι απο τη πλατη του κινητου σωστα? δεν γραφει επανω η θηκη nexus?

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

σημερα ηρθε αυτη http://www.ebay.com/itm/181293171474?var=480313873449&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 .πολυ ευχαριστημενος αν και ειμαι κατα αυτων των θηκων.δενει πολυ καλα το κινητο και ειναι η πιο λεπτη που εχω βαλει..

 

Τελικα παρηγγειλα 5 θηκες απο εκει...4 σας αυτες και 1 αλλη λεπτη αλλα πλαστικη μαυρη. καταξοδευτηκα με 5,5 ευρω αχαχαχα!

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Δίνει όγκο άραγε?

 

Όγκο πρέπει να δίνει, δεν την έχω δει απο κοντά όμως.Κάνει το πάτημα των κουμπιών πιο δύσκολο αποτι λένε.

Link to comment
Share on other sites

σημερα ηρθε αυτη http://www.ebay.com/itm/181293171474?var=480313873449&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 .πολυ ευχαριστημενος αν και ειμαι κατα αυτων των θηκων.δενει πολυ καλα το κινητο και ειναι η πιο λεπτη που εχω βαλει..

 

καλη η αισθηση των κουμπιων?? ειναι ματ γομα δεν γλιστράει??έχει κενο στο σημείο που μπαίνει η sim?Αν μπορείς βάλε καμια φωτο..... Άρης εισαι......

Edited by scorpio3

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,μολις παρελαβα κατι θηκουλες,οποιος ενδιαφερετε για την spigen ultra fit ας μου στειλει Pm.

 

Αυτή που λες είναι η πολύ slim?θέλω θήκη αλλά να το καλύπτει όλο

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ναι σωστα.

 

Δεν το καλύπτει όλο δυστυχώς.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/281121065177?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 Παρελαβα αυτό το καλώδιο μπαίνει άνετα χωρίς κανένα πρόβλημα Edited by scorpio3

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

καλη η αισθηση των κουμπιων?? ειναι ματ γομα δεν γλιστράει??έχει κενο στο σημείο που μπαίνει η sim?Αν μπορείς βάλε καμια φωτο..... Άρης εισαι......

 

vamos!!:D

 

θα βγαλω αυριο κ θα βαλω

 

δεν εχει πολυ γκριπ,γλυστραει ομορφα στο χερι ομως.αν καποιος τη θελει για να μενει ακινητη,δε τη συνιστω.ωστοσο ειναι πολυ λεπτη κ ομορφη και για ενα ευρω,νομιζω δεν εχει ανταγωνισμο,η εφαρμογη της στο κινητο ειναι αψογη

το μονο που δε μου αρεσει ειναι οτι η καμερα ισως προεξεχει ελαφρως.μπορει κ να ειναι στα ισια ομως,δε παιρνω ορκο

 

τα κουμπια δε τα αλλαζει,ειναι ελευθερα,δεν καλυπτονται,απλα μπαινουν λιγο πιο μεσα,συνηθιζεται.και στη σιμ εχει κενο

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

vamos!!:D

 

θα βγαλω αυριο κ θα βαλω

 

δεν εχει πολυ γκριπ,γλυστραει ομορφα στο χερι ομως.αν καποιος τη θελει για να μενει ακινητη,δε τη συνιστω.ωστοσο ειναι πολυ λεπτη κ ομορφη και για ενα ευρω,νομιζω δεν εχει ανταγωνισμο,η εφαρμογη της στο κινητο ειναι αψογη

το μονο που δε μου αρεσει ειναι οτι η καμερα ισως προεξεχει ελαφρως.μπορει κ να ειναι στα ισια ομως,δε παιρνω ορκο

 

τα κουμπια δε τα αλλαζει,ειναι ελευθερα,δεν καλυπτονται,απλα μπαινουν λιγο πιο μεσα,συνηθιζεται.και στη σιμ εχει κενο

 

Σ'ευχαρηστω φιλαράκι να είσαι καλά!!!

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Διαφανη οπως λες δηλαδη στις φωτο που βλεπω το nexus που αναγραφεται ειναι απο τη πλατη του κινητου σωστα? δεν γραφει επανω η θηκη nexus?

 

οπως τα λες ακριβως

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

σημερα ηρθε αυτη http://www.ebay.com/itm/181293171474?var=480313873449&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 .πολυ ευχαριστημενος αν και ειμαι κατα αυτων των θηκων.δενει πολυ καλα το κινητο και ειναι η πιο λεπτη που εχω βαλει..

 

Πωπω κλεψια κανονικά.. Πήρα κι εγώ 3 που δε βάζω ποτέ θήκη στα κινητά μου.. 3,36€ χαχα

Link to comment
Share on other sites

Πωπω κλεψια κανονικά.. Πήρα κι εγώ 3 που δε βάζω ποτέ θήκη στα κινητά μου.. 3,36€ χαχα

 

Και πέντε που πήρα εγώ το μεσημέρι χαμός.. Αχαχχαχαχ

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθαν και εμενα η προστασια οθονης (iSmooth) και η θηκη neo hybrid (champagne gold).

Γενικα ευχαριστημενος ειμαι, η θηκη μεγαλωνει λιγο το κινητο αλλα ειναι πολυ ωραιο..και σαν αισθηση στο χερι συνεχιζει να ειναι αρτιο!

Εκανα την εγκατασταση του screen protector, εβαλα και την θηκη τωρα..

Απλα την ειχα δοκιμασει και πιο πριν χωρις screen protector και αρα αναγκαστηκα να την βγαλω μια φορα..Πολυ δυσκολη στο να βγει :P θελει τροπο αλλα και πιεση xD

 

Να ρωτησω τωρα κατι που παρατηρησα, και στις 4ς γωνιες του πλαστικου γυρω γυρω, σα να βλεπω κατι εγκαρσιες (ως προς το περιγραμμα) γραμμες στο φως - σαν ρωγμες..αλλα εφοσον ειναι στα ιδια σημεια και οι 4ς, πρεπει να ειναι εκ κατασκευης..Το βλεπετε και αλλοι? (σε φως ομως θελει και να το περιστρεψεις λιγο)

 

Το μονο αρνητικο ισως για την θηκη, ειναι το χρωμα των κουμπιων, αντι γι αυτο το glossy ασημι που εχει, θα προτιμουσα ισως μαυρο ματ (παει και με την champagne gold εκδοση).

Κατα τ'αλλα μια χαρα ολα :)

 

Τα παρειγγειλα προηγουμενη βδομαδα Δευτερα προς Τριτη και χτες ηρθε το screen protector + ειδοποιητηριο για να παραλαβω σημερα την θηκη!

 

Τωρα μενουν να βρω ακουστικα (earbuds) με flat cable, mic και controls! Αν εχει καποιος ιδεα, να προτεινει καποιο μοντελο!

(Ειχα συζητησει τις προαλλες με ενα παιδι απο εδω πριν λιγες σελιδες, αλλα δεν καταληξαμε καπου)

Edited by chris_asl
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως μπορει καποιος που εχει nexus 5 ελληνικο απο wind να κανει τον κοπο και να μου πει ο γνησιος φορτιστης ποιο ειναι το μοντελο του ακριβως; mcs-01er ;;; και ποσα αμπερ output δινει; Ευχαριστω πολυ!
Link to comment
Share on other sites

Ο δικός μου είναι απο play γαλλίας (δεν πιστεύω να είναι διαφορετικός) και λέει MCS-01ED στα 5V με 1.2Α έξοδο.

Nexus 5 16GB - SlimLP 5.0.2 - TWRP 2.8.3.0 / Nexus 7 2013 16 GB - SlimKat 8.18 - TWRP 2.8.3.0

Cubot S168 CWM / iPad 2 - 32 GB - OS 8.1 /Huawei Ideos 8800pro - Kalo Extreme - CWM

Link to comment
Share on other sites

Τωρα μενουν να βρω ακουστικα (earbuds) με flat cable, mic και controls! Αν εχει καποιος ιδεα, να προτεινει καποιο μοντελο!

(Ειχα συζητησει τις προαλλες με ενα παιδι απο εδω πριν λιγες σελιδες, αλλα δεν καταληξαμε καπου)

 

Κι εγώ θα ενδοιαφερόμουν για ακουστικά με flat καλώδιο. Βέβαια το Νέξους έχει μπαγκ με τα μικρόφωνα τους αλλά δεν πειράζει υποθέτω. Όμως θα ήθελα κάτι τουλαχιστον ίσης ποιότητας με τα akg που έχω τώρα αλλά και σχετικα οικονομικά. Μην δώσω άνω απο 20-25. Οποτε μάλλον δεν θα βρω καο μένω με αυτά που έχω ;)

Link to comment
Share on other sites

Chris_asl τις εχω και εγώ αυτές τις "ρωγμές". Το screen protector από που το πήρες;

 

Αρα πρεπει να ειναι νορμαλ ή επειδη το ζορισαμε για να το βγαλουμε? :p

Απο το site της iSmooth! 12-13 ευρω συνολο!

Link to comment
Share on other sites

Νορμάλ είναι :P . Δοκίμασε να την βγάλεις "ξεκουμπώνοντας" πρώτα τις άκρες από την μεγάλη πλευρά. Πόσες μέρες έκανε να έρθει η ismooth; κρατάει δαχτυλιές; περισσότερες η λιγότερες από ότι χωρίς screen protector ;
Link to comment
Share on other sites

Νορμάλ είναι :P . Δοκίμασε να την βγάλεις "ξεκουμπώνοντας" πρώτα τις άκρες από την μεγάλη πλευρά. Πόσες μέρες έκανε να έρθει η ismooth; κρατάει δαχτυλιές; περισσότερες η λιγότερες από ότι χωρίς screen protector ;

 

Ξεκουμπωνοντας δηλαδη τα πλαινα του κινητου πρωτα ε?

Την παρηγγειλα Τριτη 01:30, και μου ηρθε προχτες! :) Ουτε βδομαδα!

Με ουτε μια μερα που την εχω πανω, μου φαινεται λιγοτερες δακτυλιες κραταει απ'οτι χωρις :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τις λοιπές συσκευές LG

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...