Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τις λοιπές συσκευές LG


Ekotas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις παρέλαβα τις ζελατίνες REATH INVISIBLE DEFENDER. Θα βάλω μια και θα σας πω.

 

για πες φιλε πως βλέπεις κ εσυ αφη κ δαχτυλιές??

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με τον ασύρματο φορτιστή, βρήθηκε άκρη και έρχεται. Με το eshop να δούμε, πότε επιτέλους θα φέξει και θα μου στείλουν το chromecast. Ίσως η χειρότερη απο άποψη επικοινωνίας και εξυπηρέτησης, online παραγγελίας που έχω κάνει ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

για πες φιλε πως βλέπεις κ εσυ αφη κ δαχτυλιές??

 

Από αφή πολύ καλή. Αν και ακόμα έχει την κόλλα οπότε θέλει καμιά μέρα για να φύγει. Δαχτυλιές δεν αφήνει εύκολα. Νομίζω είναι καλύτερη από την SGP που είχα.

:D
Link to comment
Share on other sites

Από αφή πολύ καλή. Αν και ακόμα έχει την κόλλα οπότε θέλει καμιά μέρα για να φύγει. Δαχτυλιές δεν αφήνει εύκολα. Νομίζω είναι καλύτερη από την SGP που είχα.

 

Γιαυτό και ρωτάω εχω την spigen και περιμενω να έρθει κ σε μενα η rearth.... η spigen πολλές δαχτυλιές και φουσκαλες στις γωνίες με την neo hybrid που φοραω..... πρωτη φορα με ξενερώνει ετσι screen protector της sgp

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ παρέλαβα σήμερα τις invisible defender της rearth όπως και τη θήκη ringke slim της rearth επίσης. Η αλήθεια είναι ότι δεν μπορώ να πω πολλά πράγματα -αφού στο προηγούμενο smartphone είχα pouch θηκη και screen protector δεν είχα ούτε σε κινητό ούτε τάμπλετ, απλά παρήγγειλα τώρα αφού βόλευε μαζί με την θήκη- αλλά η θήκη όγκο πολύ δεν δίνει που ήταν το βασικό για μένα και φαίνεται αρκετά ανθεκτική, δυσκολεύτηκα επίσης πάρα πολύ να την βγάλω.
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρέσει της ringke.αφήνει ακάλυπτο το πάνω και κάτω μέρος της συσκευής

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρέσει της ringke.αφήνει ακάλυπτο το πάνω και κάτω μέρος της συσκευής

Κι εμένα αυτό δε μου άρεσε και σε σύγκριση με την Neo Hybrid φαίνεται πολύ κατώτερο. Βέβαια το μεγάλο θετικό της είναι ότι δεν αυξάνει καθόλου το μέγεθος της συσκευής ενώ η Neo Hybrid δίνει και βάρος και όγκο.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρέσει της ringke.αφήνει ακάλυπτο το πάνω και κάτω μέρος της συσκευής

 

Κι εμένα αυτό δε μου άρεσε και σε σύγκριση με την Neo Hybrid φαίνεται πολύ κατώτερο. Βέβαια το μεγάλο θετικό της είναι ότι δεν αυξάνει καθόλου το μέγεθος της συσκευής ενώ η Neo Hybrid δίνει και βάρος και όγκο.

 

http://www.ebay.com/itm/Spigen-Ultra-Fit-CRYSTAL-SHELL-Case-Google-Nexus-5-/271319918154?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item3f2bed664a Αυτήν πιστεύω θα σας ικανοποιήσει

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Μπααα. Προσωπικά δε μου αρέσουν καθόλου οι διαφανείς θήκες. Την Neo Hybrid δύσκολα θα τη αλλάξω.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Μπααα. Προσωπικά δε μου αρέσουν καθόλου οι διαφανείς θήκες. Την Neo Hybrid δύσκολα θα τη αλλάξω.

 

Ναι ναι και εγώ αυτήν φοράω και δεν θα βγει!!Φοβερή!!

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν είναι άσχημη,απλά θα γίνει σίγουρα μέσα στις γρατζουνιες,λόγω πλαστικού.ξέρεις αυτές τις ψιλές ψιλές

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι άσχημη,απλά θα γίνει σίγουρα μέσα στις γρατζουνιες,λόγω πλαστικού.ξέρεις αυτές τις ψιλές ψιλές

 

Ναι σίγουρα με την χρήση πολλές το παθαίνουν...απλά μπορείς να την αλλάζεις τακτικά ανάλογα με την χρήση...

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποίησα τον ασύρματο φορτιστή και μετά από περίπου 7 ώρες ξύπνησα το πρωί και είχε 91% μπαταρία. Το σήκωσα πριν προλάβω να δω αν συνέχιζε να φορτίζει.

 

Με λίγο ψάξιμο βρήκα άλλη μια περίπτωση όπου συνέβη ακριβώς το ίδιο και μάλιστα το παιδί είχε ακριβώς το ίδιο ποσοστό! Κάποιος του απάντησε ότι οι qi φορτιστές σταματάνε να φορτίζουν μόλις πιάσουν 100% και ότι μετά άρχισε να ξεφορτίζει. Βέβαια ακόμα και έτσι να είναι αποκλείεται να μου έχανε 9% σε flight mode, συνήθως χάνει 1-2%.

 

Έχει παρατηρήσει κάποιος κάτι παρόμοιο;

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποίησα τον ασύρματο φορτιστή και μετά από περίπου 7 ώρες ξύπνησα το πρωί και είχε 91% μπαταρία. Το σήκωσα πριν προλάβω να δω αν συνέχιζε να φορτίζει.

 

Με λίγο ψάξιμο βρήκα άλλη μια περίπτωση όπου συνέβη ακριβώς το ίδιο και μάλιστα το παιδί είχε ακριβώς το ίδιο ποσοστό! Κάποιος του απάντησε ότι οι qi φορτιστές σταματάνε να φορτίζουν μόλις πιάσουν 100% και ότι μετά άρχισε να ξεφορτίζει. Βέβαια ακόμα και έτσι να είναι αποκλείεται να μου έχανε 9% σε flight mode, συνήθως χάνει 1-2%.

 

Έχει παρατηρήσει κάποιος κάτι παρόμοιο;

 

Με ποιο ασυρματο φορτιστη;Τον επισημο τελευταιο;

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

 

Ναι, τον τελευταίο επίσημο nexus φορτιστή έχω. Ήταν η πρώτη φορά που το άφησα ολόκληρο βράδυ. Θα ξέρω καλύτερα στις επόμενες φορτίσεις τι γίνεται, απλά έλεγα μήπως κάποιος τον έχει ήδη χρησιμοποιήσει περισσότερο από εμένα για να μου πει αν του συμβαίνει το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

 

Ναι, τον τελευταίο επίσημο nexus φορτιστή έχω. Ήταν η πρώτη φορά που το άφησα ολόκληρο βράδυ. Θα ξέρω καλύτερα στις επόμενες φορτίσεις τι γίνεται, απλά έλεγα μήπως κάποιος τον έχει ήδη χρησιμοποιήσει περισσότερο από εμένα για να μου πει αν του συμβαίνει το ίδιο.

 

Θα το δοκιμασω και θα σου πω. Τον έχω ακόμα στο κουτί του... Δεν έχω προλάβει να τον ανοιξω.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καμία περίπτωση να πέφτει λίγο το σήμα δικτύου και του WiFi λόγω του μεταλλικού μέρους της Neo Hybrid; έχω την εντύπωση ότι είναι λίγο πιο αδύναμα σε σχέση με πριν, ειδικά το σήμα δικτύου. Για την ακρίβεια, είναι λίγο πιο ασταθές. Όχι ότι είναι μόνιμα χαμηλά. Έχετε παρατηρήσει κάτι παρόμοιο όσοι έχετε την θήκη;

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καμία περίπτωση να πέφτει λίγο το σήμα δικτύου και του WiFi λόγω του μεταλλικού μέρους της Neo Hybrid; έχω την εντύπωση ότι είναι λίγο πιο αδύναμα σε σχέση με πριν, ειδικά το σήμα δικτύου. Για την ακρίβεια, είναι λίγο πιο ασταθές. Όχι ότι είναι μόνιμα χαμηλά. Έχετε παρατηρήσει κάτι παρόμοιο όσοι έχετε την θήκη;

 

οχι εμενα τίποτα και το σκεφτόμουν αν το κάνει πριν την παρω... ειχα ρωτησει αν δεις προηγουμενα post... ολα κομπλέ... ίσως ειναι μερικα κοληματακια της 4.4.2 που ακούγονται με το radio..... για τσεκαρε για λίγες ώρες χωρίς την θήκη...

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

εχει αγορασει κανεις την αυθεντικη θηκη της google σε κιτρινο;

το bumper εννοω.

Me βλεπω να κανω παραγγελια...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

εχει αγορασει κανεις την αυθεντικη θηκη της google σε κιτρινο;

το bumper εννοω.

Me βλεπω να κανω παραγγελια...

 

Την έχω πάρει σε μαυρο. Πολύ καλό fit και καλη προστασία.

Link to comment
Share on other sites

Την έχω πάρει σε μαυρο. Πολύ καλό fit και καλη προστασία.

 

Να υπόθεσω ότι την έχεις αγοράσει από το store απευθείας και όχι από κάποιο σάιτ ή μαγαζι.

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Να υπόθεσω ότι την έχεις αγοράσει από το store απευθείας και όχι από κάποιο σάιτ ή μαγαζι.

 

Ναι, απευθείας απο το play Store.

Link to comment
Share on other sites

Την έχω πάρει σε μαυρο. Πολύ καλό fit και καλη προστασία.

 

σε ευχαριστω!

μαζευει σκονη;

Μπαινει ανετα στο σακακι ,γλυστραει ;

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω!

μαζευει σκονη;

Μπαινει ανετα στο σακακι ,γλυστραει ;

 

Σκόνη μαζεύει στις άκρες, αλλά με το χέρι η με ενα δυνατό φύσημα όλα φεύγουν.

Μπαίνει άνετα αλλά βγαίνει δύσκολα!

Όχι δεν γλυστραει. Έχει ωραία αφή και η πλάτη είναι απο υλικό γομας.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τις λοιπές συσκευές LG

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...