Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τις λοιπές συσκευές LG


Ekotas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξεχνάτε την μεγαλύτερη διαφορά μεταξύ τον δυο. Η μπαταρία...

 

Σωστός!! Το απόλυτο + του g2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To δαχτυλίδι γύρω απο τον φακό έχει μαγνητικές ιδιότητες αλλά ακούγεται ότι αυτό γίνεται επειδή η αρχή λειτουργίας του OIS βασίζεται σε κάποια ασθενή μαγνητικά πεδία και όχι για να κολλάμε εκεί φακούς. Οπως έγραψα και παραπάνω όμως όλα αυτά είναι στη θεωρία, υπάρχουν περιορισμένες πληροφορίες για το θέμα στο διαδίκτυο, οπότε ας προσέξουμε για να μην προκαλέσουμε στις συσκευές μας κάποιο πρόβλημα. :)
Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Μιας κ λέω κ εγώ για το lg...

Το θέμα του gps στο g2 λύθηκε τελικά στις νέες παρτίδες;

Για την 32αρα έκδοση υπάρχει ελπίδα να περιμένουμε ή να το πάρω τώρα;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

Περιμένω και εγω με την σειρά μου την official bumber case σε μαυρο χρώμα,την παράγγειλα εχθές από Αγγλία,μου αρέσει το λογότυπο nexus που εχει στην πίσω μεριά,και η υφή της που μοιάζει σαν αυτη του κινητού.Εχει κάποιος την ίδια να μου πει εντύπωσης;

 

Την έχω εδώ και ένα μήνα και είναι κορυφαία

Link to comment
Share on other sites

Την έχω εδώ και ένα μήνα και είναι κορυφαία

 

Για να πιασουν τα κουμπια ομως θελει λιγο παραπανω πιεση.Ωραια η αισθηση της αλλα λογω του θεματος με τα κουμπια (και της τιμης της) δεν θα τη χαρακτηριζα κορυφαια

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήρθε κι η δική μου SGP neo hybrid. Πρωτη εντύπωση είναι οτι είναι πανέμορφη. Δίνει λίγο όγκο στο κινητό αλλά νομίζω προσφέρει την καλύτερη δυνατή προστασία για τέτοιου τύπου θήκες.
Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/Genuine-Official-Google-Bumper-Hard-TPU-Cover-Case-FOR-LG-Nexus-5-5G-D820-821-/151231456735?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item233618e5df

Να είναι άραγε το official bumber case αυτό ή θα τρώει μπανάνες?

η τιμή είναι εξαιρετική, συγκρίνοντας πάντα με άλλους πωλητές στο ebay, αλλά και την τιμή της στο Play store

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/Genuine-Official-Google-Bumper-Hard-TPU-Cover-Case-FOR-LG-Nexus-5-5G-D820-821-/151231456735?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item233618e5df

Να είναι άραγε το official bumber case αυτό ή θα τρώει μπανάνες?

η τιμή είναι εξαιρετική, συγκρίνοντας πάντα με άλλους πωλητές στο ebay, αλλά και την τιμή της στο Play store

 

αν ειναι αυτό είναι τρελή τιμή!!!

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατέφθασε ...η θήκη του 1 €!!!

Είχα παραγγείλει δύο, μια λευκή και μια μαύρη. Η λευκή ήρθε σε μέτρια κατάσταση (κάπου είχε τσακίσει και φαινεται άσχημα) οπότε εκεί δεν μας έκατσε... Η μαύρη όμως είναι μια χαρούλα. Παααααρα πολύ λεπτή, είναι σαν να έχεις το κινητό γυμνό, μοιάζει ικανή να προστατεύσει τη συσκευή απο γρατζουνιές, όχι όμως και απο πτώσεις. Ομορφο το αποτέλεσμα αλλά θα την παρακολουθήσω στενά αυτές τις πρώτες μέρες μήπως προκαλέσει τίποτα γρατζουνίτσες στη συσκευή λόγω των αιχμηρών ακμών της (στα σημεία που αγκαλιάζει τη συσκευή).

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ την περιμένω, πήρα και 3 πανάθεμα με.. Ευχαριστούμε για την ενημέρωση ;)
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατέφθασε ...η θήκη του 1 €!!!

Είχα παραγγείλει δύο, μια λευκή και μια μαύρη. Η λευκή ήρθε σε μέτρια κατάσταση (κάπου είχε τσακίσει και φαινεται άσχημα) οπότε εκεί δεν μας έκατσε... Η μαύρη όμως είναι μια χαρούλα. Παααααρα πολύ λεπτή, είναι σαν να έχεις το κινητό γυμνό, μοιάζει ικανή να προστατεύσει τη συσκευή απο γρατζουνιές, όχι όμως και απο πτώσεις. Ομορφο το αποτέλεσμα αλλά θα την παρακολουθήσω στενά αυτές τις πρώτες μέρες μήπως προκαλέσει τίποτα γρατζουνίτσες στη συσκευή λόγω των αιχμηρών ακμών της (στα σημεία που αγκαλιάζει τη συσκευή).

 

παλι σας εφτιαξα :lol:

 

τοσο καιρο που την εχω κανενα προβλημα

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

και μένα μου ήρθαν 4 χτες. εντάξει πιο λεπτή δεν γίνεται, αλλά δεν μπορείς να την εμπιστευτείς. επίσης δεν μου αρέσει που δεν καλύπτει όλο το κάτω μέρος της συσκευής και αυτό δεν φαίνεται πουθενά στις φωτογραφίες. τέλος το nexus logo στην πλάτη του κινητού φαίνεται ελάχιστα και υπό προϋποθέσεις. για το ευρώ είναι παραπάνω από καλή αλλά ως εκεί!!
Link to comment
Share on other sites

το μονο μειονεκτημα κατ εμε ειναι οτι δεν καλυπτει καλα την καμερα..ηθελε ενα κλικ παραπανω.κατα τα αλλα για τα λεφτα του ειναι κομπλε
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Μολις το απεκτησα, τελειωσα με τα κινητα για 2 χρονια. D401, μαυρο εξαιρετικο. Δεν εχω λογια για την ταχυτητα και την οθονη, και το ηχειο αψογο. Περιμενω προτασεις για θηκη, νομιζω ειναι το καλυτερο νεξους που εχω πιασει *τα ειχα ολα
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Μολις το απεκτησα, τελειωσα με τα κινητα για 2 χρονια. D401, μαυρο εξαιρετικο. Δεν εχω λογια για την ταχυτητα και την οθονη, και το ηχειο αψογο. Περιμενω προτασεις για θηκη, νομιζω ειναι το καλυτερο νεξους που εχω πιασει *τα ειχα ολα

 

http://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B00FJJ38HY/ref=mp_s_a_1_3?qid=1392821341&sr=8-3&pi=AC_SX110_SY165

 

Την έχω από τον Νοέμβρη και είμαι απόλυτα ικανοποιημενος.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Τελικα πηρα το g2 μπορω να πω οτι ειναι κινηταρα μιας και προερχομαι απο neo v πιστευω οτι η μπαταρια με εχει σωσει μιας και βγαζει για πλακα μια μερα με 50% για την επομενη μερα βεβαια αμα το πασπατευω ολη μερα κραταει μια μερα αλλα το λιωνω. Μπορω να πω πως ειμαι πληρη ικανοποιημενος και δεν νομιζω πως δεν θα μπορουσα να κανω καλυτερη αγορα (βαση των απαιτησεων μου)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπεριζω ολοι τιν παρεα! Θελω να πω σε μερικα παιδια που πηραν τωρα φρεσκο το κιν και θελουν προστασια η ψαχνουν θηκη να προτεινω zagg full body protection με μια απλη bumper θηκη θα ειστε μια χαρα απο θεμα γρατζουνιων κ γενικων ατυχηματων! Επισης να πω ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολα τα παιδια εδω στο forum για τιν βοηθεια τους κ τιν στηριξη τους στο group στο face! Respect! Edited by supersayan1989
Link to comment
Share on other sites

Πριν δυο μέρες πήρα το πενταρι και εγώ.είχε μέσα και hands free.ψαχνομαι τώρα για screen protector και θήκη.για θήκη δυσκολεύομαι να αποφάσισω γιατί είμαι λίγο περίεργος.θέλω λεπτή και αν είναι δυνατόν να φαίνεται το πίσω μέρος γιατί το αγάπησα.στο 4ρι είχα την ringke fusion και βαρέθηκα γιατί ουσιαστικά χανόταν η ομορφιά του κινητού.εκείνες που αγοραζετε όλοι με ενα ευρώ καλες είναι;αυτές τις δοκίμασε κανεις;http://m.ebay.co.uk/itm/231124079882?nav=SEARCH

Για screen protector μάλλον για ismooth με βλέπω γιατί με ενδιαφέρουν οι δαχτυλιες και να είναι αορατη

Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν και εμένα τα 5.5 ευρακια μου σε θήκες...

[ATTACH]41457[/ATTACH]

 

Πραγματικά για τα λεφτά τους είναι πολύ καλές.. Παρά πολύ λεπτές μόνο το power button με ενοχλεί λίγο όταν το πατάω.

Η τελευταία η μαύρη που έχω είναι διαφορετική από τις άλλες αλλά από το ίδιο μαγαζί. Ματ αίσθηση αλλά ανοιχτή από πάνω και από κάτω για όσους θέλουν τελείως λεπτή αίσθηση.

Για τα λεφτά τους απλά υπέροχες..

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν και εμένα τα 5.5 ευρακια μου σε θήκες...

[ATTACH]41457[/ATTACH]

 

Πραγματικά για τα λεφτά τους είναι πολύ καλές.. Παρά πολύ λεπτές μόνο το power button με ενοχλεί λίγο όταν το πατάω.

Η τελευταία η μαύρη που έχω είναι διαφορετική από τις άλλες αλλά από το ίδιο μαγαζί. Ματ αίσθηση αλλά ανοιχτή από πάνω και από κάτω για όσους θέλουν τελείως λεπτή αίσθηση.

Για τα λεφτά τους απλά υπέροχες..

 

Αυτή η ματ ίδια τιμή με τις αλλες;

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η ματ ίδια τιμή με τις αλλες;

 

Αν οι άλλες είχαν ας πούμε ένα δολλαριο αυτή είχε 1.5. Πάντως οι πάνω είναι αρκετά όμορφες αλλά ολίγον ολίσθηρες στη πίσω πλευρά τους. Ενώ η κάτω με την ματ αίσθηση έχει καλύτερο γκριπ.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Παιδια βαλτε τον ανεπιφυλακτα,οτι καλητερο εχω βαλει ποτε σε κινητο, οσο αφορα screen protectors!

 

http://www.extreme-mobile.gr/p.LG-Google-nexus-5-X-One-screen-protector-Ultimate-shock-absorption-2nd-Generation.932539.html

Samsung S8 Plus midnight black

Nexus 5 red 16GB

Rom Nougat 7.1 aosp [ pixel setup ]

TWRP : 3.0.2-0

Link to comment
Share on other sites

Για boot δεν πρέπει να γίνεται εκτός εαν βρείς κάποιο μετατροπέας από ide σε cf expansion.

 

Για αυτό που λες,φυσικά και γίνεται,αλλά γιατί να έχει πιο γρήγορη εκκίνηση;

 

Από μαύρη μπλε και κόκκινη που πήρα, περισσότερο μου αρέσει η κόκκινη..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τις λοιπές συσκευές LG

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...