Jump to content

[Επίσημο] Motorola V525


kinitoneidimonas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

nai ksexasa autes tis periptwshs, exw pesh kai gw 8uma upallhlou pou ta eksigousa egw, Bluetooth usb adapter tou elega kai mou edwse ena Bluetooth Handset a kalo e! aplo pisteuw oti to lathos einai stous manager pou den tous enhmeronoune(alla akoma kai se auth den kseroune pou tous pan ta 4).... as kleisoune to upokatastima kinitis thlefwnias kai as anoiksoune ena TYROPITADIKO kalitera,kai na lene me tiri h zampon mono auto !!! :lol: :lol:

 

Telws panton SORRY paidia gia to off-topic mas :x

Be a leader of your mind and your heart, believe in yourself and change your destiny..... :cool: The Dreams always came true!Be a Dreamer :zzz:


Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θέλω να πάρω ένα v525 και εδώ και 15 ημέρες δεν το βρίσκω πουθενά. Στο Πλαίσιο μάλιστα μου είπαν ότι δεν θα το ξαναφέρουν. :mad:

Μήπως κάποιος καλός συνφορουμίστας το έχει βρει κάπου στην Αθήνα;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kotsosp ( 7 Μάι. 2004 , 14:47)

 

Θέλω να πάρω ένα v525 και εδώ και 15 ημέρες δεν το βρίσκω πουθενά. Στο Πλαίσιο μάλιστα μου είπαν ότι δεν θα το ξαναφέρουν. :mad:

Μήπως κάποιος καλός συνφορουμίστας το έχει βρει κάπου στην Αθήνα;

 

 

Για δοκιμασε τα κεντρικα του German στο κεντρο!!!!Εχει πολυ εξυπηρετικα ατομα και ειναι πολυ πιθανον να το βρεις μιας και εκει πανε πρωτα αν υπαρχουν κομματια.......

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Φίλε AGNOSTOS σε ευχαριστώ, αλλά ούτε ο Γερμανός στην Μπενάκη έχει. Αν κάποιος φίλος βρει κάπου αλλού ας κάνει τον κόπο να με ειδοποιήση με ένα PM.

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

Giati stamatisane na to poulane??

Be a leader of your mind and your heart, believe in yourself and change your destiny..... :cool: The Dreams always came true!Be a Dreamer :zzz:


Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kotsosp ( 8 Μάι. 2004 , 16:27)

 

Φίλε AGNOSTOS σε ευχαριστώ, αλλά ούτε ο Γερμανός στην Μπενάκη έχει. Αν κάποιος φίλος βρει κάπου αλλού ας κάνει τον κόπο να με ειδοποιήση με ένα PM.

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

 

Κωστα δεν ξερω αν εχει αλλα να εχεις το νου σου γιατι αν φερουν πρωτα εκει θα πανε!!!!!Εγω πετυχα σε μια μερα που δεν ειχε πουθενα και τα βοντα μου λεγανε σε μια εβδομαδα θα εφερναν και εκει στα κεντρικα φερανε 3 τεμαχια τα οποια βεβαια εξαφανιστηκαν αμεσως!!!!!

:tease:
Link to comment
Share on other sites

1ο

Όταν βάλω ξυπνητήρι για π.χ. στις 08:00 και το έχω κλειστό χτυπάει κανονικά...

εάν για κάποιο λόγο πριν χτυπήσει το ξυπνητήρι το κάνω ανενεργό π.χ. στις 12 το βράδυ και κλείσω

το κινητό για να κοιμηθώ τότε όταν φτάσει στις 08:00 το πρωί κάνει το εξής κουφό

ανοίγει μόνο του την μπλε μπροστινή οθόνη!!!! (και τρώει μπαταρία όπως είναι φυσικό) χωρίς να

αναγράφει τίποτα ή να κάνει κάποιο ήχο

 

2ο μου είχε εμφανίσει πριν λίγες μέρες το εξής "Μηνύματα Πλήρη" ακόμα και αν δεν υπήρχε κανένα

sms στο Inbox!!!

Η λύση που βρήκα ήταν να κάνω Master Reset και η κατάσταση διορθώθηκε..

 

είναι η δεύτερη φορά που κάνω Master Reset. Η προηγούμενη ήταν για κάποιο άλλο bug που πάλι είχε

διορθωθεί..όταν πήγαινα να ρυθμίσω τους ήχους κλήσης με πέταγε στην αρχική οθόνη (κάτι που δε συνέβαινε από

την αρχή)

 

άγνωσται αι βουλαί του κινητού :)

Link to comment
Share on other sites

stelara me to master reset kanei diagrafh twn ry8misewn h k twn arxeiwn???

kai dhl poia h diafora tou olikh epanafora kai tou olikh diagrafh pou exei??ta xei kanei kanenas??

MoBiLe:MOTO V525@V600

S/W: TRIPLETS_G_OB.09.4FR

Flex: SE6467AXXB411C (O2)

Seem mods = on

Link to comment
Share on other sites

motov525

 

To master reset (ολική επαναφορά) επαναφέρει όλες τις εργοστασιακές ρυθμίσεις και το κινητό γίνεται όπως όταν το άνοιξες για πρώτη φορά από το κουτί του,

ΟΜΩΣ

δε σβήνει αυτά που έχεις περάσει μέσα (javakia, ήχους, εικόνες)

 

αντίθετα το master clear (ολική διαγραφή) ΣΒΗΝΕΙ

οτιδήποτε έχεις μέσα στο κινητό :!:

Link to comment
Share on other sites

Κωστα δεν ξερω αν εχει αλλα να εχεις το νου σου γιατι αν φερουν πρωτα εκει θα πανε

Φίλε AGNOSTOS σ' ευχαριστώ. Με βλέπω κάθε μέρα να κάνω βόλτα από 'κει. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος motov525 (10 Μάι. 2004 , 04:43)

 

to master clear svhnei k tous hxous k eikones akoma kai ths vodafon pou einai kleidwmena??

 

 

Οχι βεβαια.....δυστυχως παραμενουν.........

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν Καλημέρα σε όλους. Σαν καινούργιος χρήστης του v525 και του forum γενικότερα θα ήθελα να μάθω αν ξέρει κάποιος αν υπάρχει τρόπος στο motorola v525 να μην εμφανίζεται το logo της vodafone και η ημερομηνία. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Link to comment
Share on other sites

titus7 ap'oti kserw den ginetai na eksafanistoun auta ta 2. Toulaxistwn mesa apo to menu tou kinitou, twra me alles patentes isws ;)

Be a leader of your mind and your heart, believe in yourself and change your destiny..... :cool: The Dreams always came true!Be a Dreamer :zzz:


Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας.σημερα αγορασα το v525 και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος.... το κινητακι γαμαει!....αλλα..δοκιμασα να στειλω με bluetooth εικωνες απο το t68i και δεν ερχονται.... το bluetooth για το pc ποσο κανει?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος T610lover (11 Μάι. 2004 , 16:37)

 

Παιδια γεια σας.σημερα αγορασα το v525 και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος.... το κινητακι γαμαει!....αλλα..δοκιμασα να στειλω με bluetooth εικωνες απο το t68i και δεν ερχονται.... το bluetooth για το pc ποσο κανει?

 

kalws orises sto club twn motorolakidwn :p

periergo mou fenetai egw exw steilh kai apo kai pros t68i gia ksanadokimase pali! oso gia ta BT kimenontai apo 25 ews 60 euro. Prin agorasis otidipote koita edw gia tin epilogi tou BlueTooth sou

Be a leader of your mind and your heart, believe in yourself and change your destiny..... :cool: The Dreams always came true!Be a Dreamer :zzz:


Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου 525 τα έπαιξε.Καλεί μια στις δέκα και οταν με παιρνουν ακούν οτι η κλήση τους προωθείται.Το έστειλα στο service δευτερη φορα αφού την πρώτη δεν διορθώθηκε το προβλημα.Μόλις έκλεισα μήνα με το κινητό.
http://www.gmaglis.gr/ αρχιτεκτονική και άλλα
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος matrixgeo (11 Μάι. 2004 , 17:21)

 

Και το δικό μου 525 τα έπαιξε.Καλεί μια στις δέκα και οταν με παιρνουν ακούν οτι η κλήση τους προωθείται.Το έστειλα στο service δευτερη φορα αφού την πρώτη δεν διορθώθηκε το προβλημα.Μόλις έκλεισα μήνα με το κινητό.

 

 

 

Filarako ksanapigenetai kai zhta na sto antikatastisoune an sto ksana kanei to idio.

Be a leader of your mind and your heart, believe in yourself and change your destiny..... :cool: The Dreams always came true!Be a Dreamer :zzz:


Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος matrixgeo (11 Μάι. 2004 , 17:21)

 

Και το δικό μου 525 τα έπαιξε.Καλεί μια στις δέκα και οταν με παιρνουν ακούν οτι η κλήση τους προωθείται.Το έστειλα στο service δευτερη φορα αφού την πρώτη δεν διορθώθηκε το προβλημα.Μόλις έκλεισα μήνα με το κινητό.

 

 

k mena to idio eixe pa8ei k mou alla3an oloklirh thn plaketa(evalan kainouria) k twra einai ok!

sou edeixne k mikroterh synolikh mnhmh mhpws prin to emfanisei auto to provlima??emena nai pantws

 

pantws twra deixnei ok!eidomen!

:wacko:

MoBiLe:MOTO V525@V600

S/W: TRIPLETS_G_OB.09.4FR

Flex: SE6467AXXB411C (O2)

Seem mods = on

Link to comment
Share on other sites

PAIDIA ENA HINT: VGHKE ENA KAINOYRIO PROGRAMMATAKI TO UNPEG TO OPOIO KANEI MIA JPEG EIKONA NA ERUEI SE EPIPEDA POIOTHTAS SAN NA MHN HTAN SYMPIESMENH...... TO DOKIMASA ME MERIKES FOTO TOY MOTO KAI EDEIXAN POLY DIAFORETIKES :)
ALTUS
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ALTUS (12 Μάι. 2004 , 10:11)

 

PAIDIA ENA HINT: VGHKE ENA KAINOYRIO PROGRAMMATAKI TO UNPEG TO OPOIO KANEI MIA JPEG EIKONA NA ERUEI SE EPIPEDA POIOTHTAS SAN NA MHN HTAN SYMPIESMENH...... TO DOKIMASA ME MERIKES FOTO TOY MOTO KAI EDEIXAN POLY DIAFORETIKES :)

 

 

 

Που το βρήκες ; Πως θα το πάρουμε ;

Ενα ενα μας τα λές ... με το τσιγκελι στα βγαζουμε.... :)

From mt. Olympus Kirko the....

HTC TyTN ii Power User !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...