Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τις λοιπές συσκευές LG


Ekotas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημερα,δειτε κ αυτη..http://www.mobilefun.co.uk/spigen-ultra-fit-case-for-google-nexus-5-black-p42018.htm..ειναι γωνιες ειναι στρογγυλεμενες για οταν την βγαζεις να μην κανει σημαδια,πολυ καλη εταιρια.

 

http://www.ebay.com/itm/SPIGEN-SGP-Ultra-Fit-Case-SERIES-for-Google-Nexus-5-/271309549584?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item3f2b4f3010 και από εδώ.....την έχω εγώ πολύ καλή δεν δίνει όγκο στο κινητό τέλειο κράτημα στο χέρι......πολύ ωραία υφή πίσω πλάτη σαν γόμα...βγαίνει μια χαρά

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ξερω οτι εχει υποθει αλλα ποιον ασυρματο φορτιστη προτεινετε

με λιγο ψαξιμο βρηκα αυτον http://www.tylt.com/vu/

με ενδιαφερει να αγορασω εναν

 

αν δεν σε πειράζει να τα σκάσεις εδώ είσαι...http://www.amazon.com/gp/product/B00GN1YKBU/ref=oh_details_o01_s00_i00?ie=UTF8&psc=1 order total 60.20

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

για όσους κλαίνε ότι βγαίνει δύσκολα,εγώ την βάζω-βγάζω χωρίς κανένα πρόβλημα

Η θήκη του θανάτου είναι αυτή. Ο μόνος λόγος που δεν τη ξαναβάζω είναι γιατί είναι το πιο δύσκολο να τη βγάλω. Γραπώνει τόσο καλά και σφιχτά το κινητό και είναι τόσο αλύγιστη που όταν τη βγάζω πρέπει να προσέχω από κάθε πλευρά μην τραβήξει το πίσω καπάκι και ανοίξει στα δύο το κινητό. Βέβαια την τεχνική τη βρήκα στο περίπου αλλά όπως και να έχει η αφαίρεση της είναι πιο δύσκολη σε σχέση με τις υπόλοιπες. Αν μπορείς, δώσε καμιά περαιτέρω οδηγία ή συμβουλή για το πως πρέπει να τη βγάζουμε.

 

@scorpio3 Πες μου αλήθεια... Πόσες θήκες και screen protectors έχεις πάρει; γιατί πάντα όποτε κάποιος αναφέρει κάτι, βλέπω ότι το έχεις ήδη κι εσύ. :-D Και κάνε και μια κατάταξη από την καλύτερη προς τη χειρότερη μια που έχεις δοκιμάσει τόσες.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

μπορεί από κάποιους να παρεξηγηθεί αλλά εδώ η συλλογή μου έχω μια τρέλα με την spigen.......:D ΜAXAIRO είναι διαφορετική κατηγορία και οι 6.....δεν μπορείς να πεις ότι είναι καλύτερη χειρότερη...ανάλογα τα γούστα κάθε μια δίνει διαφορετικό look όταν αλλάζω:wacko:(δοκιμή και το HDR από κοντά πολύ καλή δουλειά ωραία χρώματα βγάζει χωρίς μαυρίλα)

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

μπορεί από κάποιους να παρεξηγηθεί αλλά εδώ η συλλογή μου έχω μια τρέλα με την spigen.......:D ΜAXAIRO είναι διαφορετική κατηγορία και οι 6.....δεν μπορείς να πεις ότι είναι καλύτερη χειρότερη...ανάλογα τα γούστα κάθε μια δίνει διαφορετικό look όταν αλλάζω:wacko:(δοκιμή και το HDR από κοντά πολύ καλή δουλειά ωραία χρώματα βγάζει χωρίς μαυρίλα)

Ωραίος. Spigen θρησκεία. Έστω πες ποια σε βολεύει, ευχαριστιέσαι περισσότερο και φοράς τον περισσότερο καιρό. Εγώ έχω ερωτευτεί τη Neo Hybrid πάντως και δύσκολα πιστεύω θα βρω καλύτερη.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος. Spigen θρησκεία. Έστω πες ποια σε βολεύει, ευχαριστιέσαι περισσότερο και φοράς τον περισσότερο καιρό. Εγώ έχω ερωτευτεί τη Neo Hybrid πάντως και δύσκολα πιστεύω θα βρω καλύτερη.

 

H neo hybrid πραγματικά είναι μοναδική!!τώρα τελευταία φοράω την ultra slim black μαρεσει πολύ το grip της και η slim εμφάνιση...

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

+1 για την RINGLE SLIM.Πείρα την άσπρη για αρχή μέχρι να αποφασίσω να πάρω την spigen neo hybrid,αλλά πλέον δε την αφήνω με τίποτα.'Έχει πολύ ωραία αφή,είναι πολύ λεπτή και για όσους κλαίνε ότι βγαίνει δύσκολα,εγώ την βάζω-βγάζω χωρίς κανένα πρόβλημα,επίσης δε μου έχει κάνει γρατζουνιές στο κινητό μου.Μου κόστισε 10 ευρώ με τα μεταφορικά της.

 

Δεν μπορώ να βρώ με τίποτα την άσπρη απο την επίσημη σελίδα διότι ειναι out of stock.Δεν επιχειρώ μέσω ebay διότι παίζει πολύ μαιμουδιά όπως μια φορά που είχα πάρει για S4 SPIGEN NEO HYBRID και μας βγήκε NED HYBRID με τις ζελατίνες τις τα barcode τις, μόνο η μπανάνες τις έλειπαν.

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να βρώ με τίποτα την άσπρη απο την επίσημη σελίδα διότι ειναι out of stock.Δεν επιχειρώ μέσω ebay διότι παίζει πολύ μαιμουδιά όπως μια φορά που είχα πάρει για S4 SPIGEN NEO HYBRID και μας βγήκε NED HYBRID με τις ζελατίνες τις τα barcode τις, μόνο η μπανάνες τις έλειπαν.

 

Να προσέχεις τους πωλητές...........εδώ είσαι http://www.ebay.com/itm/RINGKE-SLIM-Google-Nexus-5-LF-WHITE-Premium-Slim-Hard-Case-Cover-Eco-Package-/271291179731?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item3f2a36e2d3 και καλύτερα αυτήν http://www.ebay.com/itm/SPIGEN-SGP-Ultra-Fit-Case-SMOOTH-WHITE-Google-Nexus-5-/251368583544?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item3a86bc3178

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λετε να φερει η wind καμια καλη θηκουλα σαν αυτες που προαναφερετε; ισως και την bumber η να μην ελπιζω;

 

μπα με τίποτα.....

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η θήκη του θανάτου είναι αυτή. Ο μόνος λόγος που δεν τη ξαναβάζω είναι γιατί είναι το πιο δύσκολο να τη βγάλω. Γραπώνει τόσο καλά και σφιχτά το κινητό και είναι τόσο αλύγιστη που όταν τη βγάζω πρέπει να προσέχω από κάθε πλευρά μην τραβήξει το πίσω καπάκι και ανοίξει στα δύο το κινητό. Βέβαια την τεχνική τη βρήκα στο περίπου αλλά όπως και να έχει η αφαίρεση της είναι πιο δύσκολη σε σχέση με τις υπόλοιπες. Αν μπορείς, δώσε καμιά περαιτέρω οδηγία ή συμβουλή για το πως πρέπει να τη βγάζουμε.

 

@scorpio3 Πες μου αλήθεια... Πόσες θήκες και screen protectors έχεις πάρει; γιατί πάντα όποτε κάποιος αναφέρει κάτι, βλέπω ότι το έχεις ήδη κι εσύ. :-D Και κάνε και μια κατάταξη από την καλύτερη προς τη χειρότερη μια που έχεις δοκιμάσει τόσες.

http://www.ebay.com/itm/SPIGEN-SGP-Ultra-Fit-Case-CHAMPAGNE-GOLD-Google-Nexus-5-/261317748169?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item3cd7c065c9

τι λές γιαυτην MAXAIRO.... σαν goldenakias

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έχω παρόμοια την Ringke Slim αλλά είναι μαύρη. Δε θα μου άρεσε full χρυσό ενώ η Neo Hybrid έχει ακριβώς όσο χρυσό χρειάζεται για να είναι τέλεια. Άλλωστε αυτού του είδους δεν τις προτιμώ γιατί 1) δε μου αρέσει το κενό που αφήνουν πάνω και κάτω και δεν γραπώνουν όλη τη πρόσοψη 2) δε μου αρέσει που δεν καλύπτουν τα πλήκτρα μιας και προτιμώ την αίσθηση των πλήκτρων της Neo Hybrid από ό,τι των σκέτων.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Έχω παρόμοια την Ringke Slim αλλά είναι μαύρη. Δε θα μου άρεσε full χρυσό ενώ η Neo Hybrid έχει ακριβώς όσο χρυσό χρειάζεται για να είναι τέλεια. Άλλωστε αυτού του είδους δεν τις προτιμώ γιατί 1) δε μου αρέσει το κενό που αφήνουν πάνω και κάτω και δεν γραπώνουν όλη τη πρόσοψη 2) δε μου αρέσει που δεν καλύπτουν τα πλήκτρα μιας και προτιμώ την αίσθηση των πλήκτρων της Neo Hybrid από ό,τι των σκέτων.

 

ειδα που έχεις πρόβλημα με Ringke γι'αυτό σου πρότεινα ετσι για αλλαγή :p

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/SPIGEN-SGP-Ultra-Fit-Case-SERIES-for-Google-Nexus-5-/271309549584?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item3f2b4f3010 και από εδώ.....την έχω εγώ πολύ καλή δεν δίνει όγκο στο κινητό τέλειο κράτημα στο χέρι......πολύ ωραία υφή πίσω πλάτη σαν γόμα...βγαίνει μια χαρά

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

αν δεν σε πειράζει να τα σκάσεις εδώ είσαι...http://www.amazon.com/gp/product/B00GN1YKBU/ref=oh_details_o01_s00_i00?ie=UTF8&psc=1 order total 60.20

60? αουτς........

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

60? αουτς........

 

ο tylt που πρότεινες είναι λιγο πιο κάτω σε τιμή δεν έχει διαφορά....

Edited by scorpio3

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ο tylt που πρότεινες είναι λιγο πιο κάτω σε τιμή δεν έχει διαφορά....

 

δεν εχεις κ αδικο...ζεστενεται περισσοτερο οταν φορτιζει ασυρματα ?

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

δεν εχεις κ αδικο...ζεστενεται περισσοτερο οταν φορτιζει ασυρματα ?

 

όχι σχεδόν καθόλου!!!!λίγο στο σημείο επαφής με τον φορτιστή είναι λιγακι χλιαρο

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00FPQUZH2/ref=redir_mdp_mobile?psc=1&redirect=true&ref_=oh_details_o00_s00_i00 εδω ειναι η ismooth εχω μείνει πολύ ευχαριστημένος και χωρίς δαχτυλιές.... δυστυχώς δεν πουλιέται Ελλάδα ακόμη

 

Επειδη σκεφτομουν να αγορασω θηκη + screen protector, καλυτερα δν ειναι απο ευρωπαικο store? Πχ amazon.co.uk?

Εκει εχω βρει μονο την θηκη και οχι την ismooth.

 

Αν το παραγγειλω απο το amazon.com, δεν υπαρχει εξτρα (απροσδιοριστο?) κοστος απο το τελωνειο?

Link to comment
Share on other sites

Επειδη σκεφτομουν να αγορασω θηκη + screen protector, καλυτερα δν ειναι απο ευρωπαικο store? Πχ amazon.co.uk?

Εκει εχω βρει μονο την θηκη και οχι την ismooth.

 

Αν το παραγγειλω απο το amazon.com, δεν υπαρχει εξτρα (απροσδιοριστο?) κοστος απο το τελωνειο?

 

οχι αδερφε δεν σου χρεωνει τελωνειο για μικρα τεμαχια οπως screen protector και αν σε χρεωσει το βγαζει ενα βημα πριν πληρωσεις με ονομασια συνηθως Import Fees Deposit ....το συγεκριμενο screen εκανε 10.65 ακριβως Item(s) Subtotal: EUR 8,36

Shipping & Handling: EUR 2,29

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00FPQUZH2/ref=redir_mdp_mobile?psc=1&redirect=true&ref_=oh_details_o00_s00_i00 εδω ειναι η ismooth εχω μείνει πολύ ευχαριστημένος και χωρίς δαχτυλιές.... δυστυχώς δεν πουλιέται Ελλάδα ακόμη

 

οχι αδερφε δεν σου χρεωνει τελωνειο για μικρα τεμαχια οπως screen protector και αν σε χρεωσει το βγαζει ενα βημα πριν πληρωσεις με ονομασια συνηθως Import Fees Deposit ....το συγεκριμενο screen εκανε 10.65 ακριβως Item(s) Subtotal: EUR 8,36

Shipping & Handling: EUR 2,29

 

Α μια χαρα τοτε, ευχαριστω για την απαντηση φιλε μου :)

Αν παρω ομως 2-3ς θηκες (οχι ολες για το κινητο μου :P ) λες να υπαρξει extra χρεωση?

Link to comment
Share on other sites

Α μια χαρα τοτε, ευχαριστω για την απαντηση φιλε μου :)

Αν παρω ομως 2-3ς θηκες (οχι ολες για το κινητο μου :P ) λες να υπαρξει extra χρεωση?

δεν είμαι σίγουρος να σου πω........τσέκαρε πριν πληρωσεις

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά από Amazon.com δεν το στέλνουν Ελλάδα. Πάω να ολοκληρωσω και τρώω άκυρο

 

εγώ το αγορασα κανονικά έχει International & domestic shipping από jungle sales

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τις λοιπές συσκευές LG

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...