Jump to content

OnePlus 6T


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως σου φαινεται η μεταβαση; Γιατι ειμαι αναμεσα σε αυτα τα 2..

Εχεις δει διαφορες μεγαλες στις φωτος;

Πολυ καλη κατασκευη , ωραια και χορταστικη οθονη , γρηγορο και το in display fingerprint scaner πολυ καλο,

Τωρα σε φωτογραφια υστερει καθως και σε ευκολιες τυπου volte-vowifi και προωθηση κλησεων μεταξυ των 2 sim .

Overall αν εισαι με το P20 Pro κατσε εκει που εισαι .

 

Στάλθηκε από το GT-N8010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Τι έχει και δεν έχει χώρο;

 

Sent from my ONEPLUS 6T

 

απο τα δεξια προς τα αριστερα εχει: το συμβολο της μπαταριας-το ποσοστο %-τα 2 σηματα κινητης-το wifi

και δεν χωραει αλλο............μολις απενεργιοποιω το wifi εμφανιζει το εικονιδιο απο το ξυπνητηρι(το οποιο επισης δεν το εμφανιζει οταν ειναι ανοιχτο το wifi)

 

και αριστερα του δοντιου λεει μονο την ωρα!

 

update: εβγαλα καποια εικονιδια για να δημιουργησω χωρο και ενεργοποιησα bluetooth και τοποθεσια και δεν εμφανιζει κανενα απο τα 2!

Edited by saltofx_v
Link to comment
Share on other sites

απο τα δεξια προς τα αριστερα εχει: το συμβολο της μπαταριας-το ποσοστο %-τα 2 σηματα κινητης-το wifi

και δεν χωραει αλλο............μολις απενεργιοποιω το wifi εμφανιζει το εικονιδιο απο το ξυπνητηρι(το οποιο επισης δεν το εμφανιζει οταν ειναι ανοιχτο το wifi)

 

και αριστερα του δοντιου λεει μονο την ωρα!

 

update: εβγαλα καποια εικονιδια για να δημιουργησω χωρο και ενεργοποιησα bluetooth και τοποθεσια και δεν εμφανιζει κανενα απο τα 2!

 

Έχεις συνδέσει κάποια συσκευή Bluetooth για να εμφανιστεί?

Link to comment
Share on other sites

Έχεις συνδέσει κάποια συσκευή Bluetooth για να εμφανιστεί?

 

οντως οταν συνδεεται εμφανιζεται........το θεμα εινια οτι ειχα συνηθισει να εμφανιζεται μονιμα κια οταν συνδεθει να αλλαζει απλα το εικονιδιο..το ιδιο και η τοποθεσια.αυτο εχει μια λογικη οτι αν το ξεχασω ανοιχτο να το γνωριζω ωστε να το κλεισω......

ειμαι συνηθισμενος τα τελευταια 2 χρονια με χαβαη που οταν ηταν ανοιχτα τα εδειχνε μονιμα στη γραμμη καταστασης

Link to comment
Share on other sites

Επειδή με ενδιαφέρει και η φωτογραφία/βίντεο. Σε σχέση με το p20 pro, ποιο βγάζει καλύτερες φωτογραφίες/βίντεο;
Link to comment
Share on other sites

Επειδή με ενδιαφέρει και η φωτογραφία/βίντεο. Σε σχέση με το p20 pro, ποιο βγάζει καλύτερες φωτογραφίες/βίντεο;

 

 

 

Βίντεο ξεκάθαρα καλύτερο το 6τ .φωτογραφία σε κάποιες συνθήκες καλύτερο το p20pro.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να με διαφωτίσει κάποιος γτ όταν πάω να ανεβάσω φωτογραφία στο ίνστα μου εμφανίζει να επιλέξω κ φώτο από επαφές και διάφορα emoji που έχω; γενικά μου πετάει φωτογραφίες που δεν βρίσκονται στη γκαλερί μου. Συγκεκριμένα εγώ μόνο μια φωτογραφία έχω στη γκαλερί.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να με διαφωτίσει κάποιος γτ όταν πάω να ανεβάσω φωτογραφία στο ίνστα μου εμφανίζει να επιλέξω κ φώτο από επαφές και διάφορα emoji που έχω; γενικά μου πετάει φωτογραφίες που δεν βρίσκονται στη γκαλερί μου. Συγκεκριμένα εγώ μόνο μια φωτογραφία έχω στη γκαλερί.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κάποια περίεργη εφαρμογή έχεις λογικά.

 

BTW το έχω και εγώ το κινητό από χτες, ετοιμάζω σύντομο ποστ με πρώτες εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Nα ξεκινησω με τα του Oneplus 6t, οπως ακριβως τα περιμενα.

 

Τα αρνητικα.

 

Μοτερ δονησης απο τα Λιντλ. Απλα τραγικη.

Ηχειο απο παλιατζιδικο απο Μοναστηρακι. Το χειροτερο σημειο του κινητου, λες και εχω κινητο 150€

Οθονη ψιλοσκοτεινη και autobrightness του ελεους.

 

Για την τιμη που εχουν πλεον τα oneplus, αυτα τα 3 τα θελω καλυτερα.

 

Τα ετσι και ετσι:

 

Φορτιση Εχοντας μεινει πισω πια (πολυ πιο γρηγορη φορτιση η Huawei) μηπως να το γυρισει σε quick charge? Καλο το dasη charge αλλα οταν θες πχ να φορτισεις απο power bank ή με άλλο φορτιστη, φορτιζεις πολυ αργά

Ποιοτητα κατασκευης καλο το γυαλι αλλα σαν να μου φαινεται "πλαστικό", πολυ glossy και πρεπει να ειναι και λεπτο. Εχω το mirror black και ειναι λιγο meh

Kαμερα μου φαινεται καλη για τα λεφτα, το app ειναι μετριο, δεν ξερω γιατι ειναι τοσο cluttered και περιεργο.

 

Τα πολυ καλα

 

Onscreen fingerprint reader, πραγματικα απορω με τον καθε youtuber που λεει οτι "ειναι πιο αργος" ή οτι "λιγο ενοχλητικος το βραδυ γιατι φωτιζει πολυ για να διαβασει το αποτυπωμα"

 

Πραγματικα, πληρωμενος οποιος τα λεει αυτα, ο reader ειναι απλα υπεροχος, ειναι αρκετα γρηγορος και δουλευει σωστα. Το ιδιο καλο ειναι και το face unlock, πολυ μπροστα η oneplus εδω.

 

ΟxygenOS, πολυ καλο και με το τελευταιο update ειναι γρηγορα και smooth και τα gestures. Δεν νομιζω να κανω root.

Aυτα περι απλου software και ταχυτητας παντως τα ακουω βερεσε, το mate 9 που ειναι 2 ετων ειναι το ιδιο γρηγορο.

 

Οτι δεν εχει headphone jack δεν νομιζω να με πειραξει, θα το δουμε στην πορεια

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παμε τωρα και στα γενικά:

 

Τα τρια μου τελυταια κινητα με χρονολογικη σειρα ηταν

 

Οneplus 3

Xiaomi Mi A1

Huawei Mate 9

 

Ολα 16:9, οπως πρεπει να ειναι. Δεν ξερω γιατι παει η αγορα στο 18:9 και στο 19:9, πραγματικα ομως.

 

 

Το πραγματικα χειροτερο ειναι το πληκτρολογιο, που εχει γινει ζορικο να γραψεις, ιδιως με navigation gestures που παει τερμα κατω. Το gboard αφηνει ενα μικρο κενο και ειναι καπως πιο καλο, αλλα το swiftkey καθεται τερμα κατω, αντιο ζωη, η πληκτρολογηση αδυνατη.

 

Πιο δυσκολο να φτασεις το πανω μερος της οθονης.

 

Μου ειναι πραγματικα αδιαφορο το "screen to body ratio" και δεν θεωρω οτι κερδιζω κατι με το να εχω "παραπανω οθονη", μονο δυσκοιλια μου προκαλει και δυσκολιες. Το notch, η ελλειψη headphone jack, το οτι αν ειχε πιο μεγαλα μπεζελ ισως εδινε και ηχεια, ολα δυσκοιλιες.

 

Το android pie ειναι πραγματικα αδιαφορο, η google βαδιζει σε λαθος μονοπατια.

 

Το navigation pill και τα οριζοντια recents ειναι πισωγυρισμα μεγαλο, αν ειναι δυνατον. Τραγικοτατα.

 

Η oneplus ξερω οτι εχει μιση τιμη απο τις ναυαρχιδες του σημερα (1000€ το pixel 3, :lol:) αλλα θελω παραπανω πραγματακια, πιο ουσιαστικα.

 

Δωσε μοτερ δονησης, δωσε στερεο ηχεια.

Edited by nikchris
Link to comment
Share on other sites

Παίδες ξέρει κανείς πως κάνουμε clear cache όπως στα πιο πολλά τηλέφωνα? Όχι μέσω recovery.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

για την θηκη που περιλαμβανεται μεσα στη συσκευασια να πω οτι ειναι πολυ τιμια και μαλιστα εινια μεγαλυτερη στις 4 γωνιες για να προστατευει το κινητο.μπραβο που δινουν τετοια θηκη δωρεαν.

 

η υλοποιηση του fingerprint ειναι πολυ καλη και ειμαι σιγουρος οτι στο μελλον θα τελειοποιηθει.

η μπαταρια βραχος-εχει πολυ καλη αποδοση.

το ηχειο το περιμενα καλυτερο.

εννοειται οτι δεν παρατηρησα καποιο κολλημα στο λογισμικο.

 

συνολικα ειναι μια πολυ καλη και ολοκληρωμενη υλοποιηση που σαφως επιδεχεται βελτιωσεις στο λογισμικο

Link to comment
Share on other sites

Κάποια περίεργη εφαρμογή έχεις λογικά.

 

BTW το έχω και εγώ το κινητό από χτες, ετοιμάζω σύντομο ποστ με πρώτες εντυπώσεις.

Εννοείς ότι εφαρμογή μου το κάνει αυτό; δεν μπορώ να καταλάβω. Μέχρι κ βιντεακια από διαφημίσεις μου πετάει.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

διάβασα αρκετά γύρω απο το τηλέφωνο και θα παρακαλούσα για την βοήθεια σας.

 

Χρειάζομαι ενα τηλέφωνο με 2 απλά χαρακτηριστικά- να βγάζει μια ημέρα η μπαταρία και να μην κολλάει έχοντας ανοιχτές/ενεργές πολλές εφαρμογές ταυτόχρονα. Παιχνίδια δεν παίζω, κάμερα να είναι απλά καλή κλπ. Άρα νομίζω οτι το 6Τ πληρεί τις εν λόγω προϋποθέσεις.

Να σημειώσω οτι το παρόν μου τηλέφωνο είναι Samsung Galaxy Note 3 και οτι η λογική/στρατηγική μου είναι να αλλάζω τηλέφωνο όταν χρειαστεί - και πλέον μετά απο 5+ χρόνια ήρθε η στιγμή να το αλλάξω. Δεδομένου λοιπόν οτι η συσκευή που θα πάρω θα μου κάνει παρέα λογικά για minimum 5 χρόνια, θα ήθελα κάτι 'καλό'. Επίσης να σημειώσω οτι δύσκολα θα φύγω απο Samsung παρα μόνο για κάτι τύπου 6Τ.

 

Για να μην κουράζω, δύο θέματα είναι τα σημαντικά που θα παρακαλούσα να με βοηθήσετε:

 

1. Σε περίπτωση βλάβης τι κάνουμε? Το στέλνουμε εξωτερικό? Με δικό μας κόστος? Υπάρχει στην Ελλάδα κάποιο sevice?

και

2. Μου είναι πολύ σημαντικό το Wifi calling της Cosmote. Αν έχω καταλάβει καλά, αυτό μπορεί να γίνει μόνο άν κάνουμε root το τηλέφωνο? (Δεν ξέρω τι σημαίνει root και δεν υπάρχει καμία περίπτωση να ασχοληθώ ο ίδιος-νομίζω πάντως οτι άπαξ και γίνει χάνεται η εγγύηση?).

Άρα, υπάρχει κάποιος εξ' υμών ο οποίος θα μπορούσε να το αναλάβει με πληρωμή (και ποιού ύψους?) αν προβώ στην αγορά και να μου εγγυηθεί οτι θα δουλεύει το Wifi calling?

 

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Με το σκεπτικό ότι θα το κρατήσεις τόσα χρόνια θα σου έλεγα να πας σε note 9 ,η ποιότητα του θα σε κρατήσει σε βάθος χρόνου,χωρίς να μειωνω το 6T με το οποίο είμαι ενθουσιασμένος
:alien:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

διάβασα αρκετά γύρω απο το τηλέφωνο και θα παρακαλούσα για την βοήθεια σας.

 

Χρειάζομαι ενα τηλέφωνο με 2 απλά χαρακτηριστικά- να βγάζει μια ημέρα η μπαταρία και να μην κολλάει έχοντας ανοιχτές/ενεργές πολλές εφαρμογές ταυτόχρονα. Παιχνίδια δεν παίζω, κάμερα να είναι απλά καλή κλπ. Άρα νομίζω οτι το 6Τ πληρεί τις εν λόγω προϋποθέσεις.

Να σημειώσω οτι το παρόν μου τηλέφωνο είναι Samsung Galaxy Note 3 και οτι η λογική/στρατηγική μου είναι να αλλάζω τηλέφωνο όταν χρειαστεί - και πλέον μετά απο 5+ χρόνια ήρθε η στιγμή να το αλλάξω. Δεδομένου λοιπόν οτι η συσκευή που θα πάρω θα μου κάνει παρέα λογικά για minimum 5 χρόνια, θα ήθελα κάτι 'καλό'. Επίσης να σημειώσω οτι δύσκολα θα φύγω απο Samsung παρα μόνο για κάτι τύπου 6Τ.

 

Για να μην κουράζω, δύο θέματα είναι τα σημαντικά που θα παρακαλούσα να με βοηθήσετε:

 

1. Σε περίπτωση βλάβης τι κάνουμε? Το στέλνουμε εξωτερικό? Με δικό μας κόστος? Υπάρχει στην Ελλάδα κάποιο sevice?

και

2. Μου είναι πολύ σημαντικό το Wifi calling της Cosmote. Αν έχω καταλάβει καλά, αυτό μπορεί να γίνει μόνο άν κάνουμε root το τηλέφωνο? (Δεν ξέρω τι σημαίνει root και δεν υπάρχει καμία περίπτωση να ασχοληθώ ο ίδιος-νομίζω πάντως οτι άπαξ και γίνει χάνεται η εγγύηση?).

Άρα, υπάρχει κάποιος εξ' υμών ο οποίος θα μπορούσε να το αναλάβει με πληρωμή (και ποιού ύψους?) αν προβώ στην αγορά και να μου εγγυηθεί οτι θα δουλεύει το Wifi calling?

 

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

 

οσο αφορα το Wifi calling σιγουρα δουλευει στο 6...χωρις να κανεις root ακολουθωντας ορισμενα βηματα...

για το 6Τ θεωρω αν δεν δουλευει ηδη ακολουθώντας τον ιδιο οδηγο ..(εχω το 6) ...θα το φτιαξουν το επομενο διαστημα...:)

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση βλάβης το στέλνεις με κούριερ δωρεάν στη one plus.

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

διάβασα αρκετά γύρω απο το τηλέφωνο και θα παρακαλούσα για την βοήθεια σας.

 

Χρειάζομαι ενα τηλέφωνο με 2 απλά χαρακτηριστικά- να βγάζει μια ημέρα η μπαταρία και να μην κολλάει έχοντας ανοιχτές/ενεργές πολλές εφαρμογές ταυτόχρονα. Παιχνίδια δεν παίζω, κάμερα να είναι απλά καλή κλπ. Άρα νομίζω οτι το 6Τ πληρεί τις εν λόγω προϋποθέσεις.

Να σημειώσω οτι το παρόν μου τηλέφωνο είναι Samsung Galaxy Note 3 και οτι η λογική/στρατηγική μου είναι να αλλάζω τηλέφωνο όταν χρειαστεί - και πλέον μετά απο 5+ χρόνια ήρθε η στιγμή να το αλλάξω. Δεδομένου λοιπόν οτι η συσκευή που θα πάρω θα μου κάνει παρέα λογικά για minimum 5 χρόνια, θα ήθελα κάτι 'καλό'. Επίσης να σημειώσω οτι δύσκολα θα φύγω απο Samsung παρα μόνο για κάτι τύπου 6Τ.

 

Για να μην κουράζω, δύο θέματα είναι τα σημαντικά που θα παρακαλούσα να με βοηθήσετε:

 

1. Σε περίπτωση βλάβης τι κάνουμε? Το στέλνουμε εξωτερικό? Με δικό μας κόστος? Υπάρχει στην Ελλάδα κάποιο sevice?

και

2. Μου είναι πολύ σημαντικό το Wifi calling της Cosmote. Αν έχω καταλάβει καλά, αυτό μπορεί να γίνει μόνο άν κάνουμε root το τηλέφωνο? (Δεν ξέρω τι σημαίνει root και δεν υπάρχει καμία περίπτωση να ασχοληθώ ο ίδιος-νομίζω πάντως οτι άπαξ και γίνει χάνεται η εγγύηση?).

Άρα, υπάρχει κάποιος εξ' υμών ο οποίος θα μπορούσε να το αναλάβει με πληρωμή (και ποιού ύψους?) αν προβώ στην αγορά και να μου εγγυηθεί οτι θα δουλεύει το Wifi calling?

 

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

 

Αν είναι να κρατήσεις το τηλέφωνο τόσα χρόνια, αξίζει να δώσεις το παραπάνω χρήμα και να πας σε πραγματική ναυαρχίδα

Link to comment
Share on other sites

Το WiFi calling δουλεύει και στο 6t από το οποίο και γράφω ακολουθοντας μια πολύ απλή διαδικασία που υπάρχει αναλυτικά γραμμένη στο xda

Καλημέρα σας,

διάβασα αρκετά γύρω απο το τηλέφωνο και θα παρακαλούσα για την βοήθεια σας.

 

Χρειάζομαι ενα τηλέφωνο με 2 απλά χαρακτηριστικά- να βγάζει μια ημέρα η μπαταρία και να μην κολλάει έχοντας ανοιχτές/ενεργές πολλές εφαρμογές ταυτόχρονα. Παιχνίδια δεν παίζω, κάμερα να είναι απλά καλή κλπ. Άρα νομίζω οτι το 6Τ πληρεί τις εν λόγω προϋποθέσεις.

Να σημειώσω οτι το παρόν μου τηλέφωνο είναι Samsung Galaxy Note 3 και οτι η λογική/στρατηγική μου είναι να αλλάζω τηλέφωνο όταν χρειαστεί - και πλέον μετά απο 5+ χρόνια ήρθε η στιγμή να το αλλάξω. Δεδομένου λοιπόν οτι η συσκευή που θα πάρω θα μου κάνει παρέα λογικά για minimum 5 χρόνια, θα ήθελα κάτι 'καλό'. Επίσης να σημειώσω οτι δύσκολα θα φύγω απο Samsung παρα μόνο για κάτι τύπου 6Τ.

 

Για να μην κουράζω, δύο θέματα είναι τα σημαντικά που θα παρακαλούσα να με βοηθήσετε:

 

1. Σε περίπτωση βλάβης τι κάνουμε? Το στέλνουμε εξωτερικό? Με δικό μας κόστος? Υπάρχει στην Ελλάδα κάποιο sevice?

και

2. Μου είναι πολύ σημαντικό το Wifi calling της Cosmote. Αν έχω καταλάβει καλά, αυτό μπορεί να γίνει μόνο άν κάνουμε root το τηλέφωνο? (Δεν ξέρω τι σημαίνει root και δεν υπάρχει καμία περίπτωση να ασχοληθώ ο ίδιος-νομίζω πάντως οτι άπαξ και γίνει χάνεται η εγγύηση?).

Άρα, υπάρχει κάποιος εξ' υμών ο οποίος θα μπορούσε να το αναλάβει με πληρωμή (και ποιού ύψους?) αν προβώ στην αγορά και να μου εγγυηθεί οτι θα δουλεύει το Wifi calling?

 

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να την μοιραστείς;

Το WiFi calling δουλεύει και στο 6t από το οποίο και γράφω ακολουθοντας μια πολύ απλή διαδικασία που υπάρχει αναλυτικά γραμμένη στο xda

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να την μοιραστείς;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

αν είναι η ίδια. με. το. 6.. είναι. η παρακάτω....

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7711885#post7711885

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Σωστός, αυτή είναι αδερφέ , αλλά να ξέρετε, το WiFi calling δουλεύει πένα αλλά δεν έρχονται τα μηνύματα μέσω του WiFi δυστυχώς, συν ότι σε κάθε αναβάθμιση πρέπει ναβ το ξανςκανεις.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by injen
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι;

Έχει ψωνίσει κάνεις από oneplus με τιμολόγιο;

Τι ακριβώς πρέπει να κάνει κανείς για να έχει τιμολόγιο και να πάρει το ΦΠΑ πίσω;

Αν κανεις γνωρίζει για να βοηθήσει...

 

Να στε καλά

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι;

Έχει ψωνίσει κάνεις από oneplus με τιμολόγιο;

Τι ακριβώς πρέπει να κάνει κανείς για να έχει τιμολόγιο και να πάρει το ΦΠΑ πίσω;

Αν κανεις γνωρίζει για να βοηθήσει...

 

Να στε καλά

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Επειδή έπεσε τυχαία στην αντίληψή μου πριν λίγο, διάβασε εδώ https://forums.oneplus.com/threads/epsimo-agor-kstos-paraggela-apostol-entypseis-oneplus-6t-type-c-bullets-ellda.924419/ και στα σχόλια κάτω όπου αναφέρει κάποιες πληροφορίες.

 

Είναι από το φόρουμ της oneplus. Απ ότι είδα, δεν μπορείς από το επίσημο site να πάρεις με τιμολόγιο. Αλλά μπορείς να πάρεις από το amazon.de και θα έχεις κανονικά εγγύηση από την oneplus σαν να το αγόραζες από το επίσημο site αν ο πωλητής είναι το Amazon.

 

Βέβαια, για να είσαι απόλυτα σίγουρος μίλα με την oneplus ή να στο επιβεβαιώσει κάποιος εδώ.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έπεσε τυχαία στην αντίληψή μου πριν λίγο, διάβασε εδώ https://forums.oneplus.com/threads/epsimo-agor-kstos-paraggela-apostol-entypseis-oneplus-6t-type-c-bullets-ellda.924419/ και στα σχόλια κάτω όπου αναφέρει κάποιες πληροφορίες.

 

Είναι από το φόρουμ της oneplus. Απ ότι είδα, δεν μπορείς από το επίσημο site να πάρεις με τιμολόγιο. Αλλά μπορείς να πάρεις από το amazon.de και θα έχεις κανονικά εγγύηση από την oneplus σαν να το αγόραζες από το επίσημο site αν ο πωλητής είναι το Amazon.

 

Βέβαια, για να είσαι απόλυτα σίγουρος μίλα με την oneplus ή να στο επιβεβαιώσει κάποιος εδώ.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

πριν από λίγο έκανα μια. προσπάθεια και μίλησα. με το chat της oneplus για το θέμα της εγγύησης από το Amazon....

 

στην αρχή μου τα μασαγε... αφού μου έλεγε ότι είναι θέμα της Αμαζον η εγγύηση ...και υποθέτω ότι δεν ήξερε...

 

Μετά με έβαλε στην αναμονή... ρώτησε προφανώς και απάντησε...

 

ότι οι συσκευές καλύπτονται Κανονικά από όλα τα Ευρωπαϊκά Amazon....αφού είναι Επίσημος Συνεργάτης....

 

9ec6073ff53fcd89e5b7fced0cbe19bf.jpg342e66b5f014c8541d19bd11c0a314e4.jpg

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...