Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτοι στον γερμανο ποσο ασχετοι?

εκαψε πλακετα λενε,και δουλευει κανονικα!

παντος καλου κακου αγορασα αλλο ενα απο τα τελευταια κ750

πωρωση!!!!!

AEKαρα ole ole ole ole ole!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχω ένα πρόβλημα, αγόρασα 2 hands free motorola για να τα χρησιμοποιήσω σε W800i και Κ750ι. Ενώ στο 800 παίζει άψογα στο 750 συνδέεται αρχικά, αλλά μετά δεν ξανασυνδέεται παρά μόνο άμα ανοιγοκλείσω το κινητό. Δοκίμασα και άλλα ΒΤ το ίδιο. Έχω την τελευταία έκδοση.
http://briefcases.pathfinder.gr/download/597036If you are not paying for it, you're not the customer; you're the product being sold.
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα πρόβλημα, αγόρασα 2 hands free motorola για να τα χρησιμοποιήσω σε W800i και Κ750ι. Ενώ στο 800 παίζει άψογα στο 750 συνδέεται αρχικά, αλλά μετά δεν ξανασυνδέεται παρά μόνο άμα ανοιγοκλείσω το κινητό. Δοκίμασα και άλλα ΒΤ το ίδιο. Έχω την τελευταία έκδοση.

 

Έχω την εντύπωση ότι φταίει το τελευταίο fw της συσκευής (R1D...) διότι αντιμετωπίζω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα. Γμτ, καλό ήταν το R1C..., τι το θέλαμε να αναβαθμίσουμε; :wacko: :(

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω ενα k750 και σε 3 μηνες κλαταρε,μπορει καποιος να μου πει πως θα περασω τις επαφες μου στον υπολογιστη πριν το παω για επισκευη????
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω ενα k750 και σε 3 μηνες κλαταρε,μπορει καποιος να μου πει πως θα περασω τις επαφες μου στον υπολογιστη πριν το παω για επισκευη????

 

Κάνε συγχρονισμό με outlook ή Myphone Explorer

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω ενα k750 και σε 3 μηνες κλαταρε,μπορει καποιος να μου πει πως θα περασω τις επαφες μου στον υπολογιστη πριν το παω για επισκευη????

 

Κλάταρε;

Δηλαδή;

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε χαίρετε. Αγόρασα εχθές το ΒΤ WEP 200 της SAMSUNG, το φόρτισα και το συνέδεσα με το k750i μου. Ενώ λοιπόν με τις εξερχόμενες δεν αντιμετώπισα το παραμικρό πρόβλημα , μόλις έχω μια εισερχόμενη το τηλέφωνο κολλάει. Μένει μόνιμα στην οθόνη αναμονής, δεν λειτουργεί κανένα πλήκτρο και λειτουργεί μόνιμα η δόνηση. Έχει αντιμετωπίσει κανείς κάτι παρόμοιο; Λέτε να είναι θέμα software; Μπορώ το κατεβάσω από το ιντερνετ και αν ναι, θα καταφέρω τίποτα;

Υ.Γ. το κινητό το έχω 1,5 χρόνο, και πριν από 1 χρόνο μου έκαναν αναβάθμιση software όταν πήγα να αλλάξω την οθόνη, που την είχα σπάσει.

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε χαίρετε. Αγόρασα εχθές το ΒΤ WEP 200 της SAMSUNG, το φόρτισα και το συνέδεσα με το k750i μου. Ενώ λοιπόν με τις εξερχόμενες δεν αντιμετώπισα το παραμικρό πρόβλημα , μόλις έχω μια εισερχόμενη το τηλέφωνο κολλάει. Μένει μόνιμα στην οθόνη αναμονής, δεν λειτουργεί κανένα πλήκτρο και λειτουργεί μόνιμα η δόνηση. Έχει αντιμετωπίσει κανείς κάτι παρόμοιο; Λέτε να είναι θέμα software; Μπορώ το κατεβάσω από το ιντερνετ και αν ναι, θα καταφέρω τίποτα;

Υ.Γ. το κινητό το έχω 1,5 χρόνο, και πριν από 1 χρόνο μου έκαναν αναβάθμιση software όταν πήγα να αλλάξω την οθόνη, που την είχα σπάσει.

 

anavathmisi thelei kane kalitera me phone xs gia na ginei upgrade kai oxi me sonyericsson update

:)
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς να μου πει τον αριθμό των πωλήσεων που έχει κάνει εώς τώρα το κ750ι στην Ελλάδα?
Link to comment
Share on other sites

Λίγο δύσκολο να βρεις τέτοια πληροφορία.

Το νούμερο πάντως σίγουρα θα είναι πολύ μεγάλο.

Link to comment
Share on other sites

re paidia,mipws kserei kapios na mou pei kana site gia na katevazw paixnidia dwrean sto k750i mou?

 

Για δες εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=79372 ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλημερα παιδες...

εχω ενα σημαντικο προβλημα...

μου δωσε ενας φιλος ενα κ750 το οποιο μου βγαζει "configuration error"....

ξερει κανεις τι να του κανω?

θελω να δοκιμασω μονος μου πριν το παω για service...

thaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanx................

Link to comment
Share on other sites

μολις ανοιγει το κινητο, αφου βαλω pin....

γνωριζουμε τιποτις?

πρέπει να κάνεις customization το κινητό σου.Offtopic:Ρε παιδιά,γιατί εδώ δε συζητάμε περί φλασαρίσματος όπως στην topsony??

Link to comment
Share on other sites

πρέπει να κάνεις customization το κινητό σου.Offtopic:Ρε παιδιά,γιατί εδώ δε συζητάμε περί φλασαρίσματος όπως στην topsony??

λοιπον, το προβλημα ηταν οτι μολις εβαζα το pin και το δεχοταν μου εβγαζε "configuration error, contact your service.." και κατι τετοια...

το ελυσα ομως (ναι ναι, ειμαι μεγαλος χακερ :D) με ενα απλουστατο φλασαρισμα με το προγραμμα xs+ αν και ακομα δεν εχω ελληνικα στο κινητο, το οποιο το ψαχνω, ειμαι πολυ ευχαριστημενος που τελικα δουλεψε το κινητο...!!!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον, το προβλημα ηταν οτι μολις εβαζα το pin και το δεχοταν μου εβγαζε "configuration error, contact your service.." και κατι τετοια...

το ελυσα ομως (ναι ναι, ειμαι μεγαλος χακερ :D) με ενα απλουστατο φλασαρισμα με το προγραμμα xs+ αν και ακομα δεν εχω ελληνικα στο κινητο, το οποιο το ψαχνω, ειμαι πολυ ευχαριστημενος που τελικα δουλεψε το κινητο...!!!

 

τελικα κι αυτο το ελυσα!!!!:p

οπως προειπα το κινητο μου το εδωσε ενας φιλος με 40 ευρω και την "ειρωνια" οτι τελικα θα το πεταξω!!!! συνεπως οτι υπηρχε στο κινητο μου ηταν αχρηστο (τηλεφωνα, ηχοι κτλ.....)

εκανα λοιπον μια ωραιοτατη επαναφορα των εργοστασιακων ρυθμισεων και να το!!!!!

καλη τυχη σε οποιον εχει το ιδιο προβλημα...:D

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε ολους!

 

υπαρχει καποιος που να έχει ενα σπασμένο Κ750ι και να μη το θελει? Απλα η πλακετα να υπαρχει δηλαδη!

 

πήρα καινουργια προσοψη και του αλλαξα την οθονη απο ενα αλλο στο δικο μου αλλα εχει προβλημα το βυσμα της οθονης στην πλακετα και ξεκολλησε τελειως..

 

αν υπαρχει καποιος που μπορει να βοηθησει , ας με κανει ενα PM!

 

ευχαριστω πολύ και ελπιζω να μην ειμαι εκτος δεοντολογιας του forum!

Link to comment
Share on other sites

υπάρχουν ακουστικά σαν κ αυτά για το k750;

 

http://www.e-shop.gr/images/PER/PER.802332.jpg

Παρε τα walkman ακουστικα τα "μαμα" καπου 20 ευρο και μπορεις να βαλεις οτι ακουστικο θελεις εσυ μετα πανω..χωριζονται σε 2 κομματια.τον ανταπτορα που κουμπωνει με το κινητο και τα ακουστικα που κουμπωνουν με τον ανταπτορα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μόνο με αντάπτορα δηλαδή γινεται αυτό;

 

αλλιώς όχι έτσι;

εσενα τα handsfree ειναι μονοκομματα η χωρισμενα σε 2 κομματια.

αλλιώς δεν γίνεται..αλλα με αυτο που σου λεω..μπορεις να συνδεεις το κινητο σου ακομη και σε εξοδο στεροφωνικου..:music:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΣΤΕΛΝΩ ΩΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΣΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΕΝΩ ΑΝ ΚΑΝΩ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΝΕΟΥ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ?
Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΣΤΕΛΝΩ ΩΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΣΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΕΝΩ ΑΝ ΚΑΝΩ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΝΕΟΥ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ?

και εγω το εχω αντιμετωπισει αυτο..αλλα παντα σε 2-3 συγκεκριμενα νουμερα.ποτε το στελνει και ποτε το απορριπτει..ακομη δεν εχω βρει την λυση.ακομη και αναβαθμιση ειχα κανε..μηπως και ελυνα το προβλημα..αλλα τιποτα δεν ειχε γινει :(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...