Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6111


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδια να ρωτησω κατι? Το πηρα και εγω μεταχειρηςμεν ο για την κοπελα μου το μεσημερι και τωρα που βραδυασε βλεπω οτι το πληκτρολογιο των αριθμων δεν εχει φως. Ετσι ειναι το τηλεφωνο, εχει καποια συγκεκριμενη ρυθμιση ή ειναι χαλασμενο?

Επισης η ενταση του ακουστικου ειναι τερμα και δεν ακουω δυνατα τον αλλο που μιλαει σαν τα αλλα νοκια. Ισχυει?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 433
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τελικα εμαθα τι τα πληκτρα αναβουν οποτε το τηλεφωνο ηταν προβληματικο και το εδωσα πισω!
Link to comment
Share on other sites

2 erwthseis.otna exw balei ena mp3 kai meta allazw thema to mp3 xanetai kai mpainei allo automata??p.x.nokia[hxos] kai 2.otan stelnw sms kai erxetai anafora kai blepw leei p.x.to esteila 13.20 3/9/06 kai to elabe 12.20 3/9/06 ti ftaiei kai leei allh wra??:confused:

 

τελικα εμαθα τι τα πληκτρα αναβουν οποτε το τηλεφωνο ηταν προβληματικο και το εδωσα πισω!

 

telika phres allo??:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

2 erwthseis.otna exw balei ena mp3 kai meta allazw thema to mp3 xanetai kai mpainei allo automata??p.x.nokia[hxos] kai 2.otan stelnw sms kai erxetai anafora kai blepw leei p.x.to esteila 13.20 3/9/06 kai to elabe 12.20 3/9/06 ti ftaiei kai leei allh wra??:confused:

 

1. μάλλον γίνεται αυτό διότι το theme έχει προ - ρυθμισμένο το προφίλ του κινητού προφανώς και έτσι ότι έχεις κάνει εσύ χάνεται

2. πρέπει να επιλέξεις σωστή ζώνη ώρας στο κινητό......FYI......+2

 

Ελπίζω να βοήθησα.....:D :D

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

1. μάλλον γίνεται αυτό διότι το theme έχει προ - ρυθμισμένο το προφίλ του κινητού προφανώς και έτσι ότι έχεις κάνει εσύ χάνεται

2. πρέπει να επιλέξεις σωστή ζώνη ώρας στο κινητό......FYI......+2

 

Ελπίζω να βοήθησα.....:D :D

 

euxaristw polu.oso gia thn zwnh prepei na exeis dikio giati to phga gia anabathish kai otan to anoikse h aderfh mou patouse oti na'nai sthn zwnh wras.:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδια το κινητο τελικα αξιζει για αγορα..???Το θελω για την κοπελα μ....:p

Ναι. Αλλά και τα κινητά L'amour δεν είναι και άσχημα για τις κοπέλες...

Link to comment
Share on other sites

Eγώ πάντως δε θα το ξανάπαιρνα. Έχει αρκετά μείον (βλ όσα ειπώθηκαν πιο κάτω), αλλά το βασικότερο είναι ότι αν δεν ξέρεις να τα διορθώσεις ή δεν είσαι υποψιασμένος, την πατάς και πληρώνεις πιο πολλά για επισκευές και μηνύματα από όσο αξίζει!Αυτό που μου αρέσει πολύ είναι ότι είναι πρακτικό και κομψό. Το προτιμώ σε μαύρο- ασημί, αλλά και το ροζάκι γλυκούλι είναι. :p

 

@zervas: Aφού θες να της πάρεις κάτι καλό, προτίμησε NOKIA :love: , αλλά να ξέρεις ότι υπάρχουν και καλύτερα κινητά από το 6111... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μια ερώτηση. Έχει χαλαρώσει αρκετά το slide up του κινητού μου τον τελευταίο καιρό, μετά από μια επισκευή που μου έκαναν στη ΝΟΚΙΑ. Το ξαναπήγα για επισκευή και μου είπαν ότι στα περισσότερα 6111 το slide είναι έτσι. Το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος στο κινητό του?
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση. Έχει χαλαρώσει αρκετά το slide up του κινητού μου τον τελευταίο καιρό, μετά από μια επισκευή που μου έκαναν στη ΝΟΚΙΑ. Το ξαναπήγα για επισκευή και μου είπαν ότι στα περισσότερα 6111 το slide είναι έτσι. Το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος στο κινητό του?

Εγώ το έχω γύρω στους 9 μήνες και δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο. Όπως ήταν είναι.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Εχω μολις 4 μερες αγορασει το νοκια 6111 και μπηκα τυχαια...ομολογω εχω φρικαρει...αλλωστε κατι με ετρωγε και αρχισα να ψαχνω...ενω ημουν ενθουσιασμενη αρχικα τωρα που το εχω δεν τρελαινομαι ομως....230 ευρω ομως εδωσα οποτε ας το χαρω...

Ειμαι γενικα ασχετη οποτε θελω να σας ρωτησω ,οταν γραφω το νουμερο του κινητου οπου θα σταλει το μηνυμα γιατι ξεκιναει και τελειωνει με ερωτηματικο;;;;:rolleyes: :cool: οπως και να εχει μου την σπαει.

Δευτερον η μπαταρια κραταει μονο 1 24ωρο;;;:mad:

Το σημα ειναι τοοοσο χαλια;;;

Ποιο ειναι το τελευταιο λογισμικο;;;

 

σας ευχαριστω πολυ

Αθηνά:)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Εχω μολις 4 μερες αγορασει το νοκια 6111 και μπηκα τυχαια...ομολογω εχω φρικαρει...αλλωστε κατι με ετρωγε και αρχισα να ψαχνω...ενω ημουν ενθουσιασμενη αρχικα τωρα που το εχω δεν τρελαινομαι ομως....230 ευρω ομως εδωσα οποτε ας το χαρω...

Ειμαι γενικα ασχετη οποτε θελω να σας ρωτησω ,οταν γραφω το νουμερο του κινητου οπου θα σταλει το μηνυμα γιατι ξεκιναει και τελειωνει με ερωτηματικο;;;;:rolleyes: :cool: οπως και να εχει μου την σπαει.

Δευτερον η μπαταρια κραταει μονο 1 24ωρο;;;:mad:

Το σημα ειναι τοοοσο χαλια;;;

Ποιο ειναι το τελευταιο λογισμικο;;;

 

σας ευχαριστω πολυ

Αθηνά:)

 

καλοριζικο.το ερωτιματικο δυστιχως δεν μπορεις να το βγαλεις και στο δικο μου το βγαζει [tytn] αλλα δεν δινω σημασια.την μπαταρια την φορτισες σωστα???10ωρες??την πρωτη μερα??η αδερφη μου που το εχει της κραταει 3μερες.το σημα ειναι καλο.μηπως εκει που μενεις δεν εχει και αμα κανει συνεχεια αναζητηση λογικο ειναι να πεφτει η μπαταρια σου γρηγορα.δες ποιο λογισμικο εχεις και πες μου για να το δεις πατα *#0000# .απλως τωρα δεν ξερω ποιο ειναι αλλα θα ρωτησω την αδερφη μου που τις το πηγα για ανβαθμιση γιατι ειχε ενα προβλημα με τις υπερυθρες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητο το επεστρεψα γιατι διαπιστωσα οτι ειχε γινει μεγαλυτερη χρεωση απ οτι ειχαμε συμφωνησει:mad: Anyway...ΣΟΣ θελουν και τον "οδηγο χρησης"το οποιο τα μικρα μου ζουζουνια εχουν καταστρεψει...που μπορω να το βρω;;;; μηπως καποιος δεν το χρειαζεται;;;;sossssssss
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητο το επεστρεψα γιατι διαπιστωσα οτι ειχε γινει μεγαλυτερη χρεωση απ οτι ειχαμε συμφωνησει:mad: Anyway...ΣΟΣ θελουν και τον "οδηγο χρησης"το οποιο τα μικρα μου ζουζουνια εχουν καταστρεψει...που μπορω να το βρω;;;; μηπως καποιος δεν το χρειαζεται;;;;sossssssss

Οδηγός Χρήσης Νόκια 6111

Διάλεξε την γλώσσα που θες και κατέβασε το:)

*Δεν είναι αναγκέο να το εκτυπώσεις για να φύγει ολόκληρο το μελάνι:ρ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητο το επεστρεψα γιατι διαπιστωσα οτι ειχε γινει μεγαλυτερη χρεωση απ οτι ειχαμε συμφωνησει:mad: Anyway...ΣΟΣ θελουν και τον "οδηγο χρησης"το οποιο τα μικρα μου ζουζουνια εχουν καταστρεψει...που μπορω να το βρω;;;; μηπως καποιος δεν το χρειαζεται;;;;sossssssss
Οχι εννοω το χρειαζομαι γιατι μου το ζητανε απο το καταστημα για να γινει η ακυρωση αγορας!:!:
Link to comment
Share on other sites

Οχι εννοω το χρειαζομαι γιατι μου το ζητανε απο το καταστημα για να γινει η ακυρωση αγορας!:!:

 

ειναι λιγο δυσκολο ως πολυ για το βρεις το βιβλιαρακι.αν και δεν καταλαβαινω γιατι το εδωσες μεσα σε 5μερες που το ειχες???τελος παντων.πες τους τι εγινε τι θα σε κανουνε??τιποτα.:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οπως ειπα το αγορασα με την αποδειξη να λεει 230 ευρω και μετα το χαρτι με τις δοσεις ελεγε 246...δεν με ενημερωσαν για αυτο καθως τους ειχα πει οτι στην νοκια μου το εδιναν 217."Τα πηρα" και το επεστρεψα...θελουν ομως και το βιβλιαρακι που ο γιος μου ομως το εχει φαει....καλα δεν εχει η νοκια τετοια;;;;;;;
Link to comment
Share on other sites

Οπως ειπα το αγορασα με την αποδειξη να λεει 230 ευρω και μετα το χαρτι με τις δοσεις ελεγε 246...δεν με ενημερωσαν για αυτο καθως τους ειχα πει οτι στην νοκια μου το εδιναν 217."Τα πηρα" και το επεστρεψα...θελουν ομως και το βιβλιαρακι που ο γιος μου ομως το εχει φαει....καλα δεν εχει η νοκια τετοια;;;;;;;

 

και γιατι δεν το πηρες απο nokia???τωρα λιγο χλωμο να στο παρουνε πισω.τους το ειπες???γιατι σε βλεπω να δινεις την διαφορα τον 16ευρο.η nokia δεν εχει τετοια εκτος αμα τους ρωτησεις αμα μπορουνε να σου παραγγειλουνε ενα βιβλιαρακι.:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δύσκολα βρίσκουμε όμορφα Themes για το λιλιπούτιο τηλεφωνλακι μας, έφτιαξα ένα και ελπίζω να σας αρέσει...

 

 

 

http://rapidshare.de/files/35970597/____Vistamix_Theme.rar.html

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οπως ειπα το αγορασα με την αποδειξη να λεει 230 ευρω και μετα το χαρτι με τις δοσεις ελεγε 246...δεν με ενημερωσαν για αυτο καθως τους ειχα πει οτι στην νοκια μου το εδιναν 217."Τα πηρα" και το επεστρεψα...θελουν ομως και το βιβλιαρακι που ο γιος μου ομως το εχει φαει....καλα δεν εχει η νοκια τετοια;;;;;;;

Aν ο λόγος που το επέστρεψες είναι όντως η εξαπάτηση στην τιμή και αγοράσεις το ίδιο τηλέφωνο απο αλλού, πήγαινε αγόρασε το καινούριο, βγάλε τις οδηγιές και βάλτες στο παλιό.

Αλλα νομίζω πως απογοητέυτηκες αν κρίνω απο προηγούμενο σχόλιο σου...

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Ναι έτσι είναι...τωρα δεν ξερω ποιο να παρω κι ολας.....με τοσα που διαβαζω...

 

και γιατι δεν το πηρες απο nokia???τωρα λιγο χλωμο να στο παρουνε πισω.τους το ειπες???γιατι σε βλεπω να δινεις την διαφορα τον 16ευρο.η nokia δεν εχει τετοια εκτος αμα τους ρωτησεις αμα μπορουνε να σου παραγγειλουνε ενα βιβλιαρακι.:rolleyes:

Γιατι δεν ηθελα να μπλεξω με πιστωτικη καρτα.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δύσκολα βρίσκουμε όμορφα Themes για το λιλιπούτιο τηλεφωνλακι μας, έφτιαξα ένα και ελπίζω να σας αρέσει...

 

 

 

http://rapidshare.de/files/35970597/____Vistamix_Theme.rar.html

πολυ ωραιο το theme σου.

Γιατι δεν ηθελα να μπλεξω με πιστωτικη καρτα.

 

τοτε παω πασο.δηλαδη δεν σκεφτεσαι να παρεις το ιδιο???με τις οδηγιες τι εγινε??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αλλα νομίζω πως απογοητέυτηκες αν κρίνω απο προηγούμενο σχόλιο σου...

 

Ναι έτσι είναι...τωρα δεν ξερω ποιο να παρω κι ολας.....με τοσα που διαβαζω...

 

Κοίτα, αν έχεις προβλήματα πήγαινέ το για μια αναβάθμιση, προφανώς έχει παλιό λογισμικό και τα πιο πολλά απο αυτά έχουν λυθεί. (Τα πρώτα κομμάτια είχα τρομερά προβλήματα, το είχα δεί απο πρώτο χέρι τα οποία λύθηκαν με αναβαθμίσεις)

 

Τώρα, αν ψάχνεις για άλλο, κοιτα για το ΝΟΚΙΑ 6270 αλλα αν θές να φύγεις απο την ΝΟΚΙΑ, δές το SAMSUNG D600 που έχω και εγώ. Όλα τα παραπάνω είναι περίπου στην ίδια τιμή

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...