Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μετά την αναβάθμιση δεν μου δουλεύει το ράδιο σε bluetooth ακουστικά παρά μόνο με καλώδιο...συμβαίνει και σε άλλον αυτό;;;
Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε καμμια gcam που να ειναι συμβατη με android 11? Γιατι αυτη που ειχα δεν κολλαει στην αποθήκευση φωτογραφιων

 

9.5 ειναι μια χαρα

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ετσι ειναι! Δεν εχω καποιο προβλημα! Ολα δουλευουν ρολοι

 

Κάνε επαναφορά θα δουλεύει πιο γρήγορα!

Link to comment
Share on other sites

Έχω δοκιμάσει όσες βγενουν αλλά σας την κάτωθι δεν υπάρχει

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/changelog657/

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Έχω δοκιμάσει όσες βγενουν αλλά σας την κάτωθι δεν υπάρχει

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/changelog657/

Είναι η πρώτη:

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-san1ty/

Link to comment
Share on other sites

Η τέταρτη με τα κόκκινα γράμματα

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς υπόψη τζαμάκι της προκοπής που να ταιριάζει με θήκη spigen? (αυτό που έχω τώρα ανασηκώνεται από τη θήκη...)
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς υπόψη τζαμάκι της προκοπής που να ταιριάζει με θήκη spigen? (αυτό που έχω τώρα ανασηκώνεται από τη θήκη...)

 

https://www.gearbest.com/screen-protectors/pp_009414194798.html?wid=1433363

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα τη νέα τον με το downmi, γιατί ακόμη δεν ήρθε ειδοποίηση. Μόλις τη περασα. Μέχρι στιγμής τα ίδια με πριν, μόνο που χάθηκε το TWRP. Πρέπει να το ξαναπεράσω.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες μετά από την αναβάθμιση μου κολλάει συνεχώς οι σελίδες στο ίντερνετ.Καθως κατεβαζω την σελίδα προς τα κάτω να διαβάσω κολλάει και πρέπει να το κλείσω και να το ξανά ανοίξω για να δουλέψει;Το έχει πάθει κανείς άλλος;
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις επισημο σαιτ για να κατεβασω το τελευταιο μιυι με αντροιντ 9; Με το 10 δε συνδεεται ενα fitness band που εχω.
Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις επισημο σαιτ για να κατεβασω το τελευταιο μιυι με αντροιντ 9; Με το 10 δε συνδεεται ενα fitness band που εχω.

Ανοίγεις και την τοποθεσία και το Bluetooth μαζί αλλιώς δεν συνδέεται,μετά αν θες κλείσε τοποθεσία και παραμένει συνδεδεμένο

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Ανοίγεις και την τοποθεσία και το Bluetooth μαζί αλλιώς δεν συνδέεται,μετά αν θες κλείσε τοποθεσία και παραμένει συνδεδεμένο

 

Οχι, το θεμα ειναι αλλο. Εχω ενα Honor Band 5 και χρειαζεται 2 εφαρμογες γ να συνδεθει. Η μια εφαρμογη, η Huawei Mobile Services, κρασαρει καθε φορα, με αποτελεσμα μια αλλη εφαρμογη, η Huawei Health, να μην ανοιγει καθολου.

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Οχι, το θεμα ειναι αλλο. Εχω ενα Honor Band 5 και χρειαζεται 2 εφαρμογες γ να συνδεθει. Η μια εφαρμογη, η Huawei Mobile Services, κρασαρει καθε φορα, με αποτελεσμα μια αλλη εφαρμογη, η Huawei Health, να μην ανοιγει καθολου.

Α δεν ξέρω με τα honor, ότι σου είπα είναι για mi band 4 και amazfit gtr που έχω

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Α δεν ξέρω με τα honor, ότι σου είπα είναι για mi band 4 και amazfit gtr που έχω

 

Τλχ αν ξερεις που θα κατεβασω το τελευταιο αυθεντικο μιυι με αντροιντ 9, θα βοηθουσε. Ετσι και αλλιως το 10 δεν εχει κανενα θετικο για μενα σε σχεση με το 9.

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις custom rom με android 10 σε poco που να παιζει κανονικα το youtube ?

εβαλα την pixel και το youtube δεν εχει ηχο και η εικονα κολλαει

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις custom rom με android 10 σε poco που να παιζει κανονικα το youtube ?

εβαλα την pixel και το youtube δεν εχει ηχο και η εικονα κολλαει

Εγώ έχω την ελληνική xtrv και είμαι πολύ ευχαριστημένος σε όλους τους τομείς..

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις επισημο σαιτ για να κατεβασω το τελευταιο μιυι με αντροιντ 9;

Κανεις παρακαλώ;

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

http://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?device=1700355

 

Αυτό είναι το επίσημο δεν το έχουν ανεβάσει ακόμα

 

Αυτο αν δεν κανω λαθος ειναι το τελευταιο μιυι 11 με αντροιντ 9. Αυτο ακριβως ηθελα. Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου. ^_^

 

----- προσθήκη μηνύματος 18 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εμ, συνειδητοποιησα οτι δεν αφηνει να φλασαρεις παλιοτερη ρομ. Αν τη βαλω μεσω twrp, χανω ολα τα δεδομενα μου, ετσι; Υπαρχει τροπος για εγκατασταση του προηγουμενου χωρις να χασω τα δεδομενα, οπως θα γινοταν με πιο καινουριο update?

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Αυτο αν δεν κανω λαθος ειναι το τελευταιο μιυι 11 με αντροιντ 9. Αυτο ακριβως ηθελα. Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου. ^_^

 

----- προσθήκη μηνύματος 18 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εμ, συνειδητοποιησα οτι δεν αφηνει να φλασαρεις παλιοτερη ρομ. Αν τη βαλω μεσω twrp, χανω ολα τα δεδομενα μου, ετσι; Υπαρχει τροπος για εγκατασταση του προηγουμενου χωρις να χασω τα δεδομενα, οπως θα γινοταν με πιο καινουριο update?

 

Ψάξτε μήπως γίνεται με την εφαρμογή downmi από το play store.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω την ελληνική xtrv και είμαι πολύ ευχαριστημένος σε όλους τους τομείς..
εγω εχω την ευρωπαικη αλλα εχει καποις θεματα
Link to comment
Share on other sites

Α δεν ξέρω με τα honor, ότι σου είπα είναι για mi band 4 και amazfit gtr που έχω

 

Καλησπέρα οι ειδοποιήσεις από εφαρμογές στο Mi Band 4 σου έρχονται κανονικά; Εμένα με το πήρε Android 10 τέλος οι ειδοποιήσεις, μόνο ειδοποίηση στις κλήσεις έχω. Μου έμεινε ένα άχρηστο Mi Band 4 για να βλέπω την ώρα και τις κλήσεις όταν με καλούνε τίποτε άλλο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...