Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6270


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλως ηρθες φιλε μου!!!

λοιπον..σαν κατοχος κι εγω του νοκια Ν70..εχω να σου απαντησω στις ερωτησεις σου..

 

1.για να κανεις συγχρονισμο με τον υπολογιστη,εγκαθιστας τον pc suite το οποιο σου δινετε μεσα στο cd .κατοπιν κανεις τα σχετικα(επανεκινησεις και τετοια)συνδεεις το καλωδιο με το 6270 και..το pc suite εχει στο μενου του στην δευτερη σειρα..-Συγχρονισμος-..εκει ακομα και στην αρχη της εγκαταστασης του pc suite θα σου βγαλει κατι σαν βοηθο..εκει το μονο που εχεις να κανεις ειναι κατι ρυθμισεις..απο τα -προχωρημενα- να επιλεξεις δηλαδη την κατευθυνση που θα πηγαινουν οι πληροφοριες..(πχ απο τον υπολογιστη στο κινητο και αντιστροφα κοκ)

 

2.για να δει κανείς ποια έκδοση firmware φοράει η συσκευή απλα παταει στην -επιφανεια εργασιας- *#0000#..

 

επισης update γινετε μονο σε καταστημα νοκια..μονο το Ν80 νομιζω εχει update on the air..(δηλαδη κατεβαζεις την νεα εκδοση οποτε θες,χωρις να χρειαζεται να πας σε νοκια σοπ)δυστηχως η αναβαθμηση γινετε με ειδικο εξοπλισμο..το συμπερασμα ειναι οτι η πρεπει να εχεις καποιον πολυ γνωστο εκει για να σε βοηθησει..η αλλιως μονοδρομος ειναι να πηγαινεις σε νοκια σοπ..αν και ακομα και με το 7610 που το ειχα ~1 χρονο πηγα το πολυ 4 φορες για αναβαθμηση..οποτε τσαμπα χρηματα θα δωσεις και για τον εξοπλισμο ;)

 

ελπιζω να σε βοηθησα!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

STA MHNYMATA KEIMENOY - ANAFORES PARADOSHS H WRA POY GRAFEI OTI STALTHIKE TO MHNYMA EINAI ENTELWS ASXETH ME TH KANONIKH WRA....EXEI PROVLIMA TO KINITO MOU I PREPEI NA KANW KAPOIOY EIDOUS RITHMISH????

OPOIOS EXEI TH DIATHESH AS VOITHISEI

THANX......:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες φιλε μου!!!

λοιπον..σαν κατοχος κι εγω του νοκια Ν70..εχω να σου απαντησω στις ερωτησεις σου..

 

1.για να κανεις συγχρονισμο με τον υπολογιστη,εγκαθιστας τον pc suite το οποιο σου δινετε μεσα στο cd .κατοπιν κανεις τα σχετικα(επανεκινησεις και τετοια)συνδεεις το καλωδιο με το 6270 και..το pc suite εχει στο μενου του στην δευτερη σειρα..-Συγχρονισμος-..εκει ακομα και στην αρχη της εγκαταστασης του pc suite θα σου βγαλει κατι σαν βοηθο..εκει το μονο που εχεις να κανεις ειναι κατι ρυθμισεις..απο τα -προχωρημενα- να επιλεξεις δηλαδη την κατευθυνση που θα πηγαινουν οι πληροφοριες..(πχ απο τον υπολογιστη στο κινητο και αντιστροφα κοκ)

 

2.για να δει κανείς ποια έκδοση firmware φοράει η συσκευή απλα παταει στην -επιφανεια εργασιας- *#0000#..

 

επισης update γινετε μονο σε καταστημα νοκια..μονο το Ν80 νομιζω εχει update on the air..(δηλαδη κατεβαζεις την νεα εκδοση οποτε θες,χωρις να χρειαζεται να πας σε νοκια σοπ)δυστηχως η αναβαθμηση γινετε με ειδικο εξοπλισμο..το συμπερασμα ειναι οτι η πρεπει να εχεις καποιον πολυ γνωστο εκει για να σε βοηθησει..η αλλιως μονοδρομος ειναι να πηγαινεις σε νοκια σοπ..αν και ακομα και με το 7610 που το ειχα ~1 χρονο πηγα το πολυ 4 φορες για αναβαθμηση..οποτε τσαμπα χρηματα θα δωσεις και για τον εξοπλισμο ;)

 

ελπιζω να σε βοηθησα!!

 

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες

 

1. Γνωρίζω πως να κάνω συγχρονισμό και όπως είπα είμαι ικανοποιημένος που δουλεύει μια χαρά και με τα ελληνικά. Το πρόβλημα μου είναι οτι η αναζήτηση στα ονόματα από το κινητό είναι case sensitive ενώ μπορώ να πληκτρολογήσω για αναζήτηση μόνο κεφαλαία. Έτσι ονόματα που είναι όλα κεφαλαία τα βρήσκει μια χαρά η αναζήτηση ενώ ονόματα που είναι ο πρώτος χαρακτήρας κεφαλαίος και οι υπόλοιποι πεζοί δεν μπορεί να τα βρεί άν πατήσεις δεύτερο γράμμα. Το θεωρώ πολύ βασικό πρόβλημα γιατί απλά δεν μπορώ να κάνω γρήγορες αναζητήσεις. Έχω κοντά στις 500 καταχωρίσεις και έτσι δε μου αρκεί να πατήσω Κ για να με πάει στην πρώτη καταχώριση με Κ και από εκεί και πέρα να μετακινηθώ με τα βελάκια μέχρι να φτάσω εκεί που θέλω.

 

2. Το firmware που έχω είναι V 03.53 15-11-05 RM-56. Οι άλλοι φίλοι τι έχουνε; Έχει βγει κάτι νεώτερο;

Link to comment
Share on other sites

1. Γνωρίζω πως να κάνω συγχρονισμό και όπως είπα είμαι ικανοποιημένος που δουλεύει μια χαρά και με τα ελληνικά. Το πρόβλημα μου είναι οτι η αναζήτηση στα ονόματα από το κινητό είναι case sensitive ενώ μπορώ να πληκτρολογήσω για αναζήτηση μόνο κεφαλαία. Έτσι ονόματα που είναι όλα κεφαλαία τα βρήσκει μια χαρά η αναζήτηση ενώ ονόματα που είναι ο πρώτος χαρακτήρας κεφαλαίος και οι υπόλοιποι πεζοί δεν μπορεί να τα βρεί άν πατήσεις δεύτερο γράμμα. Το θεωρώ πολύ βασικό πρόβλημα γιατί απλά δεν μπορώ να κάνω γρήγορες αναζητήσεις. Έχω κοντά στις 500 καταχωρίσεις και έτσι δε μου αρκεί να πατήσω Κ για να με πάει στην πρώτη καταχώριση με Κ και από εκεί και πέρα να μετακινηθώ με τα βελάκια μέχρι να φτάσω εκεί που θέλω.

 

 

Καλησπέρα amanatio

 

Μήπως είναι κάποιο setting που σου δημιουργεί αυτό το πρόβλημα διότι σε μένα αν και τα ονοματεπώνυμα είναι γραμμένα με την κανονική γραφή (πρώτο γράμμα μεγάλο και μετά όλα μικρά) στην αναζήτηση με upper case μου βγάζει κανονικά τα ζητούμενα ονόματα.

Link to comment
Share on other sites

Το είδα σήμερα και γω απο κοντά και έπαθα χοντρή πλάκα. Δεν περίπμενα πο΄τε πως θα με εντυπωσίαζε τόσο πολύ μια series 40 συσκευή.

 

Η οθόνη απλά καταπληκτική. Κάναμε και σχετικά τέστ τόσο με το Ν90 όσο και με το Ν70. Το Ν90 το κοντράρει στα ίσια, και χάνει μόνο στις πολύ μικρές λεπτομέριες, οπού το Ν90, λόγω πολύ μεγαλύτερης ανάλυσης, τις απεικονίζει άψογα. Με το Ν70, δεν τίθεται θέμα, Το ΧΑΟΣ.

 

Τέστ επίσης έγινε και στον mp3player. Η διαφορά του με τα Ν70 και 90 είναι επίσης χαώδης. Ακόμα και το Qtek 9100 με τις απίστευτα πολλές επιλογές παραμετροποίησης του ήχου, δεν κατάφερε να το φτάσει ούτε σε ποιότητα άλλα ούτε και σε ένταση. Πραγματκά ότι καλύτερο έχω ακούσει ποτέ σε κινητό τηλέφωνο. Το 6270 παίζει μόνο του.

 

Τα restart δεν είναι τόσο συχνά, τουλάχιστον έτσι μου φάνηκε, ενώ και το μενού δεν ήταν το πιο γρήγορο που έχω συναντήσει. Πάντα μιλώντας για series 40 συσκευή οπόυ διακρίνονται για την ταχύτητα του μενού τους.

 

Συνολικά, έμεινα κατενθουσιασμένος με την συσκευή, γι'αυτό και εξασφάλισα μία για να ετοιμάσω ένα λεπτομερέστατο review παο το myphone.

 

Theka τι σου έμελε να πάθεις. :) :D :p :p

Link to comment
Share on other sites

mia mikrh erwthsh gia to 6270 nokia exei efarmoges? ean nai pou mporw na brw? themata pernei? java games? ta rwta ola auta giati thelei na to parei o aderfos mou.... to 6280 exei erthei ellada? ean nai ti diafora exei?

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

Παρομοιως ,ενθουσιαστηκα και εγω το ιδιο σημερα .

Οσοι σκεφτονται να το παρουν και τους εχει "γυαλισει" ας το "χτυπησουν" με συνοπτικες διαδικασιες :mobile:

Η νοκια κατασκευασε το πιο πληρες series40 κινητο μεχρι σημερα με αψογο ανανεωμενο series40 interface παρα πολυ παραμετροποιησιμο.

Αψογη ξεκουραστη οθονη ,κρυσταλλινος,δυνατος στερεο ηχος ,πολυ καλη κατασκευη,ειδικα για τα λεφτα του.

Μονο αρνητικο απο τον λιγο χρονο μαζι του ,τα αμετρητα (εχασα τον αριθμο) restart που εκανε,αν και πολυ γρηγορα το κινητο

επανερχοταν στην αρχικη του κατασταση .Ειμαι σιγουρος οτι στην επομενη αναβαθμιση που θα υπαρξει,(ελπιζω συντομα),να λυθει το προβλημα.

 

Thanks theka_2003 :)

Καλοριζικο mirror:tease:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα amanatio

 

Μήπως είναι κάποιο setting που σου δημιουργεί αυτό το πρόβλημα διότι σε μένα αν και τα ονοματεπώνυμα είναι γραμμένα με την κανονική γραφή (πρώτο γράμμα μεγάλο και μετά όλα μικρά) στην αναζήτηση με upper case μου βγάζει κανονικά τα ζητούμενα ονόματα.

 

Χμμμμ έχεις καμιά ιδέα γιατί το έψαξα και δεν βρήκα τίποτα... Τι έκδοση firmware έχεις;

Link to comment
Share on other sites

Τα restart δεν είναι τόσο συχνά, τουλάχιστον έτσι μου φάνηκε,

 

Διορθώνω. Τα restart είναι άπειρα. Την τελευταία ώρα μου έχει κάνει πάνω απο 50!!!! Έχω τρελαθεί. Αν είναι δυνατόν. Και το πιοι σπαστικό είναι οτι μου κολλάει σχεδόν στο ίδιο σημείο. Πάντα σχεδόν μέσα στην έκθεση.

 

Προσπαθώ εδώ και αρκετή ώρα να εξερευνήσω όλους τους φακέλους της μνήμης τηλεφώνου και της κάρτας μνήμης και κάθε φορά που κάνω έξοδο απο έναν φάκελο, μου κάνει και ένα restart. Έχω απελπιστεί. :mad:

 

Τι review Να κάνω για ένα τηλέφωνο που δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω;

 

Ανωριμότητα της Nokia είναι να μην συμπεριλάβει στην συσκευασία αντάπτορα για την miniSD Κάρτα. Τώρα δηλαδή που δεν έχω το καλώδιο, πώς θα χρησιμοποιήσω το ριμάδι το card reader;

 

Γιατί μερικές σημαντικές εφαρμογές τις έχει ώς πρόσθετες εφαρμογές και βρίσκονται στον ομόνυμο φάκελο; Δεν θα έπρεπε να βρισκόντουσαν στο κεντρικό μενού; Κυρίως για την αριθμομηχανή που μου είναι απίστευτα χρήσιμη, δεν μπορώ να την βάλω σε συντόμευση και είναι πολύ βαθιά μέσα στο μενού.

 

Τα εικονίδια στην οθόνη αναμονής θα έπρεπε να μεταββάλονται κατά βούληση. Λάθος κατά την άποψή μου που είναι αυτά τα 5 στάνταρ. Και το πιο ηλίθιο είναι οτι πατώντας στο εικονίδιο του προφίλ δεν σε βγάζει στην λίστα με τα προφίλ αλλά ενεργοποιεί το αθόρυβο προφίλ.

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμ έχεις καμιά ιδέα γιατί το έψαξα και δεν βρήκα τίποτα... Τι έκδοση firmware έχεις;

 

Τελικά το βρήκα... Η αναζήτηση δουλεύει σωστά μόνο εάν η ενεργή γλώσσα της συσκευής είναι η ελληνική. Δυστυχώς για μένα γιατί έχω συνηθήσει να χρησιμοποιώ την αγγλική μιας και οι μεταφράσεις είναι συνήθως άστοχες και τις περισσότερες φορές πρέπει να σκεφτώ αυτό που διαβάζω για να καταλάβω τι εννοεί ο ποιητής. Ελπίζω να γίνει κάτι στο μέλλον...

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω απολυτα με το πρωτο ποστ του mirror και το επομενο του nervous. "εμεινα" απο τον ηχο, κυριως απο τα ακουστικα. δε θα το χορτενετε! και φυσικα απο την οθονη που σχεδον φτανει το Ν90. μια χαρα η κατασκευη, δε με προβληματισε, προσωπικη αποψη βεβαια.

 

οσο για το δευτερο ποστ του mirror, δεν εχω το κινητο για να ειμαι απολυτος αλλα φανταζομαι με αναβαθμιση θα λυθει το προβλημα με τα restart. :)

ευχαριστουμε theka...δυστυχε, σου περνουν τα κινητα :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως υπάρχει κάποια ελαττωματική παρτίδα? Εγώ το έχω τόσο καιρό -από τη δεύτερη μέρα που ήρθε Ελλάδα- και μου έχει κάνει ένα μόνο restart. Και μη φανταστείτε ότι το έχω και κάθεται, συνέχεια το πειράζω! Σήμερα ωστόσο έφαγα τρελή φρίκη. Τόσο καιρό το προσέχω και δεν έχει πέσει κάτω, όμως σήμερα παρατήρησα ότι εκεί που έχει έχει το κοίλο σημείο (που το σπρώχνεις για να το ανοίξεις) η μεταλλική επιφάνεια σαν να έχει ξεκολλήσει από τη μια μεριά και φοβάμαι μη χειροτερέψει.. Τι να κάνω? Δεν θέλω να το πάω σε Nokia και να μου το κρατήσουν καιρό... Αργότερα όμως άμα κάνει καμιά γρατζουνιά και τους το πάω θα μου πουν ότι το έριξα και ότι είναι δικό μου το φταίξιμο... :( Ξενέρωσα...

 

Α! και ένα αρνητικό που έχω βρει είναι ότι δεν υπάρχει λειτουργία φακού, για να ανάψει δηλαδή κάθε φορά πρέπει να πηγαίνω camera-->video-->flash? Άθλιο! Ελπίζω να το φτιάξει η nokia, δεν είναι δύσκολο άλλωστε. Ωστόσο μάλλον (αν μοιάζει με τη siemens στα πράγματα που αλλάζει με τις αναβαθμίσεις) με την ελπίδα θα μείνω...

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται. . . Προσωπικά δεν είχα κανένα πρόβλημα (το έχω περίπου 10 ημέρες). . . Ούτε restart ούτε τίποτα. . . Τι να πω; Υπομονή
Μια ζωή nokia
Link to comment
Share on other sites

δεν εχετε αδικο παιδια, το πιθανοτερο να ειναι ετσι. αλλιως δε στεκει κιολας.
Α! και ένα αρνητικό που έχω βρει είναι ότι δεν υπάρχει λειτουργία φακού, για να ανάψει δηλαδή κάθε φορά πρέπει να πηγαίνω camera-->video-->flash? Άθλιο! Ελπίζω να το φτιάξει η nokia, δεν είναι δύσκολο άλλωστε.
δε νομιζω να αλλαξει αυτο. περισσοτερο με συνειδητη επιλογη μου κανει παρα με παραλειψη. δε ξερω για ποιον ακριβως λογο το κανουν αλλα ετσι νομιζω. ισως για την μπαταρια, δεν ξερω. σκεψου κιολας ποσοι θα παιζανε με αυτο-να αναβουν το φλας για πλακα-και μετα θα παραπονιοντουσαν οτι κραταει η μπαταρια μονο 10 ωρες...
Link to comment
Share on other sites

Παρομοιως ,ενθουσιαστηκα και εγω το ιδιο σημερα .

Οσοι σκεφτονται να το παρουν και τους εχει "γυαλισει" ας το "χτυπησουν" με συνοπτικες διαδικασιες :mobile:

Η νοκια κατασκευασε το πιο πληρες series40 κινητο μεχρι σημερα με αψογο ανανεωμενο series40 interface παρα πολυ παραμετροποιησιμο.

Αψογη ξεκουραστη οθονη ,κρυσταλλινος,δυνατος στερεο ηχος ,πολυ καλη κατασκευη,ειδικα για τα λεφτα του.

Μονο αρνητικο απο τον λιγο χρονο μαζι του ,τα αμετρητα (εχασα τον αριθμο) restart που εκανε,αν και πολυ γρηγορα το κινητο

επανερχοταν στην αρχικη του κατασταση .Ειμαι σιγουρος οτι στην επομενη αναβαθμιση που θα υπαρξει,(ελπιζω συντομα),να λυθει το προβλημα.

 

Thanks theka_2003 :)

Καλοριζικο mirror:tease:

 

Συμφωνώ, εγκρίνω, επικροτώ, υπερθεματίζω, συνυπογράφω και όχι μόνο:up:

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

σημερα το πηρε ο αδερφος μου το κινητο αυτο! μπορω να πω οτι ειναι απεκτο σαν συσκευη και απο πλευρα ομορφιας και απο πλευρας firmware...

 

Μια μικρη ερωτηση θεματα γι'αυτο υπαρχουν? και εαν ναι που μπορω να βρω???

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ, εγκρίνω, επικροτώ, υπερθεματίζω, συνυπογράφω και όχι μόνο:up:

 

 

και εγώ το ίδιο...

 

ερώτηση: όταν παίζει ΜΡ3 μπορείς να βγεις από αυτό και να κάνεις κάτι άλλο, π.χ. να γράψεις μήνημα;

 

μίρορ, θες να σου δανείσω το δικό μου κάρντ ρίντερ που δεν χρειάζεται αντάπτορα; στείλε μήνυμα άμα είναι.

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν το εχει η tim?εχω την αναβαθμιση και ειμαι σε αναμενα καρβουνα.
Link to comment
Share on other sites

ego to exo mia evdomada kai mou exei kanei ena restart mono...

 

mporei na einai tyxaio auto...

 

to mona arnhtiko einai h mpataria pou krataei ligo kai to sms pou einai poio

 

sigano apo oti to epilegeis sto profil...

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση: όταν παίζει ΜΡ3 μπορείς να βγεις από αυτό και να κάνεις κάτι άλλο, π.χ. να γράψεις μήνημα;

Ναι μπορείς, αρκεί ο ήχος .mp3 να παίζεται μέσα από τον Media Player κι όχι βρίσκοντάς τον από τον Gallery Manager να τον επιλέξεις από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δυστυχώς αποτελεί μειονέκτημα της συσκευής. Θα έπρεπε να σε βγάζει πάντα στον mp3palyer παο όπου και αν επέλεγες ν αακούσεις το κομμάτι. Άλλες επιλογές σου δίνονται αν μπείς απο την έκθεση και άλλες αν μπείς απο την αναπαραγωγή μουσικής.

 

Και άλλο μειονέκτημα είναι οτι δεν αναγράφεται ο συνολικό ςχρόνος του κομματιού παρά μόνο το πόσα δευτερόλεπτα έχουν παίξει.

 

____________________________________

 

Όσον αφορά το θέμα μπαταρίας:

 

Το πήρα εχθές στα χέρια μου, με την μπαταρία γεμάτη. Το είχαμε όλη την ώρα στο meeting Και το ψαχουλεύαμε, και κυρίως τραβάγαμε συνέχεια φωτογραφίες και κάναμε διαρκή τέστ με mp3s. Όλο το βράδυ χθές το έλιωσα στο ψάξιμο, σήμερα έχω τραβήει δεκάδες φωτογραφίες και βίντεο, μου έχει κάνει καμιά 60 αριά επανεκκινήσεις, και όμως η μπαταρία είανι στην μέση.

 

Συγγνώμη, αλλά αυτή δεν θεωρείται κανονική χρήση της συσκευής. Ακόμα και εγώ που με θεωρώ heavy user, φοβ΄μαι μην μου μείνει στα χέρια. Και όμως η μπαταρία δεν μου έδειξε οτι δεν μπορεί να κρατήσει το κινητό ανοιχτό για ικανοποιητικό διάστημα.

Σημειοτέων, η μπαταρία του είναι στρωμένη.

Link to comment
Share on other sites

mipos einai ligo noris?

 

Αρκετα θα έλεγα εγώ:)

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

το κινητο ηρθε σε επισιμη κυκλοφορια πριν απο λιγοτερο απο 1 μηνα..οποτε αρκετα δυσκολο το βλεπω να εχουν βγει θεματα..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...