Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paidia prwta euxaristw gia tin amesi voithia sas.

Telika vrika lisi oste na min parw to kin se live siskeui. Pantos gia tin istoria kai gia osous antimetopizoun to idio provlima mporoun na kanoun diakopi tin sindesi kai na to girisoun sto tzampa kai meta na pane se allo katastima pou na kanei sindeseis me vodafone kai na min exei live siskeues gia na girisei tin karta se sindesi sto tzampa. Toulaxiston egw auto tha kanw mias kai eit me tin epidotisi eite me new sindesi den iparxei diafora stin timi (ki ekei mas douleuei i voda)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγω ομως ειχα 180Ε επιδοτηση και καμια εταιρεια δεν μου εδινε τοσο με νεα συνδεση,ετσι εδωσα 50Ε πριν 1μηνα και το πηρα VL..

Αλλα για ψαξε το καλα πρωτα γιατι αυτη η διαδικασια μπορει να κραταει και κανενα μηνα..

Link to comment
Share on other sites

to epsaksa akreta. I epidotisi einai 90-135 euro analoga tin siskeui. To k759i me tin epidotisi pigene 94 euro enw twra me tin nea sindesi tha paei sta 97 euro. oso gia ton xrono tha kanei mia evdomada stin arxi pou tha kanw diakopi simvolaiou kai metatropi se karta. Meta apo karta se sindesi ginete sto kapaki apeutheias
Link to comment
Share on other sites

hey guys... kalos sas vrika kat arxas

 

prin kana mina pira kai ego k750 pou lete (alla distixos me to menu tis vodafone :()... Proton thelo na rotiso: iparxei kamia patenta pou na dinamonei to ixio??? giati einai arketa xamilo se sxesi me alla k750 pou exo dei... kai defteron: mipos kserete an iparxei afti i perivoiti efarmogi pou exo akousei, pou einai meso bluetooth kai mporeis na mpeis sto kinito tou allou xoris na se katalavei kai na vlepeis eikones minimata klp???

Perifanos administrator tou evanescence.gr :cool:
Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάμε για αυτήν που υπάρχει στα downloads εδώ στο myphone, την έβαλα και μου δημιούργησε πολλά προβλήματα. :down: Πρέπει να πείραξε συχνότητες bluetooth και δεν πατιόντουσαν τα μισά πλήκτρα από το Κ800. :down: Μόνο με ολική επαναφορά ρυθμίσεων λύθηκε το πρόβλημα.

 

Αν μιλάς για άλλο πρόγραμμα και είναι αξιόπιστο, είναι καλοδεχούμενο. :D

οχι δεν ειναι κατεβασμενη απο εκει η εφαρμογη,την εχω βρει αν θυμαμαι καλα στο τοπικ --->οτι θελεται για κ700,κ750,w800.

την εχω δοκιμασει και σε κ800 και δουλευε ρολοι.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

hey guys... kalos sas vrika kat arxas

 

mipos kserete an iparxei afti i perivoiti efarmogi pou exo akousei, pou einai meso bluetooth kai mporeis na mpeis sto kinito tou allou xoris na se katalavei kai na vlepeis eikones minimata klp???

 

Μην δίνεις σημασία σε αυτά. Καμία εφαρμογή σαν αυτή δεν δουλεύει.

Τουλάχιστον δεν δουλεύει με τα σημερινά κινητά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως γινετε η περιήγηση στα αρχεία ενός αλλου κινητου μεσω bluetooth;;; :O

 

Ειπαν τα παιδια παραπανω οτι δεν γινεται..Δεν γνωριζω κατι περισσοτερο..:O

Link to comment
Share on other sites

Το k750 πόσα τηλέφωνα παίρνει ? 510? όπως το παλιο k700?

Το w810 ? το k610 ?

Μου αρέσει πολύ το k750 αλλά δεν μου φτάνουν τα 510τηλέφωνα.

θα με ικανοποιούσε αν τουλάχιστον ήταν 510ονόματα με 2-3 τηλέφωνα στο καθένα.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro International MIUI 8.2
Link to comment
Share on other sites

Το k750 πόσα τηλέφωνα παίρνει ? 510? όπως το παλιο k700?

Το w810?

Μου αρέσει πολύ το k750 αλλά δεν μου φτάνουν τα 510τηλέφωνα.

θα με ικανοποιούσε αν τουλάχιστον ήταν 510ονόματα με 2-3 τηλέφωνα στο καθένα.

 

Το Κ750 έχει δυνατότητα αποθήκευσης 510 επαφών με πολλαπλά πεδία, συνεπώς μιλάμε για περισσότερα από 2500 τηλεφωνικούς αριθμούς, χώρια τα πεδία των email, διευθύνσεων, γενεθλίων κλπ. Δε νομίζω ότι θα έχεις πρόβλημα. Σε διαφορετική περίπτωση καλό είναι να προσανατολιστείς σε συσκευή με δυνατότητα αποθήκευσης 1000 ονομάτων με πολλαπλά πεδία ή σε συσκευή smartphone με δυναμική μνήμη. ;)

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Το Κ750 έχει δυνατότητα αποθήκευσης 510 επαφών με πολλαπλά πεδία, συνεπώς μιλάμε για περισσότερα από 2500 τηλεφωνικούς αριθμούς,

 

Μαλιστα.

Αρα δεν ειναι οπως το κ700 που παίρνει 510 νούμερα. Αυτό μπορεί να σημαίνει και κάτω απο 200ονόματα.

Ok! Λογικά τα 510ονόματα με 2-3 τηλέφωνα στην κάθε επαφή , με καλύπτει.

Thanks! Θα το πάρω, αν και δεν κατάφερα να διαβάσω όλο το thread αφού ειναι τεράστιο.

Μένει να αποφασίσω μόνο σε τι δύκτιο.

Εχω επιδότηση εδώ και 8 μήνες απο Cosmote που δεν την εχω χρησιμοποιήσει, γιατι δεν πιάνει στο σπίτι μου.

Βεβαια ... κανένα δύκτιο δεν πιάνει ουσιαστικά στο σπίτι μου. Ειμαι στην περιοχή του Ν.Ηρακλειου-Ν.Ιωνιας. Απο τότε που κατεβάσαν τις κεραίες απο το 2004, ειναι τραγική η κατάσταση.

 

To w810 παίρνει τα ίδια τηλέφωνα? ή οπως το κ800 πάει στις 1000εγγραφες?

Xiaomi Redmi Note 3 Pro International MIUI 8.2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά HELP! Το K750i μου κόλλησε και δεν λέει να ξεκολλήσει.

Το είχα ανοιχτό και όταν πάτησα ένα κουμπί να δω την ώρα, άσπρισε η οθόνη και κόλλησε, οπότε του έκανα επανεκίνηση. Με την επανεκίνηση μου εμφανίζει απλά μια άσπρη οθόνη και ούτε pin ζητάει ούτε τίποτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πρόβλημα με το σήμα του. Τώρα σε σύγκριση με το Κ700 δεν θυμάμαι να σου πω.

 

Θα ηθελα καποια απάντηση και σε αυτο απο καποιον.

Ειμαι σιγουρος οτι δεν θα εχει προβλημα το τηλεφωνο, αλλα εχει προβλημα το σπιτι μου.

Υπάρχει κάποιος δείκτης που δείχνει το σημα και θα μπορουσα να κάνω σύγκριση στα τηλέφωνα?

Xiaomi Redmi Note 3 Pro International MIUI 8.2
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις το MyphoneExplorer ή οποιοδήποτε άλλο πρόγραμμα μετράει το σήμα που λαμβάνει το κινητό, κάνε μία σύγκριση με το Κ700 και ένα Κ750 από κάποιον γνωστό σου, ώστε να το δεις μόνος σου.
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις το MyphoneExplorer ή οποιοδήποτε άλλο πρόγραμμα μετράει το σήμα που λαμβάνει το κινητό, κάνε μία σύγκριση με το Κ700 και ένα Κ750 από κάποιον γνωστό σου, ώστε να το δεις μόνος σου.

Δεν εχω φίλο με κ750.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro International MIUI 8.2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά HELP! Το K750i μου κόλλησε και δεν λέει να ξεκολλήσει.

Το είχα ανοιχτό και όταν πάτησα ένα κουμπί να δω την ώρα, άσπρισε η οθόνη και κόλλησε, οπότε του έκανα επανεκίνηση. Με την επανεκίνηση μου εμφανίζει απλά μια άσπρη οθόνη και ούτε pin ζητάει ούτε τίποτα!!!

 

Για βγάλε μπαταρία και MS DUO και ξαναβάλε μόνο την μπαταρία και δοκίμασε... Μπορεί να είσαι τυχερός

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά HELP! Το K750i μου κόλλησε και δεν λέει να ξεκολλήσει.

Το είχα ανοιχτό και όταν πάτησα ένα κουμπί να δω την ώρα, άσπρισε η οθόνη και κόλλησε, οπότε του έκανα επανεκίνηση. Με την επανεκίνηση μου εμφανίζει απλά μια άσπρη οθόνη και ούτε pin ζητάει ούτε τίποτα!!!

βγαλε τη μπαταρια για 10 λεπτα και αν δεν δουλεψει δοκιμασε να κανεις αναβαθμιση!

Link to comment
Share on other sites

Moυ δωσαν ενα Κ750 ενος χρονου σε σχετικα καλη κατασταση.

Το μονο προβλημα που βλεπω να εχει και αυτο περιστασιακα ειναι το joystik οταν το παταω προς τα κατω καμια φορα δεν ακουει και θελει και δευτερη φορα..

λετε να ειναι η αρχη του προβληματος?

αυτο οσο παει σιγα σιγα χειροτερευει ετσι δ ειναι? γιατι εχω διαβασει και απο δω μεσα πως ολα αυτα μετα απο καποιο χρονικο διαστημα παθαινουν αυτο το προβλημα..

Link to comment
Share on other sites

Ειπαν τα παιδια παραπανω οτι δεν γινεται..Δεν γνωριζω κατι περισσοτερο..:O

 

Δε λέω χωρις την εγκριση του αλλου. Με επαληθευση κωδικου λέω.

Στο κ700 μια χαρα γινόταν!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...