Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόνο global συσκευή υπάρχει.

 

Στάλθηκε από το Poco F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πατάω κουμπί είναι οκ ?182b8180a6c578c5e4b7d959fbbec83c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησε τους αν γράφει στο κουτί global. Αν και σου ξαναλέω, μόνο global πρέπει να βγήκε.

 

Στάλθηκε από το Poco F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησε τους αν γράφει στο κουτί global. Αν και σου ξαναλέω, μόνο global πρέπει να βγήκε.

 

Στάλθηκε από το Poco F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σωστος εδω!

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησε τους αν γράφει στο κουτί global. Αν και σου ξαναλέω, μόνο global πρέπει να βγήκε.

 

Στάλθηκε από το Poco F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε ευχαριστώ. Βρήκα Global 128GB στα 286.00 με τα μεταφορικά .Από Δευτέρα και εγώ στην παρέα.

Link to comment
Share on other sites

Poco F1 Lite : Έκανε την εμφάνισή του στο GeekBench! Ετοιμάζεται νέα Lite Version;

 

Το sub-brand της Xiaomi διέλυσε τον ανταγωνισμό στην αγορά smartphone της Ινδίας το περασμένο έτος με το πρώτο smartphone της, το POCO F1.

 

Χάρη στον ισχυρό εξοπλισμό και την ανταγωνιστική τιμολόγηση της συσκευής, η POCO κατάφερε να πουλήσει πάνω από 700.000 μονάδες του smartphone σε λίγο περισσότερο από τρεις μήνες. Μια νέα λίστα στη δημοφιλή βάση δεδομένων αναφοράς Geekbench υποδεικνύει ότι η Xiaomi ενδέχεται να κυκλοφορήσει σύντομα μια έκδοση “lite” του POCO F1.

 

POCO_F1_Lite_Geekbench_jqzndl.png

 

Έρχεται σύντομα το POCO F1 Lite;

 

Η λίστα που βλέπουμε παρουσιάζει το POCO F1 Lite στο Geekbench και υποδηλώνει ότι το sub-brand της Xiaomi μπορεί να κυκλοφορήσει σύντομα ένα ακόμη πιο οικονομικό μοντέλο, για να κερδίσει ακόμη μεγαλύτερο τμήμα της αγοράς στην οποία και θα απευθύνεται. Σύμφωνα με τον κατάλογο, το POCO F1 Lite θα τροφοδοτείται από ένα 14nm Qualcomm Snapdragon 660 AIE οκταπύρηνο chipset, σε συνδυασμό με 4GB μνήμης RAM. Η συσκευή σημείωσε 1.341 μονάδες στα τεστ μονού πυρήνα και 4.830 μονάδες στη δοκιμή πολλαπλών πυρήνων στο Geekbench. Όσον αφορά το λογισμικό, η λίστα αποκαλύπτει ότι το τηλέφωνο δοκιμάζεται αυτή τη στιγμή στο λειτουργικό σύστημα Android 9.0 Pie.

 

Είναι ενδιαφέρον ότι ακόμη ένα μυστήριο smartphone Xiaomi με την κωδική ονομασία “Uranus” εντοπίστηκε επίσης στη βάση δεδομένων Geekbench νωρίτερα σήμερα με τις ίδιες ακριβώς προδιαγραφές. Η συσκευή σημείωσε 1.329 μονάδες στη δοκιμή ενός πυρήνα και 4.821 μονάδες στη δοκιμή πολλαπλών πυρήνων. Παρόλο που δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι, υπάρχει η πιθανότητα ο “Ουρανός” να είναι το κωδικό όνομα του POCO F1 Lite.

 

poco_f2_render.jpg

 

Δεδομένου ότι είναι η πρώτη φορά που μια συσκευή που ονομάζεται POCO F1 Lite έχει εμφανιστεί στο διαδίκτυο, περιμένουμε να δούμε αν όλα τα παραπάνω ισχύουν. Η μόνη επερχόμενη συσκευή POCO που έχουμε δει να φημολογείται πρόσφατα είναι το POCO F2, το οποίο και θα ήταν ο άμεσος διάδοχος του POCO F1. Σε περίπτωση που το POCO F1 Lite υπάρχει πράγματι και η POCO σχεδιάζει να το κυκλοφορήσει κάποια στιγμή αργότερα αυτό το έτος, μπορούμε να περιμένουμε πιο συγκεκριμένα στοιχεία να κάνουν την εμφάνισή τους τις επόμενες εβδομάδες.

 

https://news.xiaomi-miui.gr/poco-f1-lite-on-geekbench/

https://www.mysmartprice.com/gear/xiaomi-poco-f1-lite/

Android: Xiaomi PocoPhone F1 (6/128) Xiaomi Redmi Note 8 Pro (6/128) ✔ Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

iOSiPhone X (3/256) ✔ Microsoft LUMIA 950 XL & 950 XL Dual Sim (Black & White) Microsoft BAND

✔ Other: Display Dock HD-500 Continuum/Qi DT-904/Screen Sharing HD-10/Wireless Display Adapter V3

Link to comment
Share on other sites

Poco F1 Lite : Έκανε την εμφάνισή του στο GeekBench

 

Η Xiaomi με το poco έχει πατήσει τέρμα το γκάζι, άντε να δούμε που θα φτάσει.

Link to comment
Share on other sites

Ξεχωριστές ρυθμίσεις για το notch για κάθε εφαρμογή. Επίσης λειτουργεί πλέον τέλεια στο pubg

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

H 9.3.14 είναι αυτή που το περιέχει;

 

Sent from my Poco F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

H 9.3.14 είναι αυτή που το περιέχει;

 

Sent from my Poco F1 using Tapatalk

Ναι...η οποία βγήκε πριν λίγο open

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επίσης φτιάξανε το dark theme σε όλα τα μενού. Δν χρειάζεται να ψάχνετε στα themes πλέον.

 

Dark mode εννοεις;Που το βρίσκουμε αυτό;;

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Πατάω κουμπί είναι οκ ?182b8180a6c578c5e4b7d959fbbec83c.jpg

 

Εγώ αυτό παρήγγειλα και το περιμένω.Παίζει να την πάτησα και να είναι κινέζικη έκδοση ενώ γράφει EU;

Μήπως αντί να γράψουν global κάναν λάθος στο κατάστημα και γράψαν EU;

Link to comment
Share on other sites

Μη τα ξαναλέμε. Δεν κυκλοφορεί κινεζική, μόνο global έκδοση.

 

Στάλθηκε από το Poco F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς!! :)

 

The power of the Mi 8 be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Μη τα ξαναλέμε. Δεν κυκλοφορεί κινεζική, μόνο global έκδοση.

 

Στάλθηκε από το Poco F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Άρα είμαι ΟΚ.Thanks :up:

Link to comment
Share on other sites

στη νεα dev, βλεπω πραγματι το individual notch αλλα οχι dark mode.. κανεις αλλος;

 

Αυτο ρωτησα κι εγω πριν καποιον που ανεφερε κατι σχετικο με το θεμα,αλλα απαντηση δεν πηρα....

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς δεν υπάρχει dark mode Γιάγκο Δράκο;! f840cfa0198847825eca7df26188f24d.jpg

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Μα φυσικα και υπαρχει Dark Mode :)

Settings-->Homescreen & Recents --> Drawer's Background --> Dark

My moral in life is simple, you treat me good, and i'll definitely treat you better... and vise versa of course!!! :respect:

Pocophone F1 6/128 Gb

Link to comment
Share on other sites

Ο ένας λέει υπάρχει ο άλλος φίλος δεν υπαρχει και. Ο επόμενος υπαρχει

Επεδη σκέφτομαι να περάσω σε dev μόνο και μόνο για το dark mode τελικά έχει η δεν έχει παληκαρια?

Link to comment
Share on other sites

Μα φυσικα και υπαρχει Dark Mode :)

Settings-->Homescreen & Recents --> Drawer's Background --> Dark

 

Λεγοντας dark mode εννουμε στο συνολο του UI να ειναι μαυρο(μυνηματα,επαφες κλπ),αυτο που λες εσυ προϋπήρχε και δουλευει μονο στην οθονη εφαρμογων....

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Μα φυσικα και υπαρχει Dark Mode :)

Settings-->Homescreen & Recents --> Drawer's Background --> Dark

 

Μην τρολάρετε. Πως και πως το περιμένουμε το dark mode :happy:

 

Κατα τα λοιπα, κατι που παρατήρησα.. πλεον κραταει την ειδοποιηση πανω από το εικονιδιο της εφαρμογης ακομα και αν την κανεις swipe.

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...