Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6280 3G


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

petros44 με εσωσες. Ευχαριστω πολυ. Εχω ακομα μια απορια. Υπαρχει καποιο προγραμματακι για το κινητο που να διαβαζει αρχεια word?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια καλησπερα, θα ηθελα να ρωτησω το εξης:

επειδη βλεπω και βιντεο σε 3gp στο κινητο, δλδ κανα επεισοδιο prison break, ή τπτ αλλο(και με υποτιτλους...lol), θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει Player για βιντεο, γιατι ολα ωραια και καλα , αλλα δεν εχει fast forward ή rewind, και ειδικα αν σε παρουν τηλεφωνο, πρεπει να τα ξαναδεις ολα απο την αρχη...Εχει κανεις υποψιν του καμια λυση? Ευχαριστω, και να πω πως το thread με εχει καταβοηθησει, απ' οταν πηρα το κινητο....

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να έχει βγει κάτι τέτοιο. Το 6280 υποστηρίζει μόνον Java εφαρμογές που δεν έχουν τη βάση για τέτοια επεξεργασία. Όντως η έλλειψη του FF/RWD είναι μεγάλο μείον :(
Link to comment
Share on other sites

Παιδες να κανω μια ερωτηση,

οταν παω να βαλω ενα ηχο κλησης σε μια επαφη και παω να κανω αποθηκευση μου βγαζει ενεργεια μη αποδεκτη !

Ξερει κανεις που οφειλεται?

ΘΕΛΩ ΝΑ :shoot: ΤΟΥΣ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΟΥΣ

ΘΕΛΩ ΝΑ :knife: ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΠΙΕΣΤΕΣ ΤΟΥ ΛΑΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Παιδες να κανω μια ερωτηση,

οταν παω να βαλω ενα ηχο κλησης σε μια επαφη και παω να κανω αποθηκευση μου βγαζει ενεργεια μη αποδεκτη !

Ξερει κανεις που οφειλεται?

Αυτό το κάνει σε όλους τους ήχους ή σε κάποιο συγκεκριμένο; Τον ήχο τον έχεις αποθηκευμένο στην κάρτα; Αν ναι, μετέφερε τον στη μνήμη του τηλεφώνου να δεις αν το πρόβλημα συνεχίζει... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να έχει βγει κάτι τέτοιο. Το 6280 υποστηρίζει μόνον Java εφαρμογές που δεν έχουν τη βάση για τέτοια επεξεργασία. Όντως η έλλειψη του FF/RWD είναι μεγάλο μείον :(

 

κριμας, αλλα δεν πειραζει θα το πιουμε και αυτο το πικρο ποτηρι....:lol:

Link to comment
Share on other sites

κριμας, αλλα δεν πειραζει θα το πιουμε και αυτο το πικρο ποτηρι....:lol:

Δεν είναι μειονέκτημα του 6280 αποκλειστικά το να μη δέχεται νέο video player ως plugin κλπ. Απλώς κάθε μη-smartphone κινητό, με "κλειστό" λειτουργικό δηλαδή, το ίδιο είναι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς αν στα καταστήματα NOKIA καθαρίζουν τα κινητά χωρίς να χάνεται η εγγύηση? Ο Γερμανός από όπου το έχω πάρει δεν αναλαμβάνει κάτι τέτοιο γιατί μου λέει πως θα χάσω την εγγύηση. Please help me γιατί σε λίγο δεν θα βλέπω τίποτα στην οθόνη. Δεν ξέρω γιατί όμως το έχω 4 μήνες και έχει μπει σκόνη μέσα............................:mad:
Link to comment
Share on other sites

Πήγα χθες κι έκανα (κι εγώ) αναβάθμιση 5.92. Εμένα μου γράφει:

Nokia 6280

V 05.92

07-09-06

RM-78

© Nokia

 

Language:

V 5.92

07-09-06

RM-78

© Nokia

H

 

αντίθετως όπως άλλους που τους γράφει Νόκια 6288.

 

Μπορώ να πω, πως γρηγόρεψε αρκέτα και προστέθηκαν περισσότερες επιλογές.

Μπήκε επιτέλους το Flight Mode και το Green.nth θέμα, που τουλαχίστον εμένα μ'αρέσει, αλλά μπήκαν κι άλλα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο σου κόστισε η αναβάθμιση? Δέχεται το 6280 λογισμικό από το 6288???:worry:

Η αναβάθμιση μου κόστισε 15 λίρες (δηλάδή 26 ευρώ). Άλλους όταν έκαναν την 5.92, το κινητό τους όταν πατάς *#0000# τους γράφει 6288 αντί 6280. Εμένα μου γράφει Νόκια 6280.

Link to comment
Share on other sites

Η αναβάθμιση μου κόστισε 15 λίρες (δηλάδή 26 ευρώ). Άλλους όταν έκαναν την 5.92, το κινητό τους όταν πατάς *#0000# τους γράφει 6288 αντί 6280. Εμένα μου γράφει Νόκια 6280.

 

Ευχαριστώ.............:)

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς να κάνει αναβάθμιση από το internet? Στο site της Nokia έχει μόνο το 6288. Δέχεται την αναβάθμιση το 6280 ή όχι?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς να κάνει αναβάθμιση από το internet? Στο site της Nokia έχει μόνο το 6288. Δέχεται την αναβάθμιση το 6280 ή όχι?

Εφόσον δεν έχει στο site της Νόκια το 6280, δεν μπορούμε να το κάνουμε αναβάθμιση από το internet αλλά από κάποιο Nokia Store.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες βοήθεια!!!!

πρασπάθεισα να κάνω αναβάθμιση με το pheonix και κόλλησε.τώρα είναι πεθαμένο. Πως μπορώ να κάνω dead phone flashing στο pheonix??????

frastgr
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε Μενού-Ρυθμίσεις--Τηλέφωνο-Αυτόματο Κλείδωμα Πληκτρολογίου-Ενεργοποιημένο και εκεί δώσε στον "ορισμό καθυστέρησης" μετά από πόσο χρόνο θέλεις να κλειδώνει (π.χ 5").:)
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε Μενού-Ρυθμίσεις--Τηλέφωνο-Αυτόματο Κλείδωμα Πληκτρολογίου-Ενεργοποιημένο και εκεί δώσε στον "ορισμό καθυστέρησης" μετά από πόσο χρόνο θέλεις να κλειδώνει (π.χ 5").:)

 

to thema einai oti thelo na kleidonei mono otan kleino to portaki oxi genika meta apo kapoia lepta. afto ginetai?

Link to comment
Share on other sites

kati teleftaio. otan to pira to kinito ana 5 lepta nomizo emfanizotan mia eikona kai meta esvine kai kati ekana kai tin evgala xerete ti itan afto kai pos tin energopoio meta? efxaristo gia tis grigores apantiseis sou Johny-B
Link to comment
Share on other sites

Geia sas

 

exo to nokia 6280 agorasmeno apo tin Vodafone

exei omos to Firmware tis Vodafone k egw thelw na to balw to Firmware tis Nokia.

Mporo na to balw monos mou? An Nai:

ti xreiazomai??

My Phones

In Use: iPhone 5, Samsung Galaxy S3

Link to comment
Share on other sites

bettytsa:

 

Λογικα εχεις επιλεξει να βαζεις screensaver και λειτουργία ναρκης (σαυτην το κινητο "σβηνει" στην οθονη, φαινεται μαυρη, ετσι σαν προφυλαξη)

 

Πας Ρυθμισεις -> Εμφανιση -> Προστασια Οθονης και μετα Λειτουργια Ναρκης!

 

 

 

Pontios15

 

Το firmware ειναι ας πουμε η εμφανιση που εχει το "λογισμικο" του κινητου; Δηλαδη εχεις εκεινο το κοκκινο της Vodafone, οπως ειναι το Vodafone Live;

Link to comment
Share on other sites

vgike kainourgia firmware gia to 6280 i 6.10

 

Και για του λόγου το αληθές δείτε εδώ:

http://www.pictureupload.de/pictures/110207223323_IMG_0557.jpg

 

Nokia 6280

V 06.10

21.12.06

RM-78

© Nokia

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...