Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γιατί θέλανε να του πουλήσουν κάτι άλλο. :)

προφανώς,η ΝΑΙ,έχεις δίκιο.Μου χει συμβεί κι εμένα.Όταν αγόρασα το W810i αποφάσισε κι η μητέρα μου να πάρει το W710i αλλά εκείνος της είπε δεν είναι καλό.Αυτό ξανάγινε με το W850i με την ηλίθια δικαιολογία ότι δεν πιάνει σήμα!Εμένα που το χουν 2 φίλες πιάνει μια χαρά!Της λέει τώρα να πάρει το W610i!Γερή απάτη,τί λέτε?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους και ολες!

θελω να σας κανω μια ερωτηση εχει κανεις βαλει cosmote 2in1 σε k750i και αν ναι

λειτουργει κανονικα,παρουσιαζει προβληματα και ποια ειναι αυτα?

 

ακομα αν καποιος εχει cosmote 2in1 με αριθμους cosmokarta & what's up θα ηθελα να μου πει αν λειτουργει κανονικα γιατι απο oteshop μου λενε οτι δεν λειτουργει σωστα.

 

σας ευχαριστω για την απαντηση που δωσατε τοσο γρηγορα

ισως ελπιζαν οτι θα παρω αλλη συσκευη

περιμενω καποιον που ειχε 2in1 σε k750i.

hurt.inkshop.gr

 

 

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα ένα Κ750. Πόση ώρα να το φορτίσω πρώτη φορά??

Μέχρι να δεις στην οθόνη του να γράφει ότι φορτίστηκε.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται περισσότερο?? Δεν πρέπει να είναι κλειστό??

Κλειστό θα είναι το τηλέφωνο. Μόλις δεις την ένδειξη ότι φορτίστηκε, είσαι ok.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση παιδια και συγνωμη αν εχει ξαναειπωθει

παλια εστελνα java παιχνιδια και προγραμματα απο το pc στο κινητο με bluetooth τωρα χαλασε το bluetooth μου και θα ηθελα να μαθω πως μπορω να στειλω παιχνιδια απο το καλωδιο usb

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση παιδια και συγνωμη αν εχει ξαναειπωθει

παλια εστελνα java παιχνιδια και προγραμματα απο το pc στο κινητο με bluetooth τωρα χαλασε το bluetooth μου και θα ηθελα να μαθω πως μπορω να στειλω παιχνιδια απο το καλωδιο usb

 

perna to cd pou pires otan agorases to kinito sto pc k me to kalodio pou exeis sindese to.ola 8a ginoun meso tou programatos.einai poli eykolo 8a deis k monos sou

Link to comment
Share on other sites

με λιγο ψαξιμο το βρηκα τελικα...επρεπε να τα βαλω στον φακελο αλλα και να τα εγκαταστησω απο εκει
Link to comment
Share on other sites

Eπειδή έχω χάσει πολλά επεισόδια μπορεί να με ενημερώσει κάποιος ποιο είναι το τελευταίο firmware που κυκλοφορεί και τι πλεονεκτήματα έχει?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Eπειδή έχω χάσει πολλά επεισόδια μπορεί να με ενημερώσει κάποιος ποιο είναι το τελευταίο firmware που κυκλοφορεί και τι πλεονεκτήματα έχει?

Δεν έχουμε νέα έκδοση εδώ και καιρό.

Πληροφορίες για τις εκδόσεις λογισμικού και τις αλλαγές εδώ

Link to comment
Share on other sites

Έχω το s.e. k750i και είμαι συνδρομητής με συμβόλαιο στη vodafone. Ποιες είναι οι ακριβείς ρυθμίσεις που πρέπει να κάνω στη συσκευή μου, ώστε να μπορώ να μπαίνω στο internet και να ανοίγω κανονικά ιστοσελίδες και ποια είναι η διαδικασία που πρέπει να ακολουθώ για να μπαίνω στο internet; Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια!

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Έχω το s.e. k750i και είμαι συνδρομητής με συμβόλαιο στη vodafone. Ποιες είναι οι ακριβείς ρυθμίσεις που πρέπει να κάνω στη συσκευή μου, ώστε να μπορώ να μπαίνω στο internet και να ανοίγω κανονικά ιστοσελίδες και ποια είναι η διαδικασία που πρέπει να ακολουθώ για να μπαίνω στο internet; Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια!

 

Καλημέρα.μεσα απο το site της Sony ericsson μπορεις ευκολα να ρυθμισεις την συσκευη σου.ακολουθα τις οδηγιες και οι νεεες ρυθμισεις θα ερθουν με sms στο κινητο σου.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.μεσα απο το site της Sony ericsson μπορεις ευκολα να ρυθμισεις την συσκευη σου.ακολουθα τις οδηγιες και οι νεεες ρυθμισεις θα ερθουν με sms στο κινητο σου.:)

Ευχαριστώ! Μετά πώς ακριβώς μπορώ να μπω στο internet (διαδικασία);

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Μετά πώς ακριβώς μπορώ να μπω στο internet (διαδικασία);

Επιλεγεις Υπηρεσιες ιντερνετ και αν εχεις κανει σωστα τις ρυθμισεις συνδεεσαι κανονικα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μηπως υπαρχει το παιχνιδι deal για το κ750??ευχαριστω!

http://i248.photobucket.com/albums/gg174/nithin91/The_Joker_Signature.jpg

 

If you’re good at something, never do it for free...

Link to comment
Share on other sites

Επιλεγεις Υπηρεσιες ιντερνετ και αν εχεις κανει σωστα τις ρυθμισεις συνδεεσαι κανονικα.

Σ' ευχαριστώ. Συνδέεται κανονικά. Απλά θέλω να ρωτήσω πού ακριβώς εισάγω το url για να το ανοίξω.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ. Συνδέεται κανονικά. Απλά θέλω να ρωτήσω πού ακριβώς εισάγω το url για να το ανοίξω.

αυτο δεν το ξερω...γιατι δεν εχω χρησιμοποιησει καθολου την υπηρεσια.μια φορα το εκανα απο περιεργεια και :blink: τον επομενο μηνα "φουσκωμενο" τον λογαριασμο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μηπως υπαρχει το παιχνιδι deal για το κ750??ευχαριστω!

 

καλησπέρα.:worry: Deal :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτο δεν το ξερω...γιατι δεν εχω χρησιμοποιησει καθολου την υπηρεσια.μια φορα το εκανα απο περιεργεια και :blink: τον επομενο μηνα "φουσκωμενο" τον λογαριασμο.

Επικίνδυνα τα πράγματα δηλαδή...:worry:

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Επικίνδυνα τα πράγματα δηλαδή...:worry:

Ετσι ακριβώς.εγω παντως την υπηρεσια αυτη την εχω απενεργοποιημενη,γιατι δεν χρησιμευει σε τιποτα.το ιδιο θα σου προτεινα να κανεις κι εσυ ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβώς.εγω παντως την υπηρεσια αυτη την εχω απενεργοποιημενη,γιατι δεν χρησιμευει σε τιποτα.το ιδιο θα σου προτεινα να κανεις κι εσυ ;)

Να είσαι καλά, φίλε μου!:)

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...