Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

paides kalhspera kalo pasxa.

dn kserw an to exei rothsei kapoios...alla gia na anaba8misw to k750 m prepei na exw suriako kalodio?mesw bleutooth dn ginete kati e?

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου πει κάποιος τα υπερ κ τα κατα του κινητού? Η μπαταρία είναι καλή?

438 Σελιδες Υπερ & Κατα :worry: :blink: και αλλες θελεις...:ninja:

Η μπαταρια ειναι πολυ καλη,παρ'το γιατι σε τετοια τιμη δεν βρισκεις τιποτα καλυτερο :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου πει κάποιος τα υπερ κ τα κατα του κινητού? Η μπαταρία είναι καλή?

 

Πολύ λίγα σύγχρονα κινητά έχουν τόσο καλή αυτονομία.

Link to comment
Share on other sites

438 Σελιδες Υπερ & Κατα :worry: :blink: και αλλες θελεις...:ninja:

Η μπαταρια ειναι πολυ καλη,παρ'το γιατι σε τετοια τιμη δεν βρισκεις τιποτα καλυτερο :)

 

Το ζουμι της υποθεσης, κ συμφωνω απολυτα

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

To mobytoday "καθετε"στην οθονη του κινητου,σε δικο του φοντο απο οτι ειδα

μεχρι τωρα.Οπως καθονται πολλες εφαρμογες στα smartphones.

Κατι σαν ημερολογιο ειναι,ραντεβου κτλ.

Δεν ειναι τιποτα ιδιαιτερο,ΕΦΕΤΖΙΔΙΚΟ ΕΙΝΑΙ.

Ο φακελος περιεχει οδηγειες και ενα αρχειο .jad.

Μεταφερετε αυτο το αρχειο στο κινητο σας και αυτοματως θα συνδεθει μεσω wap με τον server της εταιριας για να κατεβασει το mobytoday.(45/kb)

Ταιριαζει στην οθονη του Κ750i,και ολα ειναι απολυτως ΑΣΦΑΛΗΣ.

Eιναι trial για 20 μερες.

Προς το παρον δεν κυκλοφορει...."αλλιως".

Αλλωστε ειναι ολοκαινουργιο προγραμματακι!

AEKαρα ole ole ole ole ole!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα θα ειναι το κινητο,εδω φιλος εχει βαλει 4gb high speed και το κινητο δουλευει μια χαρα.:)

 

την αντέχει την 4 gb ? Δεν είναι θέμα hardware ?

 

Tο ρωτάω μιας και το έχω σχεδόν 2 χρόνια με 1 gb

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά αντέχει την 4gb... και πιθανότατα αντέχει και μεγαλύτερες αλλά δεν υπάρχουν... :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

την αντέχει την 4 gb ? Δεν είναι θέμα hardware ?

 

Tο ρωτάω μιας και το έχω σχεδόν 2 χρόνια με 1 gb

Μια χαρα δουλευει! ομως να τονισω οτι εχει μονο mp3 μεσα και ουτε (φωτογραφια,βιντεο) και το κινητο δουλευει μια χαρα.:music:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ marras & Raver για τις απαντήσεις :)

 

Είχα την εντύπωση ότι εφτανε μεχρι 2 λόγω hw ,αν το επιτρέπει τότε θα μπορώ να έχω και μερικές συλλογές mp3 μαζί με όλα τα άλλα .....κοινώς υποκατάστατο φωτογραφικής ,usb storage και βιντεο κάμερας :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παντως και εγω εστειλα το κινητό μου για αλλαγή joystick. Το έδωσα στην Vodafone Κοζάνης Δευτέρα και το παρέλαβα πίσω την Παρασκευή. Πολύ καλη εξυπηρέτηση και δωρεάν. Να κάνω και μια ερώτηση: αυτό το κόλλημα με τις Vodafone Live συσκευές και τα mp3 ισχύει μόνο για το κ750? Γιατι ένας φίλος με το κ610 μπορει να χειριστεί όλα τα mp3 κανονικά αν και ειναι VL.
Link to comment
Share on other sites

Παντως και εγω εστειλα το κινητό μου για αλλαγή joystick. Το έδωσα στην Vodafone Κοζάνης Δευτέρα και το παρέλαβα πίσω την Παρασκευή. Πολύ καλη εξυπηρέτηση και δωρεάν. Να κάνω και μια ερώτηση: αυτό το κόλλημα με τις Vodafone Live συσκευές και τα mp3 ισχύει μόνο για το κ750? Γιατι ένας φίλος με το κ610 μπορει να χειριστεί όλα τα mp3 κανονικά αν και ειναι VL.

 

Δεν υπάρχει πρόβλημα χειρισμού των mp3 στα vl.

Μπορείς να κάνεις ότι θες.

Μόνο στα πρώτα vl k750 που κυκλοφόρησαν δεν μπορούσες να βάλεις ως ήχο κλήσης mp3. Τώρα δεν υπάρχει ούτε αυτός ο περιορισμός.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πρόβλημα χειρισμού των mp3 στα vl.

Μπορείς να κάνεις ότι θες.

Μόνο στα πρώτα vl k750 που κυκλοφόρησαν δεν μπορούσες να βάλεις ως ήχο κλήσης mp3. Τώρα δεν υπάρχει ούτε αυτός ο περιορισμός.

 

to diko mou prepei na einai to prwto k750 vl pou poulithike stin kozani. opote mallon exw problima e? o monos tropos gia na xrisimopoiisw ena mp3 ws ringtone einai na ta tropopoiisw me to programma drm. den mporw na kanw kati allo? oute mesw vodafone?

Link to comment
Share on other sites

to diko mou prepei na einai to prwto k750 vl pou poulithike stin kozani. opote mallon exw problima e? o monos tropos gia na xrisimopoiisw ena mp3 ws ringtone einai na ta tropopoiisw me to programma drm. den mporw na kanw kati allo? oute mesw vodafone?

 

Έκανες ποτέ αναβάθμιση;

Ποιό firmware έχεις;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ marras & Raver για τις απαντήσεις :)

 

Είχα την εντύπωση ότι εφτανε μεχρι 2 λόγω hw ,αν το επιτρέπει τότε θα μπορώ να έχω και μερικές συλλογές mp3 μαζί με όλα τα άλλα .....κοινώς υποκατάστατο φωτογραφικής ,usb storage και βιντεο κάμερας :lol: :lol: :lol:

...ας είναι καλά η 2 gb...ούτε ipod να ήταν το Κ750....:):):):):)

Link to comment
Share on other sites

:wacko:

Έκανες ποτέ αναβάθμιση;

Ποιό firmware έχεις;

 

Αν και του ειχα κανει αναβαθμιση 2-3 φορες ειπα να του ξανακανω. Και οντως φόρτωσε την R1CA021 εκδοση. Αλλά τώρα τα μενού του είναι μόνο στα αγγλικά... δεν εχει επιλογή για αλλη γλωσαα και οταν επιλεγω το "according to sim" συνεχίζει στα αγγλικά. Και συνεχίζει να μου μπλοκαρει τα mp3....:wacko: :( :help:

Link to comment
Share on other sites

:wacko:

 

Αν και του ειχα κανει αναβαθμιση 2-3 φορες ειπα να του ξανακανω. Και οντως φόρτωσε την R1CA021 εκδοση. Αλλά τώρα τα μενού του είναι μόνο στα αγγλικά... δεν εχει επιλογή για αλλη γλωσαα και οταν επιλεγω το "according to sim" συνεχίζει στα αγγλικά. Και συνεχίζει να μου μπλοκαρει τα mp3....:wacko: :( :help:

 

Ρυθμίσεις->Γενικές->Επαναφορά ρυθμίσεων->Διαγραφή όλων.

 

Προσοχή!:Πριν κάνεις τα παραπάνω κάνε πρώτα back up στη συσκευή σου γιατί θα τα χάσεις σχεδόν όλα-ακόμα και αυτά που είνα προεγκατεστημένα από τη μαμά SE.

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις->Γενικές->Επαναφορά ρυθμίσεων->Διαγραφή όλων.

 

Προσοχή!:Πριν κάνεις τα παραπάνω κάνε πρώτα back up στη συσκευή σου γιατί θα τα χάσεις σχεδόν όλα-ακόμα και αυτά που είνα προεγκατεστημένα από τη μαμά SE.

 

tipota kai pali..... :( kai to kako einai oti otan anoigw ton til katalogo de mporw na kanw anazitisi me ellinikous xaraktires....

Link to comment
Share on other sites

~ 700 games:

 

 

 

130 applications for the phone:

Μπραβο!! πολυ καλη δουλεια εκανες ;) :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...