Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Παιχνίδια


trod
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κυκλοφορει ελευθερο στο i-phone

 

Το ξέρω ρε μάγκες ... και Thanks! απλά είναι στα Γερμανικά :mad: :mad:

Το έχω σκίσει όμως ;)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας

 

πολυ καλο το παιχνιδάκι :)

 

εχω κολλησει στην 46 πίστα!! εκει που οταν αρχιζεις σου δινει 3 φωτιές(fireball kick) και πρεπει να σπασεις τις πέτρες για να περασεις απο τον μικρο διάδρομο... περναω απο κει, αλλα οταν παιρνω τα διαμάντια και βγαινει η πράσινη εξοδος, αυτη ειναι σε ενα σημειο που για να μπω εκει χρειάζεται μια ακόμα φωτιά!

:shifty:

Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6630/1.0 (3.45.113) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Εχω φτάσει στην 64 και ανεβαίνω... Άμα έχετε πουθενά πρόβλημα ρωτήστε!

Έιμαι στην 62 τώρα :P

 

γεια σας

 

πολυ καλο το παιχνιδάκι

 

εχω κολλησει στην 46 πίστα!! εκει που οταν αρχιζεις σου δινει 3 φωτιές(fireball kick) και πρεπει να σπασεις τις πέτρες για να περασεις απο τον μικρο διάδρομο... περναω απο κει, αλλα οταν παιρνω τα διαμάντια και βγαινει η πράσινη εξοδος, αυτη ειναι σε ενα σημειο που για να μπω εκει χρειάζεται μια ακόμα φωτιά!

 

Ξέρω πως την πάτησες. Το ίδιο πρόβλημα είχα κι εγώ :P Λοιπόν τα 2 πρώτα fb kick θα τα χρησιμοποιήσεις με τις πέτρες που ρίχνεις απο πάνω. Το τρίτο θα το χρησιμοποιήσεις κατευθείαν στην πέτρα που σου φρακάρει τον δρόμο, κι έτσι θα ανοίξει και το μέρος οπου είναι το warp :wink: :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έιμαι στην 62 τώρα :P

 

Είμαι στην 88 :p

 

Eat my dust... :lol:

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω ρε μάγκες ... και Thanks! απλά είναι στα Γερμανικά :mad: :mad:

Το έχω σκίσει όμως ;)

οντως καταπλικτικο παιχνιδι.μακαρι να ηταν ολα ετσι

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδια.Συγνώμη αν αυτο που ρωτάω έχει ειπωθεί πρόσφατα αλλά μήπως μπορείτε να μου πείτε για παιχνίδια που παίζονται μέσω bluetooth κάτι σαν την ναυμαχία;και μήπως που θα τα βρω εκτός από irc;
:baby:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδια.Συγνώμη αν αυτο που ρωτάω έχει ειπωθεί πρόσφατα αλλά μήπως μπορείτε να μου πείτε για παιχνίδια που παίζονται μέσω bluetooth κάτι σαν την ναυμαχία;και μήπως που θα τα βρω εκτός από irc;

 

Bluetooth games for Series 60 .

Αν δεν σε βολευει το mIRC ριξε μια ματια στο : [Επισημο] Χρήσιμα links με εφαρμογές και άλλα . :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

h++p://www.iphone-forum.org/viewtopic.php?t=30848&highlight=superminers

Θα πρέπει να κάνεις registration για να μπορέσεις να το κατεβάσεις...Είναι η έκδοση 1,2

Ευχαριστω, ειμαι ειδη "registrαμενος" και μπαινω τωρα να το "downlουνταρω"!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αντε να δουμε ποτε θα κυκλοφορησει full

 

 

 

http://www.darxun.com/img/ssmovie.gif

 

 

h**p://www.iphone-forum.org/download.php?id=41409 :X

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Παιδιά έπαιξα στό D500 της Samsung το παιχνίδι με το ποδοσφαιράκι. Έχω ξεφύγει τελείως. Μιλάμε για το παιχνίδι. Πως γίνεται να το αποκτήσουμε; Είναι java εφαρμογή. Άραγε παίζει στα δικά μας κινητά;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Παιδιά έπαιξα στό D500 της Samsung το παιχνίδι με το ποδοσφαιράκι. Έχω ξεφύγει τελείως. Μιλάμε για το παιχνίδι. Πως γίνεται να το αποκτήσουμε; Είναι java εφαρμογή. Άραγε παίζει στα δικά μας κινητά;

ποιο ειναι το ονομα του??

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κόλλησα στην 28.

Καμιά βοήθεια;

και εγω επισης.ειναι ενα διαμαντι πανο απο 5 πετρες.και οταν κατεβενεις πεφτουν οι πετρες και το διαμαντι μενει πανο.τι πρεπει να κανω???

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6630/1.0 (3.45.113) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Εχω φάει κόλλημα στην 93! Δεν βγαίνει με τίποτα!Εκείνες οι πέτρες που κλείνουν το πράσινο διαμάντι κλείνουν και την τελική έξοδο. Την έβγαλε κανένας; ενώ μαζεύω όλα τα διαμάντια δεν υπάρχει τρόπος να ελευθερώσω την έξοδο! Τουλάχιστον να υπήρχε και ένα δεύτερο stone blaster και θα την έβγαζα άνετα...

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Κανα καλο μπιλιαρδο υπαρχει;;;Για 6600!!!

 

Υπαρχουν 2 αρκετα καλα : 10 Ball MicroPool και MVR Pool 2 (χρειαζεται το mgs).

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει καποιος να στειλει στο e-mail μου το την κανονικη εκδοση του παιχνιδιου???

Το mail moy ine Panos82001@yahoo.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει καποιος να στειλει στο e-mail μου το την κανονικη εκδοση του παιχνιδιου???

Το mail moy ine Panos82001@yahoo.gr

Την εχω στο group μου κατεβασε την

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...