Jump to content

Redmi Note 6 Pro


BMW_E36
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδες το πηρα δωρο στην γυναικα μου σε ροζ,και μολις το δουλεψα λιγακι ζηλεψα!!!!

Λεω να δωσω το g6 και να παρω το πανεμορφο μπλε

 

Το τηλέφωνό για την τιμή των 190€ είναι πάρα πολύ καλό

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Εσείς οι κάτοχοι τι έχετε να πείτε για την κάμερα του?

 

Για τα χρήματα που πληρώνεις οι κάμερες του και μπρος και πίσω είναι πάρα πολύ καλές την ημέρα και ικανοποιητικές την νύχτα

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Ορίστε ένα θέμα που μπορεί να σας αρέσει.βαλτε 4x7 τον launcher και εικονίδια της επιλογής σας

http://zhuti.xiaomi.com/detail/242f3852-aaaa-42df-a3c3-da9d86b1875f

Edited by THANOS26
Link to comment
Share on other sites

Οι κάμερες είναι τραγικές λόγω software... μια δοκιμή με GoogleCamera-2.7.008 θα πείσει (εννοείται χωρίς root, unlock, customs roms κτλ)... ειδικά νύχτα... υπάρχουν Samsung 10ετίας με εξίσου καλή φωτογραφία τηρούμενων των αναλογιών...
Link to comment
Share on other sites

Οι κάμερες είναι τραγικές λόγω software... μια δοκιμή με GoogleCamera-2.7.008 θα πείσει (εννοείται χωρίς root, unlock, customs roms κτλ)... ειδικά νύχτα... υπάρχουν Samsung 10ετίας με εξίσου καλή φωτογραφία τηρούμενων των αναλογιών...

 

Αν θέλεις δώσε λινκ για την κάμερα

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Παιδες το πηρα δωρο στην γυναικα μου σε ροζ,και μολις το δουλεψα λιγακι ζηλεψα!!!!

Λεω να δωσω το g6 και να παρω το πανεμορφο μπλε

 

Καλά έκανες και ζήλεψες (παθών, είχα κι εγώ το G6 ) οκ έχουν και μια διαφορά 3 περίπου ετών αλλά αυτό το lag των Galaxy (είχα τα 1, 2,4,6....) αν το άφηνες μαμά ήταν εντελώς απαράδεκτο γιαυτο και από το 2 και μετά πριν καν το ανοίξω για πρώτη φορά, έβαζα καστομιά.... τούτο δω, δεν το πειράζω, πραγματικά δεν νιώθω την αναγκη για κάτι τέτοιο....

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Εκανες την αλλαγη απο g6?? Και γω ψηνομαι να το παρω. Πως σου φαινεται σαν εμπειρια χρησης????

Ελεγα να παρω το v30 αλλα 360 τσουζουν. Το note 6 ομως τα εχει ολα και συμφερει!!!

Link to comment
Share on other sites

Οι κάμερες είναι τραγικές λόγω software... μια δοκιμή με GoogleCamera-2.7.008 θα πείσει (εννοείται χωρίς root, unlock, customs roms κτλ)... ειδικά νύχτα... υπάρχουν Samsung 10ετίας με εξίσου καλή φωτογραφία τηρούμενων των αναλογιών...

 

Την κατέβασα κ εγω την συγκεκριμένη.. έχει όντως διαφορά στις νυχτερινές φωτογραφίες.

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει και σε Xiaomi Redmi 4X, γιατί είναι παλιά έκδοση λογικά... φαντάσου να βγάλουν στο google camera port hub (xda developers) αντίστοιχη έκδοση όπως στο PocoF1 (Google Camera Port with Night Sight). Θα πετάει λέμε! Το 4K video δεν ξέρω πως ενεργοποιείται... στο Note4 με OpenCamera δούλεψε αμέσως! Λογικά υπομονή θέλει...
Link to comment
Share on other sites

Ας γίνω λίγο κουραστικός. Αν έβαζα σε σύγκριση το note 6 pro με το mi 8 lite? Αξίζει αυτό το 30 στην τιμή του?
Link to comment
Share on other sites

Στην πράξη ίδια κινητά και το redmi έχει καλυτερη αυτονομία και ραδιόφωνο

 

Δεν θα επέλεγα το 8 lite

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας τελικά παρήγγειλα το note 6 pro rose gold για την γυναίκα. Τώρα μένει να βρούμε θήκη και tempered glass εκτός αν έχει κανείς έξτρα και το πουλάει. :P
Link to comment
Share on other sites

Παιδια tempered glass τις περνει ολες χωρις να ξεκολλανε ή εχει ζητηματα με κυρτες ακρες?

Ο φορτιστης που ειναι μεσα ειναι ταχειας φορτισης?

Edited by Teo010
Link to comment
Share on other sites

Παιδια tempered glass τις περνει ολες χωρις να ξεκολλανε ή εχει ζητηματα με κυρτες ακρες?

Ο φορτιστης που ειναι μεσα ειναι ταχειας φορτισης?

Quick Charge 2.0 είναι
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Παιδια tempered glass τις περνει ολες χωρις να ξεκολλανε ή εχει ζητηματα με κυρτες ακρες?

Ο φορτιστης που ειναι μεσα ειναι ταχειας φορτισης?

 

Πήρα το Tempered Glass 9H από το MobileCenter με €1.90 και κάθεται πολύ καλά... Δεν έχει θέματα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

 

Εχω παρατηρησει τις τελευταιες ημερες αυξημενο battery drain σε σχεση με τις πρωτες ημερες που αγορασα το κινητο .

 

Συγκεκριμενα η αδρανεια κινητου κυμαινεται γυρω στο 15% και αναφερει χρηση μπαταριας απο το ραδιο .

 

Εχει παρατηρησει καποιος κατι παρομοιο ? Δε μπορω να καταλαβω με τι εχει να κανει .

Link to comment
Share on other sites

10.0.5.0 Stable 297M διαθέσιμη, μικρές διορθώσεις από ότι βλέπω από την περιγραφή της
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Είμαι ανάμεσα στο να πάρω το 6 pro ή το 5. Από βίντεο στο ίντερνετ δε βγάζω άκρη.. Αξίζει η διαφορά των 20 ευρώ να πάρω το 6 ή να επιλέξω το 5 και γιατί. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

10.0.5.0 Stable 297M διαθέσιμη, μικρές διορθώσεις από ότι βλέπω από την περιγραφή της

Miui 10 ειναι? Το κινητο εχει παρει την miui 10?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Είμαι ανάμεσα στο να πάρω το 6 pro ή το 5. Από βίντεο στο ίντερνετ δε βγάζω άκρη.. Αξίζει η διαφορά των 20 ευρώ να πάρω το 6 ή να επιλέξω το 5 και γιατί. Ευχαριστώ
Το 6 πάρε...
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Με προβληματίζει λίγο το γεγονός ότι βγαίνει πιο έξω η οθόνη από την υπόλοιπη συσκευή... Ενοχλεί στη χρήση; Είναι άβολο ή συνηθίζεται;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...