Jump to content

Προδοσία από φίλους


garfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πιο πολύ με πείραξε που έπεσαν τόσο χαμηλά και είπαν αυτά τα πράγματα στην κοπέλα μου η οποία φυσικά έχασε πάσα ιδέα για αυτούς. Αν έχεις πρόβλημα ρε φίλε γίνε άντρας και έλα πες το σε μένα. Πρόσφατα ένας από τους <<φίλους>> αυτους μετά το τέλος των εξετάσεων με έθαβε σε κάτι άλλα παιδια και εκεί κοντά ήταν ένας αστυφύλακας που στέλνουν για τα γραπτά. Έλα όμως που ο αστυφύλακας ήταν φίλος του αδερφού μου.....

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 365
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

της την έπεσαν δύο από τους καλύτερούς μου φίλους Το αποκορύφωμα ήταν όταν της είπαν την εξής φράση: <<Δεν ξέρεις τι ******ς που είναι ο Νίκος>>.

Έπαθα ακριβώς το ίδιο αλλά εγώ ήμουν στη θέση της κοπέλας σου, κατά κάποιο τρόπο,γιατί ο κολλητός μου μου γνώρισε έναν πολύ καλό φίλο του και τα φτιάξαμε. Μετά από αρκετό καιρό που ήμασταν μαζί παθαίνει ατύχημα και σπάει το πόδι του, τότε ο κολλητός μας ήταν συνέχεια μαζί μου δήθεν για να με προστατεύει. Το δικό μου αποκορύφωμα ήταν η γιορτή μου που ο φίλος μου δεν μπορούσε να βγεί και έτσι βγήκα με τον κολλητό μας και μου ρίχτηκε λέγοντας μου ότι για δώρο ήθελε να μου δώσει ένα φιλί :scared: και ότι ήθελε να ανταποδώσει τον έρωτα που ένιωθα γι'αυτόν :blink: (για 9 χρόνια κοιμόμουν και δεν είχα καταλάβει ότι ο "κολλητός" μου με γουστάρει).Επίσης έμαθα ότι αυτά που έλεγε σε'μένα για τον φίλο μου (ότι με απατάει, με θέλει μόνο για σεξ κ.α.) τα έλεγε και σε αυτόν για'μένα

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Έχω αναφέρει την περίπτωση του συγκάτοικου των φοιτητικών μου χρόνων. Ένα καλό στοιχείο είναι ότι στο 2ο έτος, κάποιος που με ήξερε απο το στρατό του είχε πει οτι ειμαι καλός μέχρι αηδίας (ισχύει ακόμα, σε ένα μεγάλο βαθμό). Και ο τύπος το εκμεταλλεύθηκε μέχρι αηδίας :mad:

 

Η χειρότερη περίπτωση που μου έτυχε ήταν σε μια περίοδο στο στρατό που είχα ανάγκη απο κάποιον και που πιάστηκα κυριολεκτικά από κάποιον που νόμιζα φίλο, ο οποίος με έβλεπε σαν "την έσχατη λύση", όταν δεν είχε παρέα να βγει. Η σταγόνα που ξεχείλησε το ποτήρι, ήταν όταν μου είπε οτι στο Πανεπιστήμιο θα γινόταν κάποιο πάρτυ κάποια μέρα. Μετά μου είπε ότι είχε κάνει λάθος και το πάρτυ θα γινόταν την επομένη. Τον πρόδωσε όμως ο πατέρας του, που μου αποκάλυψε ότι το πάρτυ θα γινόταν τη συγγεκριμένη μέρα. Το διασταύρωσα και από τοτε... αντίο!

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δε στεναχωρήθηκα ιδιαίτερα και χάρηκα που <<έπεσαν οι μάσκες>>.

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δε στεναχωρήθηκα ιδιαίτερα και χάρηκα που <<έπεσαν οι μάσκες>>.

Όταν όμως έχεις δίπλα σου έναν άνθρωπο για φίλο που σε έχει δει ακόμα και με τα εσώρουχα και σου τη φέρνει δεν σου γυρνάει το μάτι ανάποδα?

Άσε που στην δική μου περίπτωση με έβγαλε και ερωτευμένη!?!?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Παδια οι μασκες αργα οι γρηγορα θα φυγουν...

Και απο την αλλη η ζωη ειναι ροδα και γυριζει...Ολα σε αυτην την ρημαδοζωη πληρονωνται!

Τιποτα στην επομενη! ;)

Εμενα οι καλοι μου φιλοι περιμεναν να την κανω για Ιταλια για να βγαλουν την χολη τους οχι αμεσα επανω μου, αλλα πανω στην κοπελα μου, εις βαρος μου ομως!

Και να της λενε:

"τι τον περιμενεις αυτον;"

"αυτος ειναι ιταλια και θα πηδιεται με τις Ιταλιδες"(σορρυ για την λεξη αλλα...)

"αυτος δεν δινει μια για εσενα και απλως σε εχει για να εχει μια γκομενα Ελλαδα οποτε γυρναει"

ΜΙΛΑΜΕ ΤΑ ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΑ!!!!!!!

Εκεινο που με εκνευρισε ομως ειναι οτι, και να τους ειχα πει οτι π.χ. εδω που ειμαι φασωνομαι με τις ξενες...Θα ελεγα παει στον κορακα, μιλησα και με ρουφιανεψαν.

Αλλα αυτα τα εβγαζαν εντελως απο το κεφαλι τους!!!!! :wacko:

Και το αλλο που με ενοχλει ειναι η χαζομαρα του ατομου!

Ρε μαλακομπιθουρα, στην κοπελα μου πας και τα λες;

Αφου ξερεις οτι θα μου τα πει! :blink:

Κουνα το κεφαλι σου, να πιουμε κανα φραπεδακι, γιατι μονο για φραπιερα κανει!

 

Παντως μεσα απο την πικρα για το ολο σκηνικο βγηκε κατι απιστευτα ομορφο...

Αυτο ειναι η εμπιστοσυνη που εδειξε και δειχνει η κοπελα για την παρτη μου...

Οχι μονο δεν τους πιστεψε, αλλα τους απαντησε με τετοιο -ηρεμο παντα- τροπο, που τους εκανε να καταλαβουν οτι "το χωμα ειναι αγωνο για τους σπορους κακιας που ηθελαν να σπειρουν."

Και αυτο για εμενα ειναι απιστευτα σημαντικο. ;)

Link to comment
Share on other sites

Όταν όμως έχεις δίπλα σου έναν άνθρωπο για φίλο που σε έχει δει ακόμα και με τα εσώρουχα και σου τη φέρνει δεν σου γυρνάει το μάτι ανάποδα?

Άσε που στην δική μου περίπτωση με έβγαλε και ερωτευμένη!?!?

 

Ο κολλητός σου είναι αυτός που θα έκανες κουμπάρο αλλά σταμάτησε να σου μιλάει?

Μην κλάψεις αν τα όνειρα σου γκρεμιστούν.Κλάψε αν δεν έχεις τη δύναμη να χτίσεις άλλα......
Link to comment
Share on other sites

Ο κολλητός σου είναι αυτός που θα έκανες κουμπάρο αλλά σταμάτησε να σου μιλάει?

Μας μπέρδεψες. Το πρόβλημα με τον κουμπάρο το έχει η ismini20 εμένα απλά μου την έπεσε ο κολλητός μου και μου χάλασε τη σχέση (όχι ότι ο άλλος ήταν καλύτερος)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Μας μπέρδεψες. Το πρόβλημα με τον κουμπάρο το έχει η ismini20 εμένα απλά μου την έπεσε ο κολλητός μου και μου χάλασε τη σχέση (όχι ότι ο άλλος ήταν καλύτερος)

 

Ε ναι τι λέγαμε? :rolleyes: :rolleyes:

Sorry αλλά μάλλον δεν πάω και πολύ καλά! :D

Μου είχε κολλήσει πως εσύ είσουν........... :O

Μην κλάψεις αν τα όνειρα σου γκρεμιστούν.Κλάψε αν δεν έχεις τη δύναμη να χτίσεις άλλα......
Link to comment
Share on other sites

Το μάτι γυρνάει και μάλιστα πολύ. Ήμουν έτοιμος να τους δείρω και τους τρεις αλλά με σταμάτησε η κοπέλα μου λέγοντας ότι δεν αξίζει να ασχολούμαι και φυσικά μετά κατάλαβα ότι είχε δίκιο. Κάτι τέτοια mario_fit λέγαν και στη δικιά μου αλλά έφαγαν τα μούτρα τους αφού με λατρεύει και ξέρει ότι τη λατρεύω και εγώ.

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

τι θα κανατε αν ο "αδερφος" σας σας ρουφιανευε εκει που δεν επρεπε στα φανερα ακομη και μπροστα σου?.

 

οι επιλογες πνιγμο εκτελεση καψιμο δεν ειναι αμεσες :) ( :p )

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες ρουφιανευε;;;;;

Μπορεις να γινεις λιγο πιο σαφης;; για να κατανοησουμε την κατασταση και να προτεινουμε την αντιστοιχη μεθοδο δολοφονιας....:p :p :p

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Θα αξιολογούσα ξανά το άτομο του και πλέον θα ήμουν πιο επιφυλακτικός και "μαζεμένος" απέναντι του. ;)

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

Θα αξιολογούσα ξανά το άτομο του και πλέον θα ήμουν πιο επιφυλακτικός και "μαζεμένος" απέναντι του. ;)

 

Ακριβώς το ίδιο θα έκανα και γω:shifty: .Θα περιοριζόμουν δηλαδή στις τυπικές σχέσεις που θα όφειλα να έχω(κανένα τηλ. στις γιορτές κλπ)

Link to comment
Share on other sites

αναλογως...

αν το εκανε μπροστα σου εχεις περιθωριο να αντιδρασεις...πισω απο την πλατη σου(οταν και αν με το καλο το μαθεις) και παλι μπορεις να αντιδρασεις και να αποτραβηχτεις απο αυτα τα ατομα...ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Τον κόβεις άμεσα. Αν είσαι όντως βέβαιος γι' αυτό, δεν χρειάζονται ούτε εξηγήσεις, ούτε τίποτα άλλο.;)

Σε περιπτώσεις που βρισκόσαστε μουρη με μουρη, του τραγουδάς "ουτε ένας χαφιές δουλειά να μη βρίσκει." :lol:

Link to comment
Share on other sites

Απο εδω http://www.instanthitman.com παντως μπορεις να παραγγειλεις ενα δολοφονο...

 

Περα απο την πλακα πρεπει να μαθεις τι ακριβως εχει πει/κανει πισω απο την πλατη σου και αναλογως θα πραξεις..

Link to comment
Share on other sites

τι θα κανατε αν ο "αδερφος" σας σας ρουφιανευε εκει που δεν επρεπε στα φανερα ακομη και μπροστα σου?.

 

οι επιλογες πνιγμο εκτελεση καψιμο δεν ειναι αμεσες :) ( :p )

 

θα κατηγορησεις τον εαυτο σου γιατι ΕΣΥ τον διαλεξες.

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

εγω τον διαλεξα διοτι τοτε δεν εδειχνε σημαδια οτι κανει τετοια αλλα το να ρουφιανεψεις φιλο συναδελφο το ζευγαρι σου μονο και μονο για να περνεις 200 ευρω παραπανω ε ειναι λιγο βλακεια να το πω?...
Link to comment
Share on other sites

Ε τοτε πολυ απλα ξεφτιλησε τον...οταν ειστε μονοι..οχι μπροστα σε αλλους..μη κανεις τα ιδια με αυτον!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...