Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν και εχω καταλήξει στο Κ750 θα το αλλάζατε με ενα Nokia 6233 ? είναι καλύτερο ?

 

Ούτε εγώ θα έκανα την αλλαγή!! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλημέρα,

 

για οποιον ενδιφέρεται για το K750i υπάρχει απο χθές βράδυ στην Αγ.Παρασκευή στην VF (για τους εχοντες επιδότηση).

Εχοντας ψάξει σε άλλα 6 μαγαζιά της ιδιας εταιρείας μου λέγαν ΟΛΟΙ οτι αποκλείεται να το φέρουν και τα γνωστά περι αποσύρσεως...

ο επιμένων νικά....:D

 

Καλορίζικο!

 

ΥΓ.Μεχρι και οτι το W800 είναι πολύ καλύτερο απο το Κ750 προσπαθούσαν να με πείσουν...ας είναι καλά το site αυτό με τις απόψεις όλων που βοηθάει..!!!

 

Αρχίζει η εξερεύνηση μετα την δουλειά...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει δυνατότητα να αλλάξουμε τον χρόνο που κλειδώνει το πληκτρολόγιο αυτόματα?Δηλαδή να κλειδώνει μόνο του σε 5sec ή 10 sec ή 12sec ή........????
Link to comment
Share on other sites

για οποιον ενδιφέρεται για το K750i υπάρχει απο χθές βράδυ στην Αγ.Παρασκευή στην VF (για τους εχοντες επιδότηση).

Εχοντας ψάξει σε άλλα 6 μαγαζιά της ιδιας εταιρείας μου λέγαν ΟΛΟΙ οτι αποκλείεται να το φέρουν και τα γνωστά περι αποσύρσεως...

ο επιμένων νικά....:D

Τελικά υπάρχει έλλειψη; Όταν πήγα να το πάρω πριν από μία εβδομάδα από κατάστημα της Cosmote στον Κορυδαλλό, μου το έδωσαν τσακ μπαμ..

there is no knowledge that is no power
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει δυνατότητα να αλλάξουμε τον χρόνο που κλειδώνει το πληκτρολόγιο αυτόματα?Δηλαδή να κλειδώνει μόνο του σε 5sec ή 10 sec ή 12sec ή........????

Καλημερα.απ'οτι θυμαμαι δεν νομιζω να γινεται αυτο!.αλλα ισως με καμια αναβαθμιση να εχει λυθει αυτο το προβλημα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει δυνατότητα να αλλάξουμε τον χρόνο που κλειδώνει το πληκτρολόγιο αυτόματα?Δηλαδή να κλειδώνει μόνο του σε 5sec ή 10 sec ή 12sec ή........????

 

Κι εγώ δεν το έχω βρει κ είναι βλακεία, γιατί με εκνευρίζει αυτό! Αλλά τι να κάνουμε, τελικά κανείς δεν είναι τέλειος!

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει δυνατότητα να αλλάξουμε τον χρόνο που κλειδώνει το πληκτρολόγιο αυτόματα?Δηλαδή να κλειδώνει μόνο του σε 5sec ή 10 sec ή 12sec ή........????

 

Να βάλεις να κλειδώνει αυτόματα γίνεται μετά από λίγα δευτερόλεπτα ,αλλά δεν υπάρχει η επιλογή να επιλέξεις μετά από πόσα δευτερόλεπτα θέλεις να κλειδώνει αυτόματα.

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις αποψη για το service στους Αμπελοκηπους στη Θεσσαλονικη;

MOBITEL A.E.E, Μ.ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΥ 41, 2310-735273

 

Να το παω εκει (που με βολευει) ή να το αποφυγω;

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις αποψη για το service στους Αμπελοκηπους στη Θεσσαλονικη;

MOBITEL A.E.E, Μ.ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΥ 41, 2310-735273

 

Να το παω εκει (που με βολευει) ή να το αποφυγω;

 

Θα σου έλεγα να προτιμήσεις τα κεντρικά στην Δωδεκανήσου.

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ.Μεχρι και οτι το W800 είναι πολύ καλύτερο απο το Κ750 προσπαθούσαν να με πείσουν...ας είναι καλά το site αυτό με τις απόψεις όλων που βοηθάει..!!!

Πολύ καλύτερο σε τι; πρόκειται για το ίδιο ακριβώς κινητό.

Το ερώτημα είναι ένα. Αν το θες στο πιο σοβαρό μαύρο ή στο τρέντυ; ποστοκαλί. Προσωπικά προτιμό το μαύρο.

Αν θες την μεγαλύτερη κάρτα (512 αντί 64) του W800, το ξέρεις ότι την πληρώνεις στην διαφορά τιμής. Θα μπορούσες να την αγοράσεις και μόνος σου.

Αν θες τόσο πολύ τον media player του w800 απλά μετατρέπεις το Κ750 σε w800. Για μένα δεν αξίζει τον κόπο.

Οι πωλήσεις του Κ750 πάντως ήταν πολύ περισσότερες από αυτές του W800.

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορέσει όμως να μου εξηγήσει κάποιος με τη συγκεκριμένη αναβάθμιση ποια θα είναι η βελτίωση του κινητού μου;;;Ευχαριστώ πολύ!!!
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορέσει όμως να μου εξηγήσει κάποιος με τη συγκεκριμένη αναβάθμιση ποια θα είναι η βελτίωση του κινητού μου;;;Ευχαριστώ πολύ!!!

Απο οταν βγηκε η αναβαθμιση..χαθηκε το φιλοτιμο.:)

δεν νομιζω να διορθωσει καποιο ουσιαστικο bug.αλλλωστε το κινητο δουλευε μια χαρα και με την προηγουμενη version.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απο οταν βγηκε η αναβαθμιση..χαθηκε το φιλοτιμο.:)

δεν νομιζω να διορθωσει καποιο ουσιαστικο bug.αλλλωστε το κινητο δουλευε μια χαρα και με την προηγουμενη version.

 

Κατάλαβα...:( !Τελοσπάντων εγώ την έκανα τώρα..Ελπίζω τουλάχιστον να μην δημιουργήσει κανένα άλλο πρόβλημα στο κινητό μου..Σ'ευχαριστώ πολύ:) !!!!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα update το Κ750 με έκδοση R1DB001 μέσα από το SEUS.

όσοι πιστοί προσέλθετε

Τι είναι το SEUS; :confused: :stupid:

Link to comment
Share on other sites

kseri kanis an ta kapakia tou w810 teriazun sto k750?

οχι δεν ταιριαζουν καθολου :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

kalispera paidia...ithela na kanw mia erwtisi...to kinito sketi suskeui kainourio ti timi exei?? :)

 

Καλημερα.το κινητο κοστιζει 220 ευρο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.το κινητο κοστιζει 220 ευρο.:)

 

Και εγώ εκεί είχα μείνει, αλλά σύμφωνα με αυτό το τόπικ, έχει σπάσει και το φράγμα των 200 ευρώ !!!

199 :lol:

 

Για το PC Suite, δε γνωρίζω, αλλά έχω την εντύπωση ότι είναι για Nokia και δε συνεργάζεται με το Κ750. Εδώ μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια...

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ εκεί είχα μείνει, αλλά σύμφωνα με αυτό το τόπικ, έχει σπάσει και το φράγμα των 200 ευρώ !!!

199 :lol:

 

Για το PC Suite, δε γνωρίζω, αλλά έχω την εντύπωση ότι είναι για Nokia και δε συνεργάζεται με το Κ750. Εδώ μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια...

 

Είναι απίστευτο πως ένα τόσο καταπλήκτικο κινητό να είναι τόσο φθηνό.Πραγματικά εκνευρίζομαι γιατί όλος ο κόσμος έχει αυτό το κινητό τώρα.Να φανταστείτε είμαστε μια παρέα 20 ατόμων και οι 10 έχουν αυτό το κινητό!Αν είναι δυνατόν...:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...