Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ιδού 61a87784f82c739bc3e11b0f45d5c669.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Θα το κάνω και γω αλανι μ μήπως ειμαι τυχερος εγώ 21 Μάρτη το πήρα χωρίς προπαραγγελια. Θα ψάξω να δω πως γίνεται καλά κάνατε κ το ανεβάσατε

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θα τα ευχαριστηθεις μιλάμε ειναι.πολυ βολικά με πάρα πολύ καλο ήχο και με καλή μπαταρία.Εγω τα έχω λατρέψει.Εμένα έκαναν να έρθουν γύρω στης 9 εργάσιμες Καλοριζικα.

 

Μπορεί κάποιος να βάλει εδώ το λινκ για τα ear buds να βάλω και γω την απόδειξη μήπως κ τα πάρω;;; προφανώς κ δεν θα είναι λάθος απλά ανταμείβει όσους το πήραν νωρίς

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Στο samsung members μπες ρε εσύ....Και πας τέρμα κάτω που λέει για τώρα galaxybuds και δε καθοδηγεί από εκεί....

 

ψαχνω αλλα δεν το βρηκα καπου...

Link to comment
Share on other sites

Μήπως το έχουν βγάλει πλέον γιατί η προωθητική ήταν ως τις 23 του μήνα;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Μήπως το έχουν βγάλει πλέον γιατί η προωθητική ήταν ως τις 23 του μήνα;
Υπάρχει ακόμα το πεδίο ακόμα...κανονικα425d96bc4f8d7ac45a6252420552a97f.jpg

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Για οσους αναρωτιουνται για το update, εχει γινει pull off μαλλον καποιου bug σε αυτο.

 

https://www.google.gr/url?sa=i&source=web&cd=&ved=2ahUKEwjRjMCws6LhAhUPMuwKHYe8ACsQzPwBegQIARAC&url=https%3A%2F%2Fwww.sammobile.com%2F2019%2F03%2F25%2Fgalaxy-s10-update-powershare-improvements-march-security-patch%2F&psig=AOvVaw0iS-jOww6_37QVBer85rPs&ust=1553778841456633

 

Θα βγαλει ξανα νεο πακετο αναβαθμισης συντομα

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να υπάρχει το banner προχωράει όμως η διαδικασία;

Την έχω κάνει uninstall την εφαρμογή και δε μπορώ να δοκιμάσω.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να υπάρχει το banner προχωράει όμως η διαδικασία;

Την έχω κάνει uninstall την εφαρμογή και δε μπορώ να δοκιμάσω.

Προχωράει κανονικότατα....

 

d8831883cc15654dc68f5995c0f6432e.jpg

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά τότε, μπορούν να δοκιμάσουν και τα παιδιά, που ξέρεις κάτι καλό μπορεί να βγει.

 

Στα του θέματος συσκευή αγορασμένη από Public με EUR csc ακόμη δεν έχει έρθει η αναβάθμιση.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγώ το πήρα με τιμολόγιο του αδερφού μου μου γράφει για αλλαγή προφίλ στο samsung members αλλά μετά ζητάει αλλαγή id. Έχω το email k τον κωδικό απτό samsung account.του. Η δεν παίζει ρόλο να βάλω τα δικα μ στοιχεία όπως ήταν συνδεδεμένο με το δικό μ. κ απλά να βάλω την απόδειξη δύο φορές παρακάτω με το όνομα του αδερφού μου;;

 

 

 

 

 

Το έστειλα με τα δικά μου στοιχεία απτό samsung members κ την απόδειξη στο όνομα του αδερφού μου αλλά δύο φορές όπως ζητούσε και ο Θεός βοηθός φυσικά ποιος δεν θα ήθελε τέτοιο δώρο.. Αναμονή για την απάντηση

Μπράβο Teo που μας το είπες μπας κ το πάρουμε κ μεις

Edited by tresor_jim

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγώ το πήρα με τιμολόγιο του αδερφού μου μου γράφει για αλλαγή προφίλ στο samsung members αλλά μετά ζητάει αλλαγή id. Έχω το email k τον κωδικό απτό samsung account.του. Η δεν παίζει ρόλο να βάλω τα δικα μ στοιχεία όπως ήταν συνδεδεμένο με το δικό μ. κ απλά να βάλω την απόδειξη δύο φορές παρακάτω με το όνομα του αδερφού μου;;

 

 

 

 

 

Το έστειλα με τα δικά μου στοιχεία απτό samsung members κ την απόδειξη στο όνομα του αδερφού μου αλλά δύο φορές όπως ζητούσε και ο Θεός βοηθός φυσικά ποιος δεν θα ήθελε τέτοιο δώρο.. Αναμονή για την απάντηση

Μπράβο Teo που μας το είπες μπας κ το πάρουμε κ μεις

Εγώ άλλαξα κανονικά στοιχεία από το Samsung account και έβαλα της γυναίκας μου που είχε κοπεί και το τιμολογιο.....Δεν αντιμετώπισα πρόβλημα.....

 

Πάντως άλλος φίλος είχε θεμα με τα διαφορετικά στοιχεία....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Jim ένα παιδί ποιο πίσω έβαλε παρόμοια στοιχεία με εσένα δλδ άλλο τιμολόγιο άλλο account και έφαγε ban....Καλύτερα να είχες βάλει το account του αδερφού σου που είναι και το τιμολόγιο Γιατί θα ήταν 100% ο τι θα το περάσουν....Τώρα είσαι 50/50 .....μακάρι να τα τσιμπήσεις φίλε τα παιδιά λένε είναι πάρα πολύ καλά....
Link to comment
Share on other sites

Τα ακουστικά τουλάχιστον τα δικά μου στα πολυμέσα ειναι άριστα αλλά ενα θεματάκι το έχουν στις κλήσεις απ αυτό που ακούνε με όσους επικοινωνώ....

 

Ο ήχος καποιες στιγμες κανει κάποιες μεταπτώσεις....στο ακουστικο του καλούμενου

 

Ενώ εγώ ακούω τέλεια...

 

Επίσης δεν έχουν noise cancelation

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Jim ένα παιδί ποιο πίσω έβαλε παρόμοια στοιχεία με εσένα δλδ άλλο τιμολόγιο άλλο account και έφαγε ban....Καλύτερα να είχες βάλει το account του αδερφού σου που είναι και το τιμολόγιο Γιατί θα ήταν 100% ο τι θα το περάσουν....Τώρα είσαι 50/50 .....μακάρι να τα τσιμπήσεις φίλε τα παιδιά λένε είναι πάρα πολύ καλά....

 

Τι εννοεί με το ban? Αν έφαγε ban άλλος λογικά ούτε εμένα θα το δεχτουνε δεν ήταν τόσο απλό να συνδέσω του αδερφού μου. Κρίμα να τα χάσω αλλά οκ τι να κάνουμε. Εσένα δεν έγραφε τπτ πάνω στην απόδειξη δεν έγραφε το όνομα του παιδιού που αγόρασες; τι διαφορά έχει με το δικό σου αν γράφει κ σε σένα άλλο όνομα;; νομίζω υπάρχει μια προθεσμία για όλους για το δώρο γιαυτό κ το δέχτηκαν κ σένα.. Αν δεν το δεχτούν δεν μπορώ να στείλω με το account του brother? Τεσπα στο χέρι τους είναι

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει ότι όταν ανοίγω και κλείνω την εφαρμογή Samsung browser κάνει ένα μικρό lag στο annimation το οποίο δεν γίνεται στις άλλες εφαρμογές. Έχετε παρατηρήσει εσείς κάτι αντίστοιχο;
Link to comment
Share on other sites

Φίλε αυτά είναι βασικές αρχές. Δεν μπορεί άλλος να πληρώνει άλλος να παίρνει τα οφέλη. Κακώς δεν έβαλες του αδελφού σου

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλε αυτά είναι βασικές αρχές. Δεν μπορεί άλλος να πληρώνει άλλος να παίρνει τα οφέλη. Κακώς δεν έβαλες του αδελφού σου

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Μωρέ εγώ το πληρώνω το έβαλα στο όνομα μου με δόσεις αλλά αυτοί δεν το ξέρουν τεσπα.. Πάντως στις πληροφορίες έλεγε να είναι η ίδια απόδειξη προπαραγγελιας κ παραγγελίας κ σκέφτηκα ότι δεν θα υπάρχει θέμα...

Το πράγμα είναι αν επικοινωνήσει κάποιος μαζί μ όπως γράφει και να πω μήπως γίνεται να βάλω τα σωστά στοιχεια...

Απλα μου έγραφε αλλαγή face id κτλ κ φοβήθηκα μη κάνω καμιά πατάτα ..... Απλά να σας πω κ κάτι ρε παιδια φαίνεται ότι στάλθηκε απτην συσκευή που κατέθεσα στις φωτογραφίες γιατί έγραφε μέσα τα στοιχεία συσκευής νομίζω αυτόματα.. Κ απτή στιγμή που γράφω την ίδια διεύθυνση με την απόδειξη ... Τεσπα ας φάω και ban δεν τα είχα στο πρόγραμμα εγώ αποδείξεις έβαλα ότι θέλει ας γίνει

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεί με το ban? Αν έφαγε ban άλλος λογικά ούτε εμένα θα το δεχτουνε δεν ήταν τόσο απλό να συνδέσω του αδερφού μου. Κρίμα να τα χάσω αλλά οκ τι να κάνουμε. Εσένα δεν έγραφε τπτ πάνω στην απόδειξη δεν έγραφε το όνομα του παιδιού που αγόρασες; τι διαφορά έχει με το δικό σου αν γράφει κ σε σένα άλλο όνομα;; νομίζω υπάρχει μια προθεσμία για όλους για το δώρο γιαυτό κ το δέχτηκαν κ σένα.. Αν δεν το δεχτούν δεν μπορώ να στείλω με το account του brother? Τεσπα στο χέρι τους είναι

 

 

Τα τιμολόγια γράφουν στοιχεία όπως όνομα ΑΦΜ έδρα...οι αποδείξεις δεν γράφουν τπτ....μονο χρήματα και ΦΠΑ....

Οι αποδείξεις με λίγα λόγια είναι σαν είναι δικές Αφού δεν αναγράφουν στοιχεία Ενώ τα τιμολόγια από την στιγμή που γράφουν αλλά στοιχεία με λίγα λόγια δεν σου ανήκει....

Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει ότι όταν ανοίγω και κλείνω την εφαρμογή Samsung browser κάνει ένα μικρό lag στο annimation το οποίο δεν γίνεται στις άλλες εφαρμογές. Έχετε παρατηρήσει εσείς κάτι αντίστοιχο;

Ναι ισχύει αυτό το μικρό σπασιματάκι στο animation του browser.

Με τον nova βέβαια δεν το κάνει , μάλλον με το επερχομενο update θα λυθούν όλα αυτά τα μικροπροβληματάκια..

The sky moves on sideways
Link to comment
Share on other sites

Τα τιμολόγια γράφουν στοιχεία όπως όνομα ΑΦΜ έδρα...οι αποδείξεις δεν γράφουν τπτ....μονο χρήματα και ΦΠΑ....

Οι αποδείξεις με λίγα λόγια είναι σαν είναι δικές Αφού δεν αναγράφουν στοιχεία Ενώ τα τιμολόγια από την στιγμή που γράφουν αλλά στοιχεία με λίγα λόγια δεν σου ανήκει....

 

Ναι κατάλαβα... Πήγα να αλλάξω τώρα face id και μου έγραφε ότι το email του αδερφού μου χρησιμοποιείται ... Δεν ξέρω αν υπάρχει άλλος τρόπος να τα στείλω ώστε να δεχτούνε τα σωστά... Οκ εμένα δεν θα το δεχτούνε... Με κάποιο email η με κάποιο τρόπο αν επικοινωνίσω με τη Samsung hellas..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Θα έλεγα πως γενικά έχει αρκετό stuttering. H Samsung δεν φαίνεται να το έχει λύσει αυτό, όυτε με το OneUI.
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεί με το ban? Αν έφαγε ban άλλος λογικά ούτε εμένα θα το δεχτουνε δεν ήταν τόσο απλό να συνδέσω του αδερφού μου. Κρίμα να τα χάσω αλλά οκ τι να κάνουμε. Εσένα δεν έγραφε τπτ πάνω στην απόδειξη δεν έγραφε το όνομα του παιδιού που αγόρασες; τι διαφορά έχει με το δικό σου αν γράφει κ σε σένα άλλο όνομα;; νομίζω υπάρχει μια προθεσμία για όλους για το δώρο γιαυτό κ το δέχτηκαν κ σένα.. Αν δεν το δεχτούν δεν μπορώ να στείλω με το account του brother? Τεσπα στο χέρι τους είναι
Θα έπρεπε να αλλάξεις τα στοιχεία στον δικό σου λογαριασμό...Και να βάλεις του αδελφού σου.....

 

Για κανε μια προσπάθεια...ξανά...

 

Και βαλε άλλο mail ,διεύθυνση τιμολογιου(?)....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Θα έπρεπε να αλλάξεις τα στοιχεία στον δικό σου λογαριασμό...Και να βάλεις του αδελφού σου.....

 

Για κανε μια προσπάθεια...ξανά...

 

Και βαλε άλλο mail ,διεύθυνση τιμολογιου(?)....

 

 

Βοήθησε με λιγάκι...

Έγραψα για αλλαγή προφίλ στο samsung members όταν πήγα να βάλω του αδερφού μου αφου έσβησα απτή συσκευή το δικό μου μετά μου έγραφε ότι χρησιμοποιείται αυτό το email κ δεν μπορώ να καταλάβω οκ το έχει ο αδερφός μ στο s8 plus δεν μπορεί να το βάλει κ σε άλλη συσκευή;;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Βοήθησε με λιγάκι...

 

Έγραψα για αλλαγή προφίλ στο samsung members όταν πήγα να βάλω του αδερφού μου αφου έσβησα απτή συσκευή το δικό μου μετά μου έγραφε ότι χρησιμοποιείται αυτό το email κ δεν μπορώ να καταλάβω οκ το έχει ο αδερφός μ στο s8 plus δεν μπορεί να το βάλει κ σε άλλη συσκευή;;

Δεν χρειάζεται καμία διαγραφή κανενός προφίλ.....διόρθωση τα δικα σου κάνεις....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...