Jump to content

Sony Ericsson Z520i


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα σας πω αν έκανα καλά ή την πάτησα...

 

Αυτο περιμενω :p Μιας και εκανες την αρχη πες αν αξιζει. Αν και ειμαι αρκετα ικανοποιημενος απο την αυτονομια με τη δικια του μπαταρια. Δε με καιει και τοσο πολυ μια πολυ μεγαλυτερη.

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 445
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αναμφισβήτητα η αυτονομία του είναι η καλύτερη που έχω συναντήσει σε κινητό της κλάσης του αλλά θα ήθελα να δω το καλό να γίνεται καλύτερο !!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Λάθος μήνυμα, τα παραπάνω αφορούσαν το Κ750 που έχω επίσης (και για αυτό θέλω την μπαταρία).

αντε μπραβο γιατι μας ανυσηχησες.. :wacko: :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Pira to z520i prin 20 meres, kai panw stis 3 meres leitourgias mou esvise xwris logo. Me dyskolia to anoiksa apo to koumpi tou power.

To edwsa gia service, kai meta apo 10 meres mou to edwsan pisw legontas oti ekanan mia anavathmisi logismikou. Pali omws, stis 3 meres leitourgias tou tilefwnou ksanaesvise. Pire mpros mono otan tou ebgala kai tou ksanabala tin mpataria. Apo to power den epairne mpros.

Ti na kanw vre paidia? Pote exw dikaioma na zitisw antikatastasi apo tin SE?

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα στις προηγούμενες σελιδες οτι έχει πρόβλημα με την ταξινόμηση στον τηλ/κο κατάλογο,και προτάθηκαν οι λύσεις ή του συγχρονισμού μεσο pc ή να μετακινήστε με το βελάκι πάνω κάτω μέχρι να βρήτε την επαφή.

Ανακάληψα και άλλον τρόπο (δεν προσεξα να εχει αναφερθει πριν):οταν πληκτρολογήτε ενα γράμμα για να πατε στην αντιστοιχη επαφή, πατήστε την # , η γραμματοσειρα μετατρέπετε σε τυπικο abc κι ετσι μπορειτε να εισαγετε και δευτερο και τριτο γραμμα στην αναζητηση και σας παει στην επαφή που θέλετε χωρις να το κουνατε πανω κατω κτλ,και χωρις να χρειαστει να κανετε συγχρονισμο μεσω pc

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,

ξερει κανεις καμια σελιδα που μπορω να κατεβασω δωρεαν ringtones, themes και εικονες για το Ζ520i στο pc (και μετα να τα κανω upload στο κινητο...)?

 

Οτι εχω βρει μεχρι στιγμης ειναι επι πληρωμη είτε στο εξωτερικο οποτε δεν στελνουν εδω...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,

ξερει κανεις καμια σελιδα που μπορω να κατεβασω δωρεαν ringtones, themes και εικονες για το Ζ520i στο pc (και μετα να τα κανω upload στο κινητο...)?

 

Οτι εχω βρει μεχρι στιγμης ειναι επι πληρωμη είτε στο εξωτερικο οποτε δεν στελνουν εδω...

 

:rolleyes: Καλησπερα.μια καλη σελιδα με πολυ υλικο ειναι εδωhttp://www.myz520.lasyk.net/ :!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Thanx! Την κατεβασα σχεδον ολη! Πολυ πραμα indeed! Ψαχνω και για αλλες αλλα δεν βρισκω τιποτα...

 

:)

:rolleyes: και δεν σου εφτασε..!!:)

ριξε και μια :confused: εδω:!:

καλο downloading;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση σε όσους έχουν περισσότερη εμπειρία με τα μπλε δόντια.

 

Υπάρχει ένα προφίλ, το "Φορητό H-free"... Δεν έχω καταλάβει τη χρησιμότητα του. Συνδέω το bluetooth handsfree με το προφίλ αυτό, αλλά δεν αλλάζει και τίποτα... Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει;

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση σε όσους έχουν περισσότερη εμπειρία με τα μπλε δόντια.

 

Υπάρχει ένα προφίλ, το "Φορητό H-free"... Δεν έχω καταλάβει τη χρησιμότητα του. Συνδέω το bluetooth handsfree με το προφίλ αυτό, αλλά δεν αλλάζει και τίποτα... Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει;

Για να συνδεσεις bluetooth handsfree θα πρεπει να πας στο menou>μετα συνδεση>μετα bluetooth>ενεργοποιηση>μετα οι συσκευες μου>και οταν θα βρει το handsfree θα πατησεις οκ και μετα ειναι ετοιμο προς χρηση.επισης το bluetooth handsfree θα πρεπει να ειναι ενεργο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για να συνδεσεις bluetooth handsfree θα πρεπει να πας στο menou>μετα συνδεση>μετα bluetooth>ενεργοποιηση>μετα οι συσκευες μου>και οταν θα βρει το handsfree θα πατησεις οκ και μετα ειναι ετοιμο προς χρηση.επισης το bluetooth handsfree θα πρεπει να ειναι ενεργο.

 

Ναι το κάνω αυτό, και λειτουργεί. Απλά υπέθετα ότι όταν το έκανα αυτό, θα άλλαζε αυτόματα το προφιλ στο "Φορητό Handsfree" , αλλά δε γίνεται. Άρα ποια η χρησιμότητα αυτού του προφίλ; Πιθανόν βέβαια σε ένα κανονικό hfree να αλλάζει αυτόματα...

Link to comment
Share on other sites

Ναι το κάνω αυτό, και λειτουργεί. Απλά υπέθετα ότι όταν το έκανα αυτό, θα άλλαζε αυτόματα το προφιλ στο "Φορητό Handsfree" , αλλά δε γίνεται. Άρα ποια η χρησιμότητα αυτού του προφίλ; Πιθανόν βέβαια σε ένα κανονικό hfree να αλλάζει αυτόματα...

ναι σε κανονικο handsfree αλλαζει αυτοματα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Διάβασα τις τελευταίες 4 σελίδες του θέματος, και μου λύθηκαν αρκετές απορίες. Έχω ήδη παραγκείλει το κινητό ανανεώνοντας το συμβόλαιο που έχω. Τώρα έχω το k700 αλλά δεν έχω μείνει ευχαριστημένος. Μπορεί σε κάποιους να φανεί περιέργο και εξηγούμαι, θα πάω σε ένα υποδεέστερο κινητό επειδή το Z520 έχει πορτάκι. Δεν μπορείται να φανταστείται πόσες φορές έχει ανοίξει η γραμή καθώς με καλούν και έχω το κινητό στην τσέπη μου.... Κάπου διάβασα ότι πλέον αλλάζει ο κονέκτορας (φισ) και τα handfree που είχαμε για τα παλιά SE δεν θα μπορούν να συνδεθούν στα καινούργια. Ενοχλητικό αυτό.

 

Στη συσκευασία υπάρχει hands-free? (όπως συνέβει στο k700)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Διάβασα τις τελευταίες 4 σελίδες του θέματος, και μου λύθηκαν αρκετές απορίες. Έχω ήδη παραγκείλει το κινητό ανανεώνοντας το συμβόλαιο που έχω. Τώρα έχω το k700 αλλά δεν έχω μείνει ευχαριστημένος. Μπορεί σε κάποιους να φανεί περιέργο και εξηγούμαι, θα πάω σε ένα υποδεέστερο κινητό επειδή το Z520 έχει πορτάκι. Δεν μπορείται να φανταστείται πόσες φορές έχει ανοίξει η γραμή καθώς με καλούν και έχω το κινητό στην τσέπη μου.... Κάπου διάβασα ότι πλέον αλλάζει ο κονέκτορας (φισ) και τα handfree που είχαμε για τα παλιά SE δεν θα μπορούν να συνδεθούν στα καινούργια. Ενοχλητικό αυτό.

 

Στη συσκευασία υπάρχει hands-free? (όπως συνέβει στο k700)

 

OXI ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ:( :mad: :( :mad:

Ο εξυπνος ανθρωπος παραδεχεται παντα το λαθος του, ο πονηρος βρισκει δικαιολογιες αλλα ο βλακας παντα επιμενει!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Που την βρίσκουμε και πως την περνάμε ??

 

:rolleyes: *>*<<*<*:!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Που την βρίσκουμε και πως την περνάμε ??

Την νεα εκδοση ....

online update απο την επισημο site της sony ericsson η πηγαινεις σε ενα εξουσιοδοτημενο seus και αφηνεις το κινητο και σου την περνανε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

online update απο την επισημο site της sony ericsson η πηγαινεις σε ενα εξουσιοδοτημενο seus και αφηνεις το κινητο και σου την περνανε.

 

Δεν χρειάζεται να πάω πουθενά ..θα τα καταφέρω να το περάσω όμως αυτό που δεν κατάφερα ακόμα είναι να βρω την αναβάθμιση και δεν καταλαβαίνω που την βρήκατε εσείς στο επίσημο site της sony ericsson δεν κατάφερα να βρω τίποτα ..δεν δίνετε κανένα λινκ εσείς που γνωρίζεται ??

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να πάω πουθενά ..θα τα καταφέρω να το περάσω όμως αυτό που δεν κατάφερα ακόμα είναι να βρω την αναβάθμιση και δεν καταλαβαίνω που την βρήκατε εσείς στο επίσημο site της sony ericsson δεν κατάφερα να βρω τίποτα ..δεν δίνετε κανένα λινκ εσείς που γνωρίζεται ??

Ευχαριστώ

εγω προσωπικα δεν εχω βρει καμια αναβαθμιση,στειλε pm στον φιλο,που αναφερθηκε παραπανω.επισης ριξε μια :confused: εδω ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω προσωπικα δεν εχω βρει καμια αναβαθμιση,στειλε pm στον φιλο,που αναφερθηκε παραπανω.επισης ριξε μια :confused: εδω ;)

 

 

Ας περιμένομε την βοήθεια του φίλου leosedf να την βρούμε και εμείς γιατί μάλλον δεν τα καταφέρνουμε και τόσο καλά ??

Link to comment
Share on other sites

Καλά Χριστούγεννα!

 

Μέσα στη συσκευασία περιέχεται καλώδιο USB?

Γενικά η αναβάθμιση γίνεται μόνο με καλώδιο η γίνεται και με υπέρυθρες/bluetooth?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Z520i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...