Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για και απο μενα σε ολους εχω κατεβασει κατι παιχνιδια ΕΧΩ το κ750ι ΚΑΙ ΝΟΚΙΑ Ε50 πως γινεται να τα περασω στο κινητο δεν το εχω ξανακανει αν μπορει ας βοηθηση καποιος .Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παρακαλώ φίλε μου.

Το Ε50 δεν το ξέρω καθόλου αλλά δεν φαντάζομαι ότι θα είναι πολύ διαφορετικά τα πράγματα και εκεί.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!!

Εχω ενα πολυ μυστηριο προβλημα με το κινητο μου... (κ750)

Οταν εχω αναμμενο το bluetooth και με παιρνουν τηλεφωνο το κινητο κολαει ολοκληρο..

Δηλαδη τι εννοω..

Δονιζεται η συσκευη χωρις να ακουγεται η να αναβει και για να ξεκολησει πρεπει να βγαλω τη μπαταρια απο πισω...

Οταν περνω εγω τηλεφωνο ολα καλα..

Περιττω να πω βεβαια οτι οταν δεν ειναι συνδεμενο το bluuetooth δουλευει μια χαρα..

Επισης τελευταια αναβαθμιση στο κινητο εγινιε πριν απο 10 μερες και το bluetooth που χρησιμοποιω ειναι ενα st nano..

Kαι το κανει με οποιοδηποτε bluetooth εχω δοκιμασει!!

Sony Ζ5 compact, Sony XZ1, Sony Xperia 5 - Samsung Galaxy tab S2 2016

Kia sportage ex full

Link to comment
Share on other sites

Καμια βοηθεια παιδια??

 

άρα έχει κάποιο πρόβλημα το κινητό!!!! γιατί σ εμένα το Κ750 λειτουργούσε άψογα με το Samsung wep200

l33t )3\/&1_[]|* &2
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες και με bt της SE και σου έκανε τα ίδια;

Δοκιμασα και sony ericsson αλλα τα ιδια φιλε μου...

Τι προβλημα να εχει το κινητο δηλαδη??

Ολα τα αλλα καλα μονο αυτο που κολλαει ειναι??

Αν ειναι να δωσω καμια 100αρα να το φτιαξω παιρνω καινουργιο!!

Sony Ζ5 compact, Sony XZ1, Sony Xperia 5 - Samsung Galaxy tab S2 2016

Kia sportage ex full

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα και sony ericsson αλλα τα ιδια φιλε μου...

Τι προβλημα να εχει το κινητο δηλαδη??

Ολα τα αλλα καλα μονο αυτο που κολλαει ειναι??

Αν ειναι να δωσω καμια 100αρα να το φτιαξω παιρνω καινουργιο!!

 

κάνε αναβάθμιση και customization.... (αναβάθμιση δεν θυμάμαι πως λέγεται, αλλά που περνούν εξ αρχής όλα τα στοιχεία)

l33t )3\/&1_[]|* &2
Link to comment
Share on other sites

κάνε αναβάθμιση και customization.... (αναβάθμιση δεν θυμάμαι πως λέγεται, αλλά που περνούν εξ αρχής όλα τα στοιχεία)

Μα εκανα αναβαθμιση πριν 10 μερες στη sony ericsson κιολας και πληρωσα 35 euro γι'αυτο το λογο λεγοντας οτι εφταιγε που δε δουλευε το bluetooth το οτι το κινητο δεν ηταν αναβαθμισενο..

Sony Ζ5 compact, Sony XZ1, Sony Xperia 5 - Samsung Galaxy tab S2 2016

Kia sportage ex full

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο το πρόβλημά σου φίλε μου. Υπάρχουν χρήστες που είχαν αναφέρει προβλήματα με bt κυρίως της samsung αλλά είσαι ο πρώτος που αναφέρει για πρόβλημα με όλα τα bt. Και απ΄ότι φαίνεται σου πήραν και χωρίς λόγο τα 35 ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

Τελικα το κινητο ειναι φοβερο οσο το ανακαλυπτω τοσο ποιο πολυ μου αρεσει.Θα περιμενω να βγει και η αναβαθμιση στην SONY στα ελληνικα γιατι τωρα που πηγα μου λεει πως δεν υποστηριζει τις υπηρεσιες της συσκευης η κατι τετοιο.Μαλλον δεν εχει ακομα τα ελληνικα.Δεν βιαζομαι γιατι το κινητο ειναι φοβερο. ;)

 

Akiro! Katalathos!

[sIGPIC][/sIGPIC]

myspace.com/djfia123

Link to comment
Share on other sites

Α και κατι αλλο μηπως ξερει κανεις αν απενεργοποιηται το φορτισμα του κινητου οταν το βαζουμε στο καλωδιο;

 

Patas >*<<*<*21 kai etsi otan sindeeis to kalodio gia na fortisei to kinito.. den fortizei! gia na to kaneis na fortizei patas pali to idio!

 

* To > simenei deksia kai to < aristera.

[sIGPIC][/sIGPIC]

myspace.com/djfia123

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα λάθοι συμβαίνουν...:lol::lol::lol:

Για δείτε λίγο στην δημοπρασία την τιμή άμεσης αγοράς: http://www.emarket.gr/lot.cfm?lotID=10742338

 

 

Άκου εκεί 1000 ευρώ!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

αυτό το δα κι εγώ,κι ομολογώ πως έμεινα!:lol:
Link to comment
Share on other sites

εχω το κ750 και ειναι voda...ne live δεν δουλευουν τα πληκτρα 7 8 9 το πληκτρο για πισω και το πληκτρο της καμερας.εγω πιστευω οτι φταιει η ΠΛΑΚΕΤΑ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟΥ γιατι τα αλλα πληκτρα ειναι οκ.ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΕΣΕΙΣ.γιατι το λεω για να το αγορασω απο το ιντερνετ το ανταλλακτικο και να το φτιαξω μονος μου πιανουν τα χερια μου.

 

 

ΤΙ ΛΕΤΕ?

Link to comment
Share on other sites

εχω το κ750 και ειναι voda...ne live δεν δουλευουν τα πληκτρα 7 8 9 το πληκτρο για πισω και το πληκτρο της καμερας.εγω πιστευω οτι φταιει η ΠΛΑΚΕΤΑ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟΥ γιατι τα αλλα πληκτρα ειναι οκ.ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΕΣΕΙΣ.γιατι το λεω για να το αγορασω απο το ιντερνετ το ανταλλακτικο και να το φτιαξω μονος μου πιανουν τα χερια μου.

 

 

ΤΙ ΛΕΤΕ?

Εγω λεω να το στειλεις στο service και να στο κανουν δωρεαν,φανταζομαι οτι εχεις και εγγυηση.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ειναι δυνατον να διωξουμε το παρασιτικο vf live και αυτοματως να μετατρεψουμε το Κ750 σε W800???

 

Εννοω με μια διαδικασια, την ιδια στιγμη, με Ελληνικα! και φυσικα 4 free:p

 

Εχω διαβασει (οσο μπορεσα) και τα "δικα" μας θεματα-μηνυματα, αλλα και απο ξενα sites. Ξερετε, τα σχετικα (esato, topsony, se-nse...)

 

Περιττο να σας πω, οτι ειμαι πιο μπερδεμενος παρα διαφωτισμενος.

Exω εναν αχταρμα μες στο κεφαλι μου!

 

Phone XS++, Far Manager, SETool2...ΟΛΑ "ακουγονται" χρησιμα:dizzy:

 

Θα ημουν Υποχρεος, σε οποιον μου εδινε μια λυση, ειτε με μορφη links, ειτε απ'ευθειας.

 

Στοιχεια Λογισμικου:

CDA 102338/15 R23A---R1CA021---CID 49

 

Υ.Γ. Ομολογω οτι μου φαινεται Βουνο, σε σχεση με το Ρ990.

 

http://kwanying.wordpress.com/

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θέλω τα αρχεία firmwire για k750i γιατί οταν πάω στο topic flashing & customation στον scottas τα αρχεία firmwire δεν πιάνουν:cry:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θέλω τα αρχεία firmwire για k750i γιατί οταν πάω στο topic flashing & customation στον scottas τα αρχεία firmwire δεν πιάνουν:cry:

 

 

Δεν σου πιάνουν διότι έχεις Κ750 με CID49... Πήγαινε εδώ http://www.4shared.com/ και κατεβασε τα εξής αρχεία :

 

K750_R1BC002_MAIN_EU_EMEA_CID49

 

 

K750_R1CA021_FS_EMEA_3_RED49.

 

Για το customize χρησημοποίησε την EMEA3 που βγάζει το XS++ για το Κ750.

 

Μετά κανε update μεσω SEUS για την τυελευταία έκδοση του firmware.

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Πάω να κάνω το sony ericsson update service και μου λέει αναβάθμιση μη διαθέσιμη

αμα το κανες debrand...απο vodafone...σε καταλαβε:p

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...