Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά βοήθεια.

Έχω το κ750 εδώ και 2 χρόνια και σήμερα αγόρασα ακόμη ένα από τη vodafone αλλά επειδή η κ'αρτα που θελω να βαλω είναι cosmote μάλλον δεν την παιρνει. Γινετε να το αλλάξω αυτό;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά βοήθεια.

Έχω το κ750 εδώ και 2 χρόνια και σήμερα αγόρασα ακόμη ένα από τη vodafone αλλά επειδή η κ'αρτα που θελω να βαλω είναι cosmote μάλλον δεν την παιρνει. Γινετε να το αλλάξω αυτό;

Δε νομίζω να είναι το πρόβλημα από τη sim και εγώ από τη vodafone το πήρα και δουλεύει μια χαρά με cosmote.Δοκίμασε και με άλλες sim μήπως έχει πρόβλημα η συγκεκριμένη.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να είναι το πρόβλημα από τη sim και εγώ από τη vodafone το πήρα και δουλεύει μια χαρά με cosmote.Δοκίμασε και με άλλες sim μήπως έχει πρόβλημα η συγκεκριμένη.

 

δεν έχει πρόβλημα η sim. Ειναι vodafone live, δεν φταίει αυτό σίγουρα;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ανέφερες την φωτογραφική, αλλά τον υπολογιστή. Αν σε ενδιαφέρει για τη φωτογραφική, σαφώς και δεν ταιριάζει, αλλά στον υπολογιστή δεν έχεις κανένα πρόβλημα. O αντάπτορας την "μετατρέπει" σε ms pro. :wink:

 

εχεις δικιο και σε ευχαριστω για τις απαντησεις σου,αν και το προβλημα συνεχιζεται.πιστευω οτι ισως εχει προβλημα η συγκεκριμενη memory stick toy κινητου μου η πιο πιθανα ο θπολογιστηςς μου(hp pavilion)(αλλες καρτεσς βεβαια τις βλεπει κανονικα πx mmc η sd).τελος παντων επειδη βαρεθηκα θα χρσησιμοποιω μονο to usb καλωδιο(με τον τροπο αυτο τη βλεπει τη memory stick) h θα αγορασω bluetooth για τον υπολογιστη

Link to comment
Share on other sites

θα αγορασω bluetooth για τον υπολογιστη

 

Θα έπρεπε να το έχεις κάνει ήδη. :)

Άσχετα με το πρόβλημά σου.

Link to comment
Share on other sites

δεν έχει πρόβλημα η sim. Ειναι vodafone live, δεν φταίει αυτό σίγουρα;

 

Τελικά για ένα άγνωστο λόγο ξεκόλησε το κινητό, και δεχεται και άλλες κάρτες σιμ.

 

 

Ξέρει κανένας να μου πεί αν υπάρχουν προσόψεις για το συγκεκριμένο μοντέλο, σε τι τιμή και που μπορώ να βρώ;

Link to comment
Share on other sites

Τελικά για ένα άγνωστο λόγο ξεκόλησε το κινητό, και δεχεται και άλλες κάρτες σιμ.

 

 

Ξέρει κανένας να μου πεί αν υπάρχουν προσόψεις για το συγκεκριμένο μοντέλο, σε τι τιμή και που μπορώ να βρώ;

 

Καλησπέρα.:worry: Γνησιες προσοψεις :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.:worry: Γνησιες προσοψεις :)

Ευχαριστώ,

Ωχ φαρμακείο, 30 ευρω για την πρόσοψη;

 

Βασικά δεν την χρειάζομαι ολόκληρη, ουτε καν το μπροστινό μέρος, χρειάζομαι μόνο το το πλαστικό που καλύπτει την οθόνη, αν πωλείται μόνο του και αν μπορώ να το αφαιρέσω. Υπάρχει;;;

 

ΥΓ: Ωραιο σιτε, καλά που τα ξερετε αυτά έψαχνα καιρό για πλαστικό τζαμάκι της οθονης και δεν έβρισακα πουθενά.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ,

Ωχ φαρμακείο, 30 ευρω για την πρόσοψη;

 

Βασικά δεν την χρειάζομαι ολόκληρη, ουτε καν το μπροστινό μέρος, χρειάζομαι μόνο το το πλαστικό που καλύπτει την οθόνη, αν πωλείται μόνο του και αν μπορώ να το αφαιρέσω. Υπάρχει;;;

 

ΥΓ: Ωραιο σιτε, καλά που τα ξερετε αυτά έψαχνα καιρό για πλαστικό τζαμάκι της οθονης και δεν έβρισακα πουθενά.

Προκειτε για αυθεντικες! τοσο ειναι η τιμες! μαλιστα τις "χτυπανε" και λιγο παραπανω..γιατι δεν ειναι και πολλοι αυτοι που αλλαζουνε τις προσοψεις.παντως επιδη το κινητο σου εχει την δυνατοτητα αλλαγης καλυματος ψαξε σε μαγαζια μηπως βρεις κατι..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορεις να δεις ποση ωρα μιλησες με τον καθενα που σε καλεσε?

Στο κ750?

 

Δεν μπορείς. Μόνο με τον τελευταίο.

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

βλακεία αυτό της ερικσσον. πρέπει να αναβαθμιστεί
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Τι να τα κανεις 2gb?

Αντε και εβαλες 200 τραγουδια.Αν ακουσεις τα 30 πριν ΓΟΝΑΤΙΣΕΙ η μπαταρια,καλα θα ειναι.

Παρε ενα mp3 player με 40 ευρω και καλα ακουστικα με αλλα 15 ευρω.

Ειναι πλεον μικροσκοπικα,εχουν ποικιλια χωρητικοτητας.

Το δικο μου κραταει με μια μινι μπαταρια 15 ωρες................

 

Μ'αρέσει να έχω ανά πάσα στιγμή διαθέσιμα διαφορετικά playlists για διαφορετικά moods! Γι'αυτό χρειάζομαι χωρητικότητα. Εννοείται ότι δεν πρόκειται να ακούσω και τα 2GB σερί :) Και το 6GB mp3 player που έχω με την ίδια λογική το λειτουργώ. Γούστα είναι αυτά :)

 

Καλημέρα!

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Πως μπορώ να δω αρχεία βίντεο .avi στο κινητο μου? πρέπει να τα μετατρέψω πρώτα? Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα;

Υπαρχουν πολλα προγραμματα στο ιντερνετ :google:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν πολλα προγραμματα στο ιντερνετ :google:

 

Έχεις δοκιμάσει κάποιο συγκεκριμένο; Σε ποια μορφή πρέπει να μετατρέψω τα αρχεία;

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δοκιμάσει κάποιο συγκεκριμένο; Σε ποια μορφή πρέπει να μετατρέψω τα αρχεία;

 

 

 

 

 

Σε 3gp η mp4.:)

ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΙΣ ΒΙΝΤΕΟ & DVD

Mετατροπέας απο mpeg / mp4 ( PSP9 )

Ρυθμίσεις για το K750i στο PSP9

Μετατροπείς mpeg / mp4

Sony Mobile Media Maker το πρόγραμμα της Sony που κάνει τα DVD movies μετατροπή για το κινητό.

Μpegable Broadcaster or Mpegable X4 live

Ενας μικρός οδηγός για το MpegX4live

Reduce the size of MP3 files

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...