Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δούλεψε!!!!! Εκατομμύρια LIKES παιδιά, σας ευχαριστώ πάρα πολύ !!!!! :)

Μα είναι δυνατόν να μην υπάρχει στο forum η δυνατότητα να επιβραβεύσεις/ευχαριστήσεις άτομα που βοηθούν;

Respect παιδιά!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tίποτα, άλλωστε και μεις παθόντες ήμασταν κάποτε!

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης

Παιδες το κινητο υπαρχει ακομα στο skroutz!

Χαχαχα!!!

Μα οταν υπηρχεε το κινητο δεν υπηρχε το skroutz :S

Σε ασιμι το εχει. :P

Link to comment
Share on other sites

στα 99 ευρω στο σκρουτζ δεν αξιζει να το παρει καποιος οσο καινουριο και αν ειναι. Βρισκεις το w995 στα 80 ευρω και θα παρεις "ολοκαινουριο" το k750i στα 100 ευρω?...
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
στα 99 ευρω στο σκρουτζ δεν αξιζει να το παρει καποιος οσο καινουριο και αν ειναι. Βρισκεις το w995 στα 80 ευρω και θα παρεις "ολοκαινουριο" το k750i στα 100 ευρω?...

 

Βρε εννοειται οτι πλεον δεν αξιζει...

Απλα ειναι ΠΑΡΑ πολυ παραλογο να υπαρχει πλεον στο skroutz! Τελειο κινητο για 2005 μοντελο... Αλλα για 2013? Και το 2ο τηλεφωνο που εχω για τον 2ο αριθμο μου ειναι πολυ καλυτερο του.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπερα παιδες,

Το κινητακι τα εχει παιξει και επειδη θελω να του βαλω μια sim, υπαρχει καποιος τροπος να ξαναπερασω το λειτουργικο?

Την τελευταια φορα που κοιταξα στο επισημο site δεν ειχε υποστηριξη..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες,

Το κινητακι τα εχει παιξει και επειδη θελω να του βαλω μια sim, υπαρχει καποιος τροπος να ξαναπερασω το λειτουργικο?

Την τελευταια φορα που κοιταξα στο επισημο site δεν ειχε υποστηριξη..

 

Δοκίμασε να το επιδιορθώσεις μέσω SUS.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες,

Το κινητακι τα εχει παιξει και επειδη θελω να του βαλω μια sim, υπαρχει καποιος τροπος να ξαναπερασω το λειτουργικο?

Την τελευταια φορα που κοιταξα στο επισημο site δεν ειχε υποστηριξη..

 

Δοκίμασε να το επιδιορθώσεις μέσω SUS.

 

Το k750 δεν υποστηρίζεται πια από το SUS. Αν θες να το φλασάρεις γίνεται μόνο με το xs++. Διάβασε αυτό το ποστ μου: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4398134#post4398134

Θα χρειαστεί να εγγραφείς στο topsony.com

Nokia 6510 -> Sony Ericsson W700i -> Sony Ericsson Xperia Ray (LegacyXperia CM11), Nokia 101 -> OnePlus X
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδιά πως μεταφέρω τις επαφές μου στον υπολογιστή (iMac) ώστε να τις έχω σαν backup; Βέβαια μετά θέλω να τις μεταφέρω στο Android phone μου αλλά αυτό είναι σε δεύτερο στάδιο!!!! Edited by zoran
Link to comment
Share on other sites

Ο πιό εύκολος τρόπος να κάνεις τα πάντα back up είναι να εγκαταστήσεις στον υπολογιστή σου το my phone explorer (αν λειτουργεί σε mac).

Tις επαφές τις στέλνεις στο καινούργιο τηλέφωνο με bluetooth (επαφές->επιλογές->προηγμένες->αποστολή όλων).

Link to comment
Share on other sites

Τότε μπορείς να στείλεις όλες σου τις επαφές μέσω bluetooth στο καινούργιο τηλέφωνο όπως σου περιέγραψα προηγουμένως, κι έπειτα να τις περάσεις στον υπολογιστή μέσω κάποιας εφαρμογής backup για τηλέφωνα android.

Αν ψάξεις στο playstore σίγουρα θα βρεις κάποια που να λειτουργεί σε mac.

Edited by gongisone
Link to comment
Share on other sites

Απορω γιατι ασχληστε με mac αφου υπαρχουν τα windows που ειναι συμβατα με ολα.
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Τότε μπορείς να στείλεις όλες σου τις επαφές μέσω bluetooth στο καινούργιο τηλέφωνο όπως σου περιέγραψα προηγουμένως, κι έπειτα να τις περάσεις στον υπολογιστή μέσω κάποιας εφαρμογής backup για τηλέφωνα android.

Αν ψάξεις στο playstore σίγουρα θα βρεις κάποια που να λειτουργεί σε mac.

Δεν έχω καταλάβει κάτι, το HTC (G2), εκτός από τη sim card, αποθηκεύει τα τηλέφωνά μου και στη μνήμη του κινητού; Και εάν ναι από πού μπορώ να το ξεχωρίσω αυτό;

 

Απορω γιατι ασχληστε με mac αφου υπαρχουν τα windows που ειναι συμβατα με ολα.

Είναι λογικό να απορείς γιατί υποψιάζομαι πως δεν έχεις ασχοληθεί με mac. Μπορεί να είναι πιό ακριβά, όμως πρόκειται για high end μηχανήματα που είναι έτη φωτός μπροστά, σε specs, σε ευχρηστία και οφθαλμοφανέστατα... στο design! :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πως μπορώ να μεταφέρω (εκτός από το να αντιγράφω) αποθηκευμένα μηνύματα από ένα SonyEricsson K750i σε ένα HTC G2; Επιπροσθέτως να σας πω πως από υπολογιστή έχω Mac!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...