Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Παιχνίδια


trod
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον johner

 

Μπορείς να το βρείς εδώ ! :)

 

 

johner απο εδω και περα το group σου να το αποκαλεις Αυτοκρατορια !!! :p

 

Οτι ζηταει κανεις, το βρισκει εκει μεσα !!! :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

mias kai yparxoun polla sites kai kyriws tou filou johner me polla games kai apps tha bazw sto diko mou mono games apo irc pou molis kykloforhsan.Anebasa kapoia paixnidakia.An mporesei kapoios pou exei arketh mnhmh sto 3650 tou na treksei to adriaracing as mou pei thn gnwmh tou giati me to 1,5mb mnhmhs pou exw den mou to trexei me tipota
Μy Wii number : 1434 - 3964 - 4896 - 4229
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν συμβαινει το ιδιο και με αλλους, αλλα στο δικο μου τηλεφωνο το Tony Hawk's δεν παιζει με τιποτα. Η φορτωση γινεται κανονικα αλλα καπου στην οθονη του βασικου menu κανει "νερα". Μεχρι εκει.

 

Ακομα κατι που θα ηθελα να ρωτησω ενα σχετικα με ενα θεμα που εχει τεθει προς συζητηση πολλες φορες αλλα οσο κ αν προσπαθησα δεν καταφερα να βγαλω ακρη. Καποια .zip αρχεια τα οποια περιεχουν διαφορων ειδων files οπως .class κτλ πως μπορουν να γινουν install. Τα στελνω σαν .zip file και οταν παω να το ανοιξω στο κινητο μου βγαζει το μυνημα "Unable to install file!". Καποια βοηθεια παρακαλω?

Link to comment
Share on other sites

To ksanaeipame nomizw alla as to epanalavw...

Loipon ta arxeia afta den einai .zip alla stin pragmatikotita einai .jar...

Sta windows tha pas tools -> folder options -> view kai tha ksetikareis to "hide extensions for known file types". Meta tha pas sto .zip arxeio kai tha metonomaseis tin kataliksi tou se .jar anti zip. Tha to metafereis sto kinito kai teleiwses!

t18s - 3310 - 3310 - 8210 - t65 - 6510 - 7210 - n-gage - 7610 - 6290 - ks20 - tg01 - s2 & galaxy tab 10.1 - s3 - note 3 & note pro 12.2
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε φιλε σ' ευχαριστω παρα πολυ. Για ακομη μια φορα η βοηθεια των μελων-φιλων αποδεικτηκε κατι περρισοτερο απο πολυτιμη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Venceremos

 

Δεν ξερω αν συμβαινει το ιδιο και με αλλους, αλλα στο δικο μου τηλεφωνο το Tony Hawk's δεν παιζει με τιποτα. Η φορτωση γινεται κανονικα αλλα καπου στην οθονη του βασικου menu κανει "νερα". Μεχρι εκει.

 

 

Τα ίδια και σ'εμένα! :o

Μάλλον δεν είναι optimized για *650! :worry:

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους!

μηπως εχει καποιος unlock code για το cobra attack? :o

 

να'στε καλα!

Όταν κουραστείς να κάθεσαι, σήκω.

Όταν κουραστείς να στέκεσαι, τρέξε.

Όταν κουραστείς να τρέχεις, σταμάτα...... στο κάτω-κάτω, σκάσε και κολύμπα

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Y/C

 

Ένα καλό καινούργιο παιχνιδάκι είναι το Fantasy Warrior.

 

Μπορείτε να το βρείτε εδώ, στο folder "upload".

 

Ρε παιδια γιατι οταν ζηταω καποιο παιχνιδι η καποιο προγραμμα απο εσας μου λετε θα το βρεις εδω,και πατωντας το εδω με παει στο yahoo,και εκει δεν υπαρχει τιποτα? Μηπως το κανει μονο σε εμενα? παντως :( στο yahoo εχω γινει μελος!!!!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/76289a_km-thumb.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον pafi

 

Ρε παιδια γιατι οταν ζηταω καποιο παιχνιδι η καποιο προγραμμα απο εσας μου λετε θα το βρεις εδω,και πατωντας το εδω με παει στο yahoo,και εκει δεν υπαρχει τιποτα? Μηπως το κανει μονο σε εμενα? παντως :( στο yahoo εχω γινει μελος!!!!

 

 

Στο yahoo κανεις ενα ειδος register ωστε να μπορεις να δημιουργησεις ενα δικο σου group ή να γινεις μελος σε αλλα groups...

Καθε φορα που θα ακολουθεις καποιο link απο αυτα που βαζουμε, λογικα θα σου δειχνει μια οθονη ενος συγκεκριμενου group που ομως ΔΕν εισαι μελος ! Ψαξε την φραση -Join This Group- στην σελιδα και πατα το για να συμπληρωσεις μια πλατφορμα με το αν θελεις να σου στελνονται emails και αλλα σχετικα με το group...

Δυστυχως αυτο θα πρεπει να το κανεις καθε φορα που συναντας ενα καινουριο group, για αυτα που εισαι ηδη μελος δεν χρειαζεται ξανα αυτη η διαδικασια...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον 21century

 

Ειναι στα Ιταλικα οπως εξαλλου και το 2003 αν και δυσκολα βαζεις γκολ.

 

 

Εγώ έχω μείνει στο Marcel Dessailly. Είναι πολύ καλό, απλά, όταν το μάθεις, βάζεις πολύ εύκολα γκολ

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον thanoskkk

 

guys anebazw sto group mou to phantom mansion to opoio einai APAIXTO

 

 

Πράγματι έχει πολύ ενδιαφέρον!

2 πόρτες μου έμειναν και τερματίζω!!! :up:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον johner

 

Πράγματι έχει πολύ ενδιαφέρον!

2 πόρτες μου έμειναν και τερματίζω!!! :up:

 

 

file johner isws ekanes lathois ypologismous h epaizes kana 6wro synexeia giati exei polles pistes kai kapoies einai dyskoloutsikes!!!

brhka alla 3-4 paixnidia kainourgia kai ta anebasa,Njoy

Μy Wii number : 1434 - 3964 - 4896 - 4229
Link to comment
Share on other sites

Το παιχνιδι υπαρχει στο folder "games". Και λιγο ψαξιμο ρε παιδια δεν βλαπτει.
Ζησαμε παντοτε αλλου .... Και οταν δεν πεθαινει ο ενας για τον αλλο, ειμαστε κιολας νεκροι.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...