Jump to content

Sony Ericsson P900: Πληροφορίες και νέα


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μετά τη τελευταία αναβάθμιση το ΗΒΗ 200 δεν έχασε στην διάρκεια μίας μέρας ούτε μία κλήση(πρίν έχανε τουλάχιστον τις μισές)!!!!επιτέλους.....!!!επιτέλους μία αναβάθμιση ουσίας τουλάχιστον για μένα!!!Επίσης αρκετά μικρότερος χρόνος απόκρισης στις φωτογραφίες!!!!

NO ONE LIVES FOREVER

http://briefcase.pathfinder.gr/download/pasxos/16349/209847/0/vba0de3e06e.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ti ekana kai ego tin anavathmisi me poli mazoxistiki diathesi kai sindesi se ora exmis 38,6kb!!! :cry: :cry:

mou pire sinolika 3.30 wres afti tin fora :blink: :blink:

 

an tin ekana to bradu pistevo na glitona 1 wra!!! den mporousa na perimeno omos ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Pasxos_C (13 Φεβ. 2004 , 22:03)

 

Μετά τη τελευταία αναβάθμιση το ΗΒΗ 200 δεν έχασε στην διάρκεια μίας μέρας ούτε μία κλήση(πρίν έχανε τουλάχιστον τις μισές)!!!!επιτέλους.....!!!επιτέλους μία αναβάθμιση ουσίας τουλάχιστον για μένα!!!Επίσης αρκετά μικρότερος χρόνος απόκρισης στις φωτογραφίες!!!!

 

το προσεξα και εγω με τα headsets συνεργαζεται τωρα πολυ καλυτερα με ολα ΗΒΗ-30, ΗΒΗ-35,ΗΒΗ-60, στης φωτογραφιες δεν ειδα διαφορα. αλλα υπαρχει και συνεχεια θα διορθοθει και αυτο....
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Ektos apo tin parapano diafora sta headsets, ego den paratirisa tin paramikri diafora me prin!! I taxitita einai i idia isos na egine kai pio argo! Merikes fores i elpida mas kanei na blepoume diafores ekei pou den iparxoun! ;)

 

Kalo einai kamia fora na kseroume ti prosferei mia anavathmisi prin tin kanoume, kati pou prepei na kanoun apo tin SE!! :confused:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
βγηκε καινουργιο pc suite v 2.3.1 εαν το εγκαταστησει κανενας ας κανει κανενα post με της διαφορες απο το προηγουμενο.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mathios (26 Φεβ. 2004 , 00:21)

 

βγηκε καινουργιο pc suite v 2.3.1 εαν το εγκαταστησει κανενας ας κανει κανενα post με της διαφορες απο το προηγουμενο.

 

 

Δεν είδα διαφορές :rolleyes:

Διορθώνει κάποια προβλήματα που υπήρχαν στην προηγούμενη έκδοση από ότι λέει και υποστηρίζει microsoft outlook 2003 και lotus notes 6.5.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Συμπλήρωσα 24 ώρες με τη νεα αναβαθμιση

επιτελους για πρωτη φορά πληρης συνεργασία (μέχρι τώρα) της συσκευής με το bluetooth HBH-65. Δυστυχώς όμως στις μικρογραφίες διαπίστωσα πως είναι θολές. Αυτά προς γνώση όλων μας

Κατά τα άλλα καμία περαιτέρω διαφορά

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος florinaperis (26 Φεβ. 2004 , 00:25)

 

Δεν είδα διαφορές :rolleyes:

Διορθώνει κάποια προβλήματα που υπήρχαν στην προηγούμενη έκδοση από ότι λέει και υποστηρίζει microsoft outlook 2003 και lotus notes 6.5.

 

 

Τί κάνει λέει ? Αν είναι καλύτερο το sync με outlook δώσε λινκ και το κατεβάζω αμέσως! :!:

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xraysr0x (27 Φεβ. 2004 , 23:44)

 

Τί κάνει λέει ? Αν είναι καλύτερο το sync με outlook δώσε λινκ και το κατεβάζω αμέσως! :!:

 

 

Greek PC Suite for P900 / P800 release 2.3.1

English (UK) PC Suite for P900 / P800 release 2.3.1

Οκ, αλλά και πάλι με το outlook 2003 δεν είχαν αρκετοί προβλήματα και με την παλαιότερη έκδοση του Pc suite. Δεν ξέρω αν άλλαξαν όντως κάτι πάνω σε αυτό. Πάντως διαφορές δεν είδα γενικώς. Δεν έχω όμως το ms outlook 2003 για να το τσεκάρω, οπότε μπορείς να το τσεκάρεις.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Ούτε και εγώ το έχω βάλει ακόμα(το χω σε cd) αλλά εύχομαι να δουλεύει καλύτερα με το Ουτlook των OfficeXP! :rolleyes:
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Γεια ,

εγω ειχα δοκιμασει το outlook 2003 με την προηγουμενη εκδοση του PC Suite και δεν ειχα κανενα προβλημα.

Εχω βαλει και την καινουργια version του PC Suite και δεν ειδα καμμια διαφορα.

Δεν μπορω να καταλαβω αν αλαξε κατι τουλαχιστον για το outlook 2003.

WAR IS PEACE,FREEDOM IS SLAVERY,IGNORANCE IS STRENGTH.

Shinobi no Mono

Link to comment
Share on other sites

βγηκε και αλλη αναβαθμηση για το ρ900 R4A06 οποιος προλαβει να την κανει ας δωσει πληροφοριες για της (τυχων) αλλαγες.....(αν υπαρχουν)
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mathios ( 1 Μάρ. 2004 , 22:47)

 

βγηκε και αλλη αναβαθμηση για το ρ900 R4A06 οποιος προλαβει να την κανει ας δωσει πληροφοριες για της (τυχων) αλλαγες.....(αν υπαρχουν)

 

Αυτή δεν βγήκε πριν 2 εβδομάδες?????? :rolleyes: :whistle:

NO ONE LIVES FOREVER

http://briefcase.pathfinder.gr/download/pasxos/16349/209847/0/vba0de3e06e.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Pasxos_C ( 1 Μάρ. 2004 , 23:46)

 

Αυτή δεν βγήκε πριν 2 εβδομάδες?????? :rolleyes: :whistle:

 

οχι η προηγουμενη ηταν R4A04.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Έχω προσπαθήσει να κάνω αναβάθμιση του λογισμικού του Ρ900 αλλά δεν τα κατάφερα. Όταν κατεβάσει το πρόγραμμα του client για την εκκίνηση του setup, το ετοιμάζει για εγκατάσταση φτάνοντας (η φάση της ετοιμασίας) στο 100%, και μετά αιώνια αναμονή. Τι κάνουμε; Για βάλτε ένα χεράκι.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος eleco ( 2 Μάρ. 2004 , 23:06)

 

Έχω προσπαθήσει να κάνω αναβάθμιση του λογισμικού του Ρ900 αλλά δεν τα κατάφερα. Όταν κατεβάσει το πρόγραμμα του client για την εκκίνηση του setup, το ετοιμάζει για εγκατάσταση φτάνοντας (η φάση της ετοιμασίας) στο 100%, και μετά αιώνια αναμονή. Τι κάνουμε; Για βάλτε ένα χεράκι.

 

 

Κατέβασε το Java j2re-1_4_2_03-windows-i586-p απο την σελιδα της Java και κλείσε αν έχεις Firewall

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να το κατεβάσω. Ή κάτι δεν κάνω καλά ή δεν λειτουργεί ο server της sun. Αν είναι δυνατόν μπορεί κάποιος να το στείλει στο email μου. eleco@otenet.gr. Ευχαριστώ.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος eleco ( 3 Μάρ. 2004 , 15:00)

 

Δεν μπορώ να το κατεβάσω. Ή κάτι δεν κάνω καλά ή δεν λειτουργεί ο server της sun. Αν είναι δυνατόν μπορεί κάποιος να το στείλει στο email μου. eleco@otenet.gr. Ευχαριστώ.

 

 

Φίλε θα στο έστελνα αλλα είναι 14,5 ΜΒ!!!

Οπότε δοκίμασε να το κατεβάσεις απο την σελίδα.

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα και εγκατέστησα το αρχείο Java, δεν έχω ενεργοποιημένο firewall, αλλά το πρόβλημα εξακολουθεί να υπάρχει. Όταν, η φάση του update, φτάνει στην εγκατάσταση του client seus.. παραμένει εκεί και δεν κάνει τίποτε άλλο. Από την se μου είπαν να δοκιμάσω σε άλλον υπολογιστή. Καμιά ιδέα; Έχω για λειτουργικό το XP pro. με service pack 1.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα το ίδιο ακριβώς γίνεται,κατεβαίνει το seus..και μετά τίποτα!!Και από την SE μου είπαν τα ίδια με τον φίλο eleco!!Έχω winxp home-service pack1 και οτι πρόγραμμα προστασίας εχω απενεργοποιειμένο.Τι μπορεί να συμβαίνει?

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Ενώ είμαι στη σελίδα του update της se και έχω κατεβάσει το seus.., το τρέχω και μου γράφει 'ετοιμασία για εγκατάσταση' δείχνει να 'ξεπακετάρεται',φτάνει το 100% αυτή η διαδικασία, και μετά τίποτα. Εννοείται βέβαια ότι δεν έχω κλείσει τη σελίδα του update. Η επικοινωνία γίνεται μέσω μιας θύρας usb την οποία, μέσω ενός usb hub, την χρησιμοποιώ για την επικοινωνία του τηλεφώνου με τον υπολογιστή αλλά και για την πρόσβαση στο internet μέσω το netmod και του δικτύου isdn. Πάντως κατά την πρόσβαση στο δίκτυο έχω επικοινωνία με το τηλέφωνο. Αυτά. Καμιά ιδέα;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

pedi tha ithela na rotiso an iparhi kapio programma gia p900 pou na ine san to file manager pou ehi gia na akouo ta ringtones pou vazo giati apo to file manager den akougode arketa dinata eno otan htipai akougode po dinata.kai akomi an boro na ftiakso kapio diko mou fakelo mesa sto desktop gia na vazo foto ringtones ktl.euxaristo ek ton proteron
Link to comment
Share on other sites

GaMT ta epekse to P900! exei arxisei na anavosbinei kai den litourgei tipota! oute na to kleiso den mporo oute format tipota! gia na to kleiso prepei na vgalo tin mpataria! Kai kleisto an to balo gia fortisi pali anabosvinei!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...