Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

υπαρχει τροπος να ηχογραφω καθε κληση χωρις να πρεπει καθε φορα να το σηκωσει ο αλλος και να πατησω το κουμπι? ευχαριστω

Όχι.Αλλά για συντόμευση μπορείς να πας Μενού και πατάς το 7

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γιατί για έναν ανεξήγητο λόγο δεν μπορώ να εγκαταστήσω το Theme Creator στο pc μου όποια έκδοση και να βάλω.

 

Αφού είναι έτσι σου το έφτιαξα εγώ :)

Η θεά Τζούλια

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι αν υπάρχουν κλειδωμένα αρχεία στο vl k750. Αν θες πάντως να ησυχάσεις από την vodafone, αφαίρεσε το live.

 

Φίλε μου μόλις το πήρα και σκέφτομαι να μην χάσω την εγγύηση... Πάντως ξέρει να πει κάποιος εαν υπάρχει μαγαζί στη Θεσσαλονίκη που το κάνει εκτός του davinci; Βλέπω αυτοί έχουν ανεβάσει τις τιμές τους

We offer three kinds of service: GOOD - CHEAP - FAST. You can pick any two.

If it is GOOD and CHEAP it won't be FAST | If it is GOOD and FAST it won't be CHEAP | If it is FAST and CHEAP it won't be GOOD

Link to comment
Share on other sites

Paidia prin ligo kairo enas filos mou pire to k750 apo agglia epeidi spoudaze ekei. Tora exei erthei stin patrida kai psaxnei kapio tropo gia na ensomatosei ellinika (epeidi to tilefono den exei). An kserei kaneis pos na to kanei as grawei merikes odigies.

THANKS!!!!!!!!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος να δουμε free tv στο κινητο? στην wind γινεται ..οι αλλες εταιριες ?free παντα/./

Νομίζω για να δεις tv στο κινητό σου πρέπει να είναι 3g.Το κ750ι δεν είναι.

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ειναι απαραιτητο με την wind παιζει κανονικα δωρεαν μεσω streaming με τις αλλες εταιριες δεν εχω ακουσει τπτ.. γνωριζει κανεις ?
Link to comment
Share on other sites

Exo ena K750 pou otan anigo to kapaki tis fotografikis kanei san na paei na aniksi i fotografiki stigmiaia alla meta epistrefei sto kanoniko menou tou kinitou san na min exo aniksei to kapaki tis fotografikis.

 

Epidi exo alla 2-3 K750 os anatalaktika (me diafora alla provlimatakia dokimasa tin kamera apo allo alla pali ta idia mou kanei opote den einai thema kameras.

 

Se ena allo K750 apo auta pou exo leitourgei kanonika i kamera kai ola ta alla ektos apo to joystick. Ti mporo na kano? Allazei?

Link to comment
Share on other sites

ειχα δει καπου στο forum οδηγιες για το πως αλλαζεις ακουστικα στο handsfree.ξερει κανεις που μπορω να το βρω γιατι δεν το βρισκω?

 

ΑΝ ενοεις να βαζεις οτι ακουστικα θελεις,πας στο media markt.

Εκει εχει βυζμα για Κ750ι που καταληγει σε ΚΑΡΦΙ θηλυκο για να ταιριαζουν οποιαδηποτε ακουστικα.

Προσωπικα χρησιμοποιοω τα MDR-W08 της sony(υπαρχουν στο media markt)."ψειρες" με ελασμα πανω απο το κεφαλι ωστε να μην πεφτουν.

AEKαρα ole ole ole ole ole!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ΑΝ ενοεις να βαζεις οτι ακουστικα θελεις,πας στο media markt.

Εκει εχει βυζμα για Κ750ι που καταληγει σε ΚΑΡΦΙ θηλυκο για να ταιριαζουν οποιαδηποτε ακουστικα.

Προσωπικα χρησιμοποιοω τα MDR-W08 της sony(υπαρχουν στο media markt)."ψειρες" με ελασμα πανω απο το κεφαλι ωστε να μην πεφτουν.

 

εχω δει αυτο που λες και θελω να το φτιαξω με το handsfree.ποσο κανει αυτο που πηρες?

Link to comment
Share on other sites

γτ δν μπορώ να σβήσω μερικούς ήχους στο videodj ??

Εννοείς όλους...Είναι προστατευμένοι

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες μια ερώτηση επειδή έχω τρελαθεί στο ψάξιμο εδώ και 2 ώρες.

Για να ξεφορτωθείς το vodafone live σε k750i πρέπει να σκάσεις και τα 10 ευρα που γράφει κάποιος φίλος σε ένα παλιό thread ή γινεται και τσάμπα? PLeeeease αν μπορεί κάποιος να μου δείξει το thread που περιγράφεται η διαδικασία :help:

Link to comment
Share on other sites

Τσαμπα δεν γινεται η αφαιρεση του vodafone live,μονο το update ειναι δωρεαν!

2 τροποι υπαρχουν---> μεσω ιντερνετ και πιστωτικης η το στελνεις στο 9volto.gr (που τα παιδια εκει ξερουν πολυ καλα την δουλεια τους) και το αφαιρεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

PLeeeease αν μπορεί κάποιος να μου δείξει το thread που περιγράφεται η διαδικασία :help:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=159294

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ενάμιση χρόνο απροβλημάτιστης λειτουργίας, αποφάσισε στις διακοπές να "ξεκουραστεί" και αυτό..

 

Το πρόβλημα που παρουσιάζει είναι ότι το ανοίγω, βάζω κωδικό αρχίζει να φορτώνει, βρίσκει σήμα Cosmote και μετά άσπρη οθόνη. Ολα γίνονται εξαιρετικά αργά, κολλάει, ανταποκρίνεται πολύ αργά ή καθόλου κτλ.

 

Καμιά ιδέα τι μπορεί να φταίει; Υπάρχει περίπτωση να είναι η SIM Card που είναι παλιά (4 χρόνων αλλά δούλευε 18 μήνες με αυτή..); Το firmware είναι το R1DB001.

Εννοείται ότι έχω βάλει/βγάλει μπαταρία, με και χωρίς την κάρτα μνήμης κτλ.

Εχει συναντήσει κανείς στο Κ750 αυτό το πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Άρα ο μόνος τρόπος για να το κάνεις χωρίς να δώσεις χρήματα είναι να το κάνεις w800.

Σωστά? thanks για τα replies

 

οχι. γινεται να το κανεις και κ750ι χωρις vf live..και φυσικα δωρεαν:D

Link to comment
Share on other sites

Αποφασισα μετα απο 3 μηνες να πεταξω στα σκουπιδια το Motorola Pebl.

Μotorola δεν ξαναπαιρνω που να με μαστιγωνουν ,οποτε ειμαι αναμεσα σε sony ericsson και nokia.

 

Το κ750ι το βρισκω πλεον με 160ευρο. Αραγε υπαρχει μεσα στο κουτι usb καλωδιο για να το συνδεω με το pc και να μεταφερω τραγουδια?

 

Επισης μπορειτε να μου προτεινετε καποια αντιστοιχη προταση της νοκια στα ιδια λεφτα?

Link to comment
Share on other sites

φίλε ναι στο κουτί είναι όλα κομπλέ ,καλώδιο για το pc ,handsfree ,cd με οδηγούς και το ericsson suite και μία καρτούλα των 64 mbyte.

 

εγώ το πήρα από το http://www.you.gr εκεί έχει 150 ευρώ και εμένα τουλάχιστον μου ρθε την επόμενη μέρα..

 

όσο για νοκια δε ξέρω να σου πω ...

Link to comment
Share on other sites

φίλε ναι στο κουτί είναι όλα κομπλέ ,καλώδιο για το pc ,handsfree ,cd με οδηγούς και το ericsson suite και μία καρτούλα των 64 mbyte.

 

εγώ το πήρα από το http://www.you.gr εκεί έχει 150 ευρώ και εμένα τουλάχιστον μου ρθε την επόμενη μέρα..

 

όσο για νοκια δε ξέρω να σου πω ...

 

 

Σιγουρα υπαρχει το k750i σε αυτο το site? Γιατι κοιταξα και δεν το βρηκα...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...