Jump to content

Redmi Note 6 Pro


BMW_E36
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες καλησπέρα...επειδή με Βρόνταφον στην δουλεία και στο σπίτι έχω οριακό σήμα στην Πάτρα και θελω να κανω την δουλειά μου... μου συστήνετε αυτό το κινητό; Η να προτιμήσω κάποιο HUAWEI που έχουν και οι εταιρίες κινητής εξοπλισμό; Θέλω να πώ πως αναζητώ ένα καλό android κινητό με δυνατή λήψη και εκπομπή γύρω στα 200 ευρώ ( το α5 2016 που έχω από τις πτώσεις έχει χάσει την μπάλα πλέον)...το xiaomi redme 6 είναι ένα από αυτά;
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα...επειδή με Βρόνταφον στην δουλεία και στο σπίτι έχω οριακό σήμα στην Πάτρα και θελω να κανω την δουλειά μου... μου συστήνετε αυτό το κινητό; Η να προτιμήσω κάποιο HUAWEI που έχουν και οι εταιρίες κινητής εξοπλισμό; Θέλω να πώ πως αναζητώ ένα καλό android κινητό με δυνατή λήψη και εκπομπή γύρω στα 200 ευρώ ( το α5 2016 που έχω από τις πτώσεις έχει χάσει την μπάλα πλέον)...το xiaomi redme 6 είναι ένα από αυτά;
Ήμουν χτες Πάτρα, δούλεψα το κινητό εκτός κτιριου ολη την ωρα και εντός κτιριου κοντά στο Ριο και δεν ειχα θεμα με σημα γενικά, 4G σχεδόν ολη την ωρα. Πιστεύω εχει καλη κάλυψη γενικά εκει η Vodafone, δεν θα έχεις θεμα. Επίσης, δε νομίζω να παίζει ρόλο οτι μια εταιρεία που πουλάει κινητά, αυτα θα έχουν και αντιστοιχα καλο σημα..

 

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου πει κάποιος αν μπορούμε να βλεπουμε τις φωτογραφίες αυτων που μας καλουν από τις επαφές μας σε πλήρη οθόνη και όχι μόνο σε μικρό μέγεθος

Άκυρο βρήκα τι είχα κάνει λάθος

Edited by mplevris
Λύθηκε
Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου πει κάποιος αν μπορούμε να βλεπουμε τις φωτογραφίες αυτων που μας καλουν από τις επαφές μας σε πλήρη οθόνη και όχι μόνο σε μικρό μέγεθος

Άκυρο βρήκα τι είχα κάνει λάθος

Τι είχες κάνει?
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

περασε ο αδελφος μου την τελευταια εκδοση mui 10 και εχει προβλημα με το wifi τι μπορει να κανει; αργει να μπει και εμφανιζει πολλες φορες που οτι υπαρχει προβλημα με το ιντερνετ και δεν εχει ; δεν ξερω τι γινεται ; . αντιμετωπιζει κανενας κανενα τετοιο προβλημα με το wifi ;

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου κατεβαζει το ισταγκραμ,λεει δεν ειναι συμβατη η συσκευη!Μπορει καποιος να μου πει πως θα το κατεβασω;
Link to comment
Share on other sites

Τι είχες κάνει?

 

Όταν έκανα μεταφορά των επαφών μου από το λογαριασμό Google μέχρι να κάνει συγχρονισμό οι εικόνες παρουσιαζονταν μονο σε μικρό φόντο όπως όταν παίρνεις κάποιο τηλέφωνο

Μετά τον πλήρη συγχρονισμό όλα καλά

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

περασε ο αδελφος μου την τελευταια εκδοση mui 10 και εχει προβλημα με το wifi τι μπορει να κανει; αργει να μπει και εμφανιζει πολλες φορες που οτι υπαρχει προβλημα με το ιντερνετ και δεν εχει ; δεν ξερω τι γινεται ; . αντιμετωπιζει κανενας κανενα τετοιο προβλημα με το wifi ;

Αυτό με το πρόβλημα στο wifi το έχετε και άλλοι γιατί εμένα μια χαρά δουλεύει. Βέβαια εγώ έκανα μόλις το πήρα την αναβάθμιση χωρίς καθόλου να δοκιμάσω τηνMIUI 9

 

----- προσθήκη μηνύματος 115 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν μου κατεβαζει το ισταγκραμ,λεει δεν ειναι συμβατη η συσκευη!Μπορει καποιος να μου πει πως θα το κατεβασω;

 

Συνήθως όταν συμβαίνει και τέτοιο κάνουμε αποσύνδεση από το λογαριασμό μας στο Google επανεκκίνηση στο κινητό σύνδεση ξανά στο λογαριασμό και λογικά όλα καλά μετά

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Και ναταν μόνο αυτό....focus hunting???το Νότε 5 από τον Αύγουστο που το έχω φυσάει....και στα μισά λεφτά?
Link to comment
Share on other sites

Και ναταν μόνο αυτό....focus hunting???το Νότε 5 από τον Αύγουστο που το έχω φυσάει....και στα μισά λεφτά?

 

Τι ακριβώς εννοείς με το focus hunting;

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Συνήθως όταν συμβαίνει και τέτοιο κάνουμε αποσύνδεση από το λογαριασμό μας στο Google επανεκκίνηση στο κινητό σύνδεση ξανά στο λογαριασμό και λογικά όλα καλά μετά

 

Συγνωμη που ρωταω,αλλα πως γινεται αποσυνδεση απο το λογαριασμο,δεν μπορω να το βρω με τιποτα!!:(

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που ρωταω,αλλα πως γινεται αποσυνδεση απο το λογαριασμο,δεν μπορω να το βρω με τιποτα!!:(
Ρυθμίσεις>συγχρονισμός>Google>

στο κάτω μέρος της οθόνης έχει ένα κυκλάκι, πατάς εκεί και σου βγάζει επιλογή για αποσύνδεση

63858e12f2dc1f43a89fc48cc1e83640.jpg

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Ψήνομαι και εγώ για το εν λόγω κινητό!Ψάχνω στα σκρουτζομάγαζα και παρατηρώ πως πολλά δίνουνε μόνο 1 χρόνο εγγύηση, δεν είναι infoquest , σωστά?.

Ξέρετε κάποιο εκτός απο τα μεγάλα μαγαζιά plaisio κτλπ που να δίνει εγγύηση 2 χρόνια και να κάνει αποφορόλογηση?Έχει κανείς κάποια εμπειρία?

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Εχω περασει MIUI 10 stable εδω και 2 εβδομαδες περιπου που δωθηκε το update. τις πρωτες ημερες ολα αψογα. Εχω παρατηρησει τις τελευταιες ημερες χαμηλοτερη αποδοση μπαταριας ενω η χρηση ειναι ιδια καθημερινα σχεδον . Δε ξερω αν ειναι τυχαιο , εχω το τηλεφωνο 40 ημερες στα χερια μου περιπου .
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα το ψάχνω εδώ και καιρό το θέμα και πείρα την απόφαση να το αγοράσω. διάβασα σε ένα φόρουμ ότι είχαν κάποια θέματα με lag kai freez ισχύει? και κανένα μαγαζί σκρουτζ για αγορά έμπιστο λόγω ότι είμαι επαρχία
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα το ψάχνω εδώ και καιρό το θέμα και πείρα την απόφαση να το αγοράσω. διάβασα σε ένα φόρουμ ότι είχαν κάποια θέματα με lag kai freez ισχύει? και κανένα μαγαζί σκρουτζ για αγορά έμπιστο λόγω ότι είμαι επαρχία
lag και freez? Για δώσε λινκ να διαβάσουμε και εμείς..
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

lag και freez? Για δώσε λινκ να διαβάσουμε και εμείς..

 

Δώσε μου λίγο να το κοιτάξω είχα διαβασει σχόλια στο inso.....

Κανένα μαγαζί για αγορά έχουμε?

Link to comment
Share on other sites

Δώσε μου λίγο να το κοιτάξω είχα διαβασει σχόλια στο inso.....

Κανένα μαγαζί για αγορά έχουμε?

 

Κάνε ένα ψάξιμο στο σκρούτζ, έχει πάρα πολλά, δες ποιο σε βολεύει αν θες να πας να το πάρεις κατευθείαν από εκεί, αν σε βολεύει με πιστωτική και παράδοση σπίτι, αντικαταβολή κ.λ.π......

Όσον αφορά την εγγύηση, λίγα είναι αυτά που δίνουν 2 χρόνια, πάλι θα πρέπει να το ψάξεις παίρνοντας τηλ τα μαγαζιά. Εγώ δεν ασχολήθηκα καν με αυτό. Λόγω της σχετικά χαμηλής τιμής του, Αν βγάλει τον χρόνο (που άνετα τον βγάζει και πολύ παραπάνω, αν δεν το σκαλίσεις) τα λεφτά του τα έχει βγάλει....

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να πάω να το πάρω παρά μόνο να το παραγγείλω. Απλά είπα μήπως έχουμε κάποιο μαγαζί που είναι σε μεγαλύτερη εκτίμηση και αξιόπιστο
Link to comment
Share on other sites

Δώσε μου λίγο να το κοιτάξω είχα διαβασει σχόλια στο inso.....

Κανένα μαγαζί για αγορά έχουμε?

Εγώ το πήρα από το tokinito.gr. Δεν το είχαν άμεσα αλλά σε 5 μέρες το είχα
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Όλα τα μαγαζιά την ίδια έκδοση έχουν... την Global.

Εγώ το πήρα από το CitisShop σε σχετικά χαμηλή τιμή...

Τετάρτη βράδυ έκανα παραγγελία σήμερα το μεσημέρι το παρέλαβα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδες το πηρα δωρο στην γυναικα μου σε ροζ,και μολις το δουλεψα λιγακι ζηλεψα!!!!

Λεω να δωσω το g6 και να παρω το πανεμορφο μπλε

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια έκδοση που πρέπει να προσέξω? Εκτός από το να είναι global version
Όχι τίποτα άλλο
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...