Jump to content

Τα ενοικιαζόμενα e-scooters της Hive ήρθαν στην Αθήνα!


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

 

Με τις υγείες σου

https://www.onmed.gr/ygeia-eidhseis/story/365821/troxaia-atyximata-perissoteroi-thanatoi-stin-ellada-apo-oli-tin-eyropi

 

Αδελφέ, ειδικά για εσένα που νοιάζεσαι για το παιδάκι σου, ενημερώσου πρώτα για τα βασικά και μετά πας στα πατίνια... μάθε το παιδάκι σου να σέβεται τον άνθρωπο και όλα τα ζωντανά αυτού του πλανήτη, και μετά θα δεις πως θα φτιάξουν όλα.

Που έσπευεσες και με χαρά να ποστάρεις πρώτος τα νέα μπας και σου κλέψει τη χαρά κάποιος άλλος

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στη Θεσσαλονικη ειδα Lime

 

1) αφημένο ΜΠΡΟΣΤΑ σε κάδο σκουπιδιών.

2) γιαγιά και εγγόνι (ανηλικο) με 2 πατίνια Lime να πηγαίνουν με ταχύτητα ανάποδα σε μονόδρομο.

3) σε δρομο με 1 λωριδα να προσπαθει τυπος με Lime να προσπερασει αμαξι απο τα ΔΕΞΙΑ, που εαν εστιβε δεξιά το αμάξι θα τον έπαιρνε από κατω.

 

Ήδη έγινε ένα ατύχημα. Μήπως να τα οδηγούσαν μόνο όσοι έχουν δίπλωμα οδήγησης; Οπως στο εξωτερικό.

 

 

Και εγώ στην Αθήνα είδα πολλά οχήματα παρκαρισμένα μπροστά σε ραμπες αμεα, πάνω σε πεζοδρόμια, διπλοπαρκαρισμένα εμποδίζοντας την ομαλή και κυρίως ΑΣΦΑΛΗ διάβαση των πεζών.... και αυτά τα οδηγούν όσοι έχουν δίπλωμα οδήγησης ξέρεις....τι θες να μας πεις ?

Τουλάχιστον το πατινι αν σε ενοχλεί το μετακινείς με το χέρι...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 140
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με τις υγείες σου

https://www.onmed.gr/ygeia-eidhseis/story/365821/troxaia-atyximata-perissoteroi-thanatoi-stin-ellada-apo-oli-tin-eyropi

 

Αδελφέ, ειδικά για εσένα που νοιάζεσαι για το παιδάκι σου, ενημερώσου πρώτα για τα βασικά και μετά πας στα πατίνια... μάθε το παιδάκι σου να σέβεται τον άνθρωπο και όλα τα ζωντανά αυτού του πλανήτη, και μετά θα δεις πως θα φτιάξουν όλα.

Που έσπευεσες και με χαρά να ποστάρεις πρώτος τα νέα μπας και σου κλέψει τη χαρά κάποιος άλλος

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

Και εγώ στην Αθήνα είδα πολλά οχήματα παρκαρισμένα μπροστά σε ραμπες αμεα, πάνω σε πεζοδρόμια, διπλοπαρκαρισμένα εμποδίζοντας την ομαλή και κυρίως ΑΣΦΑΛΗ διάβαση των πεζών.... και αυτά τα οδηγούν όσοι έχουν δίπλωμα οδήγησης ξέρεις....τι θες να μας πεις ?

Τουλάχιστον το πατινι αν σε ενοχλεί το μετακινείς με το χέρι...

 

θα συμφωνήσω 100% το ηλεκτρικό πατίνι ή το ποδήλατο ενοχλεί λίγο

 

όταν την ίδια στιγμή αυτοκίνητα (κάθε είδους) και μηχανές κάνουν πράγματα που όχι μόνο σημαίνουν αφαίρεση πινακίδων κυκλοφορίας/άδεια οδήγησης/άδεια κυκλοφορίας του οχήματος αλλά και βαρύτατα χρηματικά πρόστιμα...αλλά τα γράφουν όλα στα "φρύδια τους" γιατί απλά υπάρχει η νομοθεσία αλλά στην Ελλάδα δεν τηρείται...μέχρι που θα σκοτωθεί κάποιος και τότε θα ψάχνουν να βρουν τι φταίει και σκοτώθηκε...αλλά θα είναι αργά...

Xiaomi Poco F3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Poco X3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 9 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6GB/64GB , Huawei P Smart (2019) 3GB/64GB , Lenovo/Motorola Moto G4 Plus (Εκλάπει) , Lenovo Motorola Moto G5S Plus (Εκλάπει) , Xiaomi Redmi Note 4X (Παροπλίστηκε) , Lenovo/Motorola Moto G2 (Χαρίστηκε) , Asus Google Nexus 7 FHD WiFi

COSMOTE (GR)

WIND (GR)

Με εκτίμηση.

Link to comment
Share on other sites

Βρέθηκα χθες το απόγευμα στην Θεσσαλονίκη παραλία και κέντρο πόλης και πραγματικά αγανάκτησα με αυτό το χάλι που επικρατεί με την νέα αυτή μόδα. Περπατάς χαλαρά στο πεζόδρομιο που λέγεται πεζοδρόμιο επειδή είναι για πεζούς και μόνο και απο το πουθενά εμφανίζονται αυτά τα πατίνια. :mad: Αν θελω να με πατήσει όχημα και να μου κόβει το περπάτημα μου, πηγαίνω και απο τον δρόμο. Δεν έχουν καμμιά δουλειά να πηγαίνουν απο το πεζοδρόμιο και αίσχος που ο δήμος θεσσαλονίκης έδωσε την άδεια του γιαυτο το πράγμα
Link to comment
Share on other sites

Βρέθηκα χθες το απόγευμα στην Θεσσαλονίκη παραλία και κέντρο πόλης και πραγματικά αγανάκτησα με αυτό το χάλι που επικρατεί με την νέα αυτή μόδα. Περπατάς χαλαρά στο πεζόδρομιο που λέγεται πεζοδρόμιο επειδή είναι για πεζούς και μόνο και απο το πουθενά εμφανίζονται αυτά τα πατίνια. :mad: Αν θελω να με πατήσει όχημα και να μου κόβει το περπάτημα μου, πηγαίνω και απο τον δρόμο. Δεν έχουν καμμιά δουλειά να πηγαίνουν απο το πεζοδρόμιο και αίσχος που ο δήμος θεσσαλονίκης έδωσε την άδεια του γιαυτο το πράγμα

 

https://www.google.com/amp/s/www.lifo.gr/now/greece/232132/eisaggeliki-paremvasi-gia-ta-ilektrika-patinia%3famp

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ε οκ αν και ο βάλουν 5 χιλιόμετρα ώρα ουσιαστικά ρνα κλικ ποιο γρήγορα από τους πεζούς και για να κάνεις βόλτα από λευκό πύργο μέχρι Μέγαρο θα πάρει χαλαρά 40 λεπτά κακ αυτό ειναι τερμσ ασύμφορο οικονομικά, ουσιαστικά ας βάρανε πρόσημο για οδήγηση εκεί που δεν πρέπει η κόψτε τα τελείως οτιδήποτε άλλο είναι απλά μ... Σ
Link to comment
Share on other sites

Με τις υγείες σου

https://www.onmed.gr/ygeia-eidhseis/story/365821/troxaia-atyximata-perissoteroi-thanatoi-stin-ellada-apo-oli-tin-eyropi

 

Αδελφέ, ειδικά για εσένα που νοιάζεσαι για το παιδάκι σου, ενημερώσου πρώτα για τα βασικά και μετά πας στα πατίνια... μάθε το παιδάκι σου να σέβεται τον άνθρωπο και όλα τα ζωντανά αυτού του πλανήτη, και μετά θα δεις πως θα φτιάξουν όλα.

Που έσπευεσες και με χαρά να ποστάρεις πρώτος τα νέα μπας και σου κλέψει τη χαρά κάποιος άλλος

 

Να πάρω και εδώ την πρωτιά;

 

Θεσσαλονίκη: Εισαγγελική έρευνα για τα πατίνια που κυκλοφορούν στην πόλη

Και άργησαν θα έλεγα. Κυκλοφορούν ανεξέλεγκτα χωρίς να ξέρει κανείς που και πώς. Φυσικά και με ενοχλούν ένα σωρό άλλες παρανομίες (πριν μέρες είπα σε άντρες της ΔΙΑΣ για κάτι αυτοκίνητα που κλείνουν ράμπες αναπήρων/καροτσιών αλλά μου είπαν δεν έχουν μπλοκάκι να γράψουν ενώ το έχουν ζητήσει) αλλά αυτά είναι σε κίνηση πάνω στο πεζοδρόμιο.

 

Να μας συγχωρέσεις που ζητούμε αυτό το τόσο δύσκολο και φοβερό: να περπατάμε στο πεζοδρόμιο με ασφάλεια. Δεν θα το ξανακάνουμε.

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

Να πάρω και εδώ την πρωτιά;

 

Θεσσαλονίκη: Εισαγγελική έρευνα για τα πατίνια που κυκλοφορούν στην πόλη

Και άργησαν θα έλεγα. Κυκλοφορούν ανεξέλεγκτα χωρίς να ξέρει κανείς που και πώς. Φυσικά και με ενοχλούν ένα σωρό άλλες παρανομίες (πριν μέρες είπα σε άντρες της ΔΙΑΣ για κάτι αυτοκίνητα που κλείνουν ράμπες αναπήρων/καροτσιών αλλά μου είπαν δεν έχουν μπλοκάκι να γράψουν ενώ το έχουν ζητήσει) αλλά αυτά είναι σε κίνηση πάνω στο πεζοδρόμιο.

 

Να μας συγχωρέσεις που ζητούμε αυτό το τόσο δύσκολο και φοβερό: να περπατάμε στο πεζοδρόμιο με ασφάλεια. Δεν θα το ξανακάνουμε.

 

σε προλαβα, εγω πηρα την πρωτια.

 

χιουμορ κανω εννοειται.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να πάρω και εδώ την πρωτιά;

 

Θεσσαλονίκη: Εισαγγελική έρευνα για τα πατίνια που κυκλοφορούν στην πόλη

Και άργησαν θα έλεγα. Κυκλοφορούν ανεξέλεγκτα χωρίς να ξέρει κανείς που και πώς. Φυσικά και με ενοχλούν ένα σωρό άλλες παρανομίες (πριν μέρες είπα σε άντρες της ΔΙΑΣ για κάτι αυτοκίνητα που κλείνουν ράμπες αναπήρων/καροτσιών αλλά μου είπαν δεν έχουν μπλοκάκι να γράψουν ενώ το έχουν ζητήσει) αλλά αυτά είναι σε κίνηση πάνω στο πεζοδρόμιο.

 

Να μας συγχωρέσεις που ζητούμε αυτό το τόσο δύσκολο και φοβερό: να περπατάμε στο πεζοδρόμιο με ασφάλεια. Δεν θα το ξανακάνουμε.

 

λυπάμαι που θα σας απογοητεύσω δεν θα γίνει τίποτα απολύτως με την "εισαγγελική έρευνα" ούτε στην Θεσσαλονίκη ούτε στην Αθήνα

 

οι εταιρείες τηρούν το νόμο λένε που πρέπει να χρησιμοποιούνται τα ηλεκτρικά πατίνια

 

αλλά δεν μπορούν να το επιβάλουν δεν είναι κράτος , δεν είναι αστυνομία

 

οι αναβάτες δεν τηρούν το νόμο και χρησιμοποιούν τα ηλεκτρικά πατίνια όπου να είναι

 

επίσης να θυμίσω ότι ο ΚΟΚ δεν προβλέπει ούτε για τα ηλεκτρικά πατίνια ούτε για τα ποδήλατα

 

άρα μάλλον θα πρέπει να αλλάξει η νομοθεσία και ο ΚΟΚ να προβλέπει όλα τα οχήματα με ρόδες είτε είναι ηλεκτρικά πατίνια είτε ποδήλατα.

Edited by Zer0c00L

Xiaomi Poco F3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Poco X3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 9 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6GB/64GB , Huawei P Smart (2019) 3GB/64GB , Lenovo/Motorola Moto G4 Plus (Εκλάπει) , Lenovo Motorola Moto G5S Plus (Εκλάπει) , Xiaomi Redmi Note 4X (Παροπλίστηκε) , Lenovo/Motorola Moto G2 (Χαρίστηκε) , Asus Google Nexus 7 FHD WiFi

COSMOTE (GR)

WIND (GR)

Με εκτίμηση.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εγώ έχω δικό μου ηλ. πατίνι και πάντα πάω από στενά, ποτέ από μεγάλες λεωφόρους, σπάνια από πεζοδρόμια, και αυτό μόνο αν είναι άδεια, και πάντα όταν δω πεζούς κατεβαίνω και το σπρώχνω με τα χέρια και φοράω πάντα κράνος. Ωστόσο συνέχεια γίνομαι αποδέκτης ειρωνείας, ακόμα και ύβρεων χωρίς κανένα λόγο, απλά επειδή ο έλληνας είναι ούγκανο και νομίζει ότι είναι πάντα εξυπνότερος από τον άλλον και πιο μάγκας (μέχρι να φάει το πρώτο μπουνίδι).

Παράδειγμα, ότι γράφετε εδώ μέσα και ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ τα κάνουν χρόνια τώρα μηχανάκια και ποδήλατα αλλά εκεί δεν σας πειράζει, ξαφνικά σας πείραξε το πατίνι, και δεν καταλαβαίνω τον λόγο, δλδ δεν έχετε δει ποτέ μηχανάκι να πηγαίνει ανάποδα ή να πηγαίνει από το πεζοδρόμιο? δεν έχετε δει ποτέ ποδηλάτη χωρίς κράνος? Ψάχνω αλλά δεν βρίσκω thread γι αυτούς. Το ότι τα μηχανάκια πάνε ανάμεσα στα αυτοκίνητα και σε βρίζουν κιόλας είναι νόμιμο? Που είναι το πρόβλημα με τα πατίνια δλδ? Κάνετε λες και είμαστε η Δανία, έχουμε λύσει όλα μας τα προβλήματα και μας έμεινε αυτό, ΓΕΛΑΩ, ζούμε σε μια χώρα -ρδελο και σας πείραξε ΤΟ ΠΑΤΙΝΙ.

Το πρόβλημα είναι του κράτους που δεν έφτιαξε ποτέ ποδηλατόδρομους ενώ έφαγε τα λεφτά, κανονικά άμα θέλετε να είμαστε σωστοί πρέπει να καταργηθούν και τα ποδήλατα και τα πατίνια και τα πάντα και να μείνουν μόνο τα αυτοκίνητα και οι μηχανές.

 

Αυτά τα ολίγα, καλή συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως στην Θεσσαλονίκη είδα αρκετούς να κινούνται με τέτοια

Σε κάποια φάση έψαχνα με το αμάξι να παρκάρω κάνα μισάωρο και τελικά έφυγα και ξανά πήγα αρκετά πιο έξω στο σπίτι ενός φίλου. Πήγα κέντρο με το λεωφορείο

Τα ζηλεψα εκείνη την ώρα έπρεπε να είχα ένα να κάνω την δουλειά μου

 

Κάτι που διαβάζω ότι γίνεται μπαχαλο και κινούνται όπου να ναι τα θεωρώ λάθος

Καλά κάνουν και κινούνται όπου να ναι αυτή είναι και η ουσία αγοράς ενός τέτοιου μέσου μεταφοράς

Δεν είδα να ενοχλούν κανέναν

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω δικό μου ηλ. πατίνι και πάντα πάω από στενά, ποτέ από μεγάλες λεωφόρους, σπάνια από πεζοδρόμια, και αυτό μόνο αν είναι άδεια, και πάντα όταν δω πεζούς κατεβαίνω και το σπρώχνω με τα χέρια και φοράω πάντα κράνος. Ωστόσο συνέχεια γίνομαι αποδέκτης ειρωνείας, ακόμα και ύβρεων χωρίς κανένα λόγο, απλά επειδή ο έλληνας είναι ούγκανο και νομίζει ότι είναι πάντα εξυπνότερος από τον άλλον και πιο μάγκας (μέχρι να φάει το πρώτο μπουνίδι).

Παράδειγμα, ότι γράφετε εδώ μέσα και ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ τα κάνουν χρόνια τώρα μηχανάκια και ποδήλατα αλλά εκεί δεν σας πειράζει, ξαφνικά σας πείραξε το πατίνι, και δεν καταλαβαίνω τον λόγο, δλδ δεν έχετε δει ποτέ μηχανάκι να πηγαίνει ανάποδα ή να πηγαίνει από το πεζοδρόμιο? δεν έχετε δει ποτέ ποδηλάτη χωρίς κράνος? Ψάχνω αλλά δεν βρίσκω thread γι αυτούς. Το ότι τα μηχανάκια πάνε ανάμεσα στα αυτοκίνητα και σε βρίζουν κιόλας είναι νόμιμο? Που είναι το πρόβλημα με τα πατίνια δλδ? Κάνετε λες και είμαστε η Δανία, έχουμε λύσει όλα μας τα προβλήματα και μας έμεινε αυτό, ΓΕΛΑΩ, ζούμε σε μια χώρα -ρδελο και σας πείραξε ΤΟ ΠΑΤΙΝΙ.

Το πρόβλημα είναι του κράτους που δεν έφτιαξε ποτέ ποδηλατόδρομους ενώ έφαγε τα λεφτά, κανονικά άμα θέλετε να είμαστε σωστοί πρέπει να καταργηθούν και τα ποδήλατα και τα πατίνια και τα πάντα και να μείνουν μόνο τα αυτοκίνητα και οι μηχανές.

 

Αυτά τα ολίγα, καλή συνέχεια.

 

απλά αν τρακάρεις με το πατίνι πληρώνεις όλα εσύ και τον σκοτώνεις ποιο εύκολα σου κρεμάνε και φόνο εξ αμελειας

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω δικό μου ηλ. πατίνι και πάντα πάω από στενά, ποτέ από μεγάλες λεωφόρους, σπάνια από πεζοδρόμια, και αυτό μόνο αν είναι άδεια, και πάντα όταν δω πεζούς κατεβαίνω και το σπρώχνω με τα χέρια και φοράω πάντα κράνος. Ωστόσο συνέχεια γίνομαι αποδέκτης ειρωνείας, ακόμα και ύβρεων χωρίς κανένα λόγο, απλά επειδή ο έλληνας είναι ούγκανο και νομίζει ότι είναι πάντα εξυπνότερος από τον άλλον και πιο μάγκας (μέχρι να φάει το πρώτο μπουνίδι).

Παράδειγμα, ότι γράφετε εδώ μέσα και ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ τα κάνουν χρόνια τώρα μηχανάκια και ποδήλατα αλλά εκεί δεν σας πειράζει, ξαφνικά σας πείραξε το πατίνι, και δεν καταλαβαίνω τον λόγο, δλδ δεν έχετε δει ποτέ μηχανάκι να πηγαίνει ανάποδα ή να πηγαίνει από το πεζοδρόμιο? δεν έχετε δει ποτέ ποδηλάτη χωρίς κράνος? Ψάχνω αλλά δεν βρίσκω thread γι αυτούς. Το ότι τα μηχανάκια πάνε ανάμεσα στα αυτοκίνητα και σε βρίζουν κιόλας είναι νόμιμο? Που είναι το πρόβλημα με τα πατίνια δλδ? Κάνετε λες και είμαστε η Δανία, έχουμε λύσει όλα μας τα προβλήματα και μας έμεινε αυτό, ΓΕΛΑΩ, ζούμε σε μια χώρα -ρδελο και σας πείραξε ΤΟ ΠΑΤΙΝΙ.

Το πρόβλημα είναι του κράτους που δεν έφτιαξε ποτέ ποδηλατόδρομους ενώ έφαγε τα λεφτά, κανονικά άμα θέλετε να είμαστε σωστοί πρέπει να καταργηθούν και τα ποδήλατα και τα πατίνια και τα πάντα και να μείνουν μόνο τα αυτοκίνητα και οι μηχανές.

 

Αυτά τα ολίγα, καλή συνέχεια.

 

προσωπικά θεωρώ ότι έχεις δίκιο

 

στο γεγονός ότι είμαστε χώρα ...-ρδελο έχουμε την ευθύνη μας ως πολίτες καθώς εμείς είμαστε αυτοί που εκλέξαμε αυτούς που κυβερνούν την χώρα και την έχουν κάνει έτσι.

 

σε ότι αφορά τα ποδήλατα και φυσικά τα ηλεκτρικά πατίνια να σε ενημερώσω ότι δεν υπάρχει πρόβλεψη στον ΚΟΚ με ότι σημαίνει αυτό

 

βέβαια σε άλλες χώρες σέβονται την ΛΕΑ , έχουν ποδηλατοδρόμους και φυσικά δρόμους στους οποίους μπορούν να κινηθούν τα ηλεκτρικά πατίνια...

 

έχουμε ακόμα μέλλον μπροστά μας

 

οι εταιρείες έφεραν τα ηλεκτρικά πατίνια με σκοπό το κέρδος

 

αν διαβάσεις εσύ και οι άλλοι τους όρους χρήσης θα διαπιστώσεις ότι είναι καλυμμένες σε κάθε περίπτωση με ότι σημαίνει αυτό.

Xiaomi Poco F3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Poco X3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 9 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6GB/64GB , Huawei P Smart (2019) 3GB/64GB , Lenovo/Motorola Moto G4 Plus (Εκλάπει) , Lenovo Motorola Moto G5S Plus (Εκλάπει) , Xiaomi Redmi Note 4X (Παροπλίστηκε) , Lenovo/Motorola Moto G2 (Χαρίστηκε) , Asus Google Nexus 7 FHD WiFi

COSMOTE (GR)

WIND (GR)

Με εκτίμηση.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα προσπάθησα ανεπιτυχώς στο πάρκο Νιάρχου να νοικιάσω ένα έτσι για δοκιμή, ενώ είχα κάνει λογαριασμό ( πιστωτική κάρτα οκ και 32 λεπτά χρήσης μέσα ώς μπόνους από ένα voucher που μου είχαν στείλει ) και το QR το διάβαζε κανονικά μου έβγαζε συνέχεια μία ένδειξη για επιβεβαιώση που θα σταλεί μέσω email το οποίο δεν ήρθε ποτέ. Μετά λοιπόν από 15' προσπάθειας σε 3 διαφορετικά το παράτησα :(

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...