Jump to content

OnePlus 6T


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για να δουλέψει σωστά το δαχτυλίκο αποτύπωμα το κάνετε κατάργηση και το ξαναβαζατε αφού έχετε περασει κανετε επανεκκίνηση.. και δουλεύει σφαίρα.! Ακαριαία

 

Επειδή ψιλοβαρέθηκα να τα ξαναπεράσω :D ακόμα και έτσι βλέπω διαφορά με την 9.0.6

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Η 9.06 σας ήρθε ota ή τη βάλατε εσείς χειροκίνητα;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

OnePlus 6T
Link to comment
Share on other sites

Η 9.06 σας ήρθε ota ή τη βάλατε εσείς χειροκίνητα;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

OTA αλλά μένω Γερμανία αν παίζει κι αυτό κάποιο ρόλο.

Link to comment
Share on other sites

Το αυξημενο sar προβληματισε κανεναν?

Θελω να το αγορασω αλλα το ειδα πολύ τσιμπιμενο

 

Τι τιμές Sar έχει το 1+6Τ;;;

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημερα παιδια!!Αξιζει λετε η μεταβαση σε 6t 8/128(nylon,sandstone) απο Mi8 64gb(infoquest) + 200 ευρω διαφορα απο μενα?

 

Προσωπικά εγώ δεν θα έδινα και 200€..Τα θεωρώ πολλά..

Link to comment
Share on other sites

το δαχτυλικο ψιλοβελτιωθηκε με την τελευταια ανημερωση αλλα πιστευω οτι εχει και αλλα περιθωρια βελτιωσης.

βεβαια δεν ξερω κατα ποσο παιζει ρολο η εργοστασιακη μεμβρανη προστασιας.

την εχει βγαλει κανεις να το δουλευει "γυμνο"?

Link to comment
Share on other sites

γιατι ενω εχω επιλεξει εναν συγκεκριμενο ηχο ειδοποιησης για sms μου χτυπαει σαν τον προεπιλεγμενο ηχο ειδοποησης?.. τι σκατα τωρα και δεν μπορω να το φτιαξω.? οταν ερχεται sms μου χτυπαει οχι με τον συγκεκριμενο ηχο που εχω επιλεξει μεσα απο τις ρυθμισεις (συστημα-ηχοι) αλλα σαν το γενικο ηχο ειδοποιησης....!!

sto mirror που ειχα 10μερες δεν ειχα θεμα κανενα.. τωρα σεταρωτο περλε που μου ηρθε και εχω αυτο το σκαλωμα..!! εβαλα και την 9,0,6 το ιδιο πραγμα

Edited by STATYSS

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Τι τιμές Sar έχει το 1+6Τ;;;

 

.

 

https://www.devicespecifications.com/en/model-sar/3d574c8c

 

1.552 οταν το s7edge που εχω τωρα ειναι στα 0,264

https://www.devicespecifications.com/en/model-sar/77c53a4a

Ayrton Senna

Fernando Alonso

Max Verstappen

Link to comment
Share on other sites

Συγκρίνεις μετρήσεις μονοκαρτου με δικαρτου

 

sent from my 1+3T

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

γιατι ενω εχω επιλεξει εναν συγκεκριμενο ηχο ειδοποιησης για sms μου χτυπαει σαν τον προεπιλεγμενο ηχο ειδοποησης?.. τι σκατα τωρα και δεν μπορω να το φτιαξω.? οταν ερχεται sms μου χτυπαει οχι με τον συγκεκριμενο ηχο που εχω επιλεξει μεσα απο τις ρυθμισεις (συστημα-ηχοι) αλλα σαν το γενικο ηχο ειδοποιησης....!!

sto mirror που ειχα 10μερες δεν ειχα θεμα κανενα.. τωρα σεταρωτο περλε που μου ηρθε και εχω αυτο το σκαλωμα..!! εβαλα και την 9,0,6 το ιδιο πραγμα

 

Άλλαξα εφαρμογή μήνυματων και λύθηκε το θέμα!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξα εφαρμογή μήνυματων και λύθηκε το θέμα!!
Δοκίμασες να κάνεις εκκαθάριση την εφαρμογή μηνυμάτων;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συγκρίνεις μετρήσεις μονοκαρτου με δικαρτου

 

sent from my 1+3T

 

Το Note 8 .που είναι δικαρτο έχει Sar EU 0,173 head και 1,29 body...Απλά η 1+ έχει από το 5 και μετά ανεβασμένη την τιμή,ιδίως στο κεφάλι....Φυσικά για να πιάσει το όριο παίζουν πολλοί παράγοντες ρόλο,αλλά δεν παύει να έχει υψηλές τιμές...

Link to comment
Share on other sites

Έχει ψωνίσει κανείς από εδώ? Τιμουλα καλή για charger + 1.5μ καλώδιο, δεν ξέρω αν είναι όντως original.

 

https://www.aliexpress.com/item/Original-OnePlus-5-charger-dash-charger-OnePlus-3-3T-charger-EU-5V4A-fast-quick-charge-Adapter/32826010063.html

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή τιμή έτσι?

 

f7726181617400707d2d6dfb4fb78850.jpg

Δεν αξίζει...Καλύτερα 2 χρόνια εγγύηση από Ευρώπη

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μου αποθηκεύει στην συλλογή των φωτογραφιών ότι βρει. Από τα αυτοκόλλητα του messenger μέχρι φωτό από διαφημίσεις στα παιχνίδια πχ. Ξέρεις κάνεις πως να το φτιάξω ; Το κάνει σε κανενα άλλον ;;
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα Όχι

Ρε παιδιά μου αποθηκεύει στην συλλογή των φωτογραφιών ότι βρει. Από τα αυτοκόλλητα του messenger μέχρι φωτό από διαφημίσεις στα παιχνίδια πχ. Ξέρεις κάνεις πως να το φτιάξω ; Το κάνει σε κανενα άλλον ;;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μου αποθηκεύει στην συλλογή των φωτογραφιών ότι βρει. Από τα αυτοκόλλητα του messenger μέχρι φωτό από διαφημίσεις στα παιχνίδια πχ. Ξέρεις κάνεις πως να το φτιάξω ; Το κάνει σε κανενα άλλον ;;
Στις επιμέρους ρυθμίσεις της κάθε εφαρμογής θα το βρεις.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μου αποθηκεύει στην συλλογή των φωτογραφιών ότι βρει. Από τα αυτοκόλλητα του messenger μέχρι φωτό από διαφημίσεις στα παιχνίδια πχ. Ξέρεις κάνεις πως να το φτιάξω ; Το κάνει σε κανενα άλλον ;;
Μου το έκανε εμένα. Και επειδή είμαι αρκετά Ψυχαναγκαστικος έκανα restore. Υποψιάζομαι ότι κάποια εφαρμογή το έκανε όπως μου είπε κ ένα παιδί από εδώ. Έβαζα προσεκτικά τις εφαρμογές για να δω άμα το εμφανίσει. Προς το παρόν είμαι καλά. Και υποψιάζομαι ότι η εφαρμογή sync me την έκανε. Δεν την έχω βάλει τώρα.

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν αλλάξετε το γραφικό του fingerprint scanner σε cosmos, θα δείτε μεγάλη διαφορά
Oneplus A6013
Link to comment
Share on other sites

Μπα είναι θέμα εφέ νομίζω.

 

Δεν ξέρω τι είναι αλλά εγώ είδα μεγάλη διαφορά στην ταχύτητα

Oneplus A6013
Link to comment
Share on other sites

Κάπως κατάφερα και άνοιξα τρυπούλα στον εργοστασιακό screen protector. Έχει δοκιμάσει κανείς κανένα άλλο από Amazon, ebay κλπ να προτείνει, όσο περιμένουμε την Oneplus να βγάλει τον δικό της?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...