Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Παιχνίδια


trod
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος matrixgeo (12 Ιούλ. 2004 , 09:42)

 

κανενα football manager για το 6600 που θα βρούμε?

Ξέρει κανείς?

 

και εγω το εψαχνα και βρεικα ενα στο http://forum.moderntalking.gr το παιχνιδι λέγεται Championship Manager αλλα σε εμενα δεν δουλεύει :mad: :( . μπορεις να το δοκιμασεις :rolleyes:
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος teorizo (12 Ιούλ. 2004 , 14:52)

 

paidia xerei kaneis apo pou tha katebasoume to yu gi oh ! sta agglika . to katebasa apo to 7650forever alla eina sta kinezika!!

 

 

Douleuei telika to Goboy?

Gia to Yu-Gi-Oh sta Agglika edw

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra > S23 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > S3 Classic > Samsung Galaxy Watch4 Classic

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Crypton-R- (12 Ιούλ. 2004 , 15:27)

 

Douleuei telika to Goboy?

Gia to Yu-Gi-Oh sta Agglika edw

 

nai douleuei alla den exei ixo :(
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (12 Ιούλ. 2004 , 12:30)

 

Φιλε μου αυτο στο κανει γιατι προφανως αυτα τα java που εχεις βαλει ειναι MIDP 1.0 ενω το 6600 ειναι συμβατο με MIDP 2.0.Αν αφου τα εβαλες δεν σου εκανε κανενα αλλο προβλημα εκτος απο αυτο το ενοχλητικο μυνημα τοτε και να τα αφησεις δεν θα εχεις κανενα προβλημα,αλλα γενικοτερα να προσεχεις με τις Java εφαρμογες ή παιχνιδια γιατι μπορει να φαει κανενα κολλημα το κινητο.

 

 

ευχαριστώ ,

το μυστηρίο είναι ότι και παλαιότερα ήταν εγκατεστημένα χωρίς problem ενώ τώρα...

τεσπα δε πειράζει.. ;)

6600: "Un-firmwared sympathy"
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος teorizo (12 Ιούλ. 2004 , 16:52)

 

Crypton-R- to paixnidia auto pou dineis einaise morfi .exe kai den mporo na to paixo sto kinito.

 

 

 

Δοκιμασες να το κανεις rename σε καταληξη που δεχεται το GoBoy να δεις αν το παιζει?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος teorizo (12 Ιούλ. 2004 , 16:52)

 

Crypton-R- to paixnidia auto pou dineis einaise morfi .exe kai den mporo na to paixo sto kinito.

 

 

To exe to anoigeis sto pc sou k kaneis unzip se enan fakelo. Meta ston fakelo tha uparxei to arxeio me kataliksi .gbc pou einai rom tou Game Boy.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra > S23 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > S3 Classic > Samsung Galaxy Watch4 Classic

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos ( 7 Ιούλ. 2004 , 23:30)

 

Για τους απανταχου ιπποδρομιακηδες....

 

Horse Race

 

http://www.worldup.com/products/7650/horse-race/images/Racing2.jpg

 

 

AIVAnet Τελευταίες 50 Εφαρμογές :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Ilias1908 (12 Ιούλ. 2004 , 13:20)

 

Παιδιά να κάνω και εγώ μια ερώτηση που ίσως να είναι και λίγο μ@λ... Υπάρχει κανένας emulator στο κινητό για τα παιχνίδια NEO GEO;

 

 

Μπα δεν υπάρχει και μάλλον δεν πρόκειται να υπάρξει τουλάχιστον για αυτή τη γενιά κινητών (3650, 6600) καθώς τα roms του neogeo είναι τεράστια και δεν χωρούν στην RAM των κινητών.

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να μπω στο mirc απο το madiaplace μηοως ξερετε γιατι συνεχεια μου λεει οτι #mediaplace can't join channel (address is banned) ενω οταν μπαινω στο aivanet του mirc μου βγαζςι το μηνυμα οταν στελνω μηνυματα #aivanet Cannot send to channel...................................γιατι?????
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pkpkpk (13 Ιούλ. 2004 , 04:06)

 

δεν μπορω να μπω στο mirc απο το madiaplace μηοως ξερετε γιατι συνεχεια μου λεει οτι #mediaplace can't join channel (address is banned) ενω οταν μπαινω στο aivanet του mirc μου βγαζςι το μηνυμα οταν στελνω μηνυματα #aivanet Cannot send to channel...................................γιατι?????

 

 

Aναλυτικες οδηγιες εδω φιλε μου: ΠΩΣ ΚΑΤΕΒΑΖΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ IRC :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος teorizo (12 Ιούλ. 2004 , 14:09)

 

και εγω το εψαχνα και βρεικα ενα στο http://forum.moderntalking.gr το παιχνιδι λέγεται Championship Manager αλλα σε εμενα δεν δουλεύει :mad: :( . μπορεις να το δοκιμασεις :rolleyes:

 

δες αυτο που εχει στο aivanet πρεπει να λριτουργει ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pkpkpk (13 Ιούλ. 2004 , 04:06)

 

δεν μπορω να μπω στο mirc απο το madiaplace μηοως ξερετε γιατι συνεχεια μου λεει οτι #mediaplace can't join channel (address is banned) ενω οταν μπαινω στο aivanet του mirc μου βγαζςι το μηνυμα οταν στελνω μηνυματα #aivanet Cannot send to channel...................................γιατι?????

 

Στο mediaplace μπορεί να είσαι banned. Απ'ότι είδα έχει αρκετές ελληνικές διευθύνσεις banned.

Στο aivanet δεν ξέρω γιατί έγινε αυτό. Ίσως το channel είχε βάλει +m mode. :worry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argi_7 (13 Ιούλ. 2004 , 09:35)

 

δες αυτο που εχει στο aivanet πρεπει να λριτουργει ;)

 

για ποιο παιχνιδι λες; γιατι το Championship Manager δεν το εχει! :( μηπος ξερεις κανενα αλλο site για να το κατεβάσουμε; :o
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lazman (13 Ιούλ. 2004 , 16:11)

 

re paidia mipos xeri kanenas pos stinoume paixnidia ngage pou den einai se morfi blz?

 

 

Παρεχονται οδηγιες συνηθως σε ενα *.nfo αρχειο το οποιο

περιεχεται μεσα στο zip/rar .To *.nfo αρχειο το ανοιγεις με το notepad :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lazman (13 Ιούλ. 2004 , 16:11)

 

re paidia mipos xeri kanenas pos stinoume paixnidia ngage pou den einai se morfi blz?

 

Παίρνεις τον φάκελο που υπάρχει στο apps και τον τοποθετείς στο E:system\apps της MMC σου. Να προτιμήσεις έναν card reader αν θέλεις ταχύτητα.

Επίσης τα αρχεία που είναι στο libs θα τα μεταφέρεις στο E:system\libs

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner (13 Ιούλ. 2004 , 16:25)

 

Παίρνεις τον φάκελο που υπάρχει στο apps και τον τοποθετείς στο E:system\apps της MMC σου. Να προτιμήσεις έναν card reader αν θέλεις ταχύτητα.

Επίσης τα αρχεία που είναι στο libs θα τα μεταφέρεις στο E:system\libs

 

 

Card reader? Καποιος καλος φιλος μπορει να πει δυο κουβεντες παραπανω για μας τους ασχετους (Ποια η χρησιμοτητα του και πως λειτουργει)? Ευχαριστω εκ των προτερων.

Ζησαμε παντοτε αλλου .... Και οταν δεν πεθαινει ο ενας για τον αλλο, ειμαστε κιολας νεκροι.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Cocker (13 Ιούλ. 2004 , 18:53)

 

Card reader? Καποιος καλος φιλος μπορει να πει δυο κουβεντες παραπανω για μας τους ασχετους (Ποια η χρησιμοτητα του και πως λειτουργει)? Ευχαριστω εκ των προτερων.

 

Μεσα στον Card Reader βαζεις την MMC σου και ο υπολογιστης την αναγνωριζει ως σκληρο δισκο. Η ταχυτητα μεταφορας ειναι τεραστια... ;)
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος που πρέπει να μπει το παιχνίδι spiderman.

Θα το μεταφέρω μέσω card reader...

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Και μετά?

Δεν πρέπει να το κάνω εγκατάσταση?

Απο που.

Αν τελικά το μεταφέρω με bt τι θα πρέπει να μεταφέρω?

Όλο τον φάκελο , μόνο το app?

Τι?

 

Τhanks για την βοήθεια!

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...