Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6111


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα παρατήρησα κατά λάθος ότι τόσο καιρό έγραφα sms με 70 χαρ....!:mad:

Μετά από ψάξιμο είδα ότι για να γράψω με 160 έπρεπε να πάω στις Ρυθμίσεις του μηνύματος και από εκεί να επιλέξω στο Μηνύματα Κειμένου και στο Υποστήριξη Χαρακτήρων το Περιορισμένη. Εμένα ήταν στο Πλήρης.

 

Το έχει κάνει κ σε άλλους; :down:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 433
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φανταζομαι οτι εχεις βαλει την ενταση του ακουστικου στο μεγιστο αλλα παλι τιποτα. Ετσι δεν ειναι?

 

Οταν το πηρα και εγω δεν ακουγα καλα αλλα απλως ηταν η ενταση χαμηλωμενη. Να σημειωσω εδω οτι εγω δεν ειχα ποτε προβλημα να κλεισει το κινητο η να κολλησει και ας ημουν απο τους πρωτους που το αγορασαν.

 

lazman

Παράθεση:

Αρχικό Μήνυμα από akatanohtos

ρε παιδια ειμαι και εγω ενας κατοχοσ ενος 6111 με την 3,45 και διαπιστωνω

προβληματα με το ακουστικο τι γινεται παιζει κατι??????

εγω παντως δεν ακουω καλα και ενω εχω φουλ σημα

αν μπορει καποιος να μου δωσει τα φωτα του γιατι ειμαι ετοιμος να το πουλησω και ειναι κριμα γιατι ειναι πολυ ωραιο τηλ

ημουν παντα κατοχος νοκια και θα ειμαι αλλα αυτο με το ακουστικο δεν το εχω ξαναπαθει

σας ευχαριστω που με ακουσατε και αν μπορει καποιος να βοηθησει

υπαρχει πιο καινουργια version του firmware απο την 3,45 ??????????????

min to pouliseis file mou giayto!!an thes pane se ena nokia club na to doune mipos exei provlima to akoustiko .eixa to idio provlima me ena 6230 kai mou allaxan akoustiko kai htan ola entaxei!den yparxei pio kainourio firmware akomi.

 

ευχαριστω και τους δυο σας τελικα το πηγα στη νοκια και περιμενω 3 εργασιμες για να μου το επισκευασουν μαλλον επεσα για πρωτη φορα μετα απο 8 χρονια απροβληματιστα με την νοκια σε ελλατωματικο ακουστικο

για τα παντα υπαρχει η πρωτη φορα

Link to comment
Share on other sites

Έχω φτιάξει μερικά θέματα για το 6111. Κάποια από αυτά περιλαμβάνουν κινούμενα εικονίδια. Δεν ξέρω όμως αν υπάρχει η δυνατότητα να τα παραθέσω στο forum για download. Μόλις γράφτηκα και δε βλέπω αν μπορεί να γίνει κατι τέτοιο. Εναλλακτικά μπορώ να τα στείλω μεσω e-mail. Όποιος ενδιαφέρεται λοιπόν ας ειδοποιήσει.
Link to comment
Share on other sites

Prospathisa na paw na agorasw to 6111 apo:

Vodafone, Germanos, Tim... Oloi mou eipane to idio!

DEN EINAI DIATHESIMO, kanoune paraggelies stin Nokia kai den tous stelnei!

Enas theos kserei pote tha to ksanaexoune.:mad: :mad: :(

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Prospathisa na paw na agorasw to 6111 apo:

Vodafone, Germanos, Tim... Oloi mou eipane to idio!

DEN EINAI DIATHESIMO, kanoune paraggelies stin Nokia kai den tous stelnei!

Enas theos kserei pote tha to ksanaexoune.:mad: :mad: :(

Τώρα να την πώ την κακία μου?:p

Αστο καλύτερα:X

Μήπως να κοιτούσες για άλλο μοντέλο?:)

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Prospathisa na paw na agorasw to 6111 apo:

Vodafone, Germanos, Tim... Oloi mou eipane to idio!

DEN EINAI DIATHESIMO, kanoune paraggelies stin Nokia kai den tous stelnei!

Enas theos kserei pote tha to ksanaexoune.:mad: :mad: :(

 

Εγω για να βρω ενα ειδα και επαθα τον Δεκεμβρη αλλα νομιζα οτι το προβλημα θα ειχε ληθει εως τωρα. Παντως και το 7370 ενω τυπικα ειναι διαθεσιμο δεν υπαρχει πουθενα. Μου φαινεται μας δουλευει η Alpha Copy.:mad:

Link to comment
Share on other sites

τελικα η μικρη μου περιπετεια τελιωσε αισιως;;;;

μετα απο αναβαθμηση στην νοκια τωρα μπορω να πω οτι ακουω καλυτερα

παντως οχι πολυ καλα

και μου κανει εντυπωση πως αρνηθηκαν να μου αλλαξουν το ακουστικο

απλα του εκαναν μονο αναβαθμηση

α και για οσους ενδιαφερονται εχει βγει καινουργια vresion η 3,58 που μου εδωσε και λιγγοοοοοοοοο καλυτερο σημα

Link to comment
Share on other sites

γεια σε όλους! ακουσα οτι το Nokia 6111 παρουσιάζει καποια προβληματα και γι' αυτο δεν εχει ζητηση.επειδη ενδιαφέρομαι κι εγω για το συγκεκριμενο μοντέλο μηπως ξερει κανεις κάτι?

Please ήδη το εχω παραγγείλει απο cosmote γι' αυτο αν υπάρχει προβλημα να προλαβω να το ακυρώσω.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα να την πώ την κακία μου?:p

Αστο καλύτερα:X

Μήπως να κοιτούσες για άλλο μοντέλο?:)

 

Den xreiazomai simvouli gia na koitaksw allo montelo filaraki. Exw tin dikh mou krish kai mporw na apofasisw egw ti na kanw. Ayti htan h kakia sou?

 

Me endiaferei mono to sykgrekrimeno montelo, kai provlimatistika me ta provlimata diathesimothtas. Oson afora to logismiko... ypomonh na yparxei...kai ayfona updates! Vasika, den exw "entopisei" kinito (h otidipote) xwris provlimata sto logismiko tou.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Τωρα εμενα που η μπαταρια του πια κραταει 2,5-3 μερες συνεχεια ανοιχτο με κανα 15λεπτο τηλεφωνα την μερα και που δεν μου εχει παρουσιασει προβλημα εκτος απο 2 κολληματα οταν τον ειχα πρωτοπαρει,εχω πεσει σε περιπτωση?
Link to comment
Share on other sites

Kανένα πρόβλημα από το δικό μου εδώ και 2,5 εβδομάδες...

 

Είναι ότι ήθελα...ένα κόμπακτ, ελαφρύ, design-άτο Nokia.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ? ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΛΟΙ: ΜΑ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ. ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ Ή ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΝΟΚΙΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΒΡΗΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΟΥΝ ΣΚΑΡΤΟ?:mad:
Link to comment
Share on other sites

ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ? ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΛΟΙ: ΜΑ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ. ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ Ή ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΝΟΚΙΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΒΡΗΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΟΥΝ ΣΚΑΡΤΟ?:mad:

εγω παντως εκτος απο το προβλημα με το ακουστικο δεν ειχα κανενα αλλο

ειναι πολυ μικρο ελαφρυ και με ωραιο ντιζαιν και η μπαταρια του κραταει τρεις με τεσσερεις μερες οταν δεν χρησιμοποιω bt

Link to comment
Share on other sites

γεια σε όλους! ακουσα οτι το Nokia 6111 παρουσιάζει καποια προβληματα και γι' αυτο δεν εχει ζητηση.

 

Αντιθετα επειδη θελει να παρει και ο αδερφος μου ενα και δεν υπαρχει προς το παρον (εχει επιδοτηση και περιμενει απο το ΟΤΕ shop) , του είπαν οτι υπαρχει μεγαλη ζητηση και γι' αυτο υπαρχει ελλειψη. Αντιθετως το 6270 δεν εχει μεγαλη επιτυχια απο οτι μου ειπαν.

Link to comment
Share on other sites

Έχω φτιάξει μερικά θέματα για το 6111. Κάποια από αυτά περιλαμβάνουν κινούμενα εικονίδια. Δεν ξέρω όμως αν υπάρχει η δυνατότητα να τα παραθέσω στο forum για download. Μόλις γράφτηκα και δε βλέπω αν μπορεί να γίνει κατι τέτοιο. Εναλλακτικά μπορώ να τα στείλω μεσω e-mail. Όποιος ενδιαφέρεται λοιπόν ας ειδοποιήσει.

 

Eυχαριστώ τον φίλο για τα θεματάκια που μου έστειλε. Αυτό που μου άρεσε κι έβαλα είναι το earthplug. Νομίζω μόνο αυτό ξεχωρίζει.:O

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Έχω φτιάξει μερικά θέματα για το 6111. Κάποια από αυτά περιλαμβάνουν κινούμενα εικονίδια. Δεν ξέρω όμως αν υπάρχει η δυνατότητα να τα παραθέσω στο forum για download. Μόλις γράφτηκα και δε βλέπω αν μπορεί να γίνει κατι τέτοιο. Εναλλακτικά μπορώ να τα στείλω μεσω e-mail. Όποιος ενδιαφέρεται λοιπόν ας ειδοποιήσει.

 

στείλτα εδώ shabaranxx@yahoo.com

και θα τα ανεβάσω σε link.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ερωτώ:

Μια και έχω επιδότηση 100 ευρω απο την Κοσμοτέ,Μήπως Ξέρετε την τιμή που το δίνει η cosmote χωρις επιδότηση?

Αυτο το ρωτάω για να συγκρίνω τιμές!

Ευχαριστω!

 

Αν θελετε λιγο γρηγορα γιατι αυριο ληγει η επιδότηση!

Και παλι ευχαριστώ!:cry: :O

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ερωτώ:

Μια και έχω επιδότηση 100 ευρω απο την Κοσμοτέ,Μήπως Ξέρετε την τιμή που το δίνει η cosmote χωρις επιδότηση?

Αυτο το ρωτάω για να συγκρίνω τιμές!

Ευχαριστω!

Pano katw 300 euros!!!

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ ΑΛΛΑ ΑΠΟ 3 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ (ΜΕ 110 ΕΥΡΩ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΘΑ ΕΔΙΝΑ ΑΚΟΜΑ 176euro) ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΧΩ ΑΝΑΝΕΩΣΕΙ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ COSMOTE ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΛΛΕΣ 4 ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΟΣ.ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΘΕΜΑΤΑ, ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΑΡΧΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΧΟΥΝ.ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΑΝΑΝΕΩΝΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΤΟ 7370.ΛΙΓΟ ΤΣΟΥΧΤΕΡΗ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ (ΑΚΟΜΑ 239 euro)ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΣΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕ.ΑΥΤΑ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΟΙΠΟΝ.

ΑΠΛΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΗΛ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΝΑΝΕΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΛΗΓΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

Έχω φτιάξει μερικά θέματα για το 6111. Κάποια από αυτά περιλαμβάνουν κινούμενα εικονίδια. Δεν ξέρω όμως αν υπάρχει η δυνατότητα να τα παραθέσω στο forum για download. Μόλις γράφτηκα και δε βλέπω αν μπορεί να γίνει κατι τέτοιο. Εναλλακτικά μπορώ να τα στείλω μεσω e-mail. Όποιος ενδιαφέρεται λοιπόν ας ειδοποιήσει.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ zaxus.

τα άρχεια του είναι εδωFREE NOKIA 6111 THEMES

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΑΝΑΝΕΩΝΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΤΟ 7370.ΛΙΓΟ ΤΣΟΥΧΤΕΡΗ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ (ΑΚΟΜΑ 239 euro)ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΣΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕ.ΑΥΤΑ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΟΙΠΟΝ.

ΑΠΛΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΗΛ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΝΑΝΕΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΛΗΓΕΙ.

 

Kαι το 7370 δυσκολα θα το βρεις.

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ ΑΛΛΑ ΑΠΟ 3 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ (ΜΕ 110 ΕΥΡΩ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΘΑ ΕΔΙΝΑ ΑΚΟΜΑ 176euro) ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΧΩ ΑΝΑΝΕΩΣΕΙ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ COSMOTE ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΛΛΕΣ 4 ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΓΕΡΜΑΝΟΣ.ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΘΕΜΑΤΑ, ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΑΡΧΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΧΟΥΝ.ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΑΝΑΝΕΩΝΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΤΟ 7370.ΛΙΓΟ ΤΣΟΥΧΤΕΡΗ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ (ΑΚΟΜΑ 239 euro)ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΣΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕ.ΑΥΤΑ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΟΙΠΟΝ.

ΑΠΛΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΗΛ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΝΑΝΕΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΛΗΓΕΙ.

Mpa, egw exw vodafone kai h epidotisi den ligei! Alla to thema einai oti den prokeitai na to feroun syntoma.

PS. Poly kalh epilogh to 7370!

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...