Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6280 3G


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα , αν μπορούν οι φίλοι που έβαλαν την 3.81 να μας πουν αν αξίζει...

Κάλεσα σε καταστημα της Νοκια κ ρωτησαν αν εχει προβλημα.....

Τι να τους πεις;;;;;;

Ειπαν θέλει ενα μισάωρο....

 

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχει κανείς πρόβλημα με τα ακουστικά?Ενω παίζανε φοβερά τώρα τα έχει παίξει το δεξί..Δεν το περίμενα απο τη Nokia..Θα μου πείς "made in China" είναι(τα ακουστικά)αλλα..Η εγγύηση δεν τα καλύπτει εε?sorry εαν είμαι off topic.!:( Για ένα ανταπτοράκι που είχατε αναφέρει για ακουστικα 3,5mm πόσο κάνει?
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανείς πρόβλημα με τα ακουστικά?Ενω παίζανε φοβερά τώρα τα έχει παίξει το δεξί..Δεν το περίμενα απο τη Nokia..Θα μου πείς "made in China" είναι(τα ακουστικά)αλλα..Η εγγύηση δεν τα καλύπτει εε?sorry εαν είμαι off topic.!:( Για ένα ανταπτοράκι που είχατε αναφέρει για ακουστικα 3,5mm πόσο κάνει?

Ναι και εγώ είχα πρόβλημα από τον πρώτο μήνα με τα ακουστικά :(

Και μένα στο δεξί "παίζει" ο ήχος, και είναι πολύ ενοχλητικό...

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα παιδες εγω εχω 2 ημερες που εβαλα την εκδοση 3.81 και διαπιστωσα οτι το κινητο εχει γινει ποιο γρηγορο!για αλλα δεν εχω παρατηρησει κατι γιατι δεν καταφερα ακομα να ασχοληθω λογω δουλειας και περιορισμενου χρονου.

ΘΕΛΩ ΝΑ :shoot: ΤΟΥΣ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΟΥΣ

ΘΕΛΩ ΝΑ :knife: ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΠΙΕΣΤΕΣ ΤΟΥ ΛΑΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί αλλά στο http://www.iphone-forum.org (θέλει εγγραφή) θα γεμίσετε από παιχνίδια.Τρέξτε, χαμός!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα παιδες εγω εχω 2 ημερες που εβαλα την εκδοση 3.81 και διαπιστωσα οτι το κινητο εχει γινει ποιο γρηγορο!για αλλα δεν εχω παρατηρησει κατι γιατι δεν καταφερα ακομα να ασχοληθω λογω δουλειας και περιορισμενου χρονου.

 

Eyxaristw gia tin pliroforia ... deytera-triti 8a tin kanw ki egw ,elpizw na dior8w8ei to problima me ta sms... giati o logariasmos apo 48 poy moy eipan oti 8a'nai pige sta 66,69....

Link to comment
Share on other sites

Επανηλθα,γιατι ειδα ενα μικρο ισως bug!

Ενω πριν με προηγουμενη εκδοση την αρχικη δηλαδη του 6280 και οχι την 3.81

ενω εμπαινα στο theme studio και εφτιαχνα θεματα τωρα τα φτιαχνω τα μεταφερω στο 6280 και οταν παω να κανω εφαρμογη θεματος μου βγαζει μορφη κατεστραμμενη!Δοκιμασα ολους τους τροπους δλδ με λιγα kb με πολλα χωρις ηχους και ολα τα συναφη.

Τωρα το μονο που μου μενει ειναι να δω αν εχει βγει καποια ανβαθμιση του Theme Studio.:!:

ΘΕΛΩ ΝΑ :shoot: ΤΟΥΣ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΟΥΣ

ΘΕΛΩ ΝΑ :knife: ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΠΙΕΣΤΕΣ ΤΟΥ ΛΑΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Επανηλθα,γιατι ειδα ενα μικρο ισως bug!

Ενω πριν με προηγουμενη εκδοση την αρχικη δηλαδη του 6280 και οχι την 3.81

ενω εμπαινα στο theme studio και εφτιαχνα θεματα τωρα τα φτιαχνω τα μεταφερω στο 6280 και οταν παω να κανω εφαρμογη θεματος μου βγαζει μορφη κατεστραμμενη!Δοκιμασα ολους τους τροπους δλδ με λιγα kb με πολλα χωρις ηχους και ολα τα συναφη.

Τωρα το μονο που μου μενει ειναι να δω αν εχει βγει καποια ανβαθμιση του Theme Studio.:!:

 

Στο κάνει αυτό και με θέματα που είχες κατεβάσει ή μόνο σε θέματα που φτιάχνεις εσυ?

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακι μου το εχω δοκιμασει μονο σε θεματα που φτιαχνω εγω δεν εχω δοκιμασει να κατεβασω αλλα θα δοκιμασω!

ΘΕΛΩ ΝΑ :shoot: ΤΟΥΣ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΟΥΣ

ΘΕΛΩ ΝΑ :knife: ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΠΙΕΣΤΕΣ ΤΟΥ ΛΑΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακι μου το εχω δοκιμασει μονο σε θεματα που φτιαχνω εγω δεν εχω δοκιμασει να κατεβασω αλλα θα δοκιμασω!

 

PLS δες και πές μου γιατί είμαι κ γώ ενα βήμα πριν την αναβάθμιση και δεν θέλω

προβλήματα!!thnx!

Link to comment
Share on other sites

Να σας πώ κάτι περίεργο...!Συνδέω το κινητό μου στο PC μέσω καλωδίου και με λειτουργια αποθ. δεδομένων..Πάω να μπώ στη κάρτα μου εν ονόματι Kef και μου βγάζει το όνομα μιας άλλης κάρτας(ΝΙΝΑ) που είχα βάλει πιο παλια.Μπένω μέσα κ είναι άδια!!Το αποσυνδέω κ το ξανασυνδέο κ πάλι τα ίδια..!Του κάνω ένα restart κ τότε έπαιξε..!Πού είδε τωρα αυτό την κάρτα αυτή την οποία είχα βάλει πριν 1 βδομάδα..?
Link to comment
Share on other sites

geia sas.

tin alli deftera tha exo k go sta xeria mou to 6280.tha ithela loipon na sas kano 2 erotiseis.

1.poso kostizei na valo elliniko menou(tha to paro apo italia) k poso xrono tha to kratisoun se ena nokia shop?

 

2.aksizei na po na to kanoun mia anavathmisi stin ekdosi 3.81?

 

efxaristw!!!

Link to comment
Share on other sites

Ενω πριν με προηγουμενη εκδοση την αρχικη δηλαδη του 6280 και οχι την 3.81

ενω εμπαινα στο theme studio και εφτιαχνα θεματα τωρα τα φτιαχνω τα μεταφερω στο 6280 και οταν παω να κανω εφαρμογη θεματος μου βγαζει μορφη κατεστραμμενη!Δοκιμασα ολους τους τροπους δλδ με λιγα kb με πολλα χωρις ηχους και ολα τα συναφη.

Τωρα το μονο που μου μενει ειναι να δω αν εχει βγει καποια ανβαθμιση του Theme Studio.

Εκτος απο ενα που ειχα φτιαξει πριν την αναβαθμιση ολα τα πριν ειτε κατεβασμενα ειτε δικα μου τρεχουν ενταξει

Νεα εκδοση του Theme Studio 2.1 η οποια δεν τρεχει στα ταπεινα μου Windows 2000 :(

 

Kαλημερα παιδες εγω εχω 2 ημερες που εβαλα την εκδοση 3.81 και διαπιστωσα οτι το κινητο εχει γινει ποιο γρηγορο

Δεν προσεξα κατι τετοιο

 

Καλησπέρα , αν μπορούν οι φίλοι που έβαλαν την 3.81 να μας πουν αν αξίζει...

Κάλεσα σε καταστημα της Νοκια κ ρωτησαν αν εχει προβλημα.....

Τι να τους πεις;;;;;;

Ειπαν θέλει ενα μισάωρο....

Αν κρατησει κανενα μισαωρο αξιζει αλλα αν κολλησει οπως το δικο μου :mad: οποτε περιμενα 10 μερες δεν λεει να μην εχεις κινητο που δουλευε μια χαρα. Γι' αυτο και η ερωτηση αν εχει προβλημα.

Αν οι βελτιωσεις ειναι αυτες που γραφονται στο προηγουμενο μυνημα αξιολογεις και αποφασιζεις. Προσωπικα λιγες μου ηταν αναγκαιες αλλα προχωρησα στην αναβαθμιση με την λογικη οτι βγαινει για να βελτιωσει τα πραγματα.

Στο κυριο μενου χανονται τα Αμεσα μυνηματα και τα Μυνηματα Ηχου που Πηγαινουν στο μενου Μυνηματα (νομιζω εχει αναφερθει και παλιοτερα σε αναβαθμιση στο 3,70 firmware)

 

για πες κιολας ειδες καμμια διαφορα σε σχεση με την 3,60? το βιντεο και οι φωτο ειναι ιδια η αλλαξε κατι προς το καλυτερο η χειροτερο?

Στις φωτο (μεσα και εξω) ειδα την ιδια μετρια :( ποιοτητα αλλα πιο θερμα χρωματα.

Βαγγέλης
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!Θα ηθελα για αλλη μια φορα την βοηθεια σας.

Πριν μερικες μερες αλλαξα τον εργοστασιακο κωδικο ασφαλειας και τωρα ενω στην αρχη δεχοταν κανονικα τον καινουριο κωδικο(ειναι ενας πολυ γνωστος μου αριθμος που σιγουρα δεν τον κανω λαθος) τωρα δεν τον δεχεται αλλα ουτε και τον εργοστασιακο. Τι μπορω να κανω;

 

Πριν λιγο καιρο ειχα το ιδιο προβλημα και με ενα νοκια 3330 αλλα μετα απο 2 βδομαδες που δοκιμαζα τον κωδικο ξαφνικα τον δεχτηκε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Γεια σας!Θα ηθελα για αλλη μια φορα την βοηθεια σας.

Πριν μερικες μερες αλλαξα τον εργοστασιακο κωδικο ασφαλειας και τωρα ενω στην αρχη δεχοταν κανονικα τον καινουριο κωδικο(ειναι ενας πολυ γνωστος μου αριθμος που σιγουρα δεν τον κανω λαθος) τωρα δεν τον δεχεται αλλα ουτε και τον εργοστασιακο. Τι μπορω να κανω;

 

Πριν λιγο καιρο ειχα το ιδιο προβλημα και με ενα νοκια 3330 αλλα μετα απο 2 βδομαδες που δοκιμαζα τον κωδικο ξαφνικα τον δεχτηκε!!!!

Περίμενε 5 λεπτά χωρίς να κάνεις τίποτα,και βάλε ξανά τον κωδικό που θυμάσαι ότι είχες βάλει και πες τι έγινε.:)
Link to comment
Share on other sites

To paredwsa gia anaba8misi..

Se kamia wra 8a einai etoimo...

An eimai sto 80% (tyxerwn)

An eimai sto 20% (aytxwn dld poy kollaei)

8a er8ei meta apo 10 meres boltas stin a8ina.....

 

As elpisoyme na mai sto 80% :P :P

 

Eytyxws eimai sto 80% :p

Eksypiretisi foberi eyge sto nokia shop sti lewforo stratoy salonikas

Eixe kai mia wraia k sexy paroysia mesaaaa

Trekste oso gia diafores ...dn eida akoma... alla exw akoma sto noy moy....

zoymera... :p

Link to comment
Share on other sites

Περίμενε 5 λεπτά χωρίς να κάνεις τίποτα,και βάλε ξανά τον κωδικό που θυμάσαι ότι είχες βάλει και πες τι έγινε.:)

 

 

Δοκιμασα πολλες φορες αλλα τιποτα. συνεχιζει να μην τον δεχεται.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το έχει κάνει και σε μένα (bug?) και η κατάσταση διορθώνεται αν πάω σε κάποια άλλη επιλογή που θα μου ζητήσει τον κωδικό ασφαλείας. Παράδειγμα ο μηδενισμός των μετρητών SMS που μπορεί να γίνει και από το Μηνύματα και από το Μητρώο. Όσες φορές κολλάει στο ένα, πάω στο άλλο και είναι εντάξει μετά και στα δύο.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το έχει κάνει και σε μένα (bug?) και η κατάσταση διορθώνεται αν πάω σε κάποια άλλη επιλογή που θα μου ζητήσει τον κωδικό ασφαλείας. Παράδειγμα ο μηδενισμός των μετρητών SMS που μπορεί να γίνει και από το Μηνύματα και από το Μητρώο. Όσες φορές κολλάει στο ένα, πάω στο άλλο και είναι εντάξει μετά και στα δύο.

 

 

Δυστυχως δεν δουλευει ουτε αυτο δοκιμασα να παω σχεδον οπου ζηταει κωδικο ασφαλειας αλλα τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα σε όλους και καλώς σας βρίσκω....

ειμαι νέο μέλος και νέος χρήστης του 6280!

θα ήθελα να μάθω πως μπορώ να δώ ποια έκδοση λογισμικού έχει το τηλεφωνό μου (3.6 ή 3.81?) και απο που μπορώ να αποκτήσω κάποιο mp3 player για να το εγκαταστήσω στο τηλέφωνο....(για να μην μετατρέπονται τα αρχεία σε aac) Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα σε όλους και καλώς σας βρίσκω....

ειμαι νέο μέλος και νέος χρήστης του 6280!

θα ήθελα να μάθω πως μπορώ να δώ ποια έκδοση λογισμικού έχει το τηλεφωνό μου (3.6 ή 3.81?) και απο που μπορώ να αποκτήσω κάποιο mp3 player για να το εγκαταστήσω στο τηλέφωνο....(για να μην μετατρέπονται τα αρχεία σε aac) Ευχαριστώ!

 

Γεια και χαρά και σε σένα..Καλώς ήρθες!Για να δείς την έκδοση του λογισμικού που έχει το τηλεφωνό σου πατάς στην οθόνη αναμονής *#0000#

Όσο για το πώς θα παίζει το τηλέφωνο mp3 δεν χρειάζετε άλλο mp3 player.!Εάν περάσεις ένα αρχείο mp3 στην κάρτα μνήμης πχ θα το αναγνωρίσει και θα το αναπαραγάγει κανονικά!(Όχι μέσω του software της Nokia,με λειτουργία αποθ. δεδομένων)

Link to comment
Share on other sites

THANKS....έχω την 3.60....αρα πρέπει κι εγώ να κάνω αναβάθμιση...!

οκ για τα mp3....!

αλήθεια ξέρι κανείς που μπορώ να βρω θέματα και screensavers της προκοπής?

Link to comment
Share on other sites

αλήθεια ξέρι κανείς που μπορώ να βρω θέματα και screensavers της προκοπής?

 

Τα καλυτερα θα τα βρείς στο http://www.zedge.net Θέλει να κάνεις register και σου δίνει όριο 30 αρχεία τη μέρα..!Αλλα αξίζει!Στο μενού Public Gallery(αριστερά) θα τα βρείς όλα!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...