Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σιγουρα υπαρχει το k750i σε αυτο το site? Γιατι κοιταξα και δεν το βρηκα...

Υπήρχε,ομως :worry: και σε αλλα e-shop και δεν βρηκα "κομματι".

το κινήτο καταργήθηκε..οποιός πρόλαβε...πρόλαβε!

Ισως βρεις κανενα κινητο σε πολυκαταστημα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και στο e-shop καλά κρατεί.:)

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Και στο e-shop καλά κρατεί.:)

Προφανως γι'αυτο το ειχαν μονο 150 ευρω, επειδη αποσυροταν. Ευτυχως το εχει το Πλαισιο 169, μια χαρα. :D

 

:rolleyes: ώσπoυ να τελειώσουν και άπο έκει.

πάντως το κινήτο σίγα σίγα..παίρνει τον "πούλο" :X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά sorry που ρωτάω κάτει που έχει είδη απαντηθεί αλλα δε λειτουργώ με δικό μου pc αλλά ενώς φίλου και δε μπορώ να ψάχνω.Μήπως μπορείτε να μου πείτε γιατί δε μπορώ να περάσω τα παιχνίδια απ΄τον υπολογιστή στο κινητό;Είδη το προσπάθησα αλλα μου το έδειεξε ως μη αναγνωρίσημο.:ninja:
Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

πήρα το εν λόγω τηλέφωνο

δε μπορώ να μπώ σε σελίδες ας πούμε στο ινσόμνια

έβαλα το μινι όπερα αλλά δε συνδέεται λέει στο ιντερνέτ

μήπως πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση ?

σε wap μπαίνει κανονικά (όχι με το όπερα)

έχω vodafon

 

μου γράφει

failed to connect to the internet

 

go to operamini.com/help whith your desktop browser or contact tour service provider for internet settings

 

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχω να κάνω 1 καταγγελεία:!: χρησιμοπιώ SE από το 1997 το Κ750 που έχω είναι το χειρότερο από όλα....

Για αρχή είχε εναν περίεργο μεταλικό ήχο στο ακουστικό αργότερα κάτι προβλήματα με την οθόνη και καταλήγω στο σήμερα με το να ζητάει κάθε φορά που το ανοίγω αν θα πρέπει να ενεργοποιηθεί η χειμερινή ώρα:mad::mad:

it's nice to be important!!!!

but it's more important to be

NICE

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο αυτό που αναφέρεις @destroy. Καλό θα ήταν να τους στείλεις το κινητό πίσω για service. Είσαι μέσα στην εγγύηση?
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου πει πως θα απενεργοποιησω την φορτιση μεσω usb??εχω ξαναρωτησει και απαντηση καμια.ειδα στο κρυφο μενου αλλου SE κινητου υπαρχει τετοια επιλογη ενω στο k750 οχι
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου πει πως θα απενεργοποιησω την φορτιση μεσω usb??εχω ξαναρωτησει και απαντηση καμια.ειδα στο κρυφο μενου αλλου SE κινητου υπαρχει τετοια επιλογη ενω στο k750 οχι

Νομιζω οτι δεν γινεται στο k750i.κιέγω ειχα την εντυπωση οτι γινοτανε....αλλα οταν πηγα να το κανω εμεινα "καγκελο" :cry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχω να κάνω 1 καταγγελεία:!: χρησιμοπιώ SE από το 1997 το Κ750 που έχω είναι το χειρότερο από όλα....

Για αρχή είχε εναν περίεργο μεταλικό ήχο στο ακουστικό αργότερα κάτι προβλήματα με την οθόνη και καταλήγω στο σήμερα με το να ζητάει κάθε φορά που το ανοίγω αν θα πρέπει να ενεργοποιηθεί η χειμερινή ώρα:mad::mad:

Το εχω σαν δευτερο τηλεφωνο. Δεν παρουσιαζει κανενα προβλημα.

abacab
Link to comment
Share on other sites

Το εχω σαν δευτερο τηλεφωνο. Δεν παρουσιαζει κανενα προβλημα.

 

Κι εγώ νομίζω ότι η φίλη μας η destroy είναι λίιιιγο προκατειλημμένη. Δεν γίνεται ένα τηλέφωνο στο όνομα του οποίου πίνουν νερό χιλιάδες χρήστες, να μας το βγάλεις εσύ τόσο άχρηστο. Αν έπεσες σε περίπτωση και δεν ασχολήθηκες για να διορθώσεις τα προβλήματα, δεν σου φταίει το Κ750 που είναι -κατά γενική ομολογία- ένα καταπληκτικό τηλέφωνο και στέκεται ακόμα και σήμερα, τόσα χρόνια μετά την κυκλοφορία του, στα ίσα απέναντι σε πολύ πιο σύγχρονες συσκευές!

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

είμαι αρκετά χρόνια "νοκιάς", περσί τέτοιο καιρό παραστράτησα

και αποκτησα το motorola V3i. Αυτή τη στιγμή ειναι μέσα στο

συρτάρι γιατι δεν μπορώ να ασχοληθώ άλλο με το κινητό.

2 φορές το πήγα για σερβις και τα προβλήματα όλο και πληθαινούν,

πριν καν συμπληρώσει χρόνο!!!!

Σκέφτομαι να αγοράσω ένα κινήτο γύρω στα 180€ και το Κ750 τα

έχει όλα και συμφέρει. Φοβάμαι όμως για την αξιοπιστία του

γιατι κάποιοι μου είπαν οτι κολάει και το joystik ξεχαρβαλώνει.

Πιστευέτε ότι θα ήταν καλύτερα να πάρω το W810i, ή ειναι τζάμπα τα

λεφτά?

Ευχαριστώ... :)

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα σε σχέση με το V3, το Κ750 είναι προτιμότερο. Και όχι μόνο στην κάμερα που η διαφορά είναι εμφανέστατη. Το V3 εκτός από εμφάνιση δεν έχει να προσφέρει ούτε τις στοιχειώδεις δυνατότητες.

Για το τζόιστικ μάλλον είναι θέμα χρήσης φίλε μου. Αν συνηθίζεις να παίζεις παιχνίδια στο κινητό τότε ίσως να έχεις πρόβλημα. Εγώ πάντως δεν έχω δει ακόμα προβληματικό τζόιστικ. Μόνο το ακούω. Ίσως να είναι μόνο θέμα γκαντεμιάς.

Όσο για το W810i, εσύ θα κρίνεις αν αξίζει να πληρώσεις την διαφορά ή όχι.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ geofil για την ενημέρωση.

Παιχνίδια δεν παίζω καθόλου, οπότε η πιθανότητα

να χαλάσει από την πολύ χρήση εκμηδενίζεται.

Τελικά μάλλον θα το πάρω.

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα σε σχέση με το V3, το Κ750 είναι προτιμότερο. Και όχι μόνο στην κάμερα που η διαφορά είναι εμφανέστατη. Το V3 εκτός από εμφάνιση δεν έχει να προσφέρει ούτε τις στοιχειώδεις δυνατότητες.

Για το τζόιστικ μάλλον είναι θέμα χρήσης φίλε μου. Αν συνηθίζεις να παίζεις παιχνίδια στο κινητό τότε ίσως να έχεις πρόβλημα. Εγώ πάντως δεν έχω δει ακόμα προβληματικό τζόιστικ. Μόνο το ακούω. Ίσως να είναι μόνο θέμα γκαντεμιάς.

Όσο για το W810i, εσύ θα κρίνεις αν αξίζει να πληρώσεις την διαφορά ή όχι.

 

Εγώ όμως χωρίς να παίζω παιχνίδια το είδα το προβληματικό τζοιστικ και μαλιστα στο σερβις δεν μου το διορθώσαν γιατι, λεει, "το κινητο ειχε παρει υγρασία"...

Είναι λοιπόν θέμα όχι μόνο γκαντεμιάς αλλά και απροθυμίας του σερβις να αναλάβει τις ευθύνες του...

Link to comment
Share on other sites

Καλά, το σέρβις είναι άλλη ιστορία.

Εκεί τα πράγματα δεν είναι καθόλου καλά πλέον για τα SE.

Κακώς δέχτηκες την δικαιολογία της υγρασίας πάντως. Αν ήταν μόνο δικαιολογία. Και ο άγιος φοβέρα θέλει.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου πείτε τα service points στον Πειραιά; Μου φάνηκε περίεργο που πήγε ένας φίλος μου ένα κινητό με πρόβλημα σε ένα από αυτά και του είπαν ότι θα το στείλουν στη Sony Ericsson..
there is no knowledge that is no power
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου πείτε τα service points στον Πειραιά; Μου φάνηκε περίεργο που πήγε ένας φίλος μου ένα κινητό με πρόβλημα σε ένα από αυτά και του είπαν ότι θα το στείλουν στη Sony Ericsson..

 

Μπορείς να κατεβάσεις τον κατάλογο με τα service points της SE εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κατεβάσεις τον κατάλογο με τα service points της SE εδώ.

 

Το κατάστημα που το πήγε ο φίλος μου είναι ένα από τα επισκευαστικά κέντρα που έχει μέσα το αρχείο..

there is no knowledge that is no power
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, μπορει καποιος να μου πει αν τα συγκεκριμενα ΒΤ ακουστικα δουλευουν στο κ750?

http://www.plaisio.gr/ProductImages/300x300/851086.gif

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=10&category=670&product=851086&tab=marketing

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...